גדר בטיחות איכותית נשלפת לבריכה בגובה 1.35 מטר בצבע שחור מדגם Premiumגדר בטיחות איכותית נשלפת לבריכה בגובה 1.35 מטר בצבע שחור מדגם Premium

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספותלקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 4446

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 300 ₪

מחיר מבצע: 220 ₪

הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

היתרונות הגדולים של גדרות הבטיחות פרימיום Clear View לבריכה של  Seaspeed

Premium-safety-mesh-fence

בטיחות איכות שקיפות ועמידות ניכרת לאורך זמן

רשת הגדר מדגם פרימיום -  בניגוד לרשתות אחרות רשת הגדר של שיא ספיד בנויה מחומרים משובחים ומיוצרת בתהליכי יצור מודרניים קפדניים העושים את כל ההבדל הרשת בגדרות שלנו עשויה מ - Textilene® רשת פוליאסטר ארוגה עמידה המצופה בפוליות ווניל ימי סרוג המקנה לרשת מראה רציף אחיד מרשים איכותי חזק המאפשר מתיחה מעולה. חומר זה כמעט בלתי ניתן לקריעה בשימוש יום יומי רגיל. בחומר מצויים מעכבי בעירה והוא שומר על יציבות גבוה מאוד גם בטמפרטורות קרות או חמות. הגדר עמידה ברמה גבוה בפני דהייה. התעוותות או התכווצות. ועמידה בפני שחיקה לאורך זמן, אינה מאפשר הצמדות של טחב וחיידקים ואינה סופגת מים. ה -  Textilene® נחשב לאחד מהחומרים היקרים היעילים החזקים והטובים ביותר הקימם כיום. הגדר צפופה ביותר קשה ביותר לטיפוס  ואחיזה. אינה מאפשרת הכנסת אצבעות או ידיים. החלק העליון והתחתון מחוזקים בפסים רחבים ועמידים של פרופילן מחוזק הארוג על ידי חוט ימי בתפירה משולשת. 

רשת גדר הבטיחותית  לבריכה מדגם פרימיום מאפשרת לראות דרך רשת הגדר מתוך הבריכה ומחוץ לבריכה יתרון משמעותי זה אינו חוסם את שדה הראיה מעניק בטיחות אסטטיות גבוה יופי ושקיפות כמעת מלאה  ומהווה גם את הסגנון הפופולרי ביותר של רשת גדר ברכה כיום בעולם. בניגוד לרוב גדרות הרשת הסטנדרטיים הארוגים, איכות הבניה של רשת הפרימיום הוא שילוב של חוטים ייחודי . המקנה לרשת מראה כמעט שקוף עוזר למנוע מתיחות ונפילות בין העמודים  הרשת המסופקת עם חיזוק מלא לכל אורך עמוד, הופכת בזמן הפריסה בשטח לכמעט בלתי נראית. תכונות מובנות שנוספו במהלך היצור לרשת זו כוללות: ייצוב UV מניעת טחב עבור חוזק ועמידות נוספים.

ההבדלים בין רשת פרימיום לבין רשת גדר סטנדרטית- רשת גדר בטיחות המסורתיות הסטנדרטית לברכה ארוגה באופן שחוסם כמעט את שדה הראיה, האריגה המסורתית של החוטים והחומרים המשמשים בבניה של הרשתות הסטנדרטיות אינם מאפשרים מתיחה ופריסה מושלמת של הרשת והגדר יוצרים עיוותים וקפלים. הרשתות בדרך כלל דוהות מאבדות מצבעם ותוך זמן קצר סופחות לכלוך רב, בגדרות אילו בדרך כלל אין חומרים מייצבים מגני קרינה גבוהים , מונעי טחב ,מעכבי בעירה , ציפוי פוליות ווניל , מעכבי שחיקה וכו'.

עמודי הגדר מדגמי פרימיום  בגובה 135 ס"מ בנויים מאלומיניום XT-6000  עם חיזוק צלב פנימי עמודי הגדרות שלנו שונים מכל עמודי הגדרות של כל חברה אחר ונבדלים בכמה דברים מהותיים, קוטר העמוד גדול יותר  2.5 ס"מ ומאפשר בסיס חזק ביותר להצבה מתיחה ופירוק קלים ונוחים של הגדר. העמוד צבוע בצבע הרשת והוא נבלע בתוך הגדר. עובי דופן האלומיניום 2 מ"מ בעמוד עבה יותר מכל עמוד מקביל. חיזוקים מוצלבים בחלק הפנימי לאורך כל העמוד עוברים חיזוקי אלומיניום בעובי 1 מ"מ היוצרים  בתוך העמוד מבפנים חיזוק צלב המקנה לעמוד חוזק ועמידות היקפית גבוה, כיסוי העמוד המחפה את מעבר הרשת הינו קמור ויצוק בצורה מיוחדת  והוא מאובטח ע"י בורגי אלומיניום מצופים באבץ במרווחים קבועים, קבוצה נוספת של ברגים מצויה בחלק העליון והתחתון של כל עמוד ומעניקה לו כוח נוסף. העמוד חזק ביותר. משקל העמודים בכל מקטע של חמש מטר גדר הינו הגבוה ביותר הקים בשוק. העמודים מצופים בציפוי אלקטרוסטאטי המגן עליהם המקנה להם מראה אלגנטי המשתלב בצנעה  עם הסביבה או החצר. העמודים והחיפויים עמידים בפני קורוזיה חומצות ומלחים וקרינת  UV גימור העמוד והקטבים בשיטת Quad-Plus מעניק להם עמידות לאורך זמן. העמודים מקובעים במרוחים של מטר אחד מהשני . גובה כל עמוד  135ס"מ.  צבע העמוד כצבע הגדר .משקל נטו של כל מקטע באורך של 5 מטר  6.7 ק"ג.

עמודי הגדר הבטיחות לבריכה בדגמי פרימיום
נבנים מאלומיניום משובח ברמה ימית שאינו מחליד או נאכל מחומצות ומלח אלומיניום מדגם XT-6000 . העמודים של גדרות הפרימיום שלנו  הם הגבוהים החזקים מסוגם. עמודים אלו כולל האביזרים הנלווים המסופקים איתם זמינים בצבעים שונים כדי להתאים לדרישותיכם ולטעמכם. כל העמודים מצופים בתהליך צביעה מיוחד בציפוי אלקטרוסטטי כדי למנוע שריטות, סדקים נימים בצבע  פילינג  תהליך צבע זה מאוריך מאוד את חיי גדר.
 

מכלול גדר הפרימיום וההתקנה גדר בטיחותית נשלפת המאפשרת לכם גידור הגנה ופריסה מהירה של הגדר מסביב לבריכה או בקטעים נבחרים כדי למנוע כניסה של פעוטות ילדים קטנים ובעלי חיים לשטח הבריכה. ניתן להתקין את הגדר על כל סוגי הריצוף הקיימים כולל בטון דקים מעץ וגם על אדמה או משטחי דשא עם הכנה מתאימה. הגדר מסופקת בצבע שחור, שלד הגדר בנוי ממוטות אלומיניום אל חלד מצופים בצבע מיוחד בגימור גבוה, העמודים עבים מחוזקים מבפנים קלי משקל ועמידים במיוחד, גדר הרשת הפרוסה בין עמודי האלומיניום עשויה מחומרים מיוחדים מוגנים כנגד קרינת UV הרשת עמידה ללחצים גדולים כנגד קריעה, חורי הרשת צפופים אך ניתן ליראות דרכם בבירור וניתן לפקח מרחוק על הנעשה בתוך מתחם הבריכה ומתוך הבריכה לנעשה מסביב. גובה הגדר 1.35  מטר הגדר מסופקת במקטעים של חמש מטר רץ כל מקטע כולל  6 עמודי אלומיניום עבים עם חיזוקי אלומיניום מוצלב מבפנים, רשת פלסטית עם פס חיזוק קעור מאלומיניום על המוטות מקבע את הרשת למוט המאפשר מתיחה של הרשת בין המוטות. בתחתית הרשת ובחלק  העליון סגירה על ידי פסי חיזוק מאסיבי התפור לגדר, הגדר מסופקת עם תותבי פלסטיק  מיוחדים המשמשים בסיס לקיבוע המוטות של הגדר ברצפה . לאחר קידוח במקומות המתאימים והכנסת התותבים לרצפה נוצרת תשתית חזקה ביותר המאפשרת קיבוע עמודי הגדר לרצפה ושליפת המוטות והגדר במהירות וביעילות בשעת הצורך, הגדר מסופקת עם פקקים לסגירת התותבים שברצפה בזמן שהגדר אינה בשימוש, סוגר עליון אחד מנירוסטה המאפשר חיבור ונעילה בין מקטעי הגדר. מקום החיבור יכול לשמש כדלת מעבר ניתן לחבר ברצף כמה מקטעים של הגדר עד לאורך המבוקש.  

 

 

גדר הפרימיום מסופקת עם אביזרים משלמים באיכות גבוה כדי להוסיף לשלמות ולאסתטיקה של הגדר מסופקים האביזרים המשלימים. אביזרים איכותיים אלו מיוצרים מפלסטיק מיוחד השומר על צבעו וחוסנו לאורך זמן ומעניק לגדר שלכם יופי ועמידות .בכל מקטע של 5 מסופקים האביזרים הבאים. שש פקקי פלסטיק לראש העמוד. שישה תותבי  פלסטיק לעמודים. שישה פקקים לתותבים המאפשרים לסגור את ראש התותב מתי שהגדר אינה בשימוש. סוגר נירוסטה לחיבור גדר נוספת או נעילה של הגדר.

 

 

 

גדר הבטיחות מדגם פרימיום בכל מקטע של 5 מטר רץ מסופקת כסטנדרט בסוגר בטיחותי  אולטימטיבי. המעניק פתרון בטיחות יעיל ונוח.מערכת זו היא סוגר הבנוי מנירוסטה 316 משובחת המאפשר סגירה עם מנעול ומפתח נעילה זו תיתן לכם שקט נפשי בידיעה כי ברכת השחייה שלכם מאובטחת מפני גישה לא רצויה, אפילו במשך תקופה ארוכה של זמן.*המנעול והמפתח אינם מסופקים עם הגדר.

 

 

שימוש - פריסת הגדר מהירה וקלה מאוד מכניסים את המוט לתותב שברצפה ולזה שבא אחריו ויש לכם גדר המגנה על הבריכה. קטעי הגדר קלי משקל  ואפשר לשלוף לשאת אותם בקלות ממקום למקום ולאחסן אותם בשעה שהם אינם בשימוש או לגלגל חלק מהגדר על אחד העמודים הקרובים ולפתוח פתח מעבר ברוחב הרצוי בכל עת, את החורים של התותבים שברצפה בזמן שהגדר אינה בשימוש ניתן לכסות ע"י פקקי הפלסטיק המסופקים עם הגדר. יתרון גדול נוסף של הגדר הוא שאפשר לראות דרכה את הבריכה ואת מה שמתרחש בצד השני מתוך הבריכה עצמה דבר המעניק לכם פיקוח מלא על הבריכה ומבט לנוף שמעבר לבריכה. ומבט מבחוץ אל הבריכה.

 

 

ההקמה והפירוק של גדרות הפרימיום פשוטה וקלה יותר מכל גדר מקבילה - קודחים את מקום התותבים של בסיסי הגדר ברצפה במקומות המתאימים במרחק של מטר בין עמוד לעמוד, התקנת הגדר מתבצעת על ידי קידוח חורים בקוטר 32 מ"מ והכנסת תושבות מפלסטיק מותאמות המסופקות עם הגדר יחד עם תושבות הגדר לבריכה מקבלים פקקים מפלסטיק כאשר מפרקים את הגדר ניתן לאטום איתם את החורים. מכניסים את התותבים יחד עם דבק מתאים. לקידוח, להרכבת הגדר מכניסים את מוטות הגדר לתוך התותבים הנעוצים ברצפה והגדר מוכנה.  לפירוק שולפים את הגדר מהתותבים אוטמים את התותבים עם הפקקים המסופקים עם הגדר ויש לכם את כל השטח מסביב לבריכה חופשי ונקי.

 

אופציהשער רשת לגדר בטיחות לבריכה בגובה 135 ס"מ כולל ארבעה עמודי מסגרת מאסיביים בגדר ניתן לקבוע דלתות כניסה ויציאה בטיחותיות במקומות הרצויים והנוחים לכם שערי הגדר בנויים בצורה חזקה ומסיבית. השער מסופק עם ארבעה עמודי צד בגובה 135 ס"מ מאלומיניום עמודים עגולים מחוזקים עם הצלבה פנימית בקוטר 2.5 ס"מ , כל זוג עמודי הצד מחובר ביניהם ע"י סוגרי אלומיניום מיוחדים בחלק התחתון והעליון כשמקבעים את המוטות משני צדי הדלת נוצרת מסגרת חזקה ביותר המאפשרת כניסה ויציאה מתוך מתחם הבריכה בצורה קלה ובטוחה. דלת הכניסה בנויה ממסגרת מלבנית מאלומיניום מוצלב עם רשת מתוחה ומקובעת לדלת על ידי פרופילים מיוחדים מאלומיניום המקנים לה יופי ועמידות גבוה, הרשת המתוחה על הדלת מאפשרת צפייה לשני הכיוונים לתוך הבריכה ומחוצה לה. לקוח נכבד שים לב ! רק בשיא ספיד השער מסופק עם זוג צירים כולל ברגים מנירוסטה, רוחב הדלת כולל העמודים מטר הגובה  135 ס"מ .לסגירת השער ניתן להשתמש בסוגר הנירוסטה המסופק עם השער ולרכוש מנעול בנפרד.

 

 

 

אופציה: מערכת שלמה לסגירה ונעילת השער כולל זוג צירים מחומר מרוכב הצירים כוללים מנגנון קפיצי הסוגר באופן  אוטומטי את השער. המערכת כוללת נועל עליון אוטומטי Magna-Latch מקורי וכוללת מנעול ומפתח. נקודת סימון אדומה בחלק העליון של המנגנון המורה על מצב פתוח / סגור , המנגנון בצבע שחור.

 

הגדר עומדת בדרישות הבטיחות של הרשויות המקומיות להיתר הקמת בריכת שחייה.

הגנה ובטיחות – יש לשמור על הגדר סגורה ונעולה בכל זמן שהבריכה אינה בשימוש. יש לבדוק מדי פעם שכל המקטעים שלמים עומדים ומקובעים למקומם.

הקיט כולל: גדר בצבע שחור במקטע גדר של 5 מטר רץ הכולל :  6 עמודי אלומיניום מוצלב בצבע הגדר בגובה של 1.35 מ' , שש פקקים לראש העמוד. שש תותבים לרגלי העמוד. שש  פקקים לסגירת ראש התותב בזמן שהגדר אינה בשימוש גדר רשת המחברת בין המוטות באורך 5 מטר. סוגר נירוסטה אחד לחיבור - ניתוק - נעילה בין המקטעים . הגדר והעמודים בצבע שחור.

מחיר מבצע: המחיר עבור 5 מטר רץ אורך לא כולל התקנה גדר בצבע שחור: 1,100  ש"ח.

מחיר מבצע: למקטע גדר בצבע שחור באורך של מטר רץ אחד כולל : עמוד אלומיניום אחד בגובה  1.35 מ' . תותב לרגל העמוד . פקק לסגירת ראש התותב בזמן שהגדר אינה בשימוש  גדר רשת באורך אחד מטר רץ. הגדר והעמוד בצבע שחור.

*מחיר למטר רץ אחד לא כולל התקנה הגדר בצבע שחור: 270 ש"ח

*מחיר זה מחושב למקטעים של עד 4 מטר רץ  

 

 

 

 אזהרה - הגדר אינה מחליפה אמצעי בטיחות אחרים נוכחות והשגחת מבוגר בבריכה.
התקנת הגדר השערים ואמצעי בטיחות אחרים כולל השגחת מבוגר אחראי במקום הינה באחריות המשתמש הרוכש באחריות הרוכש לבדוק את הגדר ולוודא שהיא שלמה תקינה וסוגרת את הבריכה בכל עת מכל עבריה.

התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה