ביום רביעי ה-06.12.23 החנות פתוחה בין השעות 10:00-15:00.

 

חברת SEA SPEED הינה החברה המובילה בתחומה בישראל ביבוא ושיווק בריכות שחייה להקמה וקיפול מהירים עוד משנת 1991. מאחרינו מעל 27 שנים של מצוינות משולבות בקדמה טכנולוגית מנצחת.

בריכות השחייה הנושאת את שם המותג שלנו מיוצרות באיכות וגימור יוצאי דופן וכוללת תקני איכות ויצור עתירי פטנטים מקוריים. החברה מיצרת את הבריכות במספר מפעלים ייעודיים גדולים ואיכותיים של בריכות להקמה מעל ובתוך הקרקע ובחרה לשם כך בקפדנות בתהליך שנמשך מספר שנים את היצרנים המובילים והוותיקים בעולם בתחום זה.

החברות המייצרות את הבריכות שלנו מובילים את תחום הבריכות להקמה מהירה יותר מ - 25 שנה ונחשבות כיום לחברות המובילות בעולם בתחום בריכות השחייה להקמה מהירה על אביזריהן. חברות אלו היו לחלוצות בתחום חיבור והלחמת יריעות הבריכות באמצעות תהליך חדשני של הלחמה בתדר גבוהה המקנה לבדים המיוחדים ממנו בנויים בריכות השחייה בהם אנו משתמשים לבניית בריכות השחייה של SEA SPEED  עמידות וחוזק יוצא דופן, החברות אלו נחשבות למובילות ופורצות דרך חשובות בתחומם בעולם ומוצריהם נמכרים בכל רחבי הגלובוס.

חברת  SEA SPEED מייבאת מגוון ענק של בריכות ומתמחה ביצור בריכות שחייה ברמה הגבוה ביותר הקימת בעולם כיום, בתוך המיבחר הגדול שמציעה החברה תוכלו למצוא בריכות משובחות הניבנות לפי סטנדרטים בינלאומיים מחמירים, יצור של בריכות שחייה פרטיות לפי מידה ובריכות ענק לשימוש מסחרי פרקי מים ענקיים ועוד. אצלינו תמצאו מגוון גדול של בריכות ואביזרים ייחודיים היוצרים קו איכותי העובר דרך הפרטים הקטנים של המוצרים המתחילים בחומרי גלם משובחים ומשופעים באסתטיקה מדהימה ומושלמת גימור גבוה עמידות חוזק ודיוק יוצאים מגדר הרגיל.

עם תחילת השיווק של הבריכות החדשות הופכת חברת שיא ספיד לחברה המובילה בישראל ואחת היצרניות הגדולות בתחום הבריכות להקמה וקיפול מהירים, עם מבחר גדול והמגוון של בריכות שחייה איכותיות ומגוון אביזרים ענק במקום אחד. אצלנו תוכלו לרכוש מבריכות ילדים קטנות ועד לבריכות ענק מגה בריכות כולל פרקי מים גדולים להקמה מהירה.

אצלנו תוכלו לרכוש בריכה המותאמת לתנאים ולמקום שיש לכם בבית כולל כל האביזרים המשלימים את ההרכבה והגמר יבצע אחד מהצוותים החיצוניים בתשלום אצלכם בבית, בשיא ספיד עומד לרשותכם צוות יועצים המקצועי והמיומן ביותר בישראל, צלצלו ותתחילו ליהנות.

ועכשיו חדש בישראל !!! בריכות בריכות ענק עד 50 מטר אורך ו - 50 מטר רוחב. בריכות למגרשים צרים וארוכים, בריכות ענק עמוקות 1.5 מטר עומק, פארקי מים, בריכות כדורים, בריכות לשימושי ספא וג'קוזי, בריכות שכשוך ובריכות לסירות פדלים !!!

הרכבת הבריכות

ההרכבה של בריכות SEA SPEED הינה הרכבה נקיה קלה מאוד ומתאימה לבניה והקמה עצמית ע"י אדם אחד או יותר. שלבי הבניה קלים מהירים ואינם דורשים כלי עבודה כל שהם, לאחר בחירת המקום המתאים להקמת הבריכה פילוס השטח וניקיונו מקימים את השלד הבנוי מצינורות מגולוונים על ידי חיבורים מהירים הנמצאים על הצינורות בהתאם להוראות ההרכבה. על השלד מתקינים את המעטפת ההיקפית,מחברים את מערכת הסינון וממלאים במים והבריכה מוכנה לשימוש.כל תהליך ההרכבה לוקח ממספר דקות ועד כמה שעות תלוי בגודל הבריכה. בבריכות שלנו ניתן להתקין מערכות תאורה בתוך הבריכה, סקימר (או מספר סקימרים) לקליטת הלכלוך הצף באופן אוטומאטי, מזרקות ומפלי מים, מכשירי שחייה נגד הזרם, ג'טים למסאג', ניתן להפוך חלק מהבריכה לספא משפחתי או לספא קבוצתי ועוד. ניתן להקים את הבריכות מעל האדמה לשקע אותם עד למחצית או להטמין את כולם בתוך הקרקע עם הכנה מתאימה.

מסגרת ומעטפת הבריכה בבריכות  SEA SPEED יוצרות מבנה בעל חוזק אימתני ועמידות ניכרת.

ניתן להזמין הרכבה של הבריכה האביזרים ודקים ע"י מתקין עצמאי מורשה בתוספת מחיר.

 

מעטפת הבריכה (אגן המים)

מעטפת הבריכה המשמשת כאגן המים בשימוש על ידי חברת SEA SPEED הינה המעטפת החזקה והעמידה ביותר הקיימת בעולם בסוג זה של בריכות, מבחן פשוט מראה שאם תיקחו חתיכת יריעה ותחתכו אותה באמצע באמצעות סכין יפני שני אנשים חזקים לא יצליחו לקרוע את היריעה, בבריכות אחרות משיכה קלה על ידי אדם אחד והיריעה נחתכת לשניים בקלות וללא כל מאמץ, המעטפת בנויה מהחומרים הטובים ביותר הנמצאים בשימוש בבריכות שחייה היום בעולם, בדי האגן בנויים מבד משוריין בעוביים שבין 1000 ועד 1300 דניר תלוי בגודל הבריכה. בד המעטפת בנוי מחמש שכבות וכולל רשתות מוצלבות צפופות היצוקות בחומר והמעניקות לו עמידות וחוזק אימתני, העובי והצפיפות משתנים בהתאם לממדים הגודל והעומק של הבריכה, המעטפת מכוסה בחומרים הדוחים בקטריות וירוקת, מבנה הבד מבטיח עמידות מקסימאלית לקריעה שחיקה תנודות ולחצים,חומרים המוחדרים למעטפת הבריכה בתהליך היצור מקנים למעטפת עמידות גבוה לקרינת UV עמידות יוצאת דופן כנגד שחיקה וכימיקלים שונים.עמידות נוספת מתקבלת על ידי ציפוי בלמינציה שקופה משני צידי הבד השומרת עליו ומקנה למעטפת עמידות גבוה בחשיפה לשינויים אקלימים ותנאי מזג אוויר גרועים . חיבור הבדים נעשה על ידי הדבקה בתדר גבוה של ארבע שכבות כדי להקנות למעטפת חוזק ואריכות ימים בשימוש אינטנסיבי, המעטפת עמידה ביותר למוצרים כימיים כלור מלחים וחומצות שונות המשמשות למניעת התרבות החיידקים במי הבריכה. הבדים דוחים היצמדות של אצות אזוב וירוקת על פני המעטפת, יתרון נוסף גדול הנמצא במרבית הדגמים של הבריכות של SEA SPEED הינה תחתית עבה וחזקה הבנויה מאותו חומר ממנו בנויים קירות הבריכה דבר המעניק לבריכה חוזק ועמידות גבוה ביותר.

2. שכבה חיצונית שניה

 • בסיס PVC
 • חומר איחוי
 • ציפוי מקשר

 

3. רשת בד ארוגה

 • 100% פוליאסטר
 • 1000 דניר
 • 20 רצועות אנכיות
 • 20 רצועות מאוזנות

 

1. שכבת למינציה חיצונית

 • בסיס PVC
 • שכבת הגנה כנגד UV
 • שכבת מגן כנגד פטריות

4. שכבה פנימית שניה

 • בסיס PVC
 • חומר איחוי
 • ציפוי מקשר

 

5. שכבת למינציה פנימית

 • בסיס PVC
 • שכבת מגן כנגד בקטריות
 • שכבת מגן כנגד פטריות ואצות

 

שרוול התליה של מעטפת הבריכה למבנה המתכת

לשרוול התליה בבריכות SEA SPEED אין שום מקבילה באף חברה אחרת רוחב כניסת צינורות המבנה לתוך השרוול הוא גדול ועומד על 24 ס"מ נתון זה מעניק לבריכה יתרון עצום כאשר מרכיבים ומפרקים את הבריכה הכנסת והוצאת צינורות לתוך השרוול הרחב חלקה ונוחה גם בבריכות ענק. חיבור השרוול למעטפת הבריכה חזק ביותר ונעשה ע"י הלחמה של כמה פסי חיזוק בהלחמה אלקטרונית משני צדדי הבד.

מילוי מים עד סוף המסגרת

המעטפת בבריכות של SEA SPEED  מגיעה עד לחלק העליון של מסגרת הבריכה ובכך מאפשרת מילוי מים כמעט עד סוף המסגרת ושומרת על חיסכון בכמויות של מים הנשפכות החוצה, בניגוד לבריכות של יצרנים אחרים בהן פינות הבריכה פתוחות ומורידות בצורה ניכרת את העומק וגורמות לבזבוז ניכר של המים. 

אביזר חדש: כיסוי פלסטי לחלק העליון של הבריכה המגן על המעטפת העליונה של הבריכה מפני קרינת השמש וחתכים.

 

בריכות במידות ועומקים שונים

 המגוון הרחב של בריכות השחייה תוצרת SEA SPEED הינו הגדול ביותר מסוגו בתחום וכולל חמש סדרות של בריכות בגדלים ובעומקים שונים מבריכות ילדים קטנות ועד לבריכות ענק עמוקות מגה בריכות וכולל בתוכו בריכות ענק לשימוש ביתי ומסחרי. החברה מייצרת בריכות בצורות שונות בריכות עגולות מלבניות ואליפטיות ברמה גבוה ובסטנדרט יוצא מגדר הרגיל. המידות המיוחדות מאפשרות למרבית האנשים לבחור את המידה האידיאלית לשטח או לחצר שלהם, החברה השכילה להתאים את גודל הבריכות לבתים ממוצעים כך שאתם יכולים להתאים בדיוק את הבריכה ולנצל בצורה    מקסימאלית את השטח שברשותכם מבלי לחרוג מהמקום שהקצבתם לבריכה או מהתקציב.

 

אריזה הובלה והרכבה

המחלקה הלוגיסטית שלנו יצרה אריזות קטנות וחזקות ככל האפשר בגודל, כדי לאפשר הובלה קלה ונוחה של הבריכות ברכב פרטי או מסחרי אריזות הקרטון מכילות את כל הציוד הדרוש לבניית הבריכה. כל דגם מצויד בהוראות שימוש וכולל מכלול הוראות מהיר לבניה ותחזוקה, הוראות הרכבה מפורטות. ציוד אופציונאלי ואחר ניתן לרכוש בזמן הזמנת \ קנית הבריכה או לאחר מכן.

שילדת הבריכה

שילדת הבריכה בבריכות SEA SPEED בנויה מצינורות משוכים המוטבלים בחומצות ועוברים גילוון חם מבפנים ומבחוץ .המסגרת כולל רגלי התמיכה חזקה ביותר בעלת עובי דופן גבוה  13 Gauge, מבנה הרגלים מיוחד במינו וזאת בכדי להבטיח יציבות ועמידות גבוה ביותר על הקרקע שיטת הבניה מבטיחה את העמידות והחוזק של הבריכות לאורך זמן .ומאפשרת בניה קלה ומהירה של הבריכה.בניגוד לבריכות אחרות את הבריכות של SEA SPEED ניתן להרכיב ולפרק במהירות ובקלות יתרה שיטה זו חוסכת זמן ומאפשרת הקמה ופירוק מהיר של הבריכות תוך זמן קצר. כל חלקי מתכת עוברים ארבעה שלבים של ציפוי כדי להגן עליהם מפני חלודה " קורוזיה" וכדי להאריך את חיהם בצורה ניכרת המסגרת בנויה ממתכת משוכה מיוחדת בעובי  GAUGE 13 המתכת עוברת שטיפה בחומצה כדי לבטיח את ההיצמדות הגבוה של החומרים בתהליך שעוברת המתכת לאחר מכן, שיכבת ההגנה הראשונה הינה תהליך של גלוון חם מבפנים ומבחוץ, השיכבה השניה הינה ציפוי באבץ בסטנדרט ASTM B6 33 TYPE CLASS  ההגנה שלישית הינוה ציפוי על ידי שכבת פוספאטים מרובת צבעים. המתכת מצופה ב-  ZINC בכדי להגן עליה מפני הכימיקאלים והחשמל הסטאטי שנוצר בבריכה כתוצאה מראקציה של חומרים הפוגעים במתכת. תהליך מורכב זה שעוברת המסגרת נועד לשמור על המתכת של הבריכות כנגד פגעי מזג האוויר חומרים המשמשים להכלרת הבריכה, המגע עם הקרקע וחלודה לאורך זמן ממושך.

צינורות המסגרת העליונה בקוטר 60 מ"מ, כל מוט נושא משקל של 1.8 טון!

מערכת קליטת לכלוך פנימית סקימרים מקצועיים

 בבריכות SEA SPEED מותקן סקימר מקצועי ( או מספר סקימרים ) הקולטים את הלכלוכים בבריכה בצורה יעילה מהירה לפני כניסתם למערכת הסינון של המשאבה ולפני שהם שוקעים לקרקעית הבריכה, פיתוח ייחודי זה של החברה מקנה לבריכות יתרונות ייחודיים גדולים שאינם קיימים בבריכות אחרות . מערכת ה- Skimmering, הינה פטנט ייחודי שהומצא ידי החברה וכולל צינורות חיבור משולבים של הסקימר לאגן המים, פטנט זה מבטיח זרימה מהירה וממוקדת לכיסוי פיזור וסינון נכון של מערכת המים הפנימית בבריכה, פיתוח זה מקטין את זמן פעולת ובלאי המשאבה ומוריד בצורה ניכרת את צריכת החשמל. מוריד למינימום את זמן העבודה שנידרש לניקוי הבריכה. ומוריד בצורה משמעותית את צריכת הכימיקאלים וחומרי ההכלרה. מאפשר חיבור אביזרים נלווים לניקוי קירות וקרקעית הבריכה.( אופציה) ככגון מטאטא יונק ורובוטים מסוג " ברקודה " העובדים על לחץ המים של המשאבה. בבריכות הגדולות של החברה ניתן להתקין כמות גדולה של סקימרים כדי לקלוט בצורה מהירה ויעילה את הלכלוך מכל חלקי הבריכה בזמן קצר וכן להתחבר לשואבי לכלוך וברקודות בכמה מקומות בצורה יעילה ונוחה. מבנה זה מקנה סירקולציה גבוהה של המים - חיסכון עצום בחשמל עבודה וחומרי הכלרה. בשל חוזקה העצום של מעטפת ומיבנה הבריכה ניתן להוסיף סקימרים ( נקודות שאיבה עם מסנן פנימי )ונקודות כניסה ויציאה ( אינלטים ) בכמות גדולה עם הכנה מתאימה בכל היקף הבריכה ללא חשש דבר המקנה לבריכה מערכת סינון יעילה ואפקטיבית ומוריד באופן משמעותי את הוצאות ההפעלה הניקיון התחזוקה והחשמל של הבריכה.

הסקימרים המותקנים בבריכות SEA SPEED  הינם ייחודיים במינם פרי מחקר ופיתוח של שנים ומתאימים במיוחד לסוג זה של בריכות. מבנה הסקימר הצר אינו מפריע לשחייה ולשימוש בבריכה, ההתקנה קלה מהירה וחזקה. בשל המבנה הקל של הסקימר ניתן לקבע מספר רב של סקימרים בכל היקף המבריכה מבלי לפגוע בחוזק המעטפת ובכך ליצור מערכת סינון חזקה ואפקטיבית העונה לצרכים המשתנים של כל רוכש. ניתן לשדרג את הסקימר בבריכה לסקימר המתכוונן לפי הגובה הרצוי ובכך להעלות או להוריד את גובה המים לגובה המתאים לכם בכל עת לדוגמא מתי שילדים קטנים משתמשים בבריכה ניתן להוריד את מפלס המים עד 70 ס"מ מגובה הדופן ובכך להגביר את הבטיחות. מתי שהילדים גדלים ניתן להעלות את הסקימר למעלה ולהגדיל את העומק בכך אתם משתמשים באותה בריכה אבל משנים את עומק המים לפי הצרכים.

מערכת סיחרור מים משופרת

היתרון הגדול של בריכות SEA SPEED ננמצא בכך שכניסת הצינורות וסינון המים נמצאת בנקודות האפקטיביות של הבריכה או בכל היקף הבריכה תלוי בדגם ובכך מתבצעת סירקולציה מהירה ויעילה ביותר של המים פיתוחי ייחודי זה התאפשר בעיקר הודות לחוזק של המעטפת והקטרים הגדולים 50 מ"מ של כניסות הצנרת לבריכות, מבנה הצנרת המשאבות ומערכת הסינון הפנימית החזקה איתם מסופקות הבריכות.

ניקוז מים מהבריכה

ניקוז המים בבריכות SEA SPEED  ייחודי גדול ואפקטיבי ביותר ומאפשר את ריקון הבריכה בצורה יעילה ומהירה תוך בקרה על כמות ריקון והמהירות הזרימה של המים מתוך הבריכה החוצה.הבריכות מצוידות בפתח ריקון בקוטר 50 מ"מ עם ברז איכותי ומתאם קטרים מדורג המאפשר התחברות לקטרים שונים של צינורות כדי לאפשר ריקון מהיר של המים מתוך הבריכה החוצה הקוטר הגדול של הפתח מאפשר יציאה מהירה של כמויות מים גדולות בזמן נתון מהבריכה או התחברות לצינור מים חיצוני ומילוי מים מהקרקעית. הברז הצמוד ליציאת הניקוז מאפשר שליטה על כמות המים היוצאים מהבריכה. הפיה המדורגת מאפשרת התחברות לצינורות בקטרים שונים לשם הובלת המים למקום הרצוי.

צנרת ייעודית, מערכת סינון וסחרור, מסנני חול ייעודיים וחסכונים לבריכות שחייה

בבריכות SEA APEED מותקנת צנרת לחץ ייעודית חזקה הנבנית במיוחד עבור בריכות השחייה שלנו הצנרת בעלת חיבורים מהירים וברזים כדוריים בעלי קוטר כניסה ויציאה גדולים המסוגלים לעמוד ולעבוד בלחצים גבוהים ותחת תנאי אקלים קיצוניים מבנה הצנרת מאפשר חיבור יעיל ומהיר למסנני חול שונים לסקימר ולנקודות הכניסה והשאיבה מהבריכה. מערכת הסינון והסחרור בבריכות אלו הינה יעילה וחזקה ביותר ונועדה להבטיח צלילות מרבית של המים. הבריכות המצוידות במסנני חול חזקים המקנים לבריכות סינון מים ברמה גבוה סינון באמצעות מסנני חול ידוע גם בשם סינון עמוק (Deep Filtration  ). מסנני חול מסננים את המים דרך שכבה עמוקה של מצעים בגודל מדורג. חלקיקי הסינון יכולים להיות עשויים מקוורץ בזלת וחומרים אחרים בעלי מבנה גרגירי. קצב הסינון תלוי בגודל האפקטיבי של המצע ובמהירות המים העוברים דרך המסנן דבר זה נקבע ע"י גודל המשאבה והספק המים שהיא מזרימה למסנן. חלקיקי הלכלוך המרחפים במים נכנסים דרך כניסת המסנן ומסתננים דרך מצע הסינון. חלקיקי מצע הסינון סופחים את הלכלוך בצורה יעילה ביותר, ניקוי המסנן מתבצע על ידי זרימה הפוכה של המים. מים מוזרמים בכיוון ההפוך - מהפיות כלפי מעלה, וגורמים לחלקיקי הלכלוך להינתק ממצע הסינון. חלקיקי הלכלוך משתחררים מהמצע ונשטפים החוצה דרך מגוף השטיפה. הזרימה ההפוכה מתבצעת ע"י לחיצה על ברז בורר הנמצא בראש המסנן והמשנה את כיוון זרימת המים במסנן, בסופו של תהליך זה אנו מקבלים מים נקיים וצלולים ובריכה נקייה ויפה. חברת שיא ספיד מציעה לכם ליהנות מבריכה נקייה וצלולה על ידי שדרוג המשאבה שלכם או התקנה של משאבה ומסנן חול איכותיים ויעילים שיעשו לכם את החיים קלים יותר ויעניקו לכם מים צלולים ונקים. מסנני חול בנויים לעבודה ממושכת ואידיאליים לבריכות בבתים פרטיים בצימרים, ובבריכות ולשימוש מסחרי מאומץ. השילוב של מסנני חול סקימר מקצועי מובנה נקודות יניקה והחזרת מים הממוקמות נכון מקנה למערכת יתרון משמעותי חיסכון בכסף ויכולת סינון וסחרור גבוה יותר מכל בריכה מקבילה.

אביזרים ותוספות אופציונאליים

חברת SEA SPEED פיתחה קו של מוצרים אופציונאליים המאפשרים לכם ליהנות יותר מהבריכה שלכם, לחברה כיסויים מקוריים סולאריים. וכיסויי הגנה רב עונתיים לכל סוגי הבריכות. אביזרי ניקיון. צינורות. מערכות תאורה. סולמות עליה וכניסה לבריכה. כימיקאלים, מערכות חיטוי מלח, מערכות חימום. שטחים להגנה על תחתית הבריכה. סככות לקירוי והצללה. משחקים ומתנפחים שונים. כמו כן פיתחה החברה קו של מוצרים אופציונאליים המאפשרים לכם ליהנות יותר מהבריכה שלכם, החברה מחזיקה בכמה פיתוחים מקוריים אשר מאפשרים שימוש בטוח ומהנה בבריכה.

 

האחריות  

האחריות הניתנת לבריכות של  SEA SPEEDהיא למשך 12 חודשים מיום הרכישה בכפוף לטופס האחריות והחשבונית המצורפים לבריכה. לזמן האחריות אין מקבילה בישראל מרבית החברות מעניקות שלושה חודשים ליריעה ועד שנה למבנה.

 

שיא ספיד בע"מ יבואן בלעדי בישראל !!!

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה