טבליות כלור משופרות משולבות 1 ק"ג Hydro-Line Tri Chlorטבליות כלור משופרות משולבות 1 ק"ג  Hydro-Line Tri Chlor

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספותלקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 777

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:49 ₪
הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

טבליות הכלור  הנמכרות בחברת שיא ספיד הינם טבליות כלור משולבות בריכוז 64 אחוז Tri Chlor ונחשבות  לטבליות הכלור הטובות ביותר לבריכה שלכם, הטבליות מסופקות באריזה חסכונית ובטוחה של אחד ק"ג,  על גבי האריה מצוינות הוראות השימוש הבטיחות והאחסנה של המוצר, הטבליות מאושרות לשימוש מספר UN 2468. טבליות כלור אלו נחשבות לטובות מסוגן ובעלות טווח פעולה רחב ביותר, ביצוע הכלרה יעילה, מניעת אצות וירוקת, הצללת המים ושיפור הסינון. האריזה מכילה חמש  דסקיות כלור גדולות, יש לפעול לפי ההוראות המופיעות על גבי האריזה אין לזרוק את הטבלית לבריכה אלה יש להניח אותה בתוך מצוף כלור איכותי כלורינטור .הטבלית המשולבת מכילה כלור פעיל ואלגציד המופיע על גבי הטבלית כנקודות כחולות קטנות, הקושרות את הכלור הפעיל במים ביתר יעילות וחוסכות לכם כסף ועבודה.

כמה דברים שיש לדעת על כלור

כלור זול מסופק בדרך כלל בריכוז נמוך של חומרים פעילים כ - 15 אחוז חומר פעיל ואינו מכיל חומרים הקושרים אותו לחיידקים הפעילים במים , הוא אינו כולל רמת כלור פעילה גבוה ואלגציד שתפקידם לקשור את חלקיקי הכלור הנפרדים מהטבלית שצפה במים והפועלים כנגד הירוקת ומחטאים את המים. טבלית כלור זולה מתכלה במצוף תוך כיומיים שלושה  לעומתה טבלית כלור איכותית מספיקה לחיטוי של עד שלוש שבועות ובמידה והבריכה מטופלת כראוי היא מחזיקה זמן ארוך יותר. ללקוחות מתוסכלים המשקעים את מיטב כספם ברכישת פחים וכמויות גדולות של כלור אך אינם רואים תוצאות במים ולא מבינים מה הבעיה התשובה נמצאת בעיקר ברמת הכלור הזול שאתם קונים.

טעות נפוצה אחרת היא בהנחיות של  "מוכרים מנוסים או מומחים לכאורה" שנותנים עצות לשים את הטבליות בתוך הסקימר או המשאבה פעולה כזאת דינה כמו לזרוק כסף לפח. מאחר שהטבלית נאכלת במהירות אינה יעילה וגורמת נזק בדרך למשאבה ולמסנן. כלור הטבליות אינו יכול לבדו לשמש ככלור פעיל בבריכה ונדרשים עוד מספר חומרים כדי שהוא יוכל להדביר את החיידקים ולמנוע ירוקת בבריכה בצורה יעלה ומבוקרת. לכן כשאתם קונים כלור זול זכרו הזול הוא תמיד היקר מכולם !!!


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה