Yarden Pools

סדרת הבריכות היוקרתית  YARDEN

של SEA SPEED

הצלחה מסחררת לבריכות השחייה החדשות של SEA - SPEED

בריכות איכותיות עם אחריות לשנה, מידות מיוחדות ואבזור ברמה אחרת  מחירים ללא תחרות !

שני המשלוחים הראשונים כבר נמכרו.

 

 

סידרת YARDEN הינה הסידרה היוקרתית והחזקה ביותר מבין חמש הסדרות החדשות של בריכות SEA SPEED  מבנה הבריכות החזק והמיוחד מאפשר בניה של בריכות איכותיות וחזקות החל משימושים משפחתים בבתים פרטיים ועד לבריכות ענק לפרקי מים צימרים וצרכים מסחריים מרובי משתתפים, בסידרה זו של בריכות ניתן ליצר כמעט כל מידה במירווחים מדודים וזאת כדי לאפשר בחירה נכונה ונבונה של הלקוח בהתאם לשטח לצרכים לתקציב שברשותו. המעטפת החזקה מאפשרת התקנת מספר גדול של סקימרים יציאות וכניסות של מים כדי להקנות לבריכות מערכת סינון וסיחרור יעילה וחזקה, חוזק הקריעה והעמידות של הבדים צפיפות הרשתות המוצלבות בתוך הבד כולל ההלחמות הכפולות בשרוול העליון המחבר את המעטפת למבנה הבריכה והמיסגרת החזקה מאפשרים בניה של בריכות ענק עד לאורך ורוחב של חמישים מטר, החל מעומק של 0.5 מטר ועד לעומק של 1.5 מטר. בשל העמידות ואיכות חומרי הבניה מעניקה חברת SEA SPEED *שנה אחריות לכל הבריכות בסידרה.

 

 

סדרת הבריכות היוקרתית YARDEN POOL LINE

 

הסדרה המובילה והיוקרתית ביותר בבריכות SEA SPEED סידרת בריכות זו מתאפיינת בכמה יתרונות ייחודיים שאינם קיימים בבריכות אחרות. בריכות אלו מתאימות לשימוש ביתי ועד לשימוש מאסיבי מסחרי כגון צימרים גני ילדים פרקי מים גדולים ומקומות המארחים מספר גדול של רוחצים.

 

המבנה מיוחד וחזק מוגן במספר פטנטים בינלאומים רשומים, המסגרת העליונה של הבריכה מורכבת מצינורות עגולים מגולוונים העוברים כמה תהליכים של חישול וציפוי כדי להקנות להם הגנה כנגד קורוזיה (חלודה) קוטר הצינורות הגלילים במסגרת העליונה הינו 60 מ"מ עם עמידות למשקל של 1.8 טון לצינור בודד באורך של 116 ס"מ !!! נתון מדהים זה מאפשר לראות כמה מסגרת הבריכה חזקה מפני שמרבית המשקל של המים בבריכה מונח על הקרקע ומסגרת המתכת של הבריכה רק אוחזת את מעטפת אגן מים ורק חלק קטן מאוד של משקל ולחץ המים מוטל עליה.

 

 

המבנה בבריכות YARDEN שונה מבריכות אחרות בכך שרגלי הבריכה התומכות את המסגרת העליונה כפולות ומצוידות "בנעלי פלסטיק" התומכת את המבנה ומעניקות לבריכה יציבות רבה, מבנה הרגלים המיוחד מאפשר לכל המשקל של הבריכה להיות מונח על הקרקע בשעה שלחץ המים מתוך הבריכה גורם לרגלי הבריכה למתוח את המבנה ולהעניק לו יציבות ומראה אסטטי חיצוני מהמם. התמיכות הרבות הכפולות והצמודות מחזקות את מעטפת הבריכה ובשל המרחק הקצר בין עמודי התמיכות בחלק הרחב והצר של הבריכה מקבלת מעטפת הבריכה חיזוק ותמיכה מאסיבית מהצד החיצוני. הרוחצים בבריכה נהנים מקירות מסיבים חזקים ומתוחים, ההקמה קלה ביותר אין צורך במיומנות או בכלים כל שהם החלקים המותאמים מתחברים בניהם בקלות וללא מאמץ, הנעילה בין החלקים נעשית באופן חלק וקל, מבנה רגלי התמיכה החיצוניות ייחודי במינו מוגן בפטנט ומעניק לבריכה יציבות עמידות והגנה על מיבנה מעטפת הבריכה תוך שמירה על מיבנה אסטטי חיצוני יוצא דופן.
הצינורות הגליליים התומכים את המסגרת העליונה רגלי הבריכה הינם בקוטר 38.1 מ"מ עם עמידות למשקל של 1.8 טון לכל רגל!! הרגלים ניצבות במרחק קצר זו מזו כדי להעניק למבנה תמיכה מאסיבית. לבריכות מהדגם הזה אין כיום מקבילה ליציבות ולחוזק המבנה באף בריכה אחרת.

 

מסגרת מגולוונת מצופה ללא ריתוכים

המסגרת החיצונית הרשומה במספר פטנטים בנויה ממתכת מיוחדת אל חלד מגולוונת ומצופה בכמה שכבות של ציפוי מיוחד המסגרת בנויה ללא ריתוכים: "Powder –coated, galvanized 100% weld –free steel pipe Pasco HGI" המקנה לה עמידות לאורך שנים רב מפני קורוזיה (חלודה) ויוצרת לבריכה מבנה חזק ועמיד ביותר

 

שרוול התליה של מעטפת הבריכה למבנה המתכת

לשרוול התליה בבריכות SEA SPEED אין שום מקבילה באף חברה אחרת רוחב כניסת צינורות המבנה לתוך השרוול הוא גדול ועומד על 24 ס"מ נתון זה מעניק לבריכה יתרון עצום כאשר מרכיבים ומפרקים את הבריכה הכנסת והוצאת צינורות לתוך השרוול הרחב חלקה ונוחה גם בבריכות ענק. חיבור השרוול למעטפת הבריכה חזק ביותר ונעשה ע"י הלחמה של כמה פסי חיזוק בהלחמה אלקטרונית משני צדדי הבד.

 

משקל המעטפת ומסגרת המתכת של הבריכות

בהשוואת משקל של הדגמים בבריכות מסידרת YARDEN לבריכה מדגם דומה של חברות מובילות מקבילות אחרות ניתן לראות בקלות את הפרשי המשקל העצומים בין הבריכות המעידים על איכות ועובי החומרים איתם מסופקות הבריכות שלנו. הבריכות בסידרה זו שוקלות עד פי שלוש כן אתם קוראים נכון עד פי שלוש מבריכה מקבילה !!! לדוגמא בריכה במידות 5.2 מטר אורך 2.7 מטר רוחב ובעומק 1.32 ס"מ משקל המבנה בלבד לא כולל אביזרים משאבות וצנרת, משקל המבנה 215 ק"ג ככול שגודל הבריכה עולה הולך וגדל פער המישקלים של בריכות YARDEN למול דגמים מקבילים של בריכות אחרות נתון זה מצביע בבירור על עובי המתכות ומעטפת הבריכה בדמי הבריכות של .SEA SPEED

 

מעטפת הבריכה אגן המים

2. שכבה חיצונית שניה

 • בסיס PVC
 • חומר איחוי
 • ציפוי מקשר

 

3. רשת בד ארוגה

 • 100% פוליאסטר
 • 1000 דניר
 • 20 רצועות אנכיות
 • 20 רצועות מאוזנות

 

1. שכבת למינציה חיצונית

 • בסיס PVC
 • שכבת הגנה כנגד UV
 • שכבת מגן כנגד פטריות

4. שכבה פנימית שניה

 • בסיס PVC
 • חומר איחוי
 • ציפוי מקשר

 

5. שכבת למינציה פנימית

 • בסיס PVC
 • שכבת מגן כנגד בקטריות
 • שכבת מגן כנגד פטריות ואצות

 

הבריכות בדגם זה מסופקות עם מעטפת חיצונית בצבע כחול רויאל המקנה לבריכות מראה יוקרתי מהודר, החלק העליון מעוטר בפס היקפי לבן העוטף את המסגרת העליונה החלק הפנימי בצבע תכלת שמיים המעניק למים מראה שמימי מהמם ומענג, המעטפת בנויה מפוליאסטר מרושת ברשתות מוצלבות בצפיפות גבוה ביותר בעובי של 1100 דניר המעניק לדופן ממנו בנויה מעטפת הבריכה חוזק ועמידות לאורך זמן. מבנה הבריכה החיצוני עשוי מאריג מיוחד משוריין HEAVY DUTY בעל חמש שכבות SUPER חזק ועבה המעניק לבריכה עמידות יוצאת מגדר הרגיל וחוזק עצום, לדוגמה בריכה באורך של 30 מטר ו - 20 מטר רוחב עם גובה דופן של 1.2 מטר אוצרת מים בקיבולת של 600 טון !! היריעות מוגנות מפני קרינת השמש UV ומצופות משני הצדדים בשיכבת למינציה מיוחדת כנגד פגעי מזג האוויר ושחיקה ויש בהם גמישות המאפשרת את הקיפול ואחסנת הבריכה בסוף העונה, הבדים עמידים ביותר למוצרים כימיים כלור מלחים וחומצות שונות המשמשים למניעת התרבות החיידקים במי הבריכה. הבדים עוברים טיפול הדוחה היצמדות של אצות אזוב וירוקת על פני המעטפת, בדופן הפנימית תמצאו   סקימר מקצועי מיוחד דק וצמוד לדופן שאינו מפריע לשחייה בבריכה. דופן הבריכה העליונה ישרה וחלקה ומעניקה לבריכה מראה אקסקלוסיבי ביותר וכן מאפשרת התחברות טובה לדקים וחיפוים מעץ.

 

אופציה: ניתן לרכוש ציפוי הגנה מפלסטיק לדופן העליונה.

 

 

בניגוד לבריכות אחרות בהן פינות הבריכה טלסקופיות ואינן סוגרות ומקבעות את פינות הבריכה פינות הבריכות שלנו מאסיביות ביותר ומצוידות בקפיצי נעילה ממתכת קוטר הצינורות בפינות נע בין 58 ועד 60 מ"מ ומקנה למסגרת הבריכה עמידות וחזק רב . הפינה הסגורה מאפשרת לבנות את הדקים או המבנים מסביב לבריכה בצורה מאסיבית יעילה ומדויקת ומאפשרת להתקין מסביב לבריכה מערכת תעלות גלישה אפקטיבית.

 

 

 

 

הבריכות החדשות של שיא ספיד מביאות איתם תפיסה חדשה ורעננה בבנית דקים ופיתוח סביבתי מסביב לבריכה !!!

 

 

הבריכות מעוצבות בצורה המאפשרת לכם לנצל בצורה מקסימאלית את השטח המיועד לבריכה בביתכם המבנה המלבני חזק ביותר ומאפשר שחיה והנאה משפחתית אדירה לאורך שנים במינימום הוצאות. כמו בדגמי בריכות השחייה המובילות של חברת SEA SPEED, המשווקים בישראל במשך 32 שנה בהצלחה מרובה, הבריכות מסופקות עם מגוון אביזרים מקצועי ברמה גבוה מהמקובל לדוגמא סקימר מקצועי מתקדם עם אפשרות להתאמה של גובה המים בבריכה !

 

סקימר מקצועי בעל פרופיל נמוך.

פלג ריקון מים נוח הכולל ברז לניקוז המים מהבריכה בשעת הצורך.

מחברי דופן איכותיים בקוטר 50 מ"מ.

 

 

 

לכל בריכה מצורף סט תיקון בתוך קופסא הכולל יריעות תיקון בצבעי הבריכה ושפופרת דבק. הוראות הרכבה המצורפות לבריכה מפרטות את שלבי ההרכבה והאחזקה. חברת שיא ספיד מקפידה להחזיק במלאי את מירב החלפים, אביזרי תיקון, ערכות בדיקה למים, חומרים לטיפול וחיטוי. מצופי כלור, מלח, דבקים, משאבות פילטרים יריעות ודבקים לתיקון בשעת הצורך.

 

 

 

 

 

 

אחריות מורחבת - הבריכות מסופקות עם *שנה אחריות כפוף לטופס האחריות המצורף לבריכה ובצמוד לחשבונית הקניה.

*כפוף להצגת חשבונית וטופס האחריות.

 

 

שידרוגים ותוספות - בתוספת תשלום תוכלו לשדרג את המערכות הקימות בחבילה לרכוש לבריכות תוספות למערכת הסינון משאבות שונות צנרת ואביזרים.

 

אביזרים אופציונליים - מבחר האביזרים שלנו הוא עצום תוכלו לרכוש לבריכות מערכות חימום סולאריות וחשמליות רובוטים אביזרי ניקיון והצללה חומרי הכלרה והניקיון ועוד אלפי פרטים שונים !!! 

 

 

שיא ספיד יבואן בלעדי בישראל !!!

תיק נשיאה עבה וחזק ליריעת הבריכה

לדגם בריכה זה מצורף תיק איכותי המאפשר לכם בזמן קיפול אחסנה או נשיאה של הבריכה להניח בתוכו את יריעת הבריכה בצורה מוגנת ושמורה לאחסן להוביל ולשמור עליה מפני מפגעים חיצוניים.

28 פריט(ים) הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 470X340X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 470X340X132
  מספר מוצר 1201
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 470 ס''מ
  רוחב : 340 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 630X300X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 630X300X150
  מספר מוצר 1216
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 630 ס''מ
  רוחב : 300 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 710X330X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 710X330X150
  מספר מוצר 1217
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 710 ס''מ
  רוחב : 330 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 820X440X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 820X440X150
  מספר מוצר 1218
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 820 ס''מ
  רוחב : 440 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 850X420X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 850X420X150
  מספר מוצר 1219
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 850 ס''מ
  רוחב : 420 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 860X420X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 860X420X150
  מספר מוצר 1220
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 860 ס''מ
  רוחב : 420 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 970X410X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 970X410X150
  מספר מוצר 1221
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 970 ס''מ
  רוחב : 410 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 970X440X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 970X440X150
  מספר מוצר 1222
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 970 ס''מ
  רוחב : 440 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 970X540X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 970X540X150
  מספר מוצר 1223
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 970 ס''מ
  רוחב : 540 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1120X480X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1120X480X150
  מספר מוצר 1224
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 1,120 ס''מ
  רוחב : 480 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1370X620X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1370X620X150
  מספר מוצר 1225
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 1,370 ס''מ
  רוחב : 620 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1430X390X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1430X390X150
  מספר מוצר 1226
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 1,430 ס''מ
  רוחב : 390 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1550X390X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1550X390X150
  מספר מוצר 1227
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 1,550 ס''מ
  רוחב : 390 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 590X330X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 590X330X150
  מספר מוצר 1215
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 590 ס''מ
  רוחב : 330 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 460X330X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 460X330X150
  מספר מוצר 1214
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 460 ס''מ
  רוחב : 330 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 510X340X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 510X340X132
  מספר מוצר 1202
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 510 ס''מ
  רוחב : 340 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 640X310X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 640X310X132
  מספר מוצר 1203
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 640 ס''מ
  רוחב : 310 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 720X340X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 720X340X132
  מספר מוצר 1204
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 720 ס''מ
  רוחב : 340 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 830X450X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 830X450X132
  מספר מוצר 1205
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 830 ס''מ
  רוחב : 450 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 850X430X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 850X430X132
  מספר מוצר 1206
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 850 ס''מ
  רוחב : 430 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 870X430X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 870X430X132
  מספר מוצר 1207
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 870 ס''מ
  רוחב : 430 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 980X430X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 980X430X132
  מספר מוצר 1208
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 980 ס''מ
  רוחב : 430 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 960X430X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 960X430X132
  מספר מוצר 1209
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 960 ס''מ
  רוחב : 430 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 980X430X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 980X430X132
  מספר מוצר 1210
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 980 ס''מ
  רוחב : 430 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1230X420X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1230X420X132
  מספר מוצר 1211
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 1,230 ס''מ
  רוחב : 420 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1230X580X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1230X580X132
  מספר מוצר 1212
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 1,230 ס''מ
  רוחב : 580 ס''מ

  הוסף להשוואה

 3. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1310X580X132
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1310X580X132
  מספר מוצר 1213
  גובה : 132 ס''מ
  אורך : 1,310 ס''מ
  רוחב : 580 ס''מ

  הוסף להשוואה

 1. בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1550X510X150
  בריכת שחייה מלבנית מדגם Yarden Pool Line 1550X510X150
  מספר מוצר 1228
  גובה : 150 ס''מ
  אורך : 1,550 ס''מ
  רוחב : 510 ס''מ

  הוסף להשוואה

28 פריט(ים) הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה