ZODIAC יצרן הבריכות האיכותי מספר אחד בעולם עכשיו בחצרות הבתים  בישראל

בריכת זודיאק KD PREMUIUM TECK 4 X 8

לפניכם גלריית תמונות של בריכת זודיאק באורך 964 ס"מ. הרוחב 528 ס"מ . הגובה 135 ס"מ.

בריכת Zodiac מדגם KD PREMUIUM TECK 4 X 8 בישוב הסמוך לחיפה. הבריכה הוקמה מעל הקרקע. מיקום הבריכה במקום גבוה לא איפשר הכנסת כלים מכניים כבדים לחפירה הנחת מצעים או בנית משטח בטון העבודה והכנת הבריכה נעשו בידים בכלים פשוטים הבריכה ניבנת מעל הקרקע ומסביבה הוקם דק מעץ איפאה. בתוך הבריכה הותקנו שני סקימרים תלויים על הדופן בשני פינות הבריכה, שני ג'טים עם עיניים מתכוננות תוצרה הוורד ארה"ב. שני מנורות לד עם 16 תוכניות צבע. מערכת מלח של פלסטיק מגן מבוקרת מחשב כולל מערכת מינון אוטומאטית לחומצת מלח. כיסוי סולארי לכיסוי הבריכהבעובי של 600 מיקרון כולל גלגלת ידנית של זודיאק כאשר המגולל נמצא מתחת לדק ומאפשר גלגול הכיסוי בצורה סמויה דבר המהווה פיתוח מהפכני ומאפשר סידור אסטטי של הכיסוי מבלי שהגלגלת והכיסוי נראים או מפריעים על הדק. צבע המעטפת של הבריכה לבן קרם מקנה למים צבע טבעי מעצים את תאורת המנורות ומאפשר לשמים להשתקף בצורה ישרה במים ולהקנות להם צבעים טיבעיים וחיים. סביב לבריכה נבנו דלתות כניסה לחלל שמתחת לדק לשם אחסנה וניצול מירבי של החלל התחתון.מדרגות עליה רחבות לדק וחיבורים ישירים לדלתות ולפתחי הבית מאפשרים גישה נוחה וישירה לכל מיתחם הבריכה והדק, סולם עליה וכניסה מנירוסטה ורובוט ברקודה פיסר של זודיאק מקלים עם החיים ומאפשרים למשתמשים כניסה ויציאה נוחים ושחייה במים צלולים בכל ימות השנה.   

הדשא בעורף הבית יובש כהכנה לבנית הבריכה בשלב ראשוני סומן מיתחם הבריכה העתידי נבנתה מיסגרת ובתוכה מולא חול ים והודק כהכנה להנחת שטיחי ההגנה לשמירה וריפוד תחתית הבריכה.

רגלי התמיכה של בריכות Zodiac מיוחדות במינם הם אוחזות את המיסגרת העליונה בשני מקומות , הטבעת התחתונה בכל רגל מקנה לבריכה אחיזה רחבה בקרקע השילוב של שני האלמנטים אלו מעניק למיסגרת הבריכה יציבות וחוזק רב.

המיסגרת המאסיבית של הבריכה מהווה אלמנט נוח ביותר להתחברות של דקים או מסגרות מסביב לבריכה בשלב הראשוני מולאה הבריכה במים מוקמו כל מערכות הסינון התאורה והניקיון והוחל בבנית מסגרת הדק ההקיפית.

מתחת לדק העליון נוצר חלל מוגן גדול המאפשר מעבר וטיפול בכל היקף הבריכה ומקום אחסנה גדול ומוגן.

בבריכה זו הותקנו שני סקימרים פנימיים על הדופן התקנת הסקימרים על דופן הבריכה איפשרה קבלת גובה מירבי של פני המים עד למקסימום המירבי של 135 ס"מ מהריצפה קליטת ליכלוך מקסימאלית ויעילה ביותר הודות למיקום האידיאלי בשני הקצוות הצרים של הבריכה וגישה קלה ונוחה להיתחברות אביזרים לשאיבת הליכלוך ניקוי הסקימרים והבריכה. בחלק התחתון בסמוך לריצפה הותקנו נקודות הזרמת מים המסחררות את המים בבריכה ודוחפות את הליכלור לכיוון הסקימרים.

 

מדרגות עליה רחבות ניבנו בצד הדק כדי לאפשר עליה נוחה מהמיפלס התחתון כלפי הדק העליון וסיפוני השיזוף העליונים.

לאורך כל הבריכה ניבנה קיר מפריד בין הסיפון העליון של הבריכה למישטח התחתון בקיר קובעו כמה דלתות כדי לנצל את החלל התחתון שנוצר מתחת לדק לשם גישה לחדר המכונות, אחסנת ציוד בצורה מוגנת. וגישה לבריכה מלמטה.

סולם נירוסטה קובע בדק כדי לאפשר כניסה ויציאה נוחה ובטוחה מהבריכה לדק העליון.

שני סקימרים מיוחדים לסינון וניקוי הבריכה קובעו בדפנות הבריכה הסקימרים קולטים את כל הליכלוך הצף על פני המים לפני שהוא מתחיל לשקוע לכיוון הקרקעית

מערכת סינון חזקה הכוללת משאבת סינון וסיחרור ומסנן חול תוצרת הוורד ארה"ב הונחה בחלק הצר של הבריכה כדי ליצור תנועת סיחרור וסינון אפקטיבית ויעילה במים.מערכות החשמל והתאורה קובעו גם הם במקום מוגן כדי לרכז את מירב הפעילות במקום נוח וקל לגישה.

 

הגלגלת לכיסוי הצף קובעה מיתחת לדק פיתוח מיוחד זה של חברת שיא ספיד מאפשר לכל החלק העליון של הדק להיות חופשי נקי ואסטטי. מגן על הכיסוי והגלגלת מפני השמש ופיגעי מזג האוויר ושומר עליהם למשך שנים.

בחלק העליון של הדק ניבנה חריץ מיוחד כעם מיכסה מעץ המאפשר לכיסוי הסולארי להיכנס אל מיתחת לדק כדי לגולל אותו על הגלגלת בצורה נוחה ויעילה. חריץ הכניסה לכיסוי הצף כולל מיכסה עם צירים מאפשר להשאיר את הדק העליון חלק נקי ופנוי.

בבריכה קובעו שני מנורות לד בהספק של 35 ואט כל אחת עם שש עשרה תוכניות צבע שונות , את הצבע הרצוי בבריכה ניתן לקבוע לפי רצון המישתמשים בכל עת המנורה ניתנת לתיכנות על צבע אחד החלפת צבעים בצורה ראנדומאלית, או תאורת דיסקוטק החלפת צבעים בשילוב הבזקים של כל הצבעים.מנורות אלו אטומות לחלוטין  בעלות אורך חיים של מעל  50,000 שעות עבודה ומשתלבות בצורה אינטגראלית לדופן הבריכה שנאי טרואיד חיצוני בעל תיקני בטיחות של  65 IP  כולל תיקני בטיחות מחמירים ביותר מוריד את זרם ההפעלה במנורות למתח עבודה של 12 וולט ויוצר אווירה קסומה ובטוחה בבריכה.

תמונות הבריכה לפני הסיום ולפני הנחת אביזרי הפינוק והנוחיות על הדק העליון

הבריכה מוכנה לשימוש בתמונה רואים את הצינור של הברקודה הרובוט של זודיאק בשעה שהוא מנקה את הבריכה באופן אוטומאי עם הפעלת המשאבה

בריכות Zodiac  הינם בריכות הנחשבות והעמידות ביותר בתחום הבריכות לבניה מהירה בעולם

שיא ספיד מקצוענות ניכרת לעין ... יבואן בילעדי בישראל של בריכות  Zodiac צרפת !!

 

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה