שיא ספיד בע"מ הינה החברה היחידה בישראל שיש לה את הידע היכולת האמצעים וצוותי שטח חיצוניים המסוגלים לקחת בריכה פשוטה להציב / להטמין את כולה או מחציתה בקרקע לחבר לה צנרת מקצועית, משאבות ומסנני חול, מערכות חיטוי אוטומאטיות של כלור או מלח, להתקין בדפנות סקימרים מקצועיים, מערכות ג'טים ונקודות יניקה, לקבע בתוך הבריכה או בדק תאורת לדים מתקדמות כולל שנאי טרואיד לבטיחות. לצרף לה קולטים סולארים או מערכות חימום חשמליות, לכסות או לקרות את הבריכה השחיה והמים כדי לשמור מפני ליכלוך התאידות ורוחות. לבנות מערכות המאפשרות הפעלת הבריכה כימעט ללא מגע יד אדם, וכל זאת בתקציב צנוע בצורה מקצועית ומהירה *ובלא צורך בהיתרים או רשיונות בניה כל שהם. בגלריה המוצגת לפניכם תוכלו לראות שלב אחר שלב את שלבי הבניה של בריכת INTEX ULTRA במידות 732X366X132 ברמת השרון, תחילת הבניה היתה בחצר האחורית של הבית במקום שהיתה בו מידשאה שצרכה הרבה מים ועבודה ובעלי הית החליטו שהם רוצים להקים בריכת עם דק לשדרג את החצר להעלות את איכות החיים וערך הנכס.

 

שיא ספיד הופכים פינה אבודה למיתחם של הנאה ...

*מותנה ברשות המקומית ובאופן הבניה

בשלב הראשון סומן שטח ההחפירה הדשא הושמד הוכנס מיני מחפרון לשטח שהעמיק את פני הקרקע לכ- 130 ס"מ מתחת למפלס הדק העתידי.

בשלב השני כדי לחסוך בעלויות הבניה של ריצפת בטון וקירות מסביב לבריכה וכדי ליצור משטח תחתון שיאפשר גישה לכל הבריכה מתחת לדק כדי לתחזק או לטפל בתקלות עתידיות. ניבנו קירות עץ מצופות בניר זפת מסביב לבריכה כדי למנוע דרדרת של אדמה לתוך החפירה כדי ליצור חיץ בין הקירות ההקיפים לבריכה וכן כדי ליצור שטח מוגן לחדר המכונות. שיטה זו חסכה אלפי שקלים ומנעה כניסה של משאיות בטון וכלים כבדים למיגרש.

בשלב השלישי הוצבו הקירות סביב לבריכה ניבנתה המיסגרת סביב הבריכה והוחל מילוי החול ופילוס תחתית הבריכה כדי להגן על ריצפת הבריכה מפני מפגעים וכדי ליצור ריצפה  מפולסת וישרה.

בשלב הרביעי לאחר שהוצבו כל הקירות והושלמה כל המיסגרת ההקיפית סביב הבריכה הונח מצע חול הושקה הודק ופולס והוחל בהנחת שטיחי ההגנה על כל שטח הריצפה.

בשלב החמישי חוברו כל השטחים בסרט דבק כדי להקנות מראה חלק וישר לתחתית הבריכה וכדי למנוע חריצים וקפלים בריצפת הבריכה.

שטיחי ההגנה העבים של שיא ספיד משמשים הגנה מושלמת לתחתית הבריכה מלבד היותם שיכבת מבודד, ומגינה יש להם חשיבות גדולה בשעה שהם בולמים את המכות היבשות של המשתמשים בבריכה בשעה שהם נחבטים בריצפת הבריכה , חשיבותם הגדולה יניכרת בזמן שהם בולמים את התנודות והזעזועים הנובעים מכמיות המים הגדולות שפירושם מעבר טונות של מישקל הנוצרים בעת השימוש בבריכה השטחים העבים בולמים את הלחצים ושומרים על המיסגרת ועל היריעה למשך שנים.

בשלב השישי הונחה יריעת ההגנה המסופקת עם הבריכה על השטחים כדי לספק הגנה נוספת לריצפת הבריכה ולמיבנה.

בשלב השביעי נפרסה הבריכה בתוך המחפורת והחל שלב הבניה של המיסגרת ההקיפית.

בשלב השמיני הושחלו כל מוטות של המסגרת ההקיפיית של הבריכה ליריעה ולמיסגרת העליונה וחוברו רגלי התמיכה למיסגרת.

בשלב השמיני הקמה והעמדה של הבריכה ומילוי המים.

בשלב התשיעי נפרשו יריעות פלריג בהיקף הבריכה כדי למנוע סחף של אדמה וכדי למנוע נביטה של צמחיה מתחת לדק והוחל בבנית המיסגרת לדק.

השלב העשירי הוחל בהנחת המרישים עלהמיסגרת ובבנית דק מעץ האורן על המיסגרת.

השלב אחת עשרה הושלמה הנחת הציפוי העליון מעל המיסגרת והוחל בבנית מעטפת הבריכה הצבת הסולם והאביזרים.

בשלב השתים עשרה הושלמה מלאכת הדק.

בשלב האחרון עם סיום הבריכה לבקשת הבעלים ניגש הצוות להשלים את המלאכה סביב מיתחם הבריכה והמיגרש ניבנו גדרות עץ ,מקלחון מצופה עץ ספסל ישיבה, מתחם ישיבה שבילים ודרכי גישה מקסימים לכיוון הבריכה והבית. לחדר המכונות והאביזרים ניבנה פתח כניסה נוח מהדק כולל מדרגות גישה נוחות. פתח מיוחד כולל מיכסה לניקוי ותיפעול הסקימר מתוך הדק ,בתמונות המצורפות לגלריה ובסירטונים המצורפים תוכלו לראות ולהתרשם משימת הלב וירידה עד הפרטים הקטנים ביותר בכל שלב של הבניה והביצוע ועד לרגע המסירה של המיתחם לידי הבעלים המרוצים.

שיא ספיד בע"מ מיקצוענות ניכרת לעין !!!

 
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה