מדרגות עליה וירידה לבריכה עם מעקות צד כולל בסיס משופר ומדרגות עליה נוחות



מדרגות עליה וירידה לבריכה עם מעקות צד כולל בסיס משופר ומדרגות עליה נוחות

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות



לקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 2719

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 2,480 ₪

מחיר מבצע: 1,850 ₪

הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

שיא ספיד מביאה את הבריכה שלכם למקומות אחרים מעתה תוכלו לרדת ולעלות מהבריכה שלכם עד לשפת הבריכה או לדק בנוחיות בבטחה וגם לשבת בתוך המים על המדרגות לנוח לאכול ולהשתזף, מדרגות  הנוחיות של שיא ספיד מכניסות ממד חדש  לבריכה בכך שהן מגבירות את ההנאה מאפשרות לילדים ומוגבלים קשישים ואחרים להיכנס לצאת לשבת לעמוד לנוח ביתר ביטחון ובנוחיות ובהנאה במים, המדרגות  מתאימות למירב סוגי הבריכות הקימות ההתקנה והקיבוע לשפת הבריכה ולדק נוחים וקלים פשוט מניחים את המדרגות על רצפת הבריכה ומקבעים את שני מוטות הצד לדק לריצוף או למסגרת הבריכה, המדרגות  ניתנות  להתאמה למירב סוגי הגובה של הבריכות הנפוצות בשוק ועד לגובה של 152.5 ס"מ מקרקעית הבריכה. גרם הסולם מסוגל לשאת עד 120 ק"ג. המדרגה רחבה ומסופקת עם טקסטורה בחלק העליון המונעת החלקה מעלה המדרגות מצויד בשני מעקות צד חזקים המאפשרים אחיזה בטוחה, ושני מוטות אחוריים היוצאים מאחורי הידיות מעניקים לידיות האחיזה ולמבנה חוזק ויציבות גבוה המייצבים הנמצאים על מאחזי הידיות מתכוננים לגובה הרצוי ומאפשרים לקבע את המדרגות לדק לדופן הבריכה או לסולם חיצוני, המדרגות בנויות מפלסטיק עמיד מוגן קרינה וכימיקלים בצבע לבן . בתחתית תמיכות צד המעניקות לגרם הסולם יכולת נשיאה וחוזק רב התמיכות כוללות שלבי פלסטיק במרווחים מדודים כדי למנוע כניסת ילדים מתחת לסולם ומעניקים תמיכה לחלק העליון ולמדרגות  ומאפשרים מעבר מים חופשי וסירקולציה של המים למניעת ירוקת ואצות, ובנוסף מאפשרים לכם ראיה מרבית על מה שנעשה מתחת למדרגות , המדרגות מאפשרות מעבר נוח בין  מדרגה למדרגה רוחב כל מדרגה 71 ס"מ כדי להגדיל את חופש התנועה וההנאה שלכם בבריכה. תחתית הסולם מיוחדת ומגינה על הרצפה והקירות מפני שפשוף או קרע בחלק האחורי המעלה קטום כדי לאפשר הצמדה לדופן בבריכות שהדופן שלהם קעורה כגון בריכות Intex -  Bestway  ואחרות אין ספק שהמדרגות  מוסיפות ממד חדש לבריכה שלכם ותורמות לחוויה המשפחתית ולבטיחות.

מידות ונתונים: רוחב גרם המדרגות  92 ס"מ, רוחב המדרגה 71 ס"מ, עומק המדרגה 27 ס"מ. גובה המדרגות בחלק העליון 122 ס"מ, גובה מהלך המדרגה בן מדרגה למדרגה ה- RISER  27 ס"מ, כניסת המדרגות  לתוך הבריכה מהדופן ועד סוף המדרגה התחתונה 71 ס"מ.

המדרגה האחרונה ניצבת בגובה 122 ס"מ מהקרקע כך שמדרגות מתאימות לבריכות גם בעומק  120 ס"מ ואפילו פחות מזה בשילוב של דק מתאים המדרגות מתאימות מ – 120 ועד לעומק של 140 ס"מ.

כושר נשיאת משקל 120 ק"ג. משקל המדרגות 26 ק"ג.






התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 




לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה