ביום רביעי ה-22.05.24 החנות פתוחה בין השעות 10:00-17:00.

Ziv Pools

סדרת הבריכות הפופולארית Ziv

של SEA SPEED

 הצלחה מסחררת לבריכות השחייה החדשות של SEA - SPEED

בריכות איכותיות עם אחריות לשנה, מידות מיוחדות ואבזור ברמה אחרת  מחירים ללא תחרות !

שני המשלוחים הראשונים כבר נמכרו.

 

הסדרה הפופולארית ביותר של בריכות SEA SPEED סידרת בריכות זו מתאפיינת בכמה יתרונות ייחודיים שאינם קיימים בבריכות אחרות. בריכות אלו מיועדות לשימוש ביתי נרחב וכן לשימוש מאסיבי מסחרי כגון צימרים גני ילדים ומקומות המארחים מספר גדול של רוחצים. המבנה מיוחד חזק ביותר ומוגן במספר פטנטים בינלאומיים, המסגרת העליונה של הבריכה מורכבת מצינורות עגולים מגולוונים העוברים כמה תהליכים של חישול וציפוי כדי להקנות להם הגנה כנגד קורוזיה ( חלודה ) קוטר הצינורות הגלילים במסגרת העליונה הינו 60 מ"מ עם עמידות למשקל של 1.8 טון לצינור בודד באורך של 116 ס"מ !!! נתון מדהים זה מאפשר לראות כמה מסגרת הבריכה חזקה מפני שמרבית המשקל של המים בבריכה מונח על הקרקע והמסגרת רק אוחזת את מעטפת אגן מים ורק חלק קטן מאוד של המשקל ולחץ המים נופל עליה. מבנה הרגלים בבריכות ZIV הבנוי בצורת U תומכות את המסגרת העליונה מסיביות מאוד ומעניקות לבריכה יציבות גבוה ביותר, מיבנה הרגלים המיוחד מאפשר לכל המשקל של הבריכה להיות מונח על הקרקע בשעה שלחץ המים גורם לרגלי הבריכה למתוח את  המבנה  ולהעניק לו יציבות ומראה אסטטי חיצוני מהמם.

 

 

 

סדרת הבריכות הפופולארית ZIV POOL LINE

 

הסדרה המובילה והיוקרתית ביותר בבריכות SEA SPEED סידרת בריכות זו מתאפיינת בכמה יתרונות ייחודיים שאינם קיימים בבריכות אחרות. בריכות אלו מתאימות לשימוש ביתי ועד לשימוש מאסיבי מסחרי כגון צימרים גני ילדים פרקי מים גדולים ומקומות המארחים מספר גדול של רוחצים.

 

המבנה מיוחד וחזק מוגן במספר פטנטים בינלאומים רשומים, המסגרת העליונה של הבריכה מורכבת מצינורות עגולים מגולוונים העוברים כמה תהליכים של חישול וציפוי כדי להקנות להם הגנה כנגד קורוזיה (חלודה) קוטר הצינורות הגלילים במסגרת העליונה הינו 60 מ"מ עם עמידות למשקל של 1.8 טון לצינור בודד באורך של 116 ס"מ !!! נתון מדהים זה מאפשר לראות כמה מסגרת הבריכה חזקה מפני שמרבית המשקל של המים בבריכה מונח על הקרקע ומסגרת המתכת של הבריכה רק אוחזת את מעטפת אגן מים ורק חלק קטן מאוד של משקל ולחץ המים מוטל עליה.

 

המבנה

התמיכות הרבות והצמודות מחזקות את מעטפת הבריכה ובשל המרחק הקצר בין עמודי התמיכות בחלק הרחב והצר של הבריכה מקבלת מעטפת הבריכה חיזוק ותמיכה יוצאות מגדר הרגיל . הרוחצים בבריכה נהנים מקירות מסיבים חזקים ומתוחים, ההקמה קלה ביותר אין צורך במיומנות או בכלים כל שהם החלקים המותאמים מתחברים בניהם בקלות וללא מאמץ, הנעילה בין החלקים נעשית באופן חלק וקל, מבנה רגלי התמיכה החיצוניות מוגן בפטנט גם הוא ייחודי במינו ומעניק לבריכה יציבות עמידות והגנה על מיבנה המעטפת תוך שמירה על מיבנה אסטטי חיצוני יוצא דופן. הצינורות הגלילים האנכיים במבנה ה- U של הבריכה התומכים את המסגרת העליונה הינם בקוטר 31.8 מ"מ עם עמידות למשקל של 1.5 טון לכל רגל !!! הרגלים ניצבות במרחק קצר זו מזו כדי להעניק למבנה תמיכה מאסיבית, מבנה  ה- U אוחז מלמטה את מעטפת הבריכה בחלק התחתון שלה ברצועה משוריינת המחוברת לתחתית המעטפת . מבנה זה המוגן בפטנט מאפשר הקמה מהירה של הבריכה פילוס ייצוב המבנה וחוסך זמן רב בהקמה ובפירוק. המסגרת החיצונית הרשומה במספר פטנטים בנויה ממתכת משוכה "Powder –coated, galvanized 100% weld –free steel pipe Pasco HGI " מיוחדת אל חלד מגולוונת ומצופה בכמה שכבות של ציפוי מיוחד המקנה לה עמידות לאורך שנים רב מפני קורוזיה (חלודה) ויוצרת בבריכה מבנה חזק ועמיד ביותר.

מסגרת מגולוונת מצופה ללא ריתוכים

המסגרת החיצונית הרשומה במספר פטנטים בנויה ממתכת מיוחדת אל חלד מגולוונת ומצופה בכמה שכבות של ציפוי מיוחד המסגרת בנויה ללא ריתוכים: "Powder –coated, galvanized 100% weld –free steel pipe Pasco HGI" המקנה לה עמידות לאורך שנים רב מפני קורוזיה (חלודה) ויוצרת לבריכה מבנה חזק ועמיד ביותר

 

משקל המעטפת ומסגרת המתכת של הבריכות

בהשוואת משקל של הדגמים בבריכות מסידרת ZIV לבריכה מדגם דומה של חברות מובילות מקבילות אחרות ניתן לראות בקלות את הפרשי המשקל העצומים בין הבריכות המעידים על איכות ועובי החומרים איתם מסופקות הבריכות שלנו. הבריכות בסידרה זו שוקלות עד פי שלוש כן אתם קוראים נכון עד פי שלוש מבריכה מקבילה !!! לדוגמא בריכה במידות 5.2 מטר אורך 2.7 מטר רוחב ובעומק 1.32 ס"מ משקל המבנה בלבד לא כולל אביזרים משאבות וצנרת, משקל המבנה 215 ק"ג ככול שגודל הבריכה עולה הולך וגדל פער המישקלים של בריכות YARDEN למול דגמים מקבילים של בריכות אחרות נתון זה מצביע בבירור על עובי המתכות ומעטפת הבריכה בדמי הבריכות של .SEA SPEED

 

שרוול התליה של מעטפת הבריכה למבנה המתכת

לשרוול התליה בבריכות SEA SPEED אין שום מקבילה באף חברה אחרת רוחב כניסת צינורות המבנה לתוך השרוול הוא גדול ועומד על 24 ס"מ נתון זה מעניק לבריכה יתרון עצום כאשר מרכיבים ומפרקים את הבריכה הכנסת והוצאת צינורות לתוך השרוול הרחב חלקה ונוחה גם בבריכות ענק. חיבור השרוול למעטפת הבריכה חזק ביותר ונעשה ע"י הלחמה של כמה פסי חיזוק בהלחמה אלקטרונית משני צדדי הבד.

 

מעטפת הבריכה (אגן המים)

מעטפת הבריכה המשמשת כאגן המים בשימוש על ידי חברת SEA SPEED הינה המעטפת החזקה והעמידה ביותר הקיימת בעולם בסוג זה של בריכות, מבחן פשוט מראה שאם תיקחו חתיכת יריעה ותחתכו אותה באמצע באמצעות סכין יפני שני אנשים חזקים לא יצליחו לקרוע את היריעה, בבריכות אחרות משיכה קלה על ידי אדם אחד והיריעה נחתכת לשניים בקלות וללא כל מאמץ, המעטפת בנויה מהחומרים הטובים ביותר הנמצאים בשימוש בבריכות שחייה היום בעולם, בדי האגן בנויים מבד משוריין בעוביים שבין 1000 ועד 1300 דניר תלוי בגודל הבריכה. בד המעטפת בנוי מחמש שכבות וכולל רשתות מוצלבות צפופות היצוקות בחומר והמעניקות לו עמידות וחוזק אימתני, העובי והצפיפות משתנים בהתאם לממדים הגודל והעומק של הבריכה, המעטפת מכוסה בחומרים הדוחים בקטריות וירוקת, מבנה הבד מבטיח עמידות מקסימאלית לקריעה שחיקה תנודות ולחצים,חומרים המוחדרים למעטפת הבריכה בתהליך היצור מקנים למעטפת עמידות גבוה לקרינת UV עמידות יוצאת דופן כנגד שחיקה וכימיקלים שונים . עמידות נוספת מתקבלת על ידי ציפוי בלמינציה שקופה משני צידי הבד השומרת עליו ומקנה למעטפת עמידות גבוה בחשיפה לשינויים אקלימים ותנאי מזג אוויר גרועים . חיבור הבדים נעשה על ידי הדבקה בתדר גבוה של ארבע שכבות כדי להקנות למעטפת חוזק ואריכות ימים בשימוש אינטנסיבי, המעטפת עמידה ביותר למוצרים כימיים כלור מלחים וחומצות שונות המשמשות למניעת התרבות החיידקים במי הבריכה. הבדים דוחים היצמדות של אצות אזוב וירוקת על פני המעטפת, יתרון נוסף גדול הנמצא במרבית הדגמים של הבריכות של SEA SPEED הינה תחתית עבה וחזקה הבנויה מאותו חומר ממנו בנויים קירות הבריכה דבר המעניק לבריכה חוזק ועמידות גבוה ביותר.

2. שכבה חיצונית שניה

 • בסיס PVC
 • חומר איחוי
 • ציפוי מקשר

 

3. רשת בד ארוגה

 • 100% פוליאסטר
 • 1000 דניר
 • 20 רצועות אנכיות
 • 20 רצועות מאוזנות

 

1. שכבת למינציה חיצונית

 • בסיס PVC
 • שכבת הגנה כנגד UV
 • שכבת מגן כנגד פטריות

4. שכבה פנימית שניה

 • בסיס PVC
 • חומר איחוי
 • ציפוי מקשר

 

5. שכבת למינציה פנימית

 • בסיס PVC
 • שכבת מגן כנגד בקטריות
 • שכבת מגן כנגד פטריות ואצות

 

 

אופציה: ניתן לרכוש ציפוי הגנה מפלסטיק לדופן העליונה.

 

 

בניגוד לבריכות אחרות בהן פינות הבריכה טלסקופיות ואינן סוגרות ומקבעות את פינות הבריכה פינות הבריכות שלנו מאסיביות ביותר ומצוידות בקפיצי נעילה ממתכת קוטר הצינורות בפינות נע בין 58 ועד 60 מ"מ ומקנה למסגרת הבריכה עמידות וחזק רב . הפינה הסגורה מאפשרת לבנות את הדקים או המבנים מסביב לבריכה בצורה מאסיבית יעילה ומדויקת ומאפשרת להתקין מסביב לבריכה מערכת תעלות גלישה אפקטיבית.

 

 

 

 

הבריכות החדשות של שיא ספיד מביאות איתם תפיסה חדשה ורעננה בבנית דקים ופיתוח סביבתי מסביב לבריכה !!!

 

 

הבריכות מעוצבות בצורה המאפשרת לכם לנצל בצורה מקסימאלית את השטח המיועד לבריכה בביתכם המבנה המלבני חזק ביותר ומאפשר שחיה והנאה משפחתית אדירה לאורך שנים במינימום הוצאות. כמו בדגמי בריכות השחייה המובילות של חברת SEA SPEED, המשווקים בישראל במשך 32 שנה בהצלחה מרובה, הבריכות מסופקות עם מגוון אביזרים מקצועי ברמה גבוה מהמקובל לדוגמא סקימר מקצועי מתקדם עם אפשרות להתאמה של גובה המים בבריכה !

 

סקימר מקצועי בעל פרופיל נמוך.

פלג ריקון מים נוח הכולל ברז לניקוז המים מהבריכה בשעת הצורך.

מחברי דופן איכותיים בקוטר 50 מ"מ.

 

 

 

לכל בריכה מצורף סט תיקון בתוך קופסא הכולל יריעות תיקון בצבעי הבריכה ושפופרת דבק. הוראות הרכבה המצורפות לבריכה מפרטות את שלבי ההרכבה והאחזקה. חברת שיא ספיד מקפידה להחזיק במלאי את מירב החלפים, אביזרי תיקון, ערכות בדיקה למים, חומרים לטיפול וחיטוי. מצופי כלור, מלח, דבקים, משאבות פילטרים יריעות ודבקים לתיקון בשעת הצורך.

 

 

 

 

 

 

אחריות מורחבת - הבריכות מסופקות עם *שנה אחריות כפוף לטופס האחריות המצורף לבריכה ובצמוד לחשבונית הקניה.

*כפוף להצגת חשבונית וטופס האחריות.

 

שידרוגים ותוספות - בתוספת תשלום תוכלו לשדרג את המערכות הקימות בחבילה לרכוש לבריכות תוספות למערכת הסינון משאבות שונות צנרת ואביזרים.

 

 

אביזרים אופציונליים - מבחר האביזרים שלנו הוא עצום תוכלו לרכוש לבריכות מערכות חימום סולאריות וחשמליות רובוטים אביזרי ניקיון והצללה חומרי הכלרה והניקיון ועוד אלפי פרטים שונים !!! 

 

 

שיא ספיד יבואן בלעדי בישראל !!!

תיק נשיאה עבה וחזק ליריעת הבריכה

לדגם בריכה זה מצורף תיק איכותי המאפשר לכם בזמן קיפול אחסנה או נשיאה של הבריכה להניח בתוכו את יריעת הבריכה בצורה מוגנת ושמורה לאחסן להוביל ולשמור עליה מפני מפגעים חיצוניים.


בתמונות: תהליך ההרכבה של בריכת ZIV . 

18 פריט(ים) הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 462X292X120
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 462X292X120
  מספר מוצר 1231
  גובה : 122 ס''מ
  אורך : 462 ס''מ
  רוחב : 292 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 1084X584X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 1084X584X150
  מספר מוצר 1247
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 1,084 ס''מ
  רוחב : 584 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 1034X434X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 1034X434X150
  מספר מוצר 1246
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 1,034 ס''מ
  רוחב : 434 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 864X414X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 864X414X150
  מספר מוצר 1245
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 864 ס''מ
  רוחב : 414 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 694X314X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 694X314X150
  מספר מוצר 1244
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 694 ס''מ
  רוחב : 314 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 564X314X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 564X314X150
  מספר מוצר 1243
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 564 ס''מ
  רוחב : 314 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 444X314X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 444X314X150
  מספר מוצר 1242
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 444 ס''מ
  רוחב : 314 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 1226X556X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 1226X556X132
  מספר מוצר 1241
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 1,226 ס''מ
  רוחב : 556 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 976X426X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 976X426X132
  מספר מוצר 1240
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 976 ס''מ
  רוחב : 426 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 976X356X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 976X356X132
  מספר מוצר 1239
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 976 ס''מ
  רוחב : 356 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 876X356X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 876X356X132
  מספר מוצר 1238
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 876 ס''מ
  רוחב : 356 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 856X406X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 856X406X132
  מספר מוצר 1237
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 856 ס''מ
  רוחב : 406 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 776X356X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 776X356X132
  מספר מוצר 1236
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 776 ס''מ
  רוחב : 356 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 736X346X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 736X346X132
  מספר מוצר 1235
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 736 ס''מ
  רוחב : 346 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 676X356X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 676X356X132
  מספר מוצר 1234
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 676 ס''מ
  רוחב : 356 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 626X356X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 626X356X132
  מספר מוצר 1233
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 626 ס''מ
  רוחב : 356 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 526X356X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 526X356X132
  מספר מוצר 1232
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 526 ס''מ
  רוחב : 356 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 1184X504X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Ziv Pool Line 1184X504X150
  מספר מוצר 1248
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 1,184 ס''מ
  רוחב : 504 ס''מ

  הוסף להשוואה

18 פריט(ים) הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה