בריכת שחייה שקועה בקרקע מעל חניון תת קרקעי ברמת השרון מדגם TAL SUPER STRONG 

הקמת בריכה באורך של 7 מטר ברוחב של 3 מטר ובעומק 1.25 ס"מ מדגם TAL SUPER STRONG בבית פרטי ברמת השרון הבריכה הוקמה בחצר הבית מעל חניון תת קרקעי לרכב הנמצא מתחת לבניין לאחר אישור של מהנדס שאישר את עומס הבריכה על גג החניון. לבקשת הבעלים נחפר בור בעומק מלא בתוך הקרקע כדי ליצור מצב שפני המים בבריכה יהיו בגובה של שני מדרגות רחבות מעל רצפת הסלון של הבית. החצר הגדולה וחסרת הצביון שהייתה דומה למגרש חום בהתחלה השתנתה במהירות והפכה לפינת חמד מרהיבה חולקה לשלוש משטחים גדולים בגובה שונה בין המפלסים וסביבם שולבו איים של צמחיה כדי לתחום את מקומות הישיבה וליצור הפרדה בין המשטחים במקום שלוש משטחים שונים, פינת המשחק של הילדים. פינת התרגעות וישיבה לבני הבית ואורחים. ובריכת השחייה כולל פינת ישיבה והתרגעות מוקפת צמחייה. הדק מסביב לבריכה נבנה מעץ אורן ונצבע בצבע עץ לבן שעבר לאחר יבוש שפשוף כדי להקנות לו מראה וינטג' חדש ישן. בשל הצבע הבהיר שבו נצבע הדק ניתן ללכת עליו בנוחות ללא נעלים גם בימי הקיץ הלוהטים. התחזוקה של דק זה  הינה פחותה מעץ הנמרח בלכה או שמן עץ.

משטח הישיבה השני נבנה גם הוא מוגבה מעל פני השטח מעץ איפאה כדי ליצור קונטרס של צבעים בין הדק הלבן  לבין הצבעים החומים המשתנים של האיפאה  ותוחם סביב בפרחים צמחיה ועצים מתחם זה משמש כפינת ישיבה והתרגעות לבני הבית ואורחיהם.

המתחם התחתון צופה דק עם לוחות עץ רחבים במיוחד נצבע בלבן ולאחר שהתייבש עבר ליטוש  כדי להשוות לו מראה חדש ישן מתחם זה משמש כמגרש משחקים המלא בצעצועים באופן תמידי לילדי הבית ואורחיהם.

הגדרות סביב הבית גם הם הותאמו לסגנון הפנימי של החצר  חלק מהגדר ניבנה בסגנון הי טק ממתכת וחלק מעץ.

בריכה זו ממחישה כי ניתן להפוך חצר רגילה וחסרת יחוד למתחם מהנה מרגיע מבדר ומרכזי בבית לבני הבית ואורחיהם וליצור כמה פינות נפרדות המשמשות בכול עונות השנה  ואת כל בני הבית שיא ספיד בע"מ הינה החברה שיודעת לעשות את זה בצורה אסטטית ומקצועית.

שיא ספיד בע"מ מקצוענות עד הפרט האחרון.


 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה