לפניכם המילה האחרונה וחידוש  מהפכני בריכה שהיא גם ספא

בגלרית התמונות שלפניכם מוצגת המילה האחרונה בתחום הבריכות בעולם וחידוש נלעדי בריכה שהיא גם ספא.

בריכת שחייה  Tal Super Srong  מלבנית חצי שקועה באדמה

האורך 440  ס"מ רוחב  306 ס"מ ובגובה 125 ס"מ בעיר ראשל"צ.

בבריכה זו נוצלו הפרשי הגובה הטבעיים שהיו בשטח בין הבית והגינה לשיקוע הבריכה באדמה לעומק של  75 ס"מ. מסביב לבריכה ניבנה דק מעץ איפאה ,הדק כולל גדר הפרדה בין המיגרש של בעל הבריכה לשכניו, וכולל שני מעלי מדרגות משני צידי הבית אשר מאפשרים עליה לדק משני הצדדים. בדק שוקעו כמה מנורות מוגנות מים אשר מוסיפות לסביבת הבריכה אור ואווירה בשעות הדימדומים והלילה . הבריכה ניבחרה ע"י ידי הבעלים בשל מידותיה המיוחדות אשר היתאימו לשטח הצר שהיה לו בעורף המיגרש. בבריכה זו הוכנסו כמה חידושים מתקדמים אשר הופכים אותה לספא מענג ובריכת זרמים מתקדמת. בדופן הבריכה נישתלו ג'טים עם עין מתכוננת. משאבה חזקה עם מאיץ יוצרת במים סילוני מים חזקים. מערכת עם סקימר מקצועי מתקדם בפינת הבריכה לוכדת את הליכלוך לתוך סלסלה מיוחדת ומשאירה את המים נקיים וצלולים. בבריכה הותקנה מערכת תאורה הכוללת מנורה עם 434  לדים עם  16 תוכניות צבע שונות. את המים מחממים שני קולטים סולאריים הנישלטים על ידי מערכת מבוקרת מחשב של חברת HAYWARD  ארה"ב. עלות חימום נמוכה מאוד והסתכמה רק בעלות המערכת כך שהמשתמשים נהנים ממים חמים כמעט בכל השנה ללא עלויות נוספות של אנרגיה. חדר המכונות שוקע בדק וניבנה לו פתח מיתרומם מלמעלה כדי לאפשר גישה וטיפול במערכות  השונות במשאבה ובמסנן. המים מוכלרים ע"י מערכת מלח מיתקדמת היוצרת הרגשה נעימה ובריאה במים ללא ריחות או תופעות לוואי, לוח חשמל קטן נבנה בכניסה למיתחם כדי לאפשר שליטה על מערכות החשמל והמשאבה. את הבריכה מכסה כיסוי סולארי צף בעובי 600 מיקרון אשר מעלה את טמפרטורת המים בכמה מעלות ושומר על טמפרטורת המים גם בלילה, אינו מאפשר לליכלוך להיכנס לתוך הבריכה,מונע התאידות ומיינן את הקרינה הרעה הנכנסת לבריכה ויוצרת התפתחות של ירוקת. סולם נירוסטה אשר מוקם על הדק בצורה חכמה מאפשר לילדים ובני המישפחה גישה כניסה ויציאה נוחים ובטוחים מהבריכה. רובוט ברקודה חסכוני העובד על לחץ מים של המשאבה מנקה בצורה אוטומאטית את הקרקעית והקירות. המערכת מאפשרת לכם שילוב של מנצח של בריכה עם גובה דופן גבוה וגם ספא מחומם חוסכת מקום וכסף רב על ידי חיסכון בהוצאות אנרגיה שילוב של שני מערכות במערכת אחת תיפעול פשוט קל וחסכוני והרבה יותר מקום בבריכה ובחצר. 

 

מידות הבריכה והמיבנה החזק מביאים את הדגם הזה להיות הבחירה המועדפת והדגם המוביל בישראל לבריכה בבתים היושבים על מיגרש בשטח של כ- 500 מטר מרובע המיבנה המלבני המידות הנוחות והאפשרות להכניס את כל המערכות המיתקדמות שקימות היום בתחום הבריכה והספא יוצרים שילוב מנצח שבו הבעלים נהנים מבריכה וספא איכותי בהשקעה  מינמאלית תוך חיסכון עצום בהוצאות תחזוקה ואנרגיה.

דק מעץ איפיאה מקיף את הבריכה בדק שוקעו מנורות מוגנות מים המאירות את המיתחם ויצרות אווירה קסומה בלילה.

המיבנה החזק של המיסגרת והמעטפת החזקה בדגם זה  איפשרו למקם בהקיף הבריכה מערכת ג'טים חכמה עם עין מתכוננת ולהפוך את הבריכה לספא מענג עם סילוני מים חזקים המקיפים את המיתרחצים מכל עבר.

מתחת לדק מוקם חדר מכונות הכולל משאבה חזקה בהספק של אחד וחצי כ"ס מסנן בקוטר 650 מ"מ מערכת ברזים,

חכמה , מערכת שליטה ממוחשבת לקולטים הסולארים, מערכת הכלרת מלח , מיכסה על צירים הניפתח מעל הדק מאפשר כניסה נוחה  לטיפול במערכות השונות הממוקמות מתחת לדק.

 

מיתחם הבריכה משתלב בצורה הרמונית עם הכניסות והריצוף של הבית , מעלה מדרגות נוח הכולל סולם כניסה ויציאה מהבריכה משלים את התמונה , אדניות עם צמחיה ששולבו על הדק ועל הגדר מוסיפים לאווירה מסביב לבריכה אווירה נינוחה המוסיפה לשלווה שמעניקה הבריכה והספא. 

מעלה מדרגות רחב מהצד הנגדי של הבריכה מאפשר כניסה נוחה למיתחם הדק , כיסוי צף ברמה של  600 מיקרון מעניק  לבריכה הגנה מפני ליכלוך מעלה את טמפרטורת המים בכ- 5 מעלות, מינן את קרינת השמש המעודדת ירוקת ומונע התאידות./p>

 

תאורה הקיפית תאורת לדים חכמה עם 16 תוכניות צבע שמוקמה בתוך הבריכה ותאורת לדים ששוקעה בדק יוצרים בלילה משחק אורות מענין המאפשר ישיבה נינוחה והזמנת אורחים  ומישפחה לישיבה במיתחם.

 

פיתוח בילעדי של חברת שיא ספיד בע"מ יבואן בלעדי בישראל !!!

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה