קיט משאבה ומסנן חול THE BLUE SERIES דגם 1025 הסדרה השקטה

מספר מוצר 33


קיט משאבה ומסנן חול THE  BLUE  SERIES דגם   1025 הסדרה השקטה

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

כוח סוס 0.6
הספק משאבה (ל"ש) 2120 גלון (8,000 ליטר שעה)
קוטר מסנן החול (מ"מ) 300
מקור כוח שקע ביתי
מתח עבודה 220V-230V


לקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 3141

שלח קישור לחבר

זמינות: לא נמצא במלאי.

מחיר:1,499 ₪

מידע נוסף

*הקיט מסופק עם שלושה חודשי אחריות כפוף לטופס האחריות המצורף למשאבה ובצמוד לחשבונית הקניה

*המחיר אינו כולל את מצע הסינון
 

תיאור המוצר

המשאבות ומסנני חול החדשים - בסדרה היוקרתית החדשה THE  BLUE  SERIES  לבריכות השחייה של שיא ספיד הינם דור חדש ומתקדם של מערכות סחרור וסינון אשר יאפשרו לכם להחזיק בריכה נקייה ובריאה בהרבה פחות עבודה עם חיסכון ניכר בחומרי הכלרה חשמל והרבה יותר בריאות. המשאבות ומסנני החול החדשים הינם הפתרון האופטימאלי לכל סוגי הבריכות מתוצרת  INTEX.

המשאבות החדשות - מצוידות במסנן חול הבנוי מפוליפרופילן מאסיבי מוגן UV מצופה בציפוי כחול המקטין את הבלאי של המסנן ויוצר מסנן עמיד וחזק השומר על צבעו וחוסנו למשך שנים רבות.

ברז שליטה עם שבע מצבים - בראש המסנן בורר עם שבע מצבים משוכלל המאפשר לכם שליטה על פעולות הסינון, שטיפת מצע הסינון כולל מעבר שקוף המאפשר לראות מתי המסנן נקי, מצב סינון וסחרור Filtration מצב פילטר מצב בו המשאבה שואבת את המים מהבריכה מעבירה אותם דרך מסנן השערות אשר בקדמת המשאבה דרך מצע הסינון המקרוני הנמצא במסנן החול ודרך תא ללכידת לכלוכים קטנים הנמצא בתוך מסנן החול כך שבסופו של התהליך אתם מקבלים מים קריסטליים צלולים ובריאים. הידוק מצע הסינון Rinse מצב המאפשר הידוק ושטיפה של מצע הסינון. מצב סחרור בחישה Circulation מצב המאפשר ערבוב חומרים וכימיקלים בזמן קצר והעשרת המים בחמצן על ידי הזרמה וסחרור מואצים של המים .מצב של שטיפה הפוכה Backwash בו כל הלכלוך נפלט החוצה והמסנן ומצע הסינון מוכנים לפעולה מחדש כשהם נקיים. מסנן סגור  Closedמצב המאפשר את ניקוי מסנן השערות בקלות. מצב  שאיבה ריקון מים מהבריכה  Purge / Drain ריקון מי הבריכה בסוף העונה או בזמן מצב של ירוקת מתקדמת במים. מצב אחסנת חורף  Winterize אחסנה ארוכה. כל פעולה מצריכה רק לחיצה אחת על המגוף.

בורר הנמצא בראש - המערכת וכיוון המגוף לפעולה הרצויה המערכת תעשה את כל השאר.

 מסנן חול ללא חיבורים יחידה אחת  - המערכת מצוידת במסנן חול הבנוי מפוליפרופילן מאסיבי מוגן UV המקטין את הבלאי של המסנן ויוצר מסנן עמיד וחזק השומר על צבעו וחוסנו למשך שנים רבות.

המסנן מצויד בשעון לחץ המראה את מצב מצע הסינון ומאפשר לכם בקרה צמודה על המסנן ומראה את הצורך בשטיפת המסנן על ידי לחיצה על הברז הבורר או החלפת מצע הסינון לאחר תקופה ארוכה של שימוש.

משאבה בהספק של 0.6 כ"ס - מתקדמת ואמינה מצוידת בקדם מסנן (מסנן שערות) עם סל נשלף הלוכד את הלכלוך הגס לפני כניסתו למסנן החול, המכסה השקוף של מסנן השערות מאפשר לראות מתי סל הלכלוך מלא ולנקות אותו במועד.

המשאבה חזקה ויעילה ביותר - בעלת הספק של 8,000-  ליטר שעה צריכת החשמל שלה נמוכה ביותר והרעש בזמן שהיא עובדת מזערי ביותר.

בסיס עמידה מוגבה - המשאבה והמסנן מסופקים עם בסיס פלסטיק מוגבה המאפשר הצבה בגינה בחצר ובקרבת הבריכה בצורה אסתטית מוגנת ויציבה.

המשאבה והמסנן החדש יעשו לכם את הטיפול בבריכה לקל נעים והרבה יותר זול.  הקיט מסופק עם מחברים לצינורות בקוטר  38 - 32 מ"מ או 50 מ"מ ההופך את החיבור למערכת קימת או חדשה לפעולה פשוטה וקלה האורכת רק מספר דקות. אבל משדרגת לכם את המים והטיפול בבריכה להרבה יותר קלים ונעימים. המערכת מסופקת עם מתאמים המתאימים לכל סוגי הבריכות של INTEX. את המסנן יש למלא  17 ק"ג מצע סינון.

שיא ספיד יבואן בלעדי בישראל !!!
התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה