דשא סינטטי

 

 

 

דשא סינטטי איכותי אמיתי

דשא סינטטי , היום יותר מתמיד, נחשב ללהיט החם ביותר בתחום עיצוב הגננות העולמי. יתרונותיו הרבים של דשא סינטטי, מגוון סוגי הדשאים שהולך וגדל בשנים האחרונות, החיסכון במים שהופך את הדשא הסינטטי למוצר אקולוגי מובהק והמחירים הנוחים, הופכים את השימוש בדשא סינטטי למבוקש ופופולארי מאי פעם.

"פשוט ירוק", מקבוצת חמו-גלמית בע"מ, הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל ליבוא, שיווק, פיתוח ופיתוח של דשא סינטטי ומחזיקה פלח שוק של למעלה מ 70% תודות לאיכות , מחיר, שירות ועמידה בתנאי אחריות

 שמעון חמו, מנכ"ל ומייסד החברה, נחשב לאחד מאנשי המקצוע הוותיקים והחלוץ המרכזי בתחום הפיתוח של דשא סינטטי בישראל כבר 12 שנה. רבים מהחידושים והתמורות שנוספו לשוק בשנים האחרונות רשומים לזכותו.

 חשוב לדעת !!!

רגע לפני שרוכשים דשא סינטטי , בצעו סקר שוק מעמיק, בעיקר לגבי איכות החברה העומדת מאחורי שיווק הדשא , בשנים אחרונות קמו חברות כפטריות לאחר הגשם שיבואו  לישראל דשא סינטטי עם הבטחות כמו אחריות מוגדלת ל 8 שנים, הבטחות של תקנים מסוימים, איכויות ברמות אירופאיות וכו' , רבים מהחברות כבר לא קיימות ולקוחות רבים נשארו עם ההבטחות וללא אחריות. 

על מה להקפיד שבוחרים דשא סינטטי :

סיבי הדשא מיוצרים מפולימר : פוליאטילן מונופילמנט הנחשב האיכותי ביותר .

לא להתפתות לאלו שיבשרו לכם שהדשא שהם משווקים הוא בעל "תקן" , מאחר ולא קיים תקן לדשא סינטטי.

דשא סינטטי איכותי יהיה בעל 3 שכבות של גב המרבד (רשת "פיבר" חובה, בדשא שלא קיים רשת פיבר, באקלים הישראלי החם סיבי הדשא יצאו/יתלשו בקלות).

לשים לב להבדל בין "גובה סיבים" או "גובה מרבד" : אם אמרו לכם "הדשא שלנו הוא 40 מ"מ", בדקו האם מדובר בגובה מרבד או גובה סיבים, מגובה מרבד צריך להפחית 2-3 מ"מ כדי לקבל את הנתון של גובה סיבים.

צפיפות סיבים : צפיפות הסיבים היא מדד למס' התפרים למ"ר, טעות נפוצה היא להתייחס לצפיפות הדשא כאילו כנתון שמעיד על רמת צפיפות הדשא ועל איכותו. 

הסבר : יש אשר יעידו על דשא סינטטי איכותי בעל צפיפות סיבים של 20,000 למ"ר ודשא אחר בעל צפיפות של 16,800 למ"ר, אך בסוג של 16,800 בכל תפר ארוגים 8 סיבים  ובשני בכל תפר ארוגים 6 סיבים, כך שבפועל הסוג בעל 16,800 למ"ר מכיל יותר סיבי דשא. 

על מנת לדעת את רמת איכותו של הדשא, צריך לשלב מס' נתונים או נתון אחד מרכזי : מהו המשקל של הסיבים למ"ר, שהוא הנתון הכי משקף ומבלי להיות מקצוען בתחום דשא סינטטי.

הסבר : בארה"ב איכות דשא סינטטי או/ו שטיחים נמדדים באמצעות המונח Face Weight  ובתרגום חופשי , משקל הפנים (סיבים), תוכלו ללמוד יותר בקישור

המקצוענים יכולים לאמוד את רמת האיכות לפי הפרמטרים הבאים

מרווח בין תפרים – בד"כ נמדד בשיטה האינצ'ית : 3/8 , 5/16, 3/4 ועוד, המרווח הנפוץ ביותר הוא 3/8, כדי לדעת מה המרווח בין שורות התפרים בשיטה המטרית לדוגמא 3/8 : מחלקים 3 לחלק ל 8 ומכיפילים כפול 2.54 מקבלים את המרווח בס"מ , בדוגמא זו המרווח יהיה 0.9525 ס"מ. 

מס' התפרים לאורך 1 מטר רץ - בגב המרבד אפשר לראות את צורת אריגת הדשא כפסים ארוכים , אם נמדוד לאורך 1 מטר על שורת תפרים אחת נוכל לדעת כמה תפרים ישנם, ובכדי לקצר ניתן למדוד תפרים לאורך 10 ס"מ ולהכפיל כפול 10 נקבל את מס' הסיבים לאורך מטר

ועכשיו עם שני הנתונים שלעיל ניתן למדוד את רמת הצפיפות של התפרים אך עדיין לא של סיבי הדשא 

כיצד מחשבים זאת : 

בהנחה שבדקנו סוג של דשא בעל מרווח תפרים 3/8 קרי 0.9525 ס"מ ו 160 תפרים לאורך 1 מטר

נוכל לדעת שלרוחב 1 מטר יהיו 105 שורות תפרים : 

חישוב :  100 ס"מ לחלק ל 0.9525 = 104.98 (עיגול – 105).

חישוב : 105 שורות תפרים כפול 160 תפרים נקבל 16,800 תפרים למ"ר

עכשיו נבקש לדעת נתון מקצועי נוסף שהוא DTEX  שמהווה את משקל הסיב עצמו לאורך מטר , רגע לפני שהסיב עלה למכונת האריגה , נתון זה בתנאי מעבדה צריך להבדק במשקל מעבדה ובסיב באורך 10,000 מטר כדי לקבל את סטיית המשקל הנמוכה ביותר.

נתון DTEX  לכל סוג דשא תוכלו לקבל מכל משווק רציני שתבקשו לבדוק , הדרך הנפוצה ביותר להוזיל עלות של דשא סינטטי היא באמצעות משקל הסיב עצמו , סיב בעל נתון של 9000 אומר שמשקל הסיב לאורך 1 מטר ישקול 0.9 גר' (בערך), סיב זה מיוצר כעובי סיב נמוך ולא יחזיק מעמד באקלים הישראלי הקשה.

לכן חפשו את נתון ה DTEX הגבוה, בשילוב גובה סיבים, צפיפות סיבים גבוהה, תפרים לאורך כ 160 ומעלה.

או בקיצור : משקל מרבד למ"ר / משקל סיבים למ"ר 

דגמי פשוט ירוק מוגנים באמצעות סימן רשום במדינת ישראל ומשווקים גם בארה"ב וקנדה תחת שמות אחרים.

דשא סינטטי "  קיסר הינו הדגם הכי נמכר בישראל למעלה מ 6 שנים, דגם  קיסר הינו דגם בלעדי של חברת "פשוט ירוק" , על מנת לוודא שהנכם רוכשים דגם קיסר או כל דגם אחר נא דרשו תעודת אחריות מטעם פשוט ירוק

 

דשא סינטטי "קיסר

הדשא  שמשווקת "פשוט ירוק" מתאפיין במפרט תכונות ייחודיות, ההופכות אותו מתאים לצרכים שונים ולטעמים מגוונים. 

דשא סינטטי שמותאם לאקלים בישראל 

אנו, בחברת "פשוט ירוק", מפתחים את דגמי הדשאים המגוונים שלנו, תוך הקפדה על התאמה מלאה לאקלים המזרח- תיכוני המיוחד של מדינת ישראל. דשאים סינטטיים רבים המיובאים ממדינות אירופה, לדוגמה, עשויים שלא להתאים לאקלים הייחודי בישראל. משום כך עוברים כל הדשאים הסינטטיים שאנו מוכרים מבדקי אקלים מיוחדים, וערוכים לשמור על תכונותיהם גם במזג האוויר הישראלי. אצלנו תוכלו למצוא דשא סינטטי שמותאם במיוחד לכל משטח, ולכל מטרה, החל מדשאים סינטטים המותאמים לגינות פרטיות, גגות, מרפסות וגני ילדים, ועד דשא סינטטי מיוחד שעוצב במיוחד עבור גנים ציבוריים.

דשא סינטטי איכותי ושירות ללא פשרות 

"פשוט ירוק" מודעת לחשיבותו העליונה של נושא השירות. משום כך, בנוסף לאספקת דשאים סינטטיים ייחודיים שעוצבו ופותחו על ידי מיטב המומחים בתחום - אנו מקפידים גם על מתן שירות נעים ומקצועי ללקוח. השירות המסור של חברת "פשוט ירוק" מתחיל ביעוץ שיסייע לכם לבחור את סוג הדשא שיתאים לכם, ממשיך במתן עצות בנושא התקנת הדשא ומלווה אתכם גם לאחר התקנת המוצר.

החברה מפעילה רשת מקצועית של אנשי מקצוע איכותיים, הפועלים במסגרת שמונה צוותי התקנה, והכשירה עשרות מתקינים מורשים הפזורים בכל רחבי הארץ. הצוותים המקצועיים שלנו יגיעו אליכם לכל מקום, ישיבו במסירות ומקצועיות על כל שאלה, ויעשו הכל כדי שגם אתם תוכלו ליהנות ממוצרי דשא סינטטי איכותי ברמה הגבוהה בעולם.

כבר לא עניין של חסכון במים 

רבים רואים בדשא סינטטי מוצר שמאפשר חסכון במים, שזה אכן נכון אך רחוק מהמציאות, בסקר שערכנו בין עשרות אלפי לקוחות שנהנים מדשא סינטטי ,רווחה תשובה מאוד ברורה, "איך אפשר היה בלי" ,ובל נשכח את בעלי המרפסות וגגות הבית שהפכו מקום משעמם לפינה ירוקה שחסכון במים כבר לא הייתה הסיבה.

הנוחות, היופי, הניקיון, החוסר מזיקים, הידידותי לחיות הבית, הזמן שלנו בטיפול... ועוד יתרונות רבים מדוע כן להחליט על התקנת דשא סינטטי בגינת הבית, מרפסת , גג ועוד...

מחיר למטר מרובע :  65 ש"ח  

*הדשא מסופק בכפולות של 4 מטר מרובע בלבד  

לא נמצאו מוצרים תואמים את הבחירה.
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 




לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה