בריכת שחייה מרובעת Bestway Power Steel Frame Pools 488x488x122 כולל משאבה

מספר מוצר 2152


בריכת שחייה מרובעת Bestway Power Steel Frame Pools 488x488x122 כולל משאבה

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל


תכולת האריזה

בריכה בעלת מבנה צינורות אולטרה (ULTRA) אובאלים ומחברי מתכת מגולוונים ומצופים כנגד חלודה, יריעת PVC TRITECH בעלת עמידות וחוזק קריעה גבוה, חוברת הוראות הפעלה והרכבה בעברית, פלג ריקון מים וסט תיקון ליריעת הבריכה, משאבת פילטר 1,500 גלון 5,678 ליטר שעה  שני צינורות מיוחדים עם מחברים מקוריים לדופן הבריכה ולמסנן, שני ברזים בטיחותיים, שני רשתות סינון בתחילת הצינורות בכניסה וביציאה מהבריכה. יריעת הגנה תחתונה לרצפה, כיסוי עליון, סולם בגובה 122 ס"מ כולל משטח עמידה מעקות צד ומדרגות עליה.
יצרן Bestway
סדרה Power Steel Frame
אורך מידת חוץ (ס"מ) 527 
אורך מידת פנים (ס"מ) 488
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 527 
רוחב מידת פנים (ס"מ) 488
גובה דופן (ס"מ) 122 
תכולת מים (ליטרים) 24,031
הספק משאבה (ל"ש) 1500 גלון (5,678 ליטר שעה)
זמן הרכבה (דקות) 30
משקל (ק"ג) 137.5


לקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 4440

שלח קישור לחבר

זמינות: לא נמצא במלאי.

מחיר:4,950 ₪

תיאור המוצר

הדגמים החדשים והמשופרים של בריכות  Bestway Power Steel Square Ultra Frame Pools לשנת 2022

דגמי בריכות ה- Bestway Power Steel Square Ultra Frame Pools הינם דגמים חדשים ברמות של בריכות יוקרה, אלו בריכות מהדור החדש עם גימור עיצוב ורמת איכות גבוה ביותר, המבנה מאסיבי ועמיד ביותר השלד בנוי מצינורות אליפטיים מגולוונים המצופים בכמה ציפוים כנגד חלודה דבר המעניק להם עמידות וחוזק רב לאורך זמן הרכבה והפירוק קלים ומהירים ביותר, הדופן העליונה חזקה ביותר וחלקה ומעניקה לבריכה מראה אקסקלוסיבי ביותר וכן מאפשרת התחברות טובה לדקים וחיפויים מעץ, היריעה החיצונית בצבע קרם עמידה לקרינה ולמפגעי מזג האוויר ברמה גבוה, הצבע הבהיר של היריעה מגן על היריעה מפני קרינה ישירה ומאריך את חייה ועמידותה לאורך זמן, הבריכות מעוצבות בצורה המאפשרת לכם לנצל בצורה מקסימאלית את השטח המיועד לבריכה בביתכם המבנה חזק ביותר ומאפשר שחייה והנאה משפחתית אדירה לאורך שנים במינימום הוצאות. כמו בדגמי בריכות השחייה המובילות של החברה, המשווקים בכל העולם ובישראל כבר מספר שנים רב בהצלחה מרובה, מבנה הבריכה החיצוני עשוי מיריעה משוריינת HEAVY DUTY בעלת שלוש שכבות  TRITECHהמעניקה לבריכה עמידות יוצאת מגדר הרגיל וחוזק עצום, היריעות מוגנות קרינה ויש בהם גמישות המאפשרת את הקיפול ואחסנת הבריכה בסוף העונה, המסגרת החיצונית הבנויה ממתכת אל חלד מגולוונת מוגנת ומצופה כנגד חלודה מקנה למבנה עמידות לאורך שנים מפני קורוזיה (חלודה) ויוצרת מבנה חזק ועמיד ביותר, ההקמה קלה ביותר אין צורך במיומנות או בכלים כל שהם החלקים המותאמים מתחברים בניהם בקלות וללא מאמץ הנעילה בין החלקים נעשית באופן חלק וקל, הבריכות מסופקות עם פלג ניקוז מים גדול המתחבר לצינור גינה סטנדרטי המאפשר לנקז את המים בקלות ונוחיות מהבריכה , הבריכות מסופקות עם מגוון אביזרים גדול ברמה גבוה מהמקובל ,חוברת הדרכה המפרטת את שלבי ההרכבה והאחזקה. חברת שיא ספיד מקפידה להחזיק במלאי את מירב החלפים, אביזרי תיקון, ערכות בדיקה למים, חומרים לטיפול וחיטוי. מצופי כלור, מלח, דבקים, משאבות פילטרים ויריעות לתיקון את הבריכות תוכלו לקבל עם מערכות סינון משאבות שונות מחממים אביזרי ניקוי ורובוטים כמפורט בכל דגם. 

בריכת מרובעת עם מסגרת פלדה אליפטית מגולוונת של  Bestway באורך 488 רוחב 488 ובגובה של  122 ס"מ

בריכות המסגרת האליפטיות דגמי ה-Ultra  של Bestway  הינם שם דבר בעולם בשל המחיר האטרקטיבי החוזק העמידות אופן ההקמה השימוש וההנאה המרובה שהיא מעניקה למשתמשים, הדגמים של הבריכות המרובעות של Bestway הוכתרו כמה פעמים בסקרים שנערכו אצל מספר צרכנים רב בכמה מדינות בעולם כקניה משתלמת וטובה. הממדים הנוחים של בריכת Bestway 488x488x122 והמקום האופטימאלי והקטן שהיא תופסת בחצר הבית מעניקים לה יתרון גדול. 

פורמט פופולארי של בריכות מסגרת אולטרה מרובעות

בריכת המסגרת האליפטית בבריכת האולטרה המרובעת מתוצרת  Bestway באורך  488 ס"מ באורך 488 ובגובה 122 ס"מ היא בריכה מאוד פופולארית בשל המסגרת היציבה והגודל שלה המעניקה למשתמשים נוחיות  ביטחון והנאה  גדולה הבריכה המכילה 6,349 גלון 24,031 ליטרים של מים מספיק גדולה לשמש את הצרכים של משפחה בינונית ובאותו זמן להשאיר מספיק מקום בחצר הבית למעבר ושימושים אחרים.

 

 

 

בריכת מסגרת עם רשת ארוגה בצפיפות גבוה וקירות מפוליאסטר משוריין TRITECH עם שלוש שכבות ארוגות וצפופות

בריכות מרובעות הבנויות ממסגרת הפלדה של 488x488x122  Bestway רמה אחת מעל כולם בריכות אלו ידועות ברמת האיכות המעולה שלהם יריעת המעטפת מורכבת משלוש שכבות TRITECH הכוללת שכבת ביניים מרושתת ארוגה צפופה ביותר חזקה ועמידה מפוליאסטר ושתי שכבות חיצוניות של בד PVC חזק ועמיד כנגד קרינת UV  חומצות ומלחים.

 

 

מסגרת המתכת של Bestway מספקת בסיס יציב וחזק לכל בריכות המסגרת

בשעה שאתם רוכשים את  אחד מדגמי בריכות Bestway Power Steel Frame מובטחות לכם שנים רבות של הנאה מבנה רגלי הבריכה האובליות מעניקות למסגרת העליונה עמידות וחוזק רב, המסגרת העליונה הייחודית של Bestway בנויה מצינורות אובאלים בקוטר גדול המאפשרים התחברות טובה לדקים ושימוש בטוח לאורך זמן.

 

 

 

נקודות חיבור למשאבה והמסנן בדופן הבריכה

בריכות המסגרת המלבניות של Bestway מסופקות עם שני חיבורי דופן הנמצאים על מעטפת הבריכה החיבורים בקוטר 38 מ"מ מאפשרים חיבור של משאבה ומסנן חיצוניים עם צינורות בקוטר 38 מ"מ לדופן הבריכה וזאת כדי ליצור סירקולציה תנועה של המים המעשירה את המים בחמצן ומורידה את רמת החדקים ובו בזמן מעבירה אותם דרך מסנן הנמצא בתוך המשאבה המסנן את המים מגופים זרים.

 

 

משאבת קרטריד'ג Bestway בהספק 1,500 גלון לשעה

בדגם זה מסופקת משאבה בהספק של 1,500 גלון (5,678 ליטר שעה) הכוללת זוג צינורות בקוטר 38 מ"מ ומסנן פנימי מדגם III.

 

סולם כניסה ויציאה מהבריכה

סולם בגובה 122 ס"מ כולל משטח עמידה מעקות צד ומדרגות עליה נוחות דו צדדיות מחוספסות למניעת החלקה. הסולם בנוי ממתכת מצופה והוא קל להרכבה ופירוק.

 

 

כיסוי היקיפי לבריכה

כיסוי עליון המאפשר כיסוי קל ונוח של הבריכה ומגן עליה מאבק עלים ולכלוך סביבתי אחר במרכז הכיסוי חורי ניקוז למים כי לאפשר למים המצטברים על הכיסוי מגשם להתנקז לתוך הבריכה. הכיסוי מוקף בחבל העובר דרך חורים קטנים בהיקף ומאפשר הצמדת הכיסוי לדפנות הבריכה.

 

 

יריעת הגנה לתחתית הבריכה

יריעת הגנה לרצפת הבריכה מגינה על התחתית ומונעת הצטברות של מים מסביב לבריכה.

 

 

 

 

 

 

תיאור

 • מותג : Bestway

 • סוג בריכה : מסגרת מתכת אולטרה מרובעת

 • רמת גימור : A

 • מידות : 488x488x122 ס"מ

 • צורה : מרובעת 

 

 

תכולת האריזה:

 • בריכת מסגרת Bestway Power Steel Frame מרובעת במידות 488x488x122 ס"מ.

 • מבנה צינורות ומחברי מתכת  הכולל פינות מגולוונות ומסגרת אל חלד מצופה כנגד חלודה, יריעת P.V.C TRITECH ארוגה בעלת עמידות וחוזק קריעה גבוה, חוברת הוראות הפעלה והרכבה בעברית, פלג ריקון מים וסט תיקון ליריעת הבריכה.

 • משאבה בהספק 5,678 ליטר ,מסנן מדגם III ,צנרת ומחברי דופן.

 • יריעת הגנה לתחתית הבריכה. 

 • כיסוי עליון לבריכה.

 • סולם בגובה 122 ס"מ עם שלבים מודולארים משטח עמידה עליון ומעקות צד.

 

האריזה

 • מידות האריזה : 66x61.5x149 ס"מ
 • כמות האריזות: שני אריזות קרטון
 • משקל האריזה:  137.5 ק"ג
 • האריזה קומפקטית כדי לאפשר הובלה ברכב פרטי

 

הבריכה

 • קיבולת המים בבריכה:במילוי 90 אחוז מהנפח 24,031 ליטר
 • מידות פנים: 488x488x122 ס"מ
 • מידות חוץ כולל רגליות התמיכה: 527x527x122 ס"מ
 • גובה מים מומלץ: 110 ס"מ
 • חיבורי הצנרת למשאבה: הקוטר Ø 38
 

 

 

   

לאחר כשלושים דקות בריכת המסגרת שלך יכולה להיות מלאה במים

את בריכת המסגרת של Bestway שרכשת ניתן להרכיב בקלות ותוך זמן קצר כ – 30 דקות . פורשים את יריעת הבריכה על משטח חלק נקי ומפולס , מרכיבים את המסגרת ורגלי התמיכה וממלאים במים הרכבת הבריכה פשוטה וקלה כמו העיצוב שלה. בזמן קיפול בעונת החורף יש לרוקן את המים עם צינור גינה פשוט דרך פתח הניקוז ליבש ולאחסן במקום מוגן עד לשימוש הבא.

ההמלצה שלנו להניח שטחי הגנה מתחת לבריכה לפני ההקמה.

1.בחר מקום מפולס ישר נקי המתאים להצבת הבריכה. 

2.חבר את מסגרת המתכת ליריעת הבריכה והצב אותה על המשטח הנבחר 

3.עכשיו אתה יכול למלא את בריכת ה – Bestway שלך במים. 

 

     

עלון הדרכה לבריכת שחייה מדגם Bestway 488x488x122

 

 

שירות ואחריות Bestway לבריכת המסגרת שלך

אנו מאמינים שברגע שרכשת בריכת Bestway  רכשת  מוצר ברמה גבוה ואתה זכאי לקבל שירות הולם , אתה הלקוח  זכאי לא רק למוצר איכותי אלא גם לקבלת שירות הולם. לכן אנחנו מביטים על בעיות אפשריות בבריכה שלך ומעוניינים להעניק לך שירות הולם שירות Bestway הפועל בימים א עד ה'  בטלפון 03-5558252 יעניק לך את השירות לבריכה שרכשת. 

אצלנו תמצא צוות מקצועי מיומן המוכן לענות על השאלות שלך ולפתור בעיות במידה וישנם.

 

 

יש לך שאלה או בעיה ? אתה מוזמן לפנות לשירות Bestway בישראל

בטלפון  5558252– 03   

 

 

 

 

 

 

*הסרטים להמחשה בלבד צבעי פנים הבריכה השתנו בדגמי הבריכות של 2022.

התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה