ביום רביעי ה-06.12.23 החנות פתוחה בין השעות 10:00-15:00.

 

המתחם בנוי סביב שני בריכות הבריכה המרכזית במידות: 950X570X150 ובריכה משנית מפיברגלס דגם אלמוג ים במידות  270X180X55 ס"מ.

בעת האחרונה החלה חברת שיא ספיד בע"מ באספקת אביזרים למתחמי הנאה משפחתיים בבתים פרטיים ובצימרים, הלקוחות שהזמינו בריכות שחייה גילו כבר בהתחלה שהם נדרשים לאבזר  את הבריכה במגוון אביזרים גדול כדי להשביח את הבריכה ולהוסיף פן חדש לחייהם על ידי אותו צוות מקצועי עצמאי הנמצא כבר במקום ממילא ובונה את המתחם ומחדש ומרענן את החצר בגינה חדשה ובונה את , הגשרים, תעלות המים עם צמחיה תואמת, את מחסני עץ, המזרקות, המפלים, הגדרות, השבילים, התאורה, המקלחונים הסולאריים, החימום הסולארי וחשמלי, את בריכות הנוי, ובריכות הדגים, ריהוט העץ, ריהוט הגינה החדש, הפרגולות והסוככים וגם בריכה קטנה לילדים לצד הבריכה המרכזית שרכשו, תופעה חדשה זו תופסת תאוצה גדולה ומשמעותית בעת האחרונה עקב הירידה המשמעותית והחיסכון הניכר שנוצר כתוצאה מהמעבר מבריכות הבטון הפיברגלס והבריכות המתועשות לכיוון בריכות מדגמים חדשים המשאירות בידי הרוכש את התקציב המאפשר לו לעשות באותו תקציב שהקציב מראש לבנית הבריכה בלבד את הכסף לעשות הרבה יותר ובכך לקבל מתחם הנאה משפחתי מפואר, המאפשר לו לבני משפחתו ולאורחיו ליהנות ברווחה ובנוחות במקום שמכיל את הכול. בביתו בצורה מוגנת ופרטית ולאפשר לו ולבני משפחתו פרטיות ואינטימיות תוך יצירת מקום המתאים לצרכיו ולטעמו, מתחמים אלו מהווים חיסכון משמעותי בתקציב הבית בעת שהם מאפשרים לבני המשפחה והילדים ליהנות בתוך ביתם הם תוך השגחה ותחת עינם הפקוחה של ההורים לחסוך יציאה למקומות חיצוניים בחגים ובחופשים ולארח מספר רב של אנשים בצורה נוחה ונינוחה. ובאותה עת להעלות בצורה ניכרת את רמת חייהם ואת ערך הנכס שברשותם !!! 

 

מתחם ההנאה המשפחתי זה הוקם בחצר מרכזית שסביבה ממוקמים כמה בתים מחסנים ובית עץ בשלב הראשון נערכה ע"י הבעלים חפירה לעומק של 80 ס"מ על המשטח החפור נעשתה יציקת בטון כולל בור ניקוז למים בפינת היציקה את הקירות יצקו בשיפוע ובכך חסכו כסף רב בכך שלא היה צורך בניית קירות חגורות עמודים ויציקות שבדרך כלל משמשים בבניה מסוג זה. לאחר היציקה הונחו שטחי הגנה בעובי של ארבעה ס"מ כדי לרפד את תחתית הבריכה ולאחרה הוקמה הבריכה המרכזית שגודלה  950X570X150 מסביב לבריכה הוקם דק גדול שכלל בתוכו גם בריכת פיברגלס במידות  270X180X55 ס"מ לילדים. סביב לבריכה הוקמה גינה בריכת דגים עם גשר מקומר, נשתלו עצים ופרחים נבנו משולשי צל מעל הבריכה, בבריכה הותקנה מערכת מלח ממוחשבת תאורה הבנויה משני מנורות עם 16 תכניות צבע, מפל משפך נמוך, בקירות הוספו ג'טים כדי להגביר את הזרימה ואת הסינון של המים, הבריכה צוידה במשאבה ובמסנן חול גדול, מסביב לבריכה הותקנה תאורה חיצונית. סולם עליה וירידה מנירוסטה הוקם בפינת הבריכה לנוחיות המשתמשים. ריהוט גן מזרונים ומשחקי בריכה שנרכשו ע"י הבעלים הונחו על הדק להנאת המשתמשים.

 

שיא ספיד החברה הראשונה שהכניסה את הבריכות העליות לאדמה מביאה אליכם גם את החידושים האחרונים גם בתחום האביזרים לבריכה !!!

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה