בריכת שחיה Ultra Frame pool 549X132

מספר מוצר 115


בריכת שחיה Ultra Frame pool 549X132

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספותתכולת האריזה

בריכה הוראות הרכבה ע"ג דיסק DVD .משאבה עם מסנן חול בהספק גבוה של 6,000 ליטר שעה, שני צינורות חיבור בקוטר 50 עם מחברי הברגה בקצה 2 רשתות סינון ללכלוך גס בתחילת הצינורות,ברזים חיצוניים בטיחותיים, יריעה הגנה תחתונה מלבנית, כיסוי עליון, סולם .
יצרן Intex
גובה דופן (ס"מ) 132 
קוטר (ס"מ) 549
תכולת מים (ליטרים) 26423
הספק משאבה (ל"ש) 6,000 גלון (1,600 ליטר שעה)
זמן הרכבה (דקות) 60


לקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 3087

שלח קישור לחבר

זמינות: לא נמצא במלאי.

מחיר:6,499 ₪

תיאור המוצר

הדגמים החדשים של בריכות Intex Ultra  הינם דגמים חדשים ברמות של בריכות יוקרה, אלו בריכות מהדור החדש עם גימור עיצוב ורמת איכות גבוה ביותר, המבנה מאסיבי ועמיד ביותר השלד בנוי מצינורות מגולוונים אליפטיים דבר המעניק להם חוזק רב עמידות גבוה ביותר הרכבה והפירוק קלים ומהירים ביותר, הדופן העליונה ישרה וחלקה ומעניקה לבריכה מראה אקסקלוסיבי ביותר וכן מאפשרת התחברות טובה לדקים מעץ,היריעה החיצונית בצבע קרם דבר המפחית בצורה ניכרת את הקרינה ואת הבלאי החיצוני, הבריכות מעוצבות בצורה המאפשרת לכם לנצל בצורה מקסימאלית את השטח המיועד לבריכה בביתכם המבנה המלבני או העגול חזק ביותר ומאפשר שחיה והנאה משפחתית אדירה לאורך שנים במינימום הוצאות. כמו בדגמי בריכות השחייה המובילות של החברה, המשווקים בכל העולם ובישראל כבר מספר שנים רב בהצלחה מרובה, מבנה הבריכה החיצוני עשוי מיריעה משוריינת HEAVY DUTY בעלת שלוש שכבות SUPER-TOUGH המעניקה לבריכה עמידות יוצאת מגדר הרגיל וחוזק עצום, היריעות מוגנות קרינה ויש בהם גמישות המאפשרת את הקיפול ואחסנת הבריכה בסוף העונה, המסגרת החיצונית הבנויה ממתכת אל חלד מוגנת מקנה עמידות לאורך שנים מפני קורוזיה (חלודה) ויוצרת מבנה חזק ועמיד ביותר, ההקמה קלה ביותר אין צורך במיומנות או בכלים כל שהם החלקים המותאמים מתחברים בניהם בקלות וללא מאמץ הנעילה בין החלקים נעשית באופן חלק וקל,. הבריכות מסופקות עם מגוון אביזרים גדול ברמה גבוה מהמקובל ,דיסק DVD המפרט את שלבי ההרכבה והאחזקה. חברת שיא ספיד מקפידה להחזיק במלאי את מירב החלפים, אביזרי תיקון, ערכות בדיקה למים, חומרים לטיפול וחיטוי. מצופי כלור, מלח, דבקים,משאבות פילטרים ויריעות לתיקון את הבריכות תוכלו לקבל עם מערכות סינון ומשאבות שונות כמפורט בכל דגם.

בריכת Intex Ultra העגולה מעניקה תמורה מצוינת לכספכם בריכות מדגמי ULTRA של אינטקס הינם הבריכות הפופולאריות והנמכרות ביותר מבין כל דגמי הבריכות של חברת INTEX הבריכות הכוללות מסגרת מחוזקת ומעטפת חזקה במיוחד מעניקות לרוכש בריכה יפה בעלת מבנה מוצק ועמיד. הבריכה כוללת מגוון אביזרים רחב ברמה גבוה משאבה עם מסנן חול, צנרת בעלת קוטר גדול, ברזי דופן, סולם, יריעת הגנה לתחתית, כיסוי עליון. פלג ניקוז מים מדורג המתאים למספר קטרים של צינורות.

בריכת Intex Ultra עגולה כיף לכל המשפחה

מבנה הבריכה הגדול והעמוק מעניק שפע של מרחב ועומק מיטבי המאפשר לכל בני המשפחה ליהנות מהשימוש בבריכה לצלול לשחות לשחק או לצוף ברוגע על פני המים.

 

 

 

 

 

 

מעטפת הבריכה בנויה מבפנים מפוליאסטר משוריין שלוש שכבות ושני שכבות חיצוניות מ-פי וי סי : MODEL A

מעטפת הבריכה בבריכות Intex Ultra הינה החזקה והעמידה ביותר מבין כל הסדרות של בריכות INTEX המעטפת בנויה משלוש שכבות של נפרדות שיכבה ביניים מפוליאסטר משוריין ושני שכבות חיצוניות של PVC חזק מוגן קרינה.

 

בריכת Intex Ultra הינה בריכת בעלת מסגרת יציבה והחזקה

המסגרת בשעה שאתם רוכשים את  אחד מדגמי בריכות Intex Ultra מובטחות לכם שנים רבות של הנאה רגלי הבריכה האליפטית מעניקים למסגרת העליונה עמידות וחוזק רב, המסגרת העליונה הייחודית של אינטקס בנויה מצינורות מצופים בקוטר גדול מאפשרים התחברות טובה לדקים ושימוש בטוח לאורך זמן.

 

 

 

נקודות החיבור למשאבה והמסנן בדופן הבריכה

בריכות המסגרת המלבניות מדגמי האולטרה של Intex מסופקות עם שני חיבורי דופן הנמצאים על מעטפת הבריכה החיבורים בקוטר 38 מ"מ המאפשרים חיבור של משאבה ומסנן חיצוניים עם צינורות בקוטר 38 מ"מ לדופן הבריכה וזאת כדי ליצור סירקולציה תנועה של המים המעשירה את המים בחמצן ומורידה את רמת החדקים ובו בזמן מעבירה אותם דרך מסנן הנמצא בתוך המשאבה המסנן את המים מגופים זרים.

 

בריכות המסגרת מדגמי Intex Ultra  מסופקות עם מגוון אביזרים רחב.בריכת Intex Ultra  היא הרבה יותר מבריכה סטנדרטית ומספקת לרוכש חבילת אביזרים מקיפה המעניקה לו שימוש קל חסכוני ונוח. האריזה כוללת אביזרים ברמה גבוה.

 

 

 

מסנן חול בהספק 1,600 גלון לשעה

בדגם זה מסופק קיט מסנן חול הכולל משאבה בהספק של 1,600 גלון (6,000 ליטר שעה) ומסנן בקוטר 360 מ"מ הכוללת זוג צינורות בקוטר 38 מ"מ,שני ברזי דופן לפתיחת וסגירת המים. *המסנן אינו כולל את מצע הסינון.

 

סולם כניסה ויציאה מהבריכה

סולם בגובה 132 עם משטח עליון הכולל מעקות צד מדרגות עליה נוחות דו צדדיות מחוספסות למניעת החלקה. הסולם בנוי ממתכת מצופה והוא קל להרכבה ופירוק.

 

 

 

 

כיסוי היקיפי לבריכה

כיסוי עליון המאפשר כיסוי קל ונוח של הבריכה ומגן עליה מאבק עלים ולכלוך סביבתי אחר במרכז הכיסוי חורי ניקוז למים כי לאפשר למים המצטברים על הכיסוי מגשם להתנקז לתוך הבריכה. הכיסוי מוקף בחבל העובר דרך חורים קטנים בהיקף ומאפשר הצמדת הכיסוי לדפנות הבריכה.

 

 

 

 

יריעת הגנה לתחתית הבריכה

יריעת הגנה לרצפת הבריכה מגינה על התחתית ומונעת הצטברות של מים מסביב לבריכה.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

תיאור

 • מותג : Intex Ultra  

 • סוג בריכה : מסגרת מתכת Intex Ultra

 • רמת גימור : A

 • מידות : 549X132 ס"מ

 • צורה : עגולה

 

תכולת האריזה:

 • בבריכת מסגרת Intex Ultra עגולה במידות 549X122 ס" מ

 • צנרת פלדה מצופה. מחברים ומקשרים ממתכת, מדבקת תיקון,דיסק DVD המפרט את הוראות ההרכבה, ספר הוראות התקנה.

 • קיט מסנן חול עם משאבה בהספק 6,000 ליטר שעה ,צנרת ,שני ברזי דופן בטיחותיים ומחברי דופן .

 • סולם לכניסה ויצאה מהבריכה.

 • כיסוי עליון לבריכה

 • יריעת הגנה לתחתית הבריכה 


 

 

 

האריזה

 • מידות האריזה :  109X52.4X116   ס"מ
 • משקל האריזה :  123 ק"ג
 • האריזה קומפקטית כדי לאפשר הובלה ברכב פרטי

 

הבריכה

 • קיבולת המים בבריכה:במילוי 90 אחוז מהנפח 26,423 ליטר
 • מידות פנים : 549X132 ס"מ
 • גובה מים מומלץ: 117 ס"מ
 • חיבורי הצנרת למשאבה : הקוטר  Ø 38

 

 

 לאחר כ-שישים דקות בריכת המסגרת שלך יכולה להיות מלאה במים

 

את בריכת המסגרת של Intex Ultra שרכשת ניתן להרכיב בקלות ותוך זמן קצר כ – 60 דקות . פורשים את יריעת הבריכה על משטח חלק נקי ומפולס , מרכיבים את המסגרת ורגלי התמיכה וממלאים במים הרכבת הבריכה פשוטה וקלה כמו העיצוב שלה. בזמן קיפול בעונת החורף יש לרוקן את המים עם צינור גינה פשוט דרך פתח הניקוז ליבש ולאחסן במקום מוגן עד לשימוש הבא.

ההמלצה שלנו להניח שטחי הגנה מתחת לבריכה לפני ההקמה.

1.בחר מקום מפולס ישר נקי המתאים להצבת הבריכה. 

2.חבר את מסגרת המתכת ליריעת הבריכה והצב אותה על המשטח הנבחר

3.עכשיו אתה יכול למלא את בריכת ה – Intex שלך במים. 

 
 

 

עלון הדרכה לבריכת שחייה מדגם INTEX Ultra 549X132 

 

שירות ואחריות Intex  לבריכת המסגרת שלך

אנו מאמינים שברגע שרכשת בריכת   Intex  רכשת  מוצר ברמה גבוה ואתה זכאי לקבל שירות הולם , אתה הלקוח  זכאי לא רק למוצר איכותי אלא גם לקבלת שירות הולם. לכן אנחנו מביטים על בעיות אפשריות בבריכה שלך ומעוניינים להעניק לך שירות הולם שירות Intex הפועל בימים א עד ה'  בטלפון  9076666 – 03 יעניק לך את השירות לבריכה שרכשת. 

אצלנו תמצא צוות מקצועי מיומן המוכן לענות על השאלות שלך ולפתור בעיות במידה וישנם.

 

 

יש לך שאלה או בעיה ? אתה מוזמן לפנות לשירות Intex בישראל

בטלפון  9076666 – 03   

 

 

 


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה