אל תנסו למצוא משהו דומה כי אין !!!  אלו בריכות שאנחנו יצרנו במשך כשש שנים בשיתוף עם כמה מפעלים המובילים בתחומם בעולם !!!         

הניחו את בריכות הצעצוע בצד ואת בתי העסק שמילת המפתח והמוטו העיקרי שלהם " אני מוכר בזול ובין השאר גם במבצע " אני מוכר בריכות באריזות קרטון כל השאר תלוי בכם תיבנו ותטפלו לבד הכל קל אין בעיה  ...

בואו לראות את הדבר האמיתי  ... עכשיו זה קורה ,בריכות שיא ספיד החדשות כבר מוקמות ביותר ממאה בתים וצימרים בישראל ... הבריכות המתקדמות ,החזקות ביותר בעולם ,מהחברה המקצועית והמובילה בתחומה בישראל לאורך 22 השנים האחרונות .. המקצוענים של   SEASPEED   

יש בריכות שרק בשיא ספיד יודעים לעשות.  בתמונות שלפניכם בריכה עם דק איפאה בחצר בית בירושלים שנבנתה תוך מספר ימים על שטח קטן ומצומצם.  ההקמה נעשתה מעל הקרקע ,ללא חפירה על ריצוף קיים. הבריכה במידות : אורך  894 ,רוחב 394,  הגובה  150 ס"מ. לדגמים החדשים של בריכות השחייה שלנו יש נוכחות ממגנטת, בשל החוזק, המאסיביות של הקירות ,הרצפה ,מסגרת המתכת המגולוונת והחזקה וההכנות שאנחנו מבצעים במבנה עוד בבית החרושת ,אנחנו היחידים בישראל שיכולים להכניס לתוך בריכת השחייה שלכם את כל החידושים האחרונים בתחום שיש בעולם. בדגמים החדשים של בריכות השחייה המתקדמות שלנו ניתן לקבע בקירות וברצפה את כל האביזרים שניתן ליישם בבריכות הבטון הפיברגלס והבטון הישנות והיקרות להחריד עם כל והבירוקרטיה הנילוות להקמתם ... בבריכות שלנו, כך קבעו מיטב האדריכלים והבונים, המגע האנושי אינו קר ומנוכר כמו בבריכות הקרמיקה הפסיפס והפיברגלס .הן עמידות וחזקות יותר, ההחלטה בין הקניה להקמה הוא הקצר ביותר... ההקמה היא המהירה ביותר .. הזולה ביותר ... היעילה ביותר ... אין הפתעות ... ניתן להכניס לשדרג להחליף להוסיף את מירב האביזרים מתי שרוצים ... אנחנו מוכרים ,יוצרים ומקימים במספר מפעלים המובילים בתחומם בעולם את המיטב .. מבריכות קטנות ונמוכות עד לבריכות מגה ענקיות. אצלנו תמצאו יותר מ - 600  אביזרים נילווים. המבחר הגדול והאיכותי ביותר הקיים היום בישראל במקום אחד...כן זו היא העוצמה שעומדת לרשותכם  בשעה שאתם רוכשים את הבריכה והאביזרים מאתנו..  לרשותכם עומדים צוותי ההתקנה חיצוניים המיומנים והמנוסים ביותר בישראל שיבצעו את החפירה ,ההכנה הדק והפיתוח ..וצוות מקצועי שייעץ, יעזור וילווה אתכם משלב הרכישה ועד הטיפול בטיפה האחרונה במים ..  

 והתוצאות הרי הם לפניכם ... אנחנו בנינו ומכרנו יותר בריכות מכל חברה אחרת ...

אתם מוזמנים לקפוץ ,יש לנו גם מקפצות  רק תביאו את בגד הים והמגבת ...

בעת הזו אנחנו בשלבי סיום של מתחמי בריכות ברמת הגולן ,בחד נס, באחיטוב, באחוזת ברק, בזרעית , במעיליה, בחיפה , בכפר גבירול,  בנטעים, במישור אדומים , בבאר שבע , בשואבה ועוד המון ישובים ומקומות .

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה