Tal Pools

 

חברת Sea Speed מביאה אליכם את הדור הבא של בריכות השחייה להקמה מהירה המיוצרות במידות ובגבהים מיוחדים, בריכות שחייה הבניות בהתאמה למרבית המידות הסטנדרטיות של חצרות הבתים בישראל. בריכות Sea Speed החדשות הינם שילוב מנצח בין מסגרות מתכת משופרות חזקות והמגולוונות של בריכות מתוצרת איטליה לבין מעטפות הבריכה ואגן המים של הבריכות מפרי פיתוח ממושך של חברת Sea Speed המיוצרות במפעל מוביל בתחומו באירופה הבריכות החדשות נושאות איתם בשורה משמחת לבעלי בתים פרטיים, צימרים, אתרים מסחריים, מפעילי בריכות ולאלה המעוניינים לרכוש בריכת שחייה איכותית הכוללת מערכת סינון וחיטוי מתקדמות ברמה גבוה ובתקציב סביר הבריכות החדשות מהוות שילוב מנצח ועמיד ביותר של מסגרת מתכת חזקה בצירוף מעטפת מים בעלת חוזק אימתני שפיתחה חברת Sea Speed במהלך השנים, אם תוסיפו לכך את האביזרים הייעודיים לבריכות המשאבות הצנרות המסננים ומערכות החיטוי על בסיס מלח והאביזרים הנלווים שמייבאת חברת Sea Speed תגלו עד מהרה כמו מאות לקוחות שרכשו את הבריכות החדשות במהלך השנתיים האחרונות שברשותכם בריכת שחייה ברמה גבוה בעלת מבנה פונקציונאלי חזק עמיד נוח לתפעול ואחזקה בצורה יוצאת דופן, מערכות מתקדמות של סינון וחיטוי המים המשולבות בבריכות מעניקות לכם זמן רב להנאה ומורידות בצורה ניכרת את הוצאות השימוש והאחזקה השוטפת של הבריכה למינימום ההכרחי. השילוב מהווה פריצת דרך משמעותית ושילוב מנצח בבריכות השחייה להקמה מהירה בישראל. 

Sea Speed החברה המובילה בתחומה בישראל ביצור ובשיווק בריכות שחיה להקמה וקיפול מהירים משנת 1991

32 שנה של מצוינות משולבות בקדמה טכנולוגית מנצחת.

מסגרות הבריכות המשופרות מיוצרות באיטליה באיכות וגימור יוצאי דופן וכוללת תקן יצור משולב במערכת איכות: ISO 9002.

 

 

מסגרות בריכות השחייה החדשות והמשופרות של חברת Sea Speed מיוצרות תחת סימן מסחרי רשום של החברה ובשילוב של אחד היצרנים הגדולים הראשונים והגדולים של מסגרות לבריכות באיטליה ובין היצרנים המובילים בעולם.

החברה המייצרת מסגרות מתכת לבריכות מובילה בתחומה מזה 60 שנה נוסדה בשנת 1950 ונחשבת לחברה הוותיקה והמובילה באירופה ובעולם בתחום ה מסגרות המתכת לבריכות. מרבית המסגרות רשומות כפטנט והפכו את החברה במהירות למובילה ופורצת דרך חשובה בתחומה באיטליה ובאירופה ובמשך הזמן גם בחלקים נרחבים בעולם, איכות החומרים העיצוב והגימור הציבו אותה כיצרן איכותי בעל מוצרים מובילים ואיכותיים בתחומו, החברה הדוגלת ביצור תוך שמירה על סביבה ירוקה, דגמים ייחודיים התמקדות בפרטים הקטנים המתחילים בחומרי גלם משובחים אסתטיקה איטלקית מושלמת גימור גבוה עמידות חוזק ודיוק יוצאים מגדר הרגיל. חשיבה ושיטות יצור מתקדמות בתחום המתכת דחפו את החברה להגיע אל קו המטרה הסופי והמקסימאלי בתחום זה בעולם עם קבלת תקן יצור משולב במערכת איכות ISO 9002, שהושגה בשנת 1991 והמקנה לקו המוצרים של הקבוצה את האישור הסופי לרמת היצור והאיכות של המוצרים. מנהלי ועובדי החברה חדורים במוטיבציה גבוה ומוסיפים מדי תקופה מוצרים חדשים ומתקדמים לקו המוצרים הגדול והמצליח של החברה.

אגן המים של הבריכות מעטפת הבריכה הינה פיתוח פרי פיתוח ממושך של Sea Speed חברה ישראלית המייצרת מייבאת ומשווקת בישראל מגוון מוצרים ענק, במהלך 32 שנות פעילותה רכשה החברה ניסיון ומיומנות רבה בתחום יצור והלחמת בדים בשיטה אלקטרונית בתדר גבוה תהליך חדשני של זה של הלחמה בתדר גבוהה של בדים מיוחדים הבנויים מחומרים משוריינים ומרוכבים והמיוצרים בשיטה ייחודית , משמשים לבנית אגן המים של בריכות השחייה הנושאות את המותג שלנו , אגני המים של הבריכות המשולבות של Sea Speed בנויים מכמה שכבות ,השכבה הראשונה מכילה רשת צפופה מוצלבת של חוטים העשויים מחומר מרוכב, השכבה השנייה הינה ציפוי למניצה משני הצדדים המעניקה לבד עמידות גבוה מפני קרינת השמש UV ומגינה עליו מפני פגעי מזג האוויר, השכבה השלישית הינה שכבת מגן כנגד פטריות , בין השכבות מחוזק הבד בכמה שכבות של חומרי איחוי וקישור המקשרים בן החומרים ויוצרים לבריכה מעטפת עמידה ובעלת חוזק אימתני. האוצרת את המים חברת Sea Speed השכילה לשלב לבן שני טכנולוגיות מובילות בשעה שהעבירה את יצור מעטפות הבריכות ליצרן אירופאי המוביל בתחומו בעולם וצירפה אליהם את מסגרות המתכת של החברה האיטלקית ויצרה בכך מוצר ייחודי בעל חוזק אימתני ועמידות יוצא דופן ובכך יצרה מודל חדש של בריכת שחייה מודרנית ועמידה.

 

הרכבת הבריכות

ההרכבה של הבריכות המשולבות הכוללות את המעטפת של Sea Speed המשולבות במסגרות המתכת המגולוונות קלה מאוד ומתאימה לבניה והקמה עצמית ע"י אדם אחד או שני אנשים. שלבי הבניה קלים מהירים ואינם דורשים כלי עבודה חיבורי ברגים או אחר, לאחר בחירת המקום המתאים להקמת הבריכה מקימים את השלד על ידי חיבורים מהירים הנמצאים על הצינורות בהתאם להוראות ההרכבה. על השלד מתקינים את המעטפת ההיקפית, מחברים את מערכת הסינון וממלאים במים והבריכה מוכנה לשימוש. כל התהליך לוקח ממספר דקות ועד כמה שעות תלוי בגודל הבריכה. בבריכות אלו ניתן להתקין בכל עת גם לאחר שהבריכה מורכבת ומתפקדת מערכת תאורה בתוך הבריכה, סקימר או מספר סקימרים לקליטת לכלוך צף באופן אוטומטי, מזרקות ומפלי מים, מכשירי שחייה נגד הזרם, תעלות גלישה, מדרגות ומגוון אביזרים רב ומגוון, את הבריכות ניתן להקים מעל האדמה ולשקע אותם בתוך הקרקע עם הכנה מתאימה.

ניתן להזמין הרכבה ע"י מתקין חיצוני מורשה בתוספת תשלום. 

mont1.jpg (8644 byte)
mont2.jpg (11063 byte)
mont3.jpg (12538 byte) mont4.jpg (11348 byte)

 

 

 

 

את כל בריכות השחייה  מדגמי  TAL ניתן להרכיב על הקרקע  הם יפות וחזקות  גם ללא חיפוי כל שהוא

להטמין את כולם או מחציתן או בכל גובה נתון בקרקע  תוך זמן קצר ובעלות כספית סבירה  

בתמונה בריכת טל בראש העין  שקועה באדמה

 


מעטפת הבריכה

מעטפת הבריכה המשמשת כאגן המים ומיוצרת בנפרד על ידי חברת Sea Speed בנויה מהחומרים הטובים ביותר הנמצאים בשימוש בבריכות שחייה היום בעולם, בדי האגן בנויים מבד פוליאסטר משוריין בעל חמש שכבות כולל רשת צפופה ביותר היצוקה בחומר והמעניקה לו עמידות וחוזק אימתני, העובי והקשיחות והגמישות משתנים בהתאם לממדים הגודל והעומק של הבריכה, המעטפת מכוסה בחומר סינתטי כפול, המבטיח עמידות מקסימאלית לקריעה שחיקה תנודות ולחצים, חומרים המוחדרים בתהליך היצור מקנים למעטפת עמידות גבוה לקרינת UV עמידות יוצאת דופן כנגד שחיקה וכימיקלים שונים מתקבלת על ידי הוספת שכבת למינציה מג שקופה המגינה על שני צדי הבד, שומרת עליו ומקנה למעטפת עמידות גבוה בחשיפה לשינויים אקלימים ותנאי מזג אוויר משתנים . חיבור הבדים נעשה על ידי הדבקה בתדר גבוה של חמש שכבות כדי להקנות למעטפת חוזק ואריכות ימים בשימוש אינטנסיבי, החיבורים בין הבדים נעשים על ידי יריעות בד שלמות המולחמות לרוחב הבריכה ויוצרות רצף אחיד של בד הכולל את הרצפה והקיר ובכך מעניקה חוזק ואורך חיים גדול לבריכה, בניה זו מורכבת ונעשית בניגוד לרוב הבריכות הממוצעות המצויות בשוק ששם הרצפה בנויה מחומר דק ביותר ושונה מהקירות ומחוברת אליהם בהלחמה היקפית היוצרת במירב המקרים נזילות ובעיות. המעטפת של Sea Speed עמידה ביותר למוצרים כימיים כלור וחומצות שונות המשמשים למניעת התרבות חיידקים במי הבריכה. יתרון נוסף גדול נמצא במרבית הדגמים של הבריכות של Sea Speed הינה האפשרות להרכיב בבריכות בעזרת  מחברים ייחודיים מגוון אביזרים ענק בכל עת מאחר והמעטפת ממנה בנויה הבריכה מאסיבית ובעלת חוזק אימתני ומעניקה לבריכה חוזק ועמידות גבוה.

2. שכבה חיצונית שניה

 • בסיס PVC
 • חומר איחוי
 • ציפוי מקשר

 

3. רשת בד ארוגה

 • 100% פוליאסטר
 • 1000 דניר
 • 20 רצועות אנכיות
 • 20 רצועות מאוזנות

 

1. שכבת למינציה חיצונית

 • בסיס PVC
 • שכבת הגנה כנגד UV
 • שכבת מגן כנגד פטריות

4. שכבה פנימית שניה

 • בסיס PVC
 • חומר איחוי
 • ציפוי מקשר

 

5. שכבת למינציה פנימית

 • בסיס PVC
 • שכבת מגן כנגד בקטריות
 • שכבת מגן כנגד פטריות ואצות

 

החיבור הכפול בין הבדים של Sea Speed מקנה למעטפת הבריכה חוזק ועמידות למשך שנים. מסגרת הבריכה חזקה ומסיבית ביותר החלק העליון בעל חוזק אימתני המסגרת תחתונה בנויה גם היא עם מסגרת מתכת בהתאם לדגם הבריכה הרגלים מקושרות ביניהם *במסגרת צינורות נוספת, המאפשרת להקים את הבריכה לחבר לה את כל האביזרים ולהציב אותה במקום גם כשהיא ריקה ממים.

 * בחלק מהדגמים.

 

 

בריכות במידות ועומקים שונים

המגוון הרחב של בריכות השחייה תוצרת Sea Speed הינו הגדול ביותר מסוגו בתחום וכולל בריכות בגדלים ובעומקים שונים החל מבריכות ילדים קטנות ועד לבריכות ענק עמוקות מגה בריכות. החברה מייצרת בריכות בדגמים ובצורות שונות בריכות עגולות מלבניות ואובאליות. המידות המיוחדות של הבריכות מאפשרות למרבית האנשים לבחור את המידה האידיאלית לשטח או לחצר שלהם, חברת Sea Speed השכילה להתאים את גודל הבריכות לבתים ממוצעים כך שאתם יכולים להתאים בדיוק את דגם הבריכה העונה והקולע ביותר לטעמכם והעומד בדרישות התקציב והאמצעים העומד שלכם ובכך לנצל בצורה מקסימאלית את השטח שברשותכם מבלי לחרוג מהמקום שהקצבתם לבריכה או מהתקציב.

 

 

 

אריזה הובלה והרכבה

המחלקה הלוגיסטית של Sea Speed יצרה אריזות קטנות וחזקות ככל האפשר בגודל, כדי לאפשר הובלה קלה ונוחה ברכב פרטי או מסחרי של הבריכות,אריזות הקרטון מכילות את כל הציוד הדרוש לבניית הבריכה. כל דגם מצויד בהוראות שימוש בכמה שפות וכולל מכלול הוראות מהיר לבניה ותחזוקה, הוראות הרכבה מפורטות. ציוד אופציונאלי ואחר ניתן לרכוש בזמן הזמנת / קנית הבריכה או לאחר מכן.

 

 

 

 

שילדת הבריכה של בריכות Sea Speed החדשות

שילדת הבריכה בבריכות המשולבות עם המעטפת של Sea Speed בנויה מצינורות ולוחות מתכת חזקים בעלי עובי דופן גבוה, לוחיות המתכת מחוברות על בסיסי הרגליים כדי להבטיח יציבות ועמידות גבוה ביותר על הקרקע שיטה זו מבטיחה את העמידות והחוזק של הבריכות לאורך זמן ומאפשרת בניה קלה ומהירה של הבריכה. את בריכות Sea Speed המשולבות ניתן להרכיב ולפרק בקלות יתרה את המסגרת המתכת מקימים קודם ולאחר מכן מציבים את המעטפת עם מוטות הקישור על המסגרת העומדת בשטח שיטה זו חוסכת זמן ומאפשרת הקמה ופירוק מהיר של הבריכות תוך זמן קצר ובקלות יתרה. במסגרות המיוצרות באיטליה כל חלקי המתכת עוברים גלוון ראשון נגד חלודה "קורוזיה", וכן טיפול הגנה שני על ידי שכבת מרובת צבעים כיסוי Epossidic, באמצעות "ציפוי פוספטים," תהליך מורכב ויעודי שנועד לשמור על מסגרת המתכת של הבריכות כנגד פגעי מזג האוויר מגע עם הקרקע והגנה מפני חלודה לאורך זמן ממושך.

 

 

   
 

 

מערכת קליטת לכלוך פנימית רחפן  ( סקימר ) מקצועי

בבריכות המשולבות של Sea Speedו מותקן רחפן ( סקימר ) מקצועי הקולט את הלכלוכים בבריכה בצורה יעילה מהירה לפני כניסתם למערכת הסינון של המשאבה ולפני שהם שוקעים לקרקעית הבריכה פיתוח ייחודי זה של החברה מקנה לבריכות יתרונות ייחודיים גדולים שאינם קיימים בבריכות אחרות . מערכת Skimmering, הינה פטנט ייחודי שהומצא ידי חברת Sea Speed הכולל צינורות חיבור משולבים של הסקימר לאגן המים, שילוב זה מבטיח זרימה מהירה וממוקדת לכיסוי פיזור וסינון נכון של מערכת המים הפנימית בבריכה, פיתוח זה מקטין את זמן פעולת ובלאי המשאבה ומוריד בצורה ניכרת את צריכת החשמל. מוריד למינימום את זמן העבודה שנידרש לניקוי הבריכה. ומוריד בצורה משמעותית את צריכת הכימיקלים וחומרי ההכלרה. מאפשר חיבור אביזרים נלווים לניקוי קירות וקרקעית הבריכה.ומאפשר חיבורים אופציונליים של מכשירים  כגון מטאטא יונק ורובוטים מסוג " ברקודה " העובדים על לחץ המים של המשאבה. בבריכות הגדולות של החברה ניתן להתקין כמות גדולה של סקימרים ואינלטים כדי לקלוט בצורה מהירה ויעילה את הלכלוך מכל חלקי הבריכה בזמן קצר וכן להתחבר לשואב לכלוך וברקודות בכמה מקומות בצורה יעילה ונוחה. 

  

 

 

 

 

 

סירקולציה גבוהה של המים - חיסכון עצום בחשמל עבודה וחומרי הכלרה.

היתרון הגדול של הבריכות המשולבות של Sea Speed נמצא בכך שכניסת הצינורות וסינון המים נמצאת בחלק הצר של הבריכה ולא בחלק הארוך ובכך מתבצעת סירקולציה מהירה ויעילה ביותר של המים, לבריכות ניתן להוסיף סקימרים וג'טים כמעט בכל מקום בבריכה פיתוחי ייחודי זה מתאפשר בעיקר הודות לחוזק של המעטפת המבנה למכשור המצוי בידי החברה הצנרת המשאבות ומערכת הסינון הפנימית החזקה איתם מסופקות הבריכות.

 

 

מערכת סינון וסחרור מסנני חול


בריכות Sea Speed המשולבות מצוידות בצנרת ייעודית חזקה הכוללת חיבורים מהירים מיוחדים המאפשרת חיבור יעיל ומהיר למסנן החול המסופק עם הבריכה לסקימר ולנקודות הכניסה והשאיבה מהבריכה. מערכת הסינון והסחרור בבריכות המשולבות שלנו הינה יעילה וחזקה ביותר ונועדה להבטיח צלילות מרבית של המים. הבריכות מצוידות במסנני חול חזקים המקנים לבריכות סינון מים ברמה גבוה סינון באמצעות מסנני חול ידוע גם בשם סינון עמוק ויסודי (Deep Filtration). מסנני חול מסננים את המים דרך שכבה עמוקה של מצע בגודל מדורג. חלקיקי הסינון יכולים להיות עשויים מקוורץ בזלת זכוכית גרוסה וחומרים אחרים בעלי מבנה גרגירי. קצב הסינון תלוי בגודל האפקטיבי של המצע ובמהירות המים העוברים דרך המסנן דבר זה נקבע ע"י גודל המשאבה והספק המים שהיא מזרימה למסנן. חלקיקים הלכלוך המרחפים במים נכנסים דרך כניסת המסנן ומסתננים דרך מצע הסינון. הקוורץ במצע הסינון סופח את הלכלוך בצורה יעילה ביותר, ניקוי המסנן מתבצע על ידי זרימה הפוכה של המים. מים מוזרמים בכיוון ההפוך - מהפיות כלפי מעלה, וגורמים לחלקיקי הלכלוך להינתק ממצע הסינון. חלקיקי הלכלוך משתחררים מהמצע ונשטפים החוצה דרך מגוף השטיפה. הזרימה ההפוכה מתבצעת ע"י לחיצה על ברז בורר הנמצא בראש המסנן והמשנה את כיוון זרימת המים במסנן, בסופו של תהליך זה אנו מקבלים מים נקיים וצלולים ובריכה נקייה ויפה. חברת שיא ספיד מציעה לכם ליהנות מבריכה נקייה וצלולה על ידי שדרוג המשאבה שלכם או התקנה של משאבה ומסנן חול חזקים ויעילים יותר שיעשו לכם את החיים קלים ויעניקו לכם מים צלולים ונקים. מסנני חול בנויים לעבודה ממושכת ואידיאליים לבריכות בצימרים, בריכות פרטיות ולשימוש מסחרי. השילוב של מסנני חול סקימר מקצועי מובנה נקודות יניקה והחזרת מים הממוקמות נכון מקנה למערכת הסינון בבריכה שיפור משמעותי המעלה ומשפר את זרימת המים רמת הסינון והסחרורהתוצאות ניכרות מיד בחיסכון ניכר בחשמל חומרי הכלרה עבודה וכסף.

 

 

 

 

 


 

ג'טים עם עין מתכווננת Hayward

בחלק מהבריכות מותקנים מובילי זרימה ג'טים מקוריים של חברת HAYWARD האמריקאית עם עין מתכוננת המאפשרים הטיה של זרמי המים בכיוון הרצוי המעלים את מפלס ההנאה בבריכה ע"י כך שהם מאפשרים למקד את סילון המים לגוף. ניתן להוסיף בתוספת תשלום כמה יחידות נוספות לקבלת מערכת זרימה היקפית או ממוקדת וליצור גקוז'י גדול או מערכת ספא מתקדמת כחלק מהבריכה או את כולה.

 


 

 

בבריכות בשיטת יצור אקולוגית

בריכות Sea Speed  המשולבות מיוצרות בשיטה אקולוגית המבטיחה פגיעה מינימאלית באיכות הסביבה תוך שמירה מקסימאלית של שימוש בחומרים איכותיים שאינם מזהמים את הסביבה גם לאחר גמר השימוש, שימו לתווית שעל האריזות EKO POOLS.

 

 אביזרים ותוספות אופציונאליים

 

 

חברת Sea Speed פיתחה קו של מוצרים אופציונאליים המאפשרים לכם ליהנות יותר מהבריכה שלכם, לחברה כיסויים מקוריים סולאריים. וכיסויי הגנה רב עונתיים לכל סוגי הבריכות. אביזרי ניקיון. צינורות. תאורה. סולמות עליה וכניסה לבריכה. כימיקלים, מערכות חיטוי מלח, מערכות חימום. תעלות גלישה, מפלים, רובוטים, מערכות חימום, אביזרי ניקיון שטחים להגנה על תחתית הבריכה. סככות לקירוי והצללה. משחקים ומתנפחים שונים. חומרי חיטוי והכלרה ומגוון עצום של אביזרים היקפיים לבריכות.

 


האחריות הניתנת לבריכות של Sea Speed היא למשך *שנה מיום הרכישה.

* בכפוף לטופס האחריות והחשבונית המצורפים לבריכה.

 

החל מהעונה מספקת חברת שיא ספיד כסטנדרט בסדרת הבריכות היוקרתית TAL POOLS את סדרת מסנני החול והמשאבות המתקדמת סדרת THE BLUE SERIES עם צנרת לחץ איכותית תוצרת Hayward ארה"ב.

פריטים 1 עד 30 מתוך 34 פרטים דף:
 1. 1
 2. 2
 3. הבא
הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
 1. Tal Super Ultra 600X320X132 בריכה מלבנית
  Tal Super Ultra 600X320X132 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1000
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 600 ס''מ
  רוחב : 320 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. Tal Super Ultra 720X420X132 בריכה מלבנית
  Tal Super Ultra 720X420X132 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1001
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 720 ס''מ
  רוחב : 420 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. Tal Super Ultra 840X420X132 בריכה מלבנית
  Tal Super Ultra 840X420X132 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1002
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 840 ס''מ
  רוחב : 420 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. Tal Super Strong 440X306X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 440X306X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1003
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 440 ס''מ
  רוחב : 306 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. Tal Super Strong 510X306X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 510X306X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1004
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 510 ס''מ
  רוחב : 306 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. Tal Super Strong 566X306X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 566X306X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1005
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 566 ס''מ
  רוחב : 306 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. Tal Super Strong 693X306X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 693X306X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1006
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 693 ס''מ
  רוחב : 306 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. Tal Super Strong 825X395X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 825X395X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1007
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 825 ס''מ
  רוחב : 395 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. Tal Super Strong 440X306X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 440X306X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1008SK
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 440 ס''מ
  רוחב : 306 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. Tal Super Strong 566X306X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 566X306X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1009SK
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 566 ס''מ
  רוחב : 306 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. Tal Super Strong 693X306X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 693X306X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1010SK
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 693 ס''מ
  רוחב : 306 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. Tal Super Strong 825X395X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 825X395X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1011SK
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 825 ס''מ
  רוחב : 395 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. Tal Super Strong 566X400X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 566X400X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1012CL
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 566 ס''מ
  רוחב : 400 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. Tal Super Strong 693X400X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 693X400X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1013CL
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 693 ס''מ
  רוחב : 400 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. Tal Super Strong 822X436X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 822X436X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1014CL
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 822 ס''מ
  רוחב : 436 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. Tal Super Strong 951X436X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 951X436X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1015CL
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 951 ס''מ
  רוחב : 436 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. Tal Super Strong 1226X436X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 1226X436X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1016CL
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 1,226 ס''מ
  רוחב : 436 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. Tal Super Strong 1486X436X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 1486X436X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1017CL
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 1,486 ס''מ
  רוחב : 436 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. Tal Super Strong 693X436X147 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 693X436X147 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1018TP
  גובה : 147 ס''מ
  אורך : 693 ס''מ
  רוחב : 436 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. Tal Super Strong 822X436X147 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 822X436X147 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1019TP
  גובה : 147 ס''מ
  אורך : 822 ס''מ
  רוחב : 436 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. Tal Super Strong 951X436X147 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 951X436X147 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1020TP
  גובה : 147 ס''מ
  אורך : 951 ס''מ
  רוחב : 436 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. Tal Super Strong 951X566X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 951X566X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1021MX
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 951 ס''מ
  רוחב : 566 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. Tal Super Strong 1226X566X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 1226X566X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1022MX
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 1,226 ס''מ
  רוחב : 566 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. Tal Super Strong 1486X566X125 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 1486X566X125 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1023MX
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 1,486 ס''מ
  רוחב : 566 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. Tal Super Strong 822X566X147 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 822X566X147 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1024MG
  גובה : 147 ס''מ
  אורך : 822 ס''מ
  רוחב : 566 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. Tal Super Strong 951X566X147 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 951X566X147 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1025MG
  גובה : 147 ס''מ
  אורך : 951 ס''מ
  רוחב : 566 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. Tal Super Strong 1226X566X147 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 1226X566X147 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1026MG
  גובה : 147 ס''מ
  אורך : 1,226 ס''מ
  רוחב : 566 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. Tal Super Strong 1486X566X147 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 1486X566X147 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1027MG
  גובה : 147 ס''מ
  אורך : 1,486 ס''מ
  רוחב : 566 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. Tal Super Strong 693X436X132 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 693X436X132 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1028SP
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 693 ס''מ
  רוחב : 436 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. Tal Super Strong 822X436X132 בריכה מלבנית
  Tal Super Strong 822X436X132 בריכה מלבנית
  מספר מוצר 1029SP
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 822 ס''מ
  רוחב : 436 ס''מ

  הוסף להשוואה

פריטים 1 עד 30 מתוך 34 פרטים דף:
 1. 1
 2. 2
 3. הבא
הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
 

סייר לפי

קטגוריה
 1. Super-Strong (29)
 2. Super-Ultra (3)
 3. Deluxe (2)

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה