בריכת שחייה מלבנית מדגם Paz Pool Line 436X306X132

מספר מוצר 1252

טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


בריכת שחייה מלבנית מדגם Paz Pool Line 436X306X132

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספותתכולת האריזה

בריכה - הכוללת מסגרת צינורות ממתכת משוכה, מחברים מגולוונים בעלי חוזק ועמידות אימתנית, מעטפת חזקה ועבה במיוחד . המפרט כולל אביזרים המסופקים באריזות נפרדות , משאבה בהספק 1/2 כוח סוס ,ספיקה גבוה של  12,500 ליטר שעה מדגמי The PRO SERIES  היוקרתיים הכוללת מאיץ מיוחד ,המגביר את הזרימה ומוריד בצורה ניכרת את צריכת החשמל ואת העומס על המשאבה ומעניק לה אמינות ואורך חיים גדול. המשאבה כוללת מסנן שערות קדמי עם סלסילת איסוף פנימית גדולה ומכסה שקוף עם פתיחה וסגירה מאסיבית. המכסה השקוף מאפשר לראות מתי סלסלת איסוף השערות מלאה. מסנן חול איכותי תוצרת Hayward ארה"ב ,עמיד וחזק בקוטר של 460 מ"מ  הסט כולל משטח הגבהה למשאבה ולמסנן. המסנן הכולל ראש שליטה בעל  7 מצבים משוכלל ,המאפשר שליטה מעולה על פעולות המסנן והמשאבה. הסט כולל צינורות קישור גמישים דרג  10 באורך 2.5 מטר מוגני קרינה, מחברי רקורד מיוחדים ליציאות מהמשאבה והמסנן, מחברי דופן איכותיים דרג 10. שעון לחץ לבדיקת מצב הלכלוך במסנן, ג'ט פנימי עם עין מתכוננת הניתנת להחלפה תוצרת HAYWARD ארה"ב, סקימר פלזמה מקצועי שטוח ואיכותי הכולל משטח  לכלוך פנימי ומחבר לצינור צף . צבעי הבריכה כמפורט בכל דגם.

כשאתם רוכשים מוצר ברמה כזאת מ- SEASPEED אתם פשוט מקבלים יותר תמורה לכספכם נקודה .

יצרן Sea Speed Pools
סדרה Paz
אורך מידת חוץ (ס"מ) 436 
אורך מידת פנים (ס"מ) 360
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 306 
רוחב מידת פנים (ס"מ) 230
גובה דופן (ס"מ) 132 
תכולת מים (ליטרים) 10,700
הספק משאבה (ל"ש) 12,500
משקל (ק"ג) 103


לקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 2597

שלח קישור לחבר

זמינות: לא נמצא במלאי.

אנא התקשר לקבלת מחיר 08-9350022

מידע נוסף

הבריכה מסופקת עם שנה אחריות כפוף לטופס האחריות המצורף לבריכה ובצמוד לחשבונית הקניה.


בהזמנה מראש ניתן להזמין ולרכוש את דגם הבריכה הנ"ל  עם גובה דופן במידות הבאות:


גובה דופן  50 – 70 – 90 - 120 - 150  ס"מ


לקבלת נתונים טכניים והצעת מחיר לבריכה שאינה במידות הנ"ל יש להפנות בקשה לאי מייל 


service@seaspeed.co.ilתיאור המוצר

.

סידרת הבריכות המובילה Paz  POOL LINE

סדרה פופולארית ביותר של בריכות SEA SPEED סידרת בריכות זו מתאפיינת בכמה יתרונות ייחודיים שאינם קיימים בבריכות אחרות. בריכות אלו מיועדות לשימוש ביתי נרחב וכן לשימוש מאסיבי מסחרי כגון צימרים גני ילדים ומקומות המארחים מספר גדול של רוחצים. המבנה מיוחד חזק ביותר ומוגן במספר פטנטים בינלאומיים, המסגרת העליונה של הבריכה מורכבת מצינורות עגולים מגולוונים העוברים כמה תהליכים של חישול וציפוי כדי להקנות להם הגנה כנגד קורוזיה ( חלודה ) קוטר הצינורות הגלילים במסגרת העליונה הינו 50.8 מ"מ עם עמידות למשקל של 1.8 טון לצינור בודד באורך של 116 ס"מ !!! נתון מדהים זה מאפשר לראות כמה מסגרת הבריכה חזקה מפני שמרבית המשקל של המים בבריכה מונח על הקרקע והמסגרת רק אוחזת את מעטפת אגן מים ורק חלק קטן מאוד של המשקל ולחץ המים נופל עליה. מבנה הרגלים בבריכות PAZ הבנוי בצורת U תומכות את המסגרת העליונה מסיביות מאוד ומעניקות לבריכה יציבות גבוה ביותר, מיבנה הרגלים המיוחד מאפשר לכל המשקל של הבריכה להיות מונח על הקרקע בשעה שלחץ המים גורם לרגלי הבריכה למתוח את המבנה ולהעניק לו יציבות ומראה אסטטי חיצוני מהמם. התמיכות הרבות והצמודות מחזקות את מעטפת הבריכה ובשל המרחק הקצר בין עמודי התמיכות בחלק הרחב והצר של הבריכה מקבלת מעטפת הבריכה חיזוק ותמיכה יוצאות מגדר הרגיל . הרוחצים בבריכה נהנים מקירות מסיבים חזקים ומתוחים, ההקמה קלה ביותר אין צורך במיומנות או בכלים כל שהם החלקים המותאמים מתחברים בניהם בקלות וללא מאמץ, הנעילה בין החלקים נעשית באופן חלק וקל, מבנה רגלי התמיכה החיצוניות מוגן בפטנט גם הוא ייחודי במינו ומעניק לבריכה יציבות עמידות והגנה על מיבנה המעטפת תוך שמירה על מיבנה אסטטי חיצוני יוצא דופן. הצינורות הגלילים האנכיים במבנה ה- U של הבריכה התומכים את המסגרת העליונה הינם בקוטר 31.8 מ"מ עם עמידות למשקל של 1.5 טון לכל רגל !!! הרגלים ניצבות במרחק קצר זו מזו כדי להעניק למבנה תמיכה מאסיבית, מבנה  ה- U אוחז מלמטה את מעטפת הבריכה בחלק התחתון שלה ברצועה משוריינת המחוברת לתחתית המעטפת . מבנה זה המוגן בפטנט מאפשר הקמה מהירה של הבריכה פילוס ייצוב המבנה וחוסך זמן רב בהקמה ובפירוק. המסגרת החיצונית הרשומה במספר פטנטים בנויה ממתכת משוכה "Powder –coated, galvanized 100% weld –free steel pipe Pasco HGI " מיוחדת אל חלד מגולוונת ומצופה בכמה שכבות של ציפוי מיוחד המקנה לה עמידות לאורך שנים רב מפני קורוזיה (חלודה) ויוצרת בבריכה מבנה חזק ועמיד ביותר.

 

מעטפת הבריכה אגן המים

הבריכה מסופקת עם מעטפת חיצונית בצבע קרם בהיר המקנה לבריכות מראה יוקרתי מהודר, החלק העליון מעוטר בפס היקפי לבן העוטף את המסגרת העליונה החלק הפנימי בצבע תכלת המעניק למים מראה שמימי מהמם ומענג, המעטפת בנויה מפוליאסטר מרושת ברשתות מוצלבות בצפיפות גבוה ביותר בעובי של 1100 דניר המעניק לדופן ממנו בנויה מעטפת הבריכה חוזק ועמידות לאורך זמן. מבנה הבריכה החיצוני עשוי מאריג מיוחד משוריין HEAVY DUTY בעל חמש שכבות SUPER חזק ועבה המעניק לבריכה עמידות יוצאת מגדר הרגיל וחוזק עצום, היריעות מוגנות מפני קרינת השמש UV ומצופות משני הצדדים בשכבת למינציה מיוחדת כנגד פגעי מזג האוויר ושחיקה ויש בהם גמישות המאפשרת את הקיפול ואחסנת הבריכה בסוף העונה, הבדים עמידים ביותר למוצרים כימיים כלור מלחים וחומצות שונות המשמשים למניעת התרבות החיידקים במי הבריכה. הבדים עוברים טיפול הדוחה היצמדות של אצות אזוב וירוקת על פני המעטפת, המעטפת בבריכות מדגם זה מגיעות עד לקצה מסגרת המתכת של הבריכה ואין בהם פתחי צד דבר המאפשר מילוי הבריכה עד סופה.

סקימר ואביזרים מקצועיים

בדופן הפנימית תמצאו סקימר מקצועי מיוחד דק וצמוד לדופן שאינו מפריע לשחייה בבריכה. דופן הבריכה העליונה ישרה וחלקה ומעניקה לבריכה מראה אקסקלוסיבי ביותר וכן מאפשרת התחברות טובה לדקים וחיפוים מעץ, הבריכות מעוצבות בצורה המאפשרת לכם לנצל בצורה מקסימאלית את השטח המיועד לבריכה בביתכם המבנה המלבני חזק ביותר ומאפשר שחיה והנאה משפחתית אדירה לאורך שנים במינימום הוצאות. כמו בדגמי בריכות השחייה המובילות של חברת SEA SPEED, המשווקים בישראל במשך 30 שנה בהצלחה מרובה, הבריכות מסופקות עם מגוון אביזרים מקצועי ברמה גבוה מהמקובל סקימר מקצועי מתקדם, מחברי דופן איכותיים תוצרת HAYWARD ארה"ב בקוטר 50 מ"מ. פלג ריקון מים גדול הכולל ברז לניקוז המים מהבריכה בשעת הצורך. לכל בריכה מצורף סט תיקון בתוך קופסא הכולל יריעות תיקון בצבעי הבריכה ושפופרת דבק. הוראות הרכבה המצורפות לבריכה מפרטות את שלבי ההרכבה והאחזקה. חברת שיא ספיד מקפידה להחזיק במלאי את מירב החלפים, אביזרי תיקון, ערכות בדיקה למים, חומרים לטיפול וחיטוי. מצופי כלור, מלח, דבקים, משאבות פילטרים יריעות ודבקים לתיקון בשעת הצורך. 

היתרונות של בריכות שיא ספיד     איכות ניכרת לעין SEA - SPEED  -  

 • בכל קנה מידה בו עומדות בריכות השחייה שלSEA - SPEED   להשוואה מול בריכות דומות ניתן לראות שהנתונים והאביזרים בהן מצוידות בריכות SEA -SPEED   עולים על כל בריכה אחרת בהשוואה למול נתוני בריכה מקבילים.

 • מסגרת המתכת בבריכות בנויה ממתכת משוכה מגולוונת מבפנים ומבחוץ כזאת שמשמשת לבנית גשרים הנושאים עומסים כבדים ונתונים ללחצים ותנודות , המסגרת חזקה בעלת דופן עבה ומוגנת כנגד חלודה במספר רב של חומרים וציפויים מכל מסגרת מקבילה.

 • מסגרות המתכת של הבריכות מסוגלת להחזיק עומסים ולחצים גדולים יותר מכל מסגרת מקבילה.

 • מסגרות המתכת בכל היקף הבריכה בנויים כיחידה אחת סגורה ללא חלקים נעים. המסגרת העליונה אחידה סגורה ומאפשרים התחברות מעולה לדקים וחיפויים חיצונים.

 • מסגרות הבריכות בדגמי YARDEN - ZIV – PAZ -  LIMOR -  OVAL ובחלק גדול מבריכות  Tal Line , Avi Line מבנה  המסגרת הינו ללא ריתוכים כלל. הריתוכים מהווים כידוע מקומות  ליצירת חלודה !!!

 • מעטפות אגן המים של הבריכות שלנו חזקות עבות ועמידות יותר מכל מעטפת של בריכה אחרת. ומקבילה בחוזקה רק למעטפת של בריכות ZODIAC האגדית. המעטפות עמידות וחזקות  פי כמה יותר לקריעה קרינה ושיפשוף מכל מעטפת מקבילה בשוק ומיוצרת במיוחד עבור הבריכות של SEASPEED.

 • חלוקת העומסים ומשקל המים על רגלי הבריכה רשומה כפטנט ומאוזנת  מכל מערכת אחרת. 

 • מעברי ההשחלה של מסגרת המתכת לתוך המעטפת גדולים רחבים ומקנים נוחות ומהירות בהתקנה ובפרוק.

 • חיבור המעטפת במעברי ההשחלה של המסגרת  נעשים בהלחמה אלקטרונית בעלת חמישה חיבורים כפולים כדי להעניק למעטפת חוזק מרבי.

 • מעטפת הבריכה במירב הדגמים סגורה עד לגובה המסגרת ובכך מאפשרת למלא את הבריכה עד סופה לקבלת עומק מרבי וחיסכון ניכר במים.

 • חיבור האביזרים לדופן הבריכה נעשה ע"י מחברים ייעודיים מקצועיים ממוקמים במקומות נוחים וקלים להרכבה, המחברים שטוחים ואינם בולטים לתוך מעטפת הבריכה הפנימית.

 • המעטפת חזקה עמידה מוגנת ומסיבית ביותר ומאפשרת התקנה של אביזרים ותוספות רבות על הדפנות ובתוך המים ללא חשש.

 • הבריכות מצוידות באביזרים ייעודיים הממוקמים במקומות המתאימים בבריכה ומאפשרים לסנן ולנקות את המים בצורה אופטימאלית.

 • משקל הבריכות בשל עובי החומרים ואיכותם עולה בהרבה על כל דגם מקביל .

 • מערכות הצנרת והאביזרים צנרת איכותית מוגנת UV אביזרים ומחברים המיוצרים ע"י יצרנים מוכרים וידועים מהדרגה הראשונה הקיימת בתחום זה בעולם.

 • המשאבות, המסננים, נקודות הכניסה והיציאה של המים בבריכה והסקימר עשויים מחומרים משובחים ומאפשרים שילוב והתקנה של מערכות מתקדמות חזקות ונוספות בבריכה.

 • מגוון האביזרים שאפשר ליישם בתוך הבריכות ומסביבם הינו הגדול והרחב הקים בישראל בתחום זה.

 • הבריכות מסופקות במבחר גדלים ועומקים ענק דבר המאפשר לרוכש להתאים את גודל הבריכה ועומקה לפי צרכיו ותקציבו ולא להתפשר על " זה מה שיש " .  

 • הגימור והאסתטיקה של הבריכות גבוהים ביותר.

 • בנית הבריכות  על אביזריהן הינה בניה נקיה מהירה ונוחה שאינה מזהמת או פוגעת בסביבה.

 • בניה מהירה וקלה תוך זמן קצר ביותר ניתן להקים בריכת שחייה ברמה גבוהה ביותר כולל חיבור למערכות חיצוניות מתקדמות עמידות וחסכוניות.

 • חברת SEA -  SPEED   הינה חברה מקצועית לבריכות שחייה משווקת מתקינה ונותנת שירות בכל עונות השנה ולא רק בעונה בניגוד למירב החברות בתחום זה בישראל.

 • אחריות וחלקי חילוף חברת  SEASPEED מקפידה להחזיק במלאי במשך כל השנה חלקי חילוף דבקים יריעות חלקי מתכת צנרת ואביזרים כדי לתת גיבוי ואחריות בשעת הצורך.

 • צוותי הייעוץ המכירה והליווי של שיא ספיד הינם הוותיקים והמיומנים ביותר בתחום זה בישראל

 • צוותי ההקמה והפירוק של הבריכות הינם צוותים חיצוניים מיומנים וותיקים ומומחים בתחומם ומעניקים שירותי התקנה ותיקון של בריכות השחייה בשילוב אביזרים, בנית דקים וגימור סביבתי.

 • חברת SEA SPEED  הינה החברה הגדולה והוותיקה בתחום זה בישראל מאחורינו 30 שנות מוניטין ואלפי בריכות פעילות בכל רחבי מדינת ישראל.

 קיט מסנן חול מהרמה הראשונה בעולם של מערכות הסינון והסחרור עכשיו כחלק סטנדרטי מבריכת השחייה שלכם משאבה מסדרת The PRO SERIES ומסנן חול S180T תוצרת  HAYWARD

משאבה צנטריפוגלית מתקדמת 1/2 כוח סוס ,בעלת ספיקה גבוה של  12,500 ליטר שעה מדגמי The PRO SERIES  היוקרתיים המשאבה כוללת מאיץ מיוחד המגביר את רמת זרימת המים ומוריד בצורה ניכרת את צריכת החשמל ואת העומס על המשאבה ומעניק לה אמינות ואורך חיים גדול. המשאבה כוללת מסנן שערות קדמי עם סלסילת איסוף פנימית גדולה ללכלוך ומכסה שקוף עם פתיחה וסגירה מאסיבית. המכסה השקוף מאפשר לראות מתי סלסלת איסוף השערות מלאה. מסנן חול איכותי תוצרת HAYWARD  ארה"ב,עמיד וחזק בקוטר של 460 מ"מ דגם  S180T הסט כולל משטח הגבהה למשאבה ולמסנן. המסנן כולל ראש שליטה בעל  7 מצבים משוכלל כולל מצב שימוש סלקטיבי המאפשר שליטה מעולה על פעולות המסנן והמשאבה לפרטים נוספים לחץ כאן...
פעולת מסנני החול

סינון באמצעות מסנני חול ידוע גם בשם סינון עמוק (Deep Filtration). מסנני חול מסננים את המים דרך שכבה עמוקה של מצע בגודל מדורג. חלקיקי הסינון יכולים להיות עשויים מקוורץ בזלת וחומרים אחרים בעלי מבנה גרגירי. קצב הסינון תלוי בגודל האפקטיבי של המצע ובמהירות המים העוברים דרך המסנן דבר זה נקבע ע"י גודל המשאבה והספק המים שהיא מזרימה למסנן. חלקיקים הלכלוך המרחפים במים נכנסים דרך כניסת המסנן ומסתננים דרך מצע הסינון. חלקיקי מצע הסינון סופחים את הלכלוך בצורה יעילה ביותר, ניקוי המסנן מתבצע על-ידי זרימה הפוכה של המים. מים מוזרמים בכיוון ההפוך - מהפיות כלפי מעלה, וגורמים לחלקיקי הלכלוך להינתק ממצע הסינון. חלקיקי הלכלוך משתחררים מהמצע ונשטפים החוצה דרך מגוף השטיפה. הזרימה ההפוכה מתבצעת ע"י לחיצה על ברז בורר הנמצא בראש המסנן והמשנה את כיוון זרימת המים במסנן, בסופו של תהליך זה אנו מקבלים מים נקיים וצלולים ובריכה נקייה ויפה. חברת שיא ספיד מציעה לכם ליהנות מבריכה נקייה וצלולה על ידי שדרוג המשאבה שלכם או התקנה של משאבה ומסנן חול איכותיים ויעילים שיעשו לכם את החיים קלים יותר ויעניקו לכם מים צלולים ונקים. מסנני חול בנויים לעבודה ממושכת ואידיאליים לבריכות בצימרים, בריכות פרטיות ולשימוש מסחרי. *המסנן אינו כולל את מצע הסינון.

התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה