ביום רביעי ה-06.12.23 החנות פתוחה בין השעות 10:00-15:00.

בואו ללמוד איך ניתן לבנות בריכה משוכללת חזקה ועמידה במינימום הוצאות וזמן מהמקום המקצועי מס' 1 בישראל ...

מידות ברוטו של הבריכה כולל רגלי התמיכה - האורך 5,70 -  הרוחב 3,06 -  הגובה 1.25 -  מטר.

 

תיאור הבריכה- בריכה מלבנית משוקעת בקרקע עד לגובה 70 ס"מ .

הדגם הינו מדגמי הבריכות החדשות של חברת  SEASPEED הכולל מסגרת מגולוונת ויריעה בצבע  קרם המאפשרת השתקפות השמים במים  המקנה פיזור אור מרבי של התאורה בבריכה - היריעה הינה בעלת חוזק אימתני ועמידות גבוה מתוצרת SEASPEED ..

מסביב לבריכה נבנה דק המשולב בחדר מכונות שקוע עם מכסה מתרומם חשמלי ע"י שלט המאפשר שליטה על לוח הפיקוד מדק הבריכה בשעה שלוח הפיקוד מתרומם יחד עם מכסה חדר המכונות.

מסביב לבריכה נבנה דק צף מיוחד הכולל מפלסים שונים גינון רב מפלסי - דק עם פינת ישיבה וסככת צל מתקפלת שאינה מצריכה אישורים או רישיון בניה - הדק כולל מעלה מדרגות רחב - גדר הגנה היקפית מעץ עם דלתות כניסה מוגנות הכוללות נעילה כנגד כניסת ילדים -  מעלה לעגלות ילדים ונכים למשטח הבריכה. תאורה תחתונה – תאורה עליונה – גינון על הדק – מקלחון סולארי - גינון סביבתי...

הבריכה עצמה מכילה את מירב החידושים העדכניים בתחום הבריכות להקמה מהירה בישראל.

מבנה הבריכה כולל :  מפל דופן - מפל גובה עם ויסות זרימה ופיית מסך-  קדם מסננים לקליטת לכלוך מדופן הבריכה – ג'טים להכוונת המים עם עין מתכוננת – קולט לכלוך אוטומטי ( סקימר ) פינתי – מצוף כלור עם כיוון כמות – נקודת שאיבה מדופן הבריכה – תאורת לדים ממוחשבת בדפנות הכוללת שליטה על צבע המים -  החלפת אורות קבועה עד 16 צבעים - החלפת אורות רנדומלית - מצב דיסקוטק – כיסוי סולארי צף ברמה של 600 מיקרון הכולל גלגלת נסתרת  - רובוט ממוחשב המנקה את הרצפה הקירות ואת קו המים -  סולם כניסה ויציאה מנירוסטה.

חדר המכונות השקוע ומוסתר מתחת לדק הבריכה נמצא באחת הצלעות הקצרות של הבריכה כניסת מים מהצד הצד של הבריכה מאפשרת סירקולציה טובה ויעילה של המים – החדר מצויד במדרגות כניסה נוחות – מסנן חול כולל ברז שליטה רב מצבים לשליטה על פעולות הסינון והסחרור של המים – מערכת מלח ממוחשבת – משאבה אוטומטית להזרקת חומצה מלחית לשליטה על החומציות במים ( PH ) -משאבה נוספת השואבת מים מהבריכה ומפנה אותם למפלים המים נשפכים אל הבריכה -  מערכת מלח קטנה לא ממוחשבת – ראש שליטה על הקולטים הסולאריים – ממערכת ברזים וצינורות – מערכת שליטה על משאבת החום החשמלית – מגולל עם גלגל לגלגול ופריסה של הכיסוי הסולארי – צנרת וברזים דרג 10 – מכסה חדר מכונות מתרומם על ידי בוכנה פיקוד על ידי שלט – לוח חשמל חכם מוגן מים – קוצבי זמן אלקטרוניים חכמים המפעילים בצורה מתוכנתת את מערכות הבריכה ..

הבריכה המלבנית החזקה הינה תוצר של חברת שיא ספיד באורך של 5.7 מטר ברוחב 3.06 מטר ובגובה 125 ס"מ מאפשרת להמחיש אך אפשר בהוצאה כספית נמוכה יחסית על משבצת שטח קטנה ותוך זמן קצר ביותר להקים בריכת שחייה איכותית עם מערכות מתקדמות לשימוש משפחתי ולאירוח רב משתתפים על מגרש הבית או החצר ולמזג בתוכה את מירב הפינוקים והנוחיות לבאי הבית ולאורחיהם. בקיץ הזה גם הסלון שלכם עם הפיצוחים האבטיח המנגל האורחים המשפחה והטלוויזיה יצא החוצה !!!

בריכה קונים רק מהמקצוענים של שיא ספיד  נקודה ...

 

חדש במתחם התצוגה !!! קסם מהפנט של צבעים בתוך הבריכה שלכם 

מנורת LED אחת וכל הבריכה משתנה!

מעכשיו אתם קובעים את הצבע השולט במי הבריכה שלכם אתם יכולים לקבוע שהיום יהיה יום כחול מחר אדום מחרתיים ירוק וכן הלאה, לא בא לכם יותר מצבע יחיד אתם מעבירים את המערכת  על ידי לחיצה על מתג ההפעלה למצב צבעים  מתחלפים וכל רגע יש לכם בחיים צבע חדש. אתם במצב של חגיגה אירוע רב משתתפים או סתם בא לכם להרים כוסית לחיי מישהו תפעילו את מצב הדיסקוטק והחיים שלכם הופכים בין רגע לחגיגה רבתי שיא ספיד בע"מ מביאה לבריכה שלכםאת המערכות המתקדמות ביותר בעולם בתחום התאורה ואביזרי בריכה מתקדמים ובטוחים לשימוש אנחנו היחידים שיכולים לעשות את זה כי אנחנו מייבאים מיותר מ - 30 מדינות ויותר מ-  200 ספקים שונים הטובים ביותר הקיימים בתחום זה בעולם.  

 

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה