KD TECK 3 X 7

מספר מוצר 702

טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


KD TECK 3 X 7

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספותתכולת האריזה

האריזה כוללת : בריכה, עמודי תמיכה חיצוניים כולל בסיסים רחבים יריעת מעטפת בעלת חוזק אימתני. רחפן (סקימר) פנימי הכולל מתקן תליה לדופן. כניסה למים עם עין מתכוננת בכניסה לבריכה, הוראות הרכבה והפעלה לבריכה
יצרן Zodiac
אורך מידת חוץ (ס"מ) 839 
אורך מידת פנים (ס"מ) 715
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 415 
רוחב מידת פנים (ס"מ) 291
גובה דופן (ס"מ) 135 
משקל הבריכה עם מערכת הסינון 480
תכולת מים (ליטרים) 25,000
זמן הרכבה (דקות) 165


לקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 1178

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

אנא התקשר לקבלת מחיר 08-9350022

מידע נוסף

לבריכה ניתנת שנה אחריות מיום הרכישה בצמוד להצגת חשבונית קניה וכפוף לתנאי האחריות הנמצאים בתוך האריזה.

תיאור המוצר

בריכות השחייה KD TECK הינם בריכות ברמת גימור עיצוב עמידות בטיחות הגבוה ביותר הקיימת בתחום זה בעולם מזה כ- 30 שנה חברות רבות שקמו אחריהם בנו העתקים דומים וזולים של המוצרים אותם המציאה ויצרה חברת ©  ZODIACאך אף אחד מהמוצרים אינו מתקרב למקור. הדגמים החדשים שיצרה החברה לשנת 2016 מצטיינים במראה קלאסי המשתלב בצורה הרמונית עם הסביבה. הבריכות מצוידת בסולם איכותי הכולל משטח עמידה עליון רחב עם ידיות תמיכה בצדדים המאפשר עליה בטוחה גם לילדים ומבוגרים. בד ה- ©Dynalon ממנו בנויה מעטפת הבריכה הינו פיתוח מקורי של החברה ומצטיין בעמידות וחוזק רב הדופן היא העבה ביותר הקיימת ומתח סף הקריעה של הבד הוא הגבוה ביותר בתחום זה בעולם. את מעטפת הבריכה מקיפה רצועה מעוטרת רחבה המוסיפה חן וחוזק רב לבריכות. המסגרת העליונה ורגלי הבריכות בנויים ממתכת עמידה בעלת עובי דופן גבוה מגולוונת ומצופה בציפוי מיוחד כנגד חלודה. רגלי הבריכות מצוידות בבסיסים עגולים רחבים המקנים לבריכות יציבות עמידות וחוזק רב. לבריכות ניתן להוסיף מגוון ענק של אביזרים מקוריים, משאבות עם מסנני חול מתקדמים כיסויים לקיץ ולחורף, אביזרי ניקיון. מערכות חימום. רובוטים חשמליים או העובדים ע"י המשאבה. סולמות נירוסטה. תאורה פנימית וחיצונית. תחתיות הגנה. מערכות חיטוי כלור / מלח ועוד...


 

היתרונות של בריכות שיא ספיד     איכות ניכרת לעין SEA - SPEED  -  

 • בכל קנה מידה בו עומדות בריכות השחייה שלSEA - SPEED   להשוואה מול בריכות דומות ניתן לראות שהנתונים והאביזרים בהן מצוידות בריכות SEA -SPEED   עולים על כל בריכה אחרת בהשוואה למול נתוני בריכה מקבלים .

 • מסגרת המתכת בבריכות בנויה ממתכת משוכה מגולוונת מבפנים ומבחוץ כזאת שמשמשת לבנית גשרים הנושאים עומסים כבדים ונתונים ללחצים ותנודות , המסגרת חזקה בעלת דופן עבה ומוגנת כנגד חלודה במספר רב של חומרים וציפויים מכל מסגרת מקבילה.

 • מסגרות המתכת של הבריכות מסוגלת להחזיק עומסים ולחצים גדולים יותר מכל מסגרת מקבילה.

 • מסגרות המתכת בכל היקף הבריכה בנויים כיחידה אחת סגורה ללא חלקים נעים. המסגרת העליונה אחידה סגורה ומאפשרים התחברות מעולה לדקים וחיפויים חיצונים.

 • מסגרות הבריכות בדגמי YARDEN - ZIV – PAZ -  LIMOR -  OVAL ובחלק גדול מבריכות  Tal Line , Avi Line מבנה  המסגרת הינו ללא ריתוכים כלל. הריתוכים מהווים כידוע מקומות  ליצירת חלודה !!!

 • מעטפות אגן המים של הבריכות שלנו חזקות עבות ועמידות יותר מכל מעטפת של בריכה אחרת. ומקבילה בחוזקה רק למעטפת  של בריכות  ZODIAC האגדית. המעטפות עמידות וחזקות  פי כמה יותר לקריעה קרינה ושיפשוף מכל מעטפת מקבילה בשוק ומיוצרת במיוחד עבור הבריכות של SEASPEED.

 • חלוקת העומסים ומשקל המים על רגלי הבריכה רשומה כפטנט ומאוזנת  מכל מערכת אחרת. 

 • מעברי ההשחלה של מסגרת המתכת לתוך המעטפת גדולים רחבים ומקנים נוחות ומהירות בהתקנה ובפרוק.

 • חיבור המעטפת במעברי ההשחלה של המסגרת  נעשים בהלחמה אלקטרונית בעלת חמישה חיבורים כפולים כדי להעניק למעטפת חוזק מרבי.

 • מעטפת הבריכה במירב הדגמים סגורה עד לגובה המסגרת ובכך מאפשרת למלא את הבריכה עד סופה לקבלת עומק מרבי וחיסכון ניכר במים.

 • חיבור האביזרים לדופן הבריכה נעשה ע"י מחברים ייעודיים מקצועיים ממוקמים במקומות נוחים וקלים להרכבה, המחברים שטוחים ואינם בולטים לתוך מעטפת הבריכה הפנימית.

 • המעטפת חזקה עמידה מוגנת ומסיבית ביותר ומאפשרת התקנה של אביזרים ותוספות רבות על הדפנות ובתוך המים ללא חשש.

 • הבריכות מצוידות באביזרים ייעודיים הממוקמים במקומות המתאימים בבריכה ומאפשרים לסנן ולנקות את המים בצורה אופטימאלית.

 • משקל הבריכות בשל עובי החומרים ואיכותם עולה בהרבה על כל דגם מקביל .

 • מערכות הצנרת והאביזרים צנרת איכותית מוגנת UV אביזרים ומחברים המיוצרים ע"י יצרנים מוכרים וידועים מהדרגה הראשונה הקיימת בתחום זה בעולם.

 • המשאבות, המסננים, נקודות הכניסה והיציאה של המים בבריכה והסקימר עשויים מחומרים משובחים ומאפשרים שילוב והתקנה של מערכות מתקדמות חזקות ונוספות בבריכה.

 • מיגון האביזרים שאפשר ליישם בתוך הבריכות ומסביבם הינו הגדול והרחב הקים בישראל בתחום זה.

 • הבריכות מסופקות במבחר גדלים ועומקים ענק דבר המאפשר לרוכש להתאים את גודל הבריכה ועומקה לפי צרכיו ותקציבו ולא להתפשר על " זה מה שיש " .  

 • הגימור והאסתטיקה של הבריכות גבוהים ביותר.

 • בנית הבריכות  על אביזריהן הינה בניה נקיה מהירה ונוחה שאינה מזהמת או פוגעת בסביבה.

 • בניה מהירה וקלה תוך זמן קצר ביותר ניתן להקים בריכת שחייה ברמה גבוהה ביותר כולל חיבור למערכות חיצוניות מתקדמות עמידות וחסכוניות.

 • חברת SEA -  SPEED   הינה חברה מקצועית לבריכות שחייה משווקת מתקינה ונותנת שירות בכל עונות השנה ולא רק בעונה בניגוד למירב החברות בתחום זה בישראל.

 • אחריות וחלקי חילוף חברת  SEASPEED מקפידה להחזיק במלאי במשך כל השנה חלקי חילוף דבקים יריעות חלקי מתכת צנרת ואביזרים כדי לתת גיבוי ואחריות בשעת הצורך.

 • צוותי הייעוץ המכירה והליווי של שיא ספיד הינם הוותיקים והמיומנים ביותר בתחום זה בישראל

 • צוותי ההקמה והפירוק של הבריכות הינם צוותים חיצוניים מיומנים וותיקים ומומחים בתחומם ומעניקים שירותי התקנה ותיקון של בריכות השחייה בשילוב אביזרים, בנית דקים וגימור סביבתי.

 • חברת SEA SPEED  הינה החברה הגדולה והוותיקה בתחום זה בישראל  מאחורינו 24 שנות מוניטין ואלפי בריכות פעילות בכל רחבי מדינת ישראל.

 
פעולת מסנני החול

סינון באמצעות מסנני חול ידוע גם בשם סינון עמוק (Deep Filtration). מסנני חול מסננים את המים דרך שכבה עמוקה של מצע בגודל מדורג. חלקיקי הסינון יכולים להיות עשויים מקוורץ בזלת וחומרים אחרים בעלי מבנה גרגירי. קצב הסינון תלוי בגודל האפקטיבי של המצע ובמהירות המים העוברים דרך המסנן דבר זה נקבע ע"י גודל המשאבה והספק המים שהיא מזרימה למסנן. חלקיקים הלכלוך המרחפים במים נכנסים דרך כניסת המסנן ומסתננים דרך מצע הסינון. חלקיקי מצע הסינון סופחים את הלכלוך בצורה יעילה ביותר, ניקוי המסנן מתבצע על-ידי זרימה הפוכה של המים. מים מוזרמים בכיוון ההפוך - מהפיות כלפי מעלה, וגורמים לחלקיקי הלכלוך להינתק ממצע הסינון. חלקיקי הלכלוך משתחררים מהמצע ונשטפים החוצה דרך מגוף השטיפה. הזרימה ההפוכה מתבצעת ע"י לחיצה על ברז בורר הנמצא בראש המסנן והמשנה את כיוון זרימת המים במסנן, בסופו של תהליך זה אנו מקבלים מים נקיים וצלולים ובריכה נקייה ויפה. חברת שיא ספיד מציעה לכם ליהנות מבריכה נקייה וצלולה על ידי שדרוג המשאבה שלכם או התקנה של משאבה ומסנן חול איכותיים ויעילים שיעשו לכם את החיים קלים יותר ויעניקו לכם מים צלולים ונקים. מסנני חול בנויים לעבודה ממושכת ואידיאליים לבריכות בצימרים, בריכות פרטיות ולשימוש מסחרי. *המסנן אינו כולל את מצע הסינון.


הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים

מתקן כלור אוטומאטי - מיננת כלור Hayward

מתקן כלור אוטומאטי - מיננת כלור Hayward
מחיר:899 ₪

שטיח הגנה לתחתית הבריכה בעובי 1 ס"מ

שטיח הגנה לתחתית הבריכה בעובי 1 ס"מ

מחיר רגיל: 60 ₪

מחיר מבצע: 50 ₪

מערכת חימום מים סולארית היט קיט HEAT KIT ערכה גדולה לבריכות

מערכת חימום מים סולארית היט קיט HEAT KIT ערכה גדולה לבריכות

מחיר רגיל: 1,990 ₪

מחיר מבצע: 1,590 ₪

 התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה