בריכת שחייה אובאלית Bestway Rattan Power Steel Frame Pools 488X305X107 כולל משאבה

מספר מוצר 2150


בריכת שחייה אובאלית Bestway Rattan Power Steel Frame Pools 488X305X107 כולל משאבה

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספותתכולת האריזה

בריכה בעלת מבנה צינורות אולטרה (ULTRA) אובאלים ומחברי מתכת מגולוונים ומצופים כנגד חלודה, יריעת PVC TRITECH בעלת עמידות וחוזק קריעה גבוה, חוברת הוראות הפעלה והרכבה בעברית, פלג ריקון מים וסט תיקון ליריעת הבריכה, משאבת פילטר 800 גלון 3,028 ליטר שעה, שני צינורות מיוחדים עם מחברים מקוריים לדופן הבריכה ולמסנן, שני ברזים בטיחותיים, שני רשתות סינון בתחילת הצינורות בכניסה וביציאה מהבריכה. יריעת הגנה תחתונה לרצפה, כיסוי עליון, סולם בגובה 107 ס"מ כולל מעקות צד ומדרגות עליה.
יצרן Bestway
סדרה Power Steel Frame
אורך מידת חוץ (ס"מ) 488 
אורך מידת פנים (ס"מ) 466
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 347 
רוחב מידת פנים (ס"מ) 305
גובה דופן (ס"מ) 107 
תכולת מים (ליטרים) 10,949
הספק משאבה (ל"ש) 800 גלון (3,028 ליטר שעה)
זמן הרכבה (דקות) 30
משקל (ק"ג) 76


לקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 5003

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:3,390 ₪
הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

הדגמים החדשים והמשופרים של בריכות  Bestway Power Steel Oval Ultra Frame Pools לשנת 2022

דגמי בריכות ה- Bestway Power Steel Oval Ultra Frame Pools הינם דגמים חדשים ברמות של בריכות יוקרה, אלו בריכות מהדור החדש עם גימור עיצוב ורמת איכות גבוה ביותר, המבנה מאסיבי ועמיד ביותר השלד בנוי מצינורות אליפטיים מגולוונים המצופים בכמה ציפוים כנגד חלודה דבר המעניק להם עמידות וחוזק רב לאורך זמן הרכבה והפירוק קלים ומהירים ביותר, הדופן העליונה חזקה ביותר וחלקה ומעניקה לבריכה מראה אקסקלוסיבי ביותר וכן מאפשרת התחברות טובה לדקים וחיפויים מעץ, היריעה החיצונית בצבע קרם עמידה לקרינה ולמפגעי מזג האוויר ברמה גבוה, הצבע הבהיר של היריעה מגן על היריעה מפני קרינה ישירה ומאריך את חייה ועמידותה לאורך זמן, הבריכות מעוצבות בצורה המאפשרת לכם לנצל בצורה מקסימאלית את השטח המיועד לבריכה בביתכם המבנה חזק ביותר ומאפשר שחייה והנאה משפחתית אדירה לאורך שנים במינימום הוצאות. כמו בדגמי בריכות השחייה המובילות של החברה, המשווקים בכל העולם ובישראל כבר מספר שנים רב בהצלחה מרובה, מבנה הבריכה החיצוני עשוי מיריעה משוריינת HEAVY DUTY בעלת שלוש שכבות  TRITECHהמעניקה לבריכה עמידות יוצאת מגדר הרגיל וחוזק עצום, היריעות מוגנות קרינה ויש בהם גמישות המאפשרת את הקיפול ואחסנת הבריכה בסוף העונה, המסגרת החיצונית הבנויה ממתכת אל חלד מגולוונת מוגנת ומצופה כנגד חלודה מקנה למבנה עמידות לאורך שנים מפני קורוזיה (חלודה) ויוצרת מבנה חזק ועמיד ביותר, ההקמה קלה ביותר אין צורך במיומנות או בכלים כל שהם החלקים המותאמים מתחברים בניהם בקלות וללא מאמץ הנעילה בין החלקים נעשית באופן חלק וקל, הבריכות מסופקות עם פלג ניקוז מים גדול המתחבר לצינור גינה סטנדרטי המאפשר לנקז את המים בקלות ונוחיות מהבריכה , הבריכות מסופקות עם מגוון אביזרים גדול ברמה גבוה מהמקובל ,חוברת הדרכה המפרטת את שלבי ההרכבה והאחזקה. חברת שיא ספיד מקפידה להחזיק במלאי את מירב החלפים, אביזרי תיקון, ערכות בדיקה למים, חומרים לטיפול וחיטוי. מצופי כלור, מלח, דבקים, משאבות פילטרים ויריעות לתיקון את הבריכות תוכלו לקבל עם מערכות סינון משאבות שונות מחממים אביזרי ניקוי ורובוטים כמפורט בכל דגם. 

בריכת אובאלית עם מסגרת פלדה אליפטית מגולוונת של  Bestway באורך 488 רוחב 305 ובגובה של 107 ס"מ

בריכות המסגרת האליפטיות דגמי ה-Ultra  של Bestway  הינם שם דבר בעולם בשל המחיר האטרקטיבי החוזק העמידות אופן ההקמה השימוש וההנאה המרובה שהיא מעניקה למשתמשים, הדגמים של הבריכות האובאליות של Bestway הוכתרו כמה פעמים בסקרים שנערכו אצל מספר צרכנים רב בכמה מדינות בעולם כקניה משתלמת וטובה. הממדים הנוחים של בריכת Bestway 488X305X107 והמקום האופטימאלי והקטן שהיא תופסת בחצר הבית מעניקים לה יתרון גדול. 

פורמט פופולארי של בריכות מסגרת אולטרה אובאליות

בריכת המסגרת האליפטית בבריכת האולטרה האובאלית מתוצרת  Bestway באורך  488 ס"מ באורך 305 ובגובה 107 ס"מ היא בריכה מאוד פופולארית בשל המסגרת היציבה והגודל שלה המעניקה למשתמשים נוחיות  ביטחון והנאה  גדולה הבריכה המכילה 2,892 גלון  10,949 ליטרים של מים מספיק גדולה לשמש את הצרכים של משפחה בינונית ובאותו זמן להשאיר מספיק מקום בחצר הבית למעבר ושימושים אחרים.

 

 

בריכת מסגרת עם רשת ארוגה בצפיפות גבוה וקירות מפוליאסטר משוריין TRITECH עם שלוש שכבות ארוגות וצפופות

בריכות אובאליות הבנויות ממסגרת הפלדה של 488X305X107  Bestway רמה אחת מעל כולם בריכות אלו ידועות ברמת האיכות המעולה שלהם יריעת המעטפת מורכבת משלוש שכבות TRITECH הכוללת שכבת ביניים מרושתת ארוגה צפופה ביותר חזקה ועמידה מפוליאסטר ושתי שכבות חיצוניות של בד PVC חזק ועמיד כנגד קרינת UV  חומצות ומלחים.

 

 

מסגרת המתכת של Bestway מספקת בסיס יציב וחזק לכל בריכות המסגרת

בשעה שאתם רוכשים את  אחד מדגמי בריכות Bestway Power Steel Frame מובטחות לכם שנים רבות של הנאה מבנה רגלי הבריכה האובליות מעניקות למסגרת העליונה עמידות וחוזק רב, המסגרת העליונה הייחודית של Bestway בנויה מצינורות אובאלים בקוטר גדול המאפשרים התחברות טובה לדקים ושימוש בטוח לאורך זמן.

 

 

 

נקודות חיבור למשאבה והמסנן בדופן הבריכה

בריכות המסגרת האובאליות של Bestway מסופקות עם שני חיבורי דופן הנמצאים על מעטפת הבריכה החיבורים בקוטר 32 מ"מ מאפשרים חיבור של משאבה ומסנן חיצוניים עם צינורות בקוטר 32 מ"מ לדופן הבריכה וזאת כדי ליצור סירקולציה תנועה של המים המעשירה את המים בחמצן ומורידה את רמת החדקים ובו בזמן מעבירה אותם דרך מסנן הנמצא בתוך המשאבה המסנן את המים מגופים זרים.

 

 

משאבת קרטריד'ג Bestway בהספק 800 גלון לשעה

בדגם זה מסופקת משאבה בהספק של  800 גלון (3,785 ליטר שעה) ניתן להגדיל את קוטרי הצינורות היוצאים מהבריכה על ידי הוספת מתאמים ( אופציה ) ולהעלות את קטרי הצינורות ל – 38 מ"מ ובכך לאפשר חיבור למשאבות עם מסננים גדולים יותר עם ספיקות  מים גבוהות ורמות סינון גדולות יותר.

 

סולם כניסה ויציאה מהבריכה

סולם בגובה 107 ס"מ כולל מעקות צד ומדרגות עליה נוחות דו צדדיות מחוספסות למניעת החלקה. הסולם בנוי ממתכת מצופה והוא קל להרכבה ופירוק.

 

 

כיסוי היקיפי לבריכה

כיסוי עליון המאפשר כיסוי קל ונוח של הבריכה ומגן עליה מאבק עלים ולכלוך סביבתי אחר במרכז הכיסוי חורי ניקוז למים כי לאפשר למים המצטברים על הכיסוי מגשם להתנקז לתוך הבריכה. הכיסוי מוקף בחבל העובר דרך חורים קטנים בהיקף ומאפשר הצמדת הכיסוי לדפנות הבריכה.

 

 

יריעת הגנה לתחתית הבריכה

יריעת הגנה לרצפת הבריכה מגינה על התחתית ומונעת הצטברות של מים מסביב לבריכה.

 

 

 

 

 

 

תיאור

 • מותג : Bestway

 • סוג בריכה : מסגרת מתכת אולטרה אובאלית

 • רמת גימור : A

 • מידות : 488X305X107 ס"מ

 • צורה : אובאלית

בריכת בסט וואי Bestway Oval 424X240X100 

 

 

תכולת האריזה:

 • בריכת מסגרת Bestway Power Steel Frame אובאלית במידות 488x305x107 ס"מ.

 • מבנה צינורות ומחברי מתכת מגולוונים ומצופים כנגד חלודה, יריעת P.V.C TRITECH בעלת עמידות וחוזק קריעה גבוה, חוברת הוראות הפעלה והרכבה בעברית, פלג ריקון מים וסט תיקון ליריעת הבריכה.

 • משאבה בהספק 3,028 ליטר ,מסנן מדגם II ,צנרת ומחברי דופן.

 • יריעת הגנה לתחתית הבריכה.

 • כיסוי עליון לבריכה.

 • סולם בגובה 107 כולל מעקות צד.

 

האריזה

 • מידות האריזה : 70.5x52x129.5 ס"מ
 • משקל האריזה:  76.0 ק"ג
 • האריזה קומפקטית כדי לאפשר הובלה ברכב פרטי

 

הבריכה

 • קיבולת המים בבריכה:במילוי 90 אחוז מהנפח 10,949 ליטר
 • מידות פנים: 466X305X107 ס"מ
 • מידות חוץ כולל רגליות התמיכה: 488x347x107 ס"מ
 • גובה מים מומלץ: 96 ס"מ
 • חיבורי הצנרת למשאבה: הקוטר Ø 32
 

 

 

   

לאחר כשלושים דקות בריכת המסגרת שלך יכולה להיות מלאה במים

את בריכת המסגרת של Bestway שרכשת ניתן להרכיב בקלות ותוך זמן קצר כ – 30 דקות . פורשים את יריעת הבריכה על משטח חלק נקי ומפולס , מרכיבים את המסגרת ורגלי התמיכה וממלאים במים הרכבת הבריכה פשוטה וקלה כמו העיצוב שלה. בזמן קיפול בעונת החורף יש לרוקן את המים עם צינור גינה פשוט דרך פתח הניקוז ליבש ולאחסן במקום מוגן עד לשימוש הבא.

ההמלצה שלנו להניח שטחי הגנה מתחת לבריכה לפני ההקמה.

1.בחר מקום מפולס ישר נקי המתאים להצבת הבריכה. 

2.חבר את מסגרת המתכת ליריעת הבריכה והצב אותה על המשטח הנבחר 

3.עכשיו אתה יכול למלא את בריכת ה – Bestway שלך במים. 

 

     

עלון הדרכה לבריכת שחייה מדגם Bestway 488X305x107

 

 

שירות ואחריות Bestway לבריכת המסגרת שלך

אנו מאמינים שברגע שרכשת בריכת Bestway רכשת  מוצר ברמה גבוה ואתה זכאי לקבל שירות הולם , אתה הלקוח  זכאי לא רק למוצר איכותי אלא גם לקבלת שירות הולם. לכן אנחנו מביטים על בעיות אפשריות בבריכה שלך ומעוניינים להעניק לך שירות הולם שירות Bestway הפועל בימים א עד ה'  בטלפון 03-5558252 יעניק לך את השירות לבריכה שרכשת. 

אצלנו תמצא צוות מקצועי מיומן המוכן לענות על השאלות שלך ולפתור בעיות במידה וישנם.

 

 

יש לך שאלה או בעיה ? אתה מוזמן לפנות לשירות Bestway בישראל

בטלפון  5558252– 03   

 

 

 

 

 

 

 

*הסרטים להמחשה בלבד צבעי פנים הבריכה השתנו בדגמי הבריכות של 2022.

התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה