Magen Resilience-D3 מערכת חיטוי מלח מבוקרת מחשב לבריכות בקיבולת של עד 50 קוב מיםMagen Resilience-D3 מערכת חיטוי מלח מבוקרת מחשב לבריכות בקיבולת של עד 50 קוב מים

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Magen Eco-Energy


לקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 1313

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 5,800 ₪

מחיר מבצע: 5,090 ₪

הוסף פריטים לסל
או

מידע נוסף

תיאור המוצר

בריכה עם מערכת חיטוי ע"י מלח הופכת את הטיפול בבריכה שלכם מנטל מייגע לנכס מזמין של סגנון חיים מהנה ובריא !!!בעזרת מערכת חיטוי המלח המתקדמת והממוחשבת מתוצרת אקו אנרג'י תוכלו ליהנות ממים צלולים נקים טבעיים בבריכת השחייה שלכם. מערכת חדשנית ויעילה תעניק למים בבריכה חיים חדשים ברמה שלא הכרתם קודם, וכל זאת בעלות שימוש ואחזקה נמוכים ביותר.

מערכת ה - Resilience הממוחשבת מפיקה כלור טבעי לחיטוי בריכות שחייה. המערכת הופכת מלח רגיל או מלח יעודי לשימוש בבריכות בריכוז נמוך העובר דרך תא אלקטרוליזה שבו מצויד המכשיר לכלור המחטא את הבריכה ומשמיד אצות ובקטריות. לאחר תהליך החיטוי בבריכה נקשר הכלור באופן טבעי חזרה וחוזר למצב מלח. תהליך חיטוי זה מתנהל באופן רציף ומפחית באופן משמעותי את הצורך בהוספת כימיקלים נוספים לבריכה עלות השימוש והאחזקה של המערכת נמוכים ביותר.


תפוקת מערכת ה -
Resilience הממוחשבת ניתנת לכיוון למינונים וקצב עבודה בהתאם לצרכי החיטוי של הבריכה שברשותכם. גורמים סביבתיים כגון קרינת השמש, מספר המתרחצים, לכלוך במים וטמפרטורת המים גורמים כולם לפירוק הכלור במים בקצב המשתנה בהתאם לנתונים והתנאים שבהם נמצאת הבריכה.המערכת מאפשרת מינון מבוקר באופן אוטומאטי או ידני של יצור כלור טבעי בהתאם לצרכי הבריכה או לפי הנתונים שאתם מעוניינים לקבל בבריכה שלכם. מערכת ה- Resilience הממוחשבת הינה מערכת בעלת מנגנון לניקוי עצמי, בקרה והפעלה עצמאים המסייעת בשמירה על מי הבריכה נקיים ובריאים, הכנסת מערכת חיטוי ע"י מלח משמעותה מים צלולים וזכים, בעלי מראה נוצץ וטבעי כל הזמן המערכת שמה קץ לעיניים אדומות או מודלקות, לעור מגורה ולריח רע המערכת שמה סוף לסחיבת ושימוש בנוזלים או גרגירי כלור לתחזוקת הבריכה, באחסנה של כימיקאלים מסוכנים ומזיקים, הטכנולוגיה המתקדמת של המערכת אינה דורשת שימוש בנוזלי חיטוי ולכן הסכנה שבאחסונם נמנעת ,ה - Resilience הממוחשבת הינה מערכת מתקדמת לחיטוי הבריכה המעניקה שקט נפשי וחוסכת זמן וכסף. שימוש במערכת ה – Resilience הממוחשבת היא הדרך המוכחת להשמיד בקטריות, חיידקים ואצות בבריכה לחסוך בכסף ולהגן יותר על הבריאות.

 

מאפיינים ייחודיים:

 • לוח פיקוד ממותג
 • המערכת שוקלת פחות מ-2 ק"ג
 • עיצוב חדשני ואטרקטיבי
 • תצוגת מסך LCD 
 • קריאת מליחות
 • זיהוי אוטומטי של מתח ההזנה - v120/240
 • גמישות בתזמון הפעלת הטורבו ובמרווחי החלפת הקוטביות
 • דיוק מרבי (5%) בכוונון קצב תפוקת הכלור
 • סמלים לציון רמת מליחות גבוהה או נמוכה
 • אטום לחלוטין ומוגן מהתזה – ללא אוורור או פתחים
 • עבודה בטווח מליחות של 1500-10000 ppm 
 • "חיבורים מהירים" לתא – להתקנה מהירה ופשוטה בתנאי שטח
 • זיהוי והפעלה אוטומטיים של מערכת PH-CLEAR

 

תצוגת לוח הפיקוד:

 • הפעלת טורבו גמישה המאפשרת ליחידה לעבוד בהספק מלא לפרקי זמן של 12,24,48 או 72 שעות
 • הכנה לתצוגה עתידית של PH, ORP וטמפרטורת המים
 • זיהוי תקלות ידידותי למשתמש
 • אפשרות לזיהוי כיסוי בבריכה – מאפשר הפחתת ייצור הכלור כשהבריכה מכוסה
 • אפשרות לשימוש בשקעי תקשורת RS-232 / RS-485 העברת נתונים המים למחשב או לניד
 • כפתורי הפעלה פשוטים ובעלי תגובה מהירה

 

מערכת מלח ממוחשבת דגם Resilience D3 מיועדת לבריכות בקיבולת של עד 50 קוב מים והיא מצוידת בשלוש פלטות טיטניום המצופות בחומרים מיוחדים בתהליך ייחודי המקנה להם אריכות חיים ותפוקה גבוהה. המכשיר מספק עד 14.2 גרם כלור לשעה ומצויד במערכת שליטה ממוחשבת מתקדמת.*למערכת זו ניתנות שנתיים אחריות בבית הלקוח בכפוף לטופס האחריות המצורף למכשיר. 

למערכת ניתן להוסיף מערכת אוטומאטית PH CLEAR להורדה וייצוב רמת ה- PH בבריכה

 

PH-Clear

מכשיר בעל פעולה כפולה: מסיר את האבנית מהתא ושומר על רמת חומציות נמוכה בבריכה.

מאפיינים ייחודים:

 • שומר על איזון רמות PH (חומציות) של מי הבריכה
 • מאפשר ניקוי כימיקלי של תא האלקטרוליזה מבלי לפרקו
 • מאפשר החדרת חומצה למי הבריכה מבלי לגעת ישירות בחומצה
 • שומר על ניקיון תא האלקטרוליזה מאבנית ומשפר את תוחלת החיים של התא
 • מחדיר חומצה לצנרת לאט ובאופן מדוד 
 • התקנה מהירה ופשוטה – הדבקת צנרת המשאבה כמאריך לתא האלקטרוליזה

 

PH CLEAR הינה משאבת PH חכמה המסוגלת לעבוד עם כל הדגמים של מערכות לחיטוי המלח הממוחשבות  Resilience של  מגן אקו אנרג'י המשאבה מותקנת על קו המים לאחר הברז החשמלי המסופק עם המערכות ופועלת במקביל למערכת המלח על ידי פקודות שאתם מזינים למערכת השליטה הממוחשבת של ה - Resilience המשאבה שואבת חומצת מלח מתוך מיכל שמניחים לידה מנקה את תא האלקטרוליזה של המכשיר באופן אוטומאטי ומזרימה לבריכה חומצת מלח באופן מבוקר ולפי מינון שהגדרתם לה מראש לתוך הבריכה, המערכת חוסכת לכם את ניקוי תא האלקטרוליזה ובנוסף שומרת על PH ברמה נכונה ומדויקת בבריכה.

מחיר המערכת : 1,090 ש"ח בלבד.

 

מכשירי מלח מהפכניים לבריכות שחיה ביתיות - ללא כלור, על בסיס טבעי ! 

אוכלוסייה רחבה מאוד של אנשים, בעיקר ילדים קטנים, רגישים לכלור ולכימיקלים השונים שבבריכות השחייה וישנם רבים מאוד שאלרגיים לחומרים אלו . בשל כך מייבאת חברת שיא ספיד את מכשירי המלח לבריכות השחייה שלה, מכשירי המלח למיניהם מקנים לרוכש שימוש הרבה יותר נוח בבריכה ופוטרים אותו מהוספת הכלור לבריכת השחייה. מכשיר מלח לבריכות שחיה מייצר כלור טבעי באמצעות תהליך של פירוק המלח במים. הכלור הטבעי חסר ריח, אינו גורם לגירויים וניתן לשחות בתוך המים בעיניים פקוחות במים ללא חשש מצריבות בעיניים ובעור וכמובן ללא ריחות הלוואי החריפים המוכרים מהכלור התעשיתי.

בשנים האחרונות מכשיר מלח לבריכות שחיה הפך למכשיר חובה בקרב בעלי בריכות שחיה בארץ ובעולם ומהווה כיום חלק אינטגרלי ובלתי נפרד ממערכות הטיפול במי הבריכה. מעבר ליתרונות הבריאותיים, אתם נהנים גם מחיסכון בעלויות הקבועות הכרוכות בהוספת כלור כך, שעלות מכשיר מלח לבריכות שחיה מוחזרת אליכם תוך זמן קצר מזמן הרכישה.

לאור הביקוש העולה של מכשירי מלח לבריכות שחייה מתעוררת השאלה כיצד עובד מכשיר מלח לבריכת שחייה והאם כדאי לכם לרכוש מכשיר כזה לבריכת השחייה שלכם.

מהו מכשיר מלח לבריכות שחייה הידוע גם ככלורינטור ?
מכשיר מלח לבריכות שחייה הופך מלח לכלור טבעי לחיטוי יעיל ואוטומטי של המים. המשמעות היא שאין לכם צורך להוסיף כלור לבריכת השחייה ובמקומו אתם מוסיפים בזמן מילוי המים הראשוני או לבריכה שיש בה כבר מים  מספר שקים של מלח לבריכת השחייה הכמות הסטנדרטית כ – שלוש ק"ג מלח ל - 1000 ליטר מים חשוב לדעת שבריכת שחייה הפועלת עם מכשיר מלח אינה נקייה מכלור אבל היא הרבה יותר ידידותית לסביבה ומונעת את הצורך לרכוש, לאחסן ולהשתמש בכלור.

שאלה, מכשיר מלח מייצר כלור, מה ההבדל בין בריכת שחייה שמוסיפים לה כלור לבין בריכת שחייה עם מכשיר מלח ? 

לבריכת שחייה המצוידת במערכת מלח מוסיפים מלח למי הבריכה. מלח לבריכה מורכב מהיסודות כלור ונתרן. כאשר מי הבריכה זורמים דרך האלקטרודה הקיימת במכשיר המלח, מכשיר המלח מפרק אותם ליסודות המרכבים אותם, כלור ונתרן ויסודות אלו מוזרמים לבריכה. כתוצאה מכך הבריכה מכילה כלור טבעי ולא תעשייתי שיש בו חומרים פוגעניים. כלור טבעי זה שונה מהכלור התעשייתי בכך שאינו בעל ריח ואינו גורם לצריבות בעיניים. לכן חיטוי בריכה בעזרת כלור טבעי, המיוצר בעזרת מכשיר המלח, טוב ובריא יותר מאשר הכלור התעשייתי והרגיל בו אנו משתמשים בבריכות השחייה.

מה רמת המליחות במים בזמן השימוש במכשיר מלח האם אין למים טעם כמו שיש למים בים?
מרבית האנשים נוטים לחשוב שהמים בבריכה מלוחים ודומים למליחות של המים בים המליחות במים היא עדינה ואינה פוגעת בעור ובעיניים מאחר ורמת המלח נמוכה יחסית – פחות מחצי המליחות הקיימת  בדמעת העין – לשם השוואה,רמת המליחות בים עומדת על 55,000
ppm בעוד הכמות המומלצת לשימוש בבריכות שחייה עומדת על 3,000  ppm. טעם המים בבריכת שחייה עם מכשיר מלח אינו מלוח ואין תחושה של מצב לא נעים בגוף באף ובעניים.

היכן ניתן להתקין מכשיר מלח האם אפשר להתקין מכשיר מלח בבריכה קימת ?
ניתן ומומלץ להתקין מכשיר מלח לכל סוגי בריכות השחייה, חדשות וקיימות. מכשיר מלח הינו ידידותי לסביבה ואינו פוגע בבריכות.

מרגע שהתקנתם מכשיר מלח בבריכה אתם פטורים מחישוב כמויות וערבוב חומרים התעסקות עם כלור טבליות כלור וחומרים מסוכנים אחרים ! 

מרגע התקנת מכשיר המלח בבריכה אתם פטורים מהצורך של ההתעסקות עם חומרים פוגעניים בבריכה הטיפול במים הופך הרבה יותר נוח וידידותי מכשירי המלח טובים ואפקטיביים גם לספא ולג'קוזי השימוש במלח יותר ידידותי המים נקים צלולים הכלרה באמצעות מכשירי מלח הפכה אלטרנטיבה פשוטה, בטוחה וזולהמשימוש באמצעים כימייםשהינו רגילים אליהם עד עתה. 

 


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה