בריכת שחיה עם משאבה משודרגת Frame pool 305X76IMP

מספר מוצר 150


בריכת שחיה עם משאבה משודרגת Frame pool 305X76IMP

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספותתכולת האריזה

בריכה, משאבה בהספק של 5,678 ליטר לשעה , כולל מסנן  קרטריג' דגם A עם בית נפרד שנייהם מונחים על משטח פלסטי מוגבה, שני צינורות איכותיים בקוטר 38 מ"מ עם מחברי הברגה. שני מעברי קוטר מקוריים של אינטקס המאפשרים חיבור של צינורות בקוטר 38 מ"מ,מחבר דופן אחד עם עין מתכוננת לפיזור מים יעיל בתוך הבריכה. מחבר דופן שני עם רשת סינון בכניסה לבריכה לסינון מקדמי של המים לפני כניסתם למסנן, שני המחברים מצוידים בנועל הברגה אחורי ובאטמי גומי כדי לאפשר פירוק והחלפה מהירים בשעת הצורך וכן לצורך התחברות ופירוק קלים ע"י הברגה לצינורות הבאים מהמשאבה והמסנן לבריכה.
יצרן Intex
גובה דופן (ס"מ) 76 
קוטר (ס"מ) 305
תכולת מים (ליטרים) 4.485
הספק משאבה (ל"ש) 1500 גלון (5,678 ליטר שעה)
זמן הרכבה (דקות) 30


לקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 3097

שלח קישור לחבר

זמינות: לא נמצא במלאי.

מחיר:1,650 ₪

תיאור המוצר

הדגמים המשופרים של בריכות Intex Frame Pool הינם דגמים חדשים ברמות של בריכות יוקרה, אלו בריכות מהדור החדש עם גימור עיצוב ורמת איכות גבוה ביותר, המבנה מאסיבי ועמיד ביותר השלד בנוי מצינורות עגולים בציפוי אנודיז דבר המעניק להם עמידות וחוזק רב הרכבה והפירוק קלים ומהירים ביותר, הדופן העליונה חזקה ביותר וחלקה ומעניקה לבריכה מראה אקסקלוסיבי ביותר וכן מאפשרת התחברות טובה לדקים מעץ,היריעה החיצונית בצבע כחול, הבריכות מעוצבות בצורה המאפשרת לכם לנצל בצורה מקסימאלית את השטח המיועד לבריכה בביתכם המבנה העגול חזק ביותר ומאפשר שחיה והנאה משפחתית אדירה לאורך שנים במינימום הוצאות. כמו בדגמי בריכות השחייה המובילות של החברה, המשווקים בכל העולם ובישראל כבר מספר שנים רב בהצלחה מרובה, מבנה הבריכה החיצוני עשוי מיריעה משוריינת HEAVY DUTY בעלת שלוש שכבות SUPER-TOUGH המעניקה לבריכה עמידות יוצאת מגדר הרגיל וחוזק עצום, היריעות מוגנות קרינה ויש בהם גמישות המאפשרת את הקיפול ואחסנת הבריכה בסוף העונה, המסגרת החיצונית הבנויה ממתכת אל חלד מוגנת מקנה עמידות לאורך שנים מפני קורוזיה (חלודה) ויוצרת מבנה חזק ועמיד ביותר, ההקמה קלה ביותר אין צורך במיומנות או בכלים כל שהם החלקים המותאמים מתחברים בניהם בקלות וללא מאמץ הנעילה בין החלקים נעשית באופן חלק וקל,. הבריכות מסופקות עם פלג ניקוז מים גדול המאפשר לנקז את המים בקלות ונוחיות מהבריכה,הבריכות מסופקות עם מגוון אביזרים גדול ברמה גבוה מהמקובל ,דיסק DVD המפרט את שלבי ההרכבה והאחזקה. חברת שיא ספיד מקפידה להחזיק במלאי את מירב החלפים, אביזרי תיקון, ערכות בדיקה למים, חומרים לטיפול וחיטוי. מצופי כלור, מלח, דבקים,משאבות פילטרים ויריעות לתיקון את הבריכות תוכלו לקבל עם מערכות סינון ומשאבות שונות כמפורט בכל דגם.

בריכת המסגרת של Intex בקוטר של 305 ובגובה של 76 ס"מ

בריכה המסגרת העגולות של Intex הינם שם דבר בעולם בשל המחיר האטרקטיבי החוזק העמידות אופן ההקמה השימוש וההנאה המרובה שהיא מעניקה למשתמשים, הדגמים של הבריכות העגלות של Intex הוכתרו כמה פעמים בסקרים שנערכו אצל מספר צרכני רב בכמה מדינות בעולם כקניה משתלמת וטובה. הממדים הנוחים של בריכת  Intex 305X76  והמקום האופטימאלי והקטן שהיא תופסת בחצר הבית מעניקים לה יתרון  גדול.

פורמט פופולארי של בריכות מסגרת עגולות

בריכת המסגרת העגולה של Intex בקוטר 305 ס"מ ובגובה 76 ס"מ היא בריכה מאוד פופולארית בשל המסגרת היציבה שלה המעניקה למשתמשים נוחיות  ביטחון והנאה  גדולה הבריכה המכילה 4,485  ליטרים של מים מספיק גדולה לשמש את הצרכים של משפחה ממוצעת ובאותו זמן להשאיר מספיק מקום בחצר הבית למעבר ושימושים  אחרים.

 

 

 

 

 

בריכת מסגרת עם תמיכות משולשות וקירות מפוליאסטר משוריין שלוש שכבות: MODEL A

בריכות עגולות הבנויות ממסגרת המתכת של 305X76 Intex רמה A רמה אחת מעל כולם בריכות אלו ידועות ברמת האיכות המעולה שלהם יריעת המעטפת מורכבת משלוש שכבות עם שכבת בינים מרושתת מפוליאסטר ושתי שכבות חיצוניות עבות .

 

 

מסגרת המתכת של Intex מספקת בסיס יציב וחזק לכל בריכות המסגרת

מסגרות המתכת של בריכות Intex מעניקות לבריכה את החוזק והיציבות, מסגרת המתכת היא הבסיס עליו נשענת כל הבריכה, המסגרת הבנויה מצינורות מתכת מצופים כנגד קורוזיה ומעניקה לבריכה עמידות מצוינת אופן הקמה ופירוק מהיר וקל.

 

 

 

נקודות החיבור למשאבה והמסנן בדופן הבריכה

בריכות המסגרת העגולות של Intex מסופקות עם שני חיבורי דופן הנמצאים על מעטפת הבריכה החיבורים בקוטר 32 מ"מ מאפשרים חיבור של משאבה ומסנן חיצוניים עם צינורות בקוטר 32 מ"מ לדופן הבריכה וזאת כדי ליצור סירקולציה תנועה של המים המעשירה את המים בחמצן ומורידה את רמת החדקים ובו בזמן מעבירה אותם דרך מסנן הנמצא בתוך המשאבה המסנן את המים מגופים זרים.

 

 

משאבת קרטריד'ג בהספק 1500 גלון לשעה

דגם זה מסופקת משאבה בהספק של 1,500 גלון (5,678 ליטר שעה) הכוללת פילטר מדגם A ,זוג צינורות בקוטר 38 מ"מ,שני מעברי קוטר מקוריים.

 

 

 

  

 

 

 

 

תיאור

 • מותג : Intex 

 • סוג בריכה : מסגרת מתכת עגולה

 • רמת גימור : A

 • מידות : 305X76 ס"מ

 • צורה : עגולה

 

תכולת האריזה:

 •  בריכת מסגרת Intex  עגולה במידות 305X76 ס" מ

 • צנרת פלדה מצופה. מחברים ומקשרים ממתכת, מדבקת תיקון. הוראות הרכבה.

 • משאבה בהספק 5,678 ליטר שעה ,מסנן מדגם A,  מחברי דופן .

 • זוג צינורות בקוטר 38

 • שני מעברי קוטר מקוריים


 

 

 

האריזה

 • מידות האריזה : 109X54X40 ס"מ
 • משקל האריזה : 19.8 ק"ג
 • האריזה קומפקטית כדי לאפשר הובלה ברכב פרטי

 

הבריכה

 • קיבולת המים בבריכה:במילוי 90 אחוז מהנפח  4,485 ליטר
 • מידות פנים : 305X76 ס"מ
 • גובה מים מומלץ: 61 ס"מ
 • חיבורי הצנרת למשאבה : הקוטר  Ø 32

 

 

 

לאחר כשלושים דקות בריכת המסגרת שלך יכולה להיות מלאה במים

את בריכת המסגרת של Intex  שרכשת ניתן להרכיב בקלות ותוך זמן קצר כ – 30 דקות . פורשים את יריעת הבריכה על משטח חלק נקי ומפולס , מרכיבים את המסגרת ורגלי התמיכה וממלאים במים הרכבת הבריכה פשוטה וקלה כמו העיצוב שלה. בזמן קיפול בעונת החורף יש לרוקן את המים עם צינור גינה פשוט דרך פתח הניקוז ליבש ולאחסן במקום מוגן עד לשימוש הבא.

ההמלצה שלנו להניח שטחי הגנה מתחת לבריכה לפני ההקמה.

1.בחר מקום מפולס ישר נקי המתאים להצבת הבריכה. 

2.חבר את מסגרת המתכת ליריעת הבריכה והצב אותה על המשטח הנבחר 

3.עכשיו אתה יכול למלא את בריכת ה – Intex שלך במים. 

 

     

 עלון הדרכה לבריכת שחייה מדגם INTEX 305X76 

 

שירות ואחריות Intex לבריכת המסגרת שלך

אנו מאמינים שברגע שרכשת בריכת   Intex  רכשת  מוצר ברמה גבוה ואתה זכאי לקבל שירות הולם , אתה הלקוח  זכאי לא רק למוצר איכותי אלא גם לקבלת שירות הולם. לכן אנחנו מביטים על בעיות אפשריות בבריכה שלך ומעוניינים להעניק לך שירות הולם שירות Intex הפועל בימים א עד ה'  בטלפון  9076666 – 03 יעניק לך את השירות לבריכה שרכשת. 

אצלנו תמצא צוות מקצועי מיומן המוכן לענות על השאלות שלך ולפתור בעיות במידה וישנם.

 

 

 

יש לך שאלה או בעיה ? אתה מוזמן לפנות לשירות Intex בישראל

בטלפון  9076666 – 03   

 

 

 

 העונה הצליחה חברת שיא ספיד בע"מ לבצע פריצת דרך נוספת בהשבחת בריכות INTEX ע"י כך שהיא מגדילה את גודל המשאבה והמסנן ואת קוטר הצנרת שניכנסת לבריכה. כל דגמי הבריכות המופיעות בעמוד ההשבחה מסופקות עם משאבה בהספק 5,678 ליטר שעה מסנן גדול דגם A, צנרת בקוטר 38 מ"מ בכניסה וביציאה מהבריכה מחברים מקוריים של אינטקס . הגדלת המשאבות המסנן וקטרי הצינורות בבריכה שלכם יגרמו באופן מידי לירידה ניכרת בהוצאות החשמל המשאבה תעבוד פחות שעות. לירידה ניכרת בחומרים הנידרשים להכלרת הבריכה מפני שמים זורמים הינם עשירים בחמצן יש פחות חידקים במים התוצאה חיסכון ניכר בכסף. ירידה בזמן העבודה וניקיון הבריכה מתי שיש מערכת סינון וסיחרור חזקה בבריכה יורדות בצורה ניכרת שעות העבודה והשמירה על צלילות וניקיון מי הבריכה. נמאס לכם ממשאבות חלשות מהעכירות של המים ביזבוז כסף על חומרי הכלרה רבים שעות עבודה רבה מסביב לבריכה אתם רוצים לקבל מים יותר צלולים בריאים ונקיים באו לרכוש בריכה מהרמה הראשונה דגם A עם מערכת סינון וסיחרור משופרת.הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים

כיסוי עליון לבריכת 3.05 Frame pool

כיסוי עליון לבריכת 3.05 Frame pool
מחיר:129 ₪

כלור מגורען גרגרים בריכוז 65% ובאיכות גבוה באריזה של 2 ק"ג

כלור מגורען גרגרים בריכוז 65% ובאיכות גבוה באריזה של 2 ק"ג

מחיר רגיל: 200 ₪

מחיר מבצע: 140 ₪

שטיח הגנה לתחתית הבריכה בעובי 1 ס"מ

שטיח הגנה לתחתית הבריכה בעובי 1 ס"מ

מחיר רגיל: 60 ₪

מחיר מבצע: 50 ₪

מסנן בינוני - דגם A

מסנן בינוני - דגם A
מחיר:45 ₪

כיסוי סולארי לבריכה בקוטר 305 ס"מ

כיסוי סולארי לבריכה בקוטר 305 ס"מ
מחיר:189 ₪

מתאם מעבר מקוטר צינור 50 מ"מ לקוטר 32 מ"מ

מתאם מעבר מקוטר צינור 50 מ"מ לקוטר 32 מ"מ
מחיר:120 ₪

טבליות כלור משופרות משולבות 1 ק"ג Hydro-Line Tri Chlor

טבליות כלור משופרות משולבות 1 ק"ג Hydro-Line Tri Chlor
מחיר:49 ₪

ערכה לבדיקת מים Intex

ערכה לבדיקת מים Intex
מחיר:70 ₪התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה