בריכת שחייה מלבנית מדגם Supreme Pool Line 600X325X122

מספר מוצר 1200

טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


בריכת שחייה מלבנית מדגם Supreme Pool Line 600X325X122

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל


תכולת האריזה

בריכה - הכוללת מסגרת צינורות מגולוונים ממתכת משוכה, מחברים מגולוונים בעלי חוזק ועמידות אימתנית, מעטפת חזקה ועבה במיוחד בעלת 5 שכבות המפרט כולל אביזרים המסופקים באריזות נפרדות: משאבה עם מסנן חול בהספק 0,6  כוח סוס, ספיקה גבוה של 8,000 ליטר שעה דגם Prestige Series Senior היוקרתית הכוללת מאיץ מיוחד המגביר את הזרימה ומוריד בצורה ניכרת את צריכת החשמל ואת העומס על המשאבה ומעניק לה אמינות ואורך חיים גדול. המשאבה כוללת מסנן שערות קדמי עם סלסילת איסוף פנימית ומכסה שקוף עם פתיחה וסגירה מאסיבית, המכסה השקוף מאפשר לראות מתי סלסלת איסוף השערות מלאה. מסנן חול איכותי מצולע עמיד וחזק בקוטר של 400 מ"מ הסט כולל משטח למשאבה ולמסנן. המסנן הכולל ראש שליטה בעל  7 מצבים משוכלל המאפשר שליטה מעולה על פעולות המסנן והמשאבה. הסט כולל צינורות קישור גמישים באורך 2.5 מטר מוגנים מקרינה, מחברי הברגה מיוחדים ליציאות מהמשאבה והמסנן, מחבר דופן איכותי עם עין מתכוננת, שעון לחץ לבדיקת מצב הלכלוך במסנן,  ג'ט פנימי עם עין מתכווננת הניתנת להחלפה תוצרת HAYWARD ארה"בסקימר מקצועי ואיכותי הכולל מתלה על הדופן כולל סט לקליטת לכלוך פנימי ומחבר לצינור צף, סולם בגובה 132 ס"מ , יריעה תחתונה מאסיבית מתחת לבריכה, כיסוי עליון איכותי. סט ניקיון לניקוי הקרקעית והמים, סט תיקון, הוראות הרכבה ופירוק, אחריות. *המחיר אינו כולל את מצע הסינון.

הצבע חיצוני של קיר הבריכה כחול רויאל, הצבע הפנימי של הבריכה תכלת.

כשאתם רוכשים מוצר ברמה כזאת מ- SEASPEED אתם פשוט מקבלים יותר תמורה לכספכם נקודה.

יצרן Seaspeed
סדרה Supreme
אורך מידת חוץ (ס"מ) 600 
אורך מידת פנים (ס"מ) 550
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 325 
רוחב מידת פנים (ס"מ) 275
גובה דופן (ס"מ) 122 
תכולת מים (ליטרים) 18,100
הספק משאבה (ל"ש) 8,000


לקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 4582

שלח קישור לחבר

זמינות: לא נמצא במלאי.

אנא התקשר לקבלת מחיר 08-9350022

מידע נוסף

לבריכה ניתנת שנה אחריות מיום הרכישה בצמוד להצגת חשבונית הקניה וכפוף לתנאי האחריות המצורפים לחשבונית

תיאור המוצר

סדרה פופולארית ביותר של בריכות SEA SPEED סידרת בריכות זו מתאפיינת בכמה יתרונות ייחודיים שאינם קיימים בבריכות אחרות. בריכות אלו מיועדות לשימוש ביתי נרחב וכן לשימוש מאסיבי מסחרי כגון צימרים גני ילדים ומקומות המארחים מספר גדול של רוחצים. המבנה מיוחד חזק ביותר ומוגן במספר פטנטים בינלאומיים, המסגרת העליונה של הבריכה מורכבת מצינורות עגולים מגולוונים העוברים כמה תהליכים של חישול וציפוי כדי להקנות להם הגנה כנגד קורוזיה ( חלודה ) קוטר הצינורות הגלילים במסגרת העליונה הינו 50 מ"מ ובעובי גדול מהמקובל כדי להקנות להם עמידות בעומס גבוה לכל צינור בודד, מסגרת הבריכה חזקה מפני שמרבית המשקל של המים בבריכה מונח על הקרקע והמסגרת רק אוחזת את מעטפת אגן מים ורק חלק קטן מאוד של המשקל ולחץ המים נופל עליה. מבנה הרגלים בבריכות Supreme הבנוי בצורת U תומכות את המסגרת העליונה מסיביות מאוד ומעניקות לבריכה יציבות גבוה ביותר, מיבנה הרגלים המיוחד מאפשר לכל המשקל של הבריכה להיות מונח על הקרקע בשעה שלחץ המים גורם לרגלי הבריכה למתוח את המבנה ולהעניק לו יציבות ומראה אסטטי חיצוני מהמם. התמיכות הרבות והצמודות מחזקות את מעטפת הבריכה ובשל המרחק הקצר בין עמודי התמיכות בחלק הרחב והצר של הבריכה מקבלת מעטפת הבריכה חיזוק ותמיכה יוצאות מגדר הרגיל . הרוחצים בבריכה נהנים מקירות כמעט ישרים מסיבים חזקים ומתוחים, ההקמה קלה ביותר אין צורך במיומנות או בכלים כל שהם החלקים המותאמים מתחברים בניהם בקלות וללא מאמץ, הנעילה בין החלקים נעשית באופן חלק וקל, מבנה רגלי התמיכה החיצוניות מוגן בפטנט גם הוא ייחודי במינו ומעניק לבריכה יציבות עמידות והגנה על מיבנה המעטפת תוך שמירה על מיבנה אסטטי חיצוני יוצא דופן. הצינורות הגלילים האנכיים במבנה ה- U של הבריכה התומכים את המסגרת העליונה הינם בקוטר גדול עם עמידות עצום לכל רגל !!! הרגלים ניצבות במרחק קצר זו מזו כדי להעניק למבנה תמיכה מאסיבית, מבנה  ה- U אוחז מלמטה את מעטפת הבריכה בחלק התחתון שלה ברצועה משוריינת המחוברת לתחתית המעטפת . מבנה זה המוגן בפטנט מאפשר הקמה מהירה של הבריכה פילוס ייצוב המבנה וחוסך זמן רב בהקמה ובפירוק. המסגרת החיצונית הרשומה במספר פטנטים בנויה ממתכת משוכה "Powder –coated, galvanized 100% weld –free steel pipe Pasco HGI " מיוחדת אל חלד מגולוונת ומצופה בכמה שכבות של ציפוי מיוחד המקנה לה עמידות לאורך שנים רב מפני קורוזיה (חלודה) ויוצרת בבריכה מבנה חזק ועמיד ביותר.

מעטפת הבריכה אגן המים

הבריכה מסופקת עם מעטפת חיצונית היקפית בצבע כחול רויאל  המקנה לבריכות מראה יוקרתי מהודר, החלק העליון מעוטר בפס היקפי בצבע תכלת העוטף את המסגרת העליונה, החלק הפנימי גם הוא בצבע תכלת ומעניק למים מראה שמימי מהמם ומענג, המעטפת בנויה מפוליאסטר מרושת ברשתות מוצלבות בצפיפות גבוה ביותר בעובי של 1,000 דניר המעניקות לדופן ממנו בנויה מעטפת הבריכה חוזק ועמידות לאורך זמן. מבנה הבריכה החיצוני עשוי מאריג מיוחד משוריין HEAVY DUTY בעל חמש שכבות SUPER חזק ועבה המעניק לבריכה עמידות יוצאת מגדר הרגיל וחוזק עצום, היריעות מוגנות מפני קרינת השמש UV ומצופות משני הצדדים בשכבת למינציה מיוחדת כנגד פגעי מזג האוויר ושחיקה ויש בהם גמישות המאפשרת את הקיפול ואחסנת הבריכה בסוף העונה, הבדים עמידים ביותר למוצרים כימיים כלור מלחים וחומצות שונות המשמשים למניעת התרבות החיידקים במי הבריכה. הבדים עוברים טיפול הדוחה היצמדות של אצות אזוב וירוקת על פני המעטפת, המעטפת בבריכות מדגם זה מגיעות עד לקצה מסגרת המתכת של הבריכה ואין בהם פתחי צד דבר המאפשר מילוי הבריכה עד סופה.

סקימר ואביזרים מקצועיים

בדופן הפנימית תמצאו סקימר מקצועי מיוחד צמוד לפינה שאינו מפריע לשחייה בבריכה. דופן הבריכה העליונה ישרה וחלקה ומעניקה לבריכה מראה אקסקלוסיבי ביותר וכן מאפשרת התחברות טובה לדקים וחיפוים מעץ, הבריכות מעוצבות בצורה המאפשרת לכם לנצל בצורה מקסימאלית את השטח המיועד לבריכה בביתכם המבנה המלבני חזק ביותר ומאפשר שחיה והנאה משפחתית אדירה לאורך שנים במינימום הוצאות. כמו בדגמי בריכות השחייה המובילות של חברת SEA SPEED, המשווקים בישראל במשך 27 שנה בהצלחה מרובה, הבריכות מסופקות עם מגוון אביזרים מקצועי ברמה גבוה מהמקובל סקימר מקצועי מתקדם, מחברי דופן איכותיים תוצרת HAYWARD ארה"ב בקוטר 50 מ"מ. פלג ריקון מים גדול לניקוז המים מהבריכה בשעת הצורך. לכל בריכה מצורף סט תיקון בתוך קופסא הכולל יריעות תיקון בצבעי הבריכה ושפופרת דבק. הוראות הרכבה המצורפות לבריכה מפרטות את שלבי ההרכבה והאחזקה. חברת שיא ספיד מקפידה להחזיק במלאי את מירב החלפים, אביזרי תיקון, ערכות בדיקה למים, חומרים לטיפול וחיטוי. מצופי כלור, מלח, דבקים, משאבות פילטרים יריעות ודבקים לתיקון בשעת הצורך.

  

היתרונות של בריכות שיא ספיד איכות ניכרת לעין Seaspeed

 

 • בכל קנה מידה בו עומדות בריכות השחייה של Seaspeed להשוואה מול בריכות דומות ניתן לראות שהנתונים והאביזרים בהן מצוידות בריכות Seaspeed עולים על כל בריכה אחרת בהשוואה למול נתוני בריכה מקבלים .

 • מסגרת המתכת בבריכות בנויה ממתכת משוכה מגולוונת מבפנים ומבחוץ כזאת שמשמשת לבנית גשרים הנושאים עומסים כבדים ונתונים ללחצים ותנודות , המסגרת חזקה בעלת דופן עבה ומוגנת כנגד חלודה במספר רב של חומרים וציפויים מכל מסגרת מקבילה.

 • מסגרות המתכת של הבריכות מסוגלת להחזיק עומסים ולחצים גדולים יותר מכל מסגרת מקבילה.

 • מסגרות המתכת בכל היקף הבריכה בנויים כיחידה אחת סגורה ללא חלקים נעים. המסגרת העליונה אחידה סגורה ומאפשרים התחברות מעולה לדקים וחיפויים חיצונים.

 • מסגרות הבריכות בדגמי בריכות Supreme הינו מבנה בעל מסגרת ללא ריתוכים כלל. הריתוכים מהווים כידוע מקומות  ליצירת חלודה !!!

 • מעטפות אגן המים של הבריכות שלנו חזקות עבות ועמידות יותר מכל מעטפת של בריכה אחרת. ומקבילה בחוזקה רק למעטפת  של בריכות  ZODIAC האגדית. המעטפות עמידות וחזקות  פי כמה יותר לקריעה קרינה ושפשוף מכל מעטפת מקבילה בשוק ומיוצרת במיוחד עבור הבריכות של Seaspeed. המעטפת חזקה ועמידה פי 2500 למול מעטפת  אחרת של בריכה דומה.

 • חלוקת העומסים ומשקל המים על רגלי הבריכה רשומה כפטנט ומאוזנת  מכל מערכת אחרת. 

 • מעברי ההשחלה של מסגרת המתכת לתוך המעטפת גדולים רחבים ומקנים נוחות ומהירות בהתקנה ובפרוק.

 • חיבור המעטפת במעברי ההשחלה של המסגרת  נעשים בהלחמה אלקטרונית בעלת חמישה חיבורים כפולים כדי להעניק למעטפת חוזק מרבי.

 • מעטפת הבריכה סגורה עד לגובה המסגרת ובכך מאפשרת למלא את הבריכה כמעט עד סופה לקבלת עומק מרבי וחיסכון ניכר במים.

 • חיבור האביזרים לדופן הבריכה נעשה ע"י מחברים ייעודיים מקצועיים ממוקמים במקומות נוחים וקלים להרכבה, המחברים שטוחים ואינם בולטים לתוך מעטפת הבריכה הפנימית.

 • המעטפת חזקה עמידה מוגנת ומסיבית ביותר ומאפשרת התקנה של אביזרים ותוספות רבות על הדפנות ובתוך המים ללא חשש.

 • הבריכות מצוידות באביזרים ייעודיים הממוקמים במקומות המתאימים בבריכה ומאפשרים לסנן ולנקות את המים בצורה אופטימאלית.

 • משקל הבריכות והמסגרות בשל עובי החומרים ואיכותם עולה בהרבה על כל דגם מקביל .

 • מערכות הצנרת והאביזרים כוללים צנרת איכותית מוגנת UV אביזרים ומחברים המיוצרים ע"י יצרנים מוכרים וידועים מהדרגה הראשונה הקיימת בתחום זה בעולם.

 • המשאבות, המסננים, נקודות הכניסה והיציאה של המים בבריכה והסקימר עשויים מחומרים משובחים ומאפשרים שילוב והתקנה של מערכות מתקדמות חזקות ונוספות בבריכה.

 • מיגון האביזרים שאפשר ליישם בתוך הבריכות ומסביבם הינו הגדול והרחב הקים בישראל בתחום זה.

 • הבריכות מסופקות במבחר גדלים ועומקים ענק דבר המאפשר לרוכש להתאים את גודל הבריכה ועומקה לפי צרכיו ותקציבו ולא להתפשר על " זה מה שיש " .  

 • הגימור והאסתטיקה של הבריכות גבוהים ביותר.

 • בנית הבריכות  על אביזריהן הינה בניה נקיה מהירה ונוחה שאינה מזהמת או פוגעת בסביבה.

 • בניה מהירה וקלה תוך זמן קצר ביותר ניתן להקים בריכת שחייה ברמה גבוהה ביותר כולל חיבור למערכות חיצוניות מתקדמות עמידות וחסכוניות.

 • חברת Seaspeed הינה חברה מקצועית לבריכות שחייה משווקת מתקינה ונותנת שירות בכל עונות השנה ולא רק בעונה בניגוד למירב החברות בתחום זה בישראל.

 • אחריות וחלקי חילוף חברת Seaspeed מקפידה להחזיק במלאי במשך כל השנה חלקי חילוף דבקים יריעות חלקי מתכת צנרת ואביזרים כדי לתת גיבוי ואחריות בשעת הצורך.

 • צוותי הייעוץ המכירה והליווי של שיא ספיד הינם הוותיקים והמיומנים ביותר בתחום זה בישראל

 • צוותי ההקמה והפירוק של הבריכות הינם צוותים חיצוניים מיומנים וותיקים ומומחים בתחומם ומעניקים שירותי התקנה ותיקון של בריכות השחייה בשילוב אביזרים, בנית דקים וגימור סביבתי.

 • חברת Seaspeed הינה החברה הגדולה והוותיקה בתחום זה בישראל  מאחורינו 26 שנות מוניטין ואלפי בריכות פעילות בכל רחבי מדינת ישראל.

 • צוותי ההקמה והפירוק של הבריכות הינם צוותים חיצוניים מיומנים וותיקים ומומחים בתחומם ומעניקים שירותי התקנה ותיקון של בריכות השחייה בשילוב אביזרים, בנית דקים וגימור סביבתי.

 • חברת Seaspeed הינה החברה הגדולה והוותיקה בתחום זה בישראל  מאחורינו 26 שנות מוניטין ואלפי בריכות פעילות בכל רחבי מדינת ישראל. 

 

בבריכת Supreme 550 החדשה תמצאו נתונים ותכונות שלא תמצאו בדגמים מקבילים אחרים הקיימים היום

 

 

 • שטח שחייה עליון 550X275 ס"מ, גדול יותר מכל בריכה בגודל מקביל.

 • עומק גדול יותר של המים 120 ס"מ לעומת 110 – 114 ס"מ בבריכות מקבילות,

 • יריעת מעטפת בעלת חוזק אימתני חמש שכבות רשת צפופה בעובי של 1000 דניר.

 • שכבת למינציה דו כיוונית המגנה על היריעה מחומרים מאכלים ומקרינת UV.

 • מסגרת מתכת מגולוונת בקוטר 50 בעובי 1.5 מ"מ כולל כמה ציפויים כנגד חלודה.

 • הרכבה ופירוק קלים ומהירים יותר בתחילה ובסיום העונה מסגרת ויריעה חכמה.

 • הרכבה עצמית קלה ללא כלים חוברת הוראות הרכבה הפעלה ופירוק בתוך האריזה.

 • פינות קבועות לא פינות טלסקופיות מעניקות יותר יציבות וחוזק למבנה הבריכה.

 • קירות וקווים ישרים יותר אסטטיות מאפשרת חיפוי הבריכה בדק ומסגרות מושלמת.

 • מערכת לכידת לכלוך והכנה למערכת ניקיון כולל סקימר מקצועי בצד הבריכה.

 • ג'ט מקצועי עם עין מתכוננת יוצר סחרור מים יעיל מדויק ומים צלולים ונקיים.

 • משאבה הידראולית מקצועית 8,000 ליטר שעה כולל מסנן חול מקצועי מצולע.

 • צנרת גמישה מקצועית באורך 2.5 מטר בקוטר 40 מ"מ.

 • יריעת הגנה איכותית להגנה על תחתית הבריכה.

 • כיסוי עליון איכותי לכיסוי הבריכה מלכלוך אידוי ואובדן חום.

 • סט תיקון הכולל יריעה ודבק לתיקון חורים ביריעות הבריכה כלול בקיט כסטנדרט.

 • סט ניקיון לניקיון קרקעית הבריכה והמים כלול בקיט כסטנדרט.

 • סולם בגובה 132 ס"מ כולל משטח עמידה מעקות צד ומדרגות עליה.

 • אחריות מורחבת *לשנה לעומת 90 יום בבריכות מקבילות *כפוף לתנאי האחריות.

 
פעולת מסנני החול

סינון באמצעות מסנני חול ידוע גם בשם סינון עמוק (Deep Filtration). מסנני חול מסננים את המים דרך שכבה עמוקה של מצע בגודל מדורג. חלקיקי הסינון יכולים להיות עשויים מקוורץ בזלת וחומרים אחרים בעלי מבנה גרגירי. קצב הסינון תלוי בגודל האפקטיבי של המצע ובמהירות המים העוברים דרך המסנן דבר זה נקבע ע"י גודל המשאבה והספק המים שהיא מזרימה למסנן. חלקיקים הלכלוך המרחפים במים נכנסים דרך כניסת המסנן ומסתננים דרך מצע הסינון. חלקיקי מצע הסינון סופחים את הלכלוך בצורה יעילה ביותר, ניקוי המסנן מתבצע על-ידי זרימה הפוכה של המים. מים מוזרמים בכיוון ההפוך - מהפיות כלפי מעלה, וגורמים לחלקיקי הלכלוך להינתק ממצע הסינון. חלקיקי הלכלוך משתחררים מהמצע ונשטפים החוצה דרך מגוף השטיפה. הזרימה ההפוכה מתבצעת ע"י לחיצה על ברז בורר הנמצא בראש המסנן והמשנה את כיוון זרימת המים במסנן, בסופו של תהליך זה אנו מקבלים מים נקיים וצלולים ובריכה נקייה ויפה. חברת שיא ספיד מציעה לכם ליהנות מבריכה נקייה וצלולה על ידי שדרוג המשאבה שלכם או התקנה של משאבה ומסנן חול איכותיים ויעילים שיעשו לכם את החיים קלים יותר ויעניקו לכם מים צלולים ונקים. מסנני חול בנויים לעבודה ממושכת ואידיאליים לבריכות בצימרים, בריכות פרטיות ולשימוש מסחרי. *המסנן אינו כולל את מצע הסינון.

התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה