מנגנון נעילה עליון בטיחותי אוטומטי מקורי לדלת Magna-Latch-Self-Closingמנגנון נעילה עליון בטיחותי אוטומטי מקורי לדלת Magna-Latch-Self-Closing

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Magna Lock


לקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 3625

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:990 ₪
הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

היזהרו מחיקויים ומזיופים 

מנגנון הסגירה האולטימטיבי זוכה פרס הבטיחות במשך כמה שנים ברציפות נבדק ב- 400,000 פעולות כולל נורת חיווי על מצב פתוח / סגור.  

מנגנון בטיחות כולל מנעול בטיחות ומפתח לדלת מעולה לשימוש בדלתות כניסה לבריכות שחייה או דלתות כניסה ויציאה אחרות שנדרשת בהם סגירה בטיחותית או אוטומטית. המנגנון הממוקם בחלק העליון של הדלת מורכב ממנגנון סגירה אוטומטי הסוגר את הדלת ברגע שהיא חוזרת למקומה ומאפשר לנעול אותה ע"י מפתח. המנגנון הייחודי מאפשר סגירה בטיחותית קלה ומהירה של הדלת . המנגנון כולל מנעול עליון לנעילה גבוה הרחק מהישג ידם של הפעוטות בבית. המנגנון מורכב משני צירים מיוחדים ®Tru-Close המיוצרים תחת פטנט רשום וזוכי פרס ®Magna-Latch היוקרתי לבטיחות. את מנגנון הנעילה כולל המנעול מתקינים בחלק העליון של הדלת מנגנון הנעילה הייחודי מוגן ע"י פטנט ®Magna-Latch המנגנון הקפיצי המותקן ביחידה סוגר אחריכם את הדלת בזמן שהיא מגיעה למשקוף בצורה בטוחה ואינו מושפע מתנודות אנכיות או אופקיות של פעוטות המנסים לפתוח את הדלת מלמטה ניתן לאחר הסגירה לנעול את הדלת עם מפתח המסופק עם המנגנון. ה - ®Magna- Latch או לפתוח אותו על ידי מנגנון קפיצי הנמצא בחלק העליון של הנועל. ניתן לכוון את גובה הנועל ע"י מברג פשוט. ניתן להרכיב את המנגנון כך שהוא יבלוט מעלה מעל השער ויהיה רחוק ככל הניתן מהישג ידם של הפעוטות המשחקים מסביב למתחם הבריכה בחלק הגבוה מצוי מפתח אתו ניתן לנעול את המנעול הדלת. המנגנון עמיד בפני פגעי מזג האוויר. עמיד ביותר בשימוש ואינו מקבל כתמים, הציר מיצר התנגדות מזערית בזמן הפתיחה או הנעילה של הדלת . המנגנון בצבע שחור.

 

 

 

 

 

 


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה