קיאק סנטר - מעצמה של קיאקים

במדור זה תוכלו להתרשם ולבחור קיאק מן המבחר העצום של הקיאקים שאנו מייבאים הקיאקים שלנו הם הנפוצים והנמכרים ביותר בשוק הישראלי. החברה מייבאת קרוב לשלושה עשורים מגוון רב של קיאקים ממספר יצרני קיאקים הגדולים והמובילים בתחום זה בעולם. המבחר הרב העומד לרשותכם הלקוחות הוא ענק על מנת לאפשר בחירה נכונה של הקיאק על אביזריו בהתאם לצרכים ולתקציב. מגוון הקיאקים שאנו מייבאים מכסה את כל הקטגוריות בענף זה: קיאקים לדיג, קיאקים למטרות הנאה ליחידים ומשפחות, קיאקים זוגיים, קיאקים לשלישה, קיאקים לגלישת גלים, וקיאקים למטרות מסחריות השכרה. קיאקים משולבים עם מערכות פדלים ומפרש קיאקים מתנפחים וממנועים אופנים למים. באולם התצוגה שלנו שהוא הגדול בישראל בתחום הספורט הימי, תוכלו לראות מעל  50 דגמים שונים של קיאקים מכל החברות, כמו כן מחלקה למכירת קיאקים משומשים, משוטים, מנועי בנזין ומנועים חשמליים, אפודות מפרשים לקיאקים וציוד היקפי רב. חברת שיא ספיד מחזיקה במלאי חלקי חילוף ותיקון בכל ימות השנה לכל סוגי הקיאקים שהיא מייבאת . בנוסף SUP קשיחים ומתנפחים אופניים לשימוש ימי ועוד ציוד רב ומגוון. בחברת שיא ספיד עומד לרשותכם צוות מקצועי ומיומן שעבר הרבה מים ומיילים אשר ישמח לייעץ לכם ולהעניק לכם הכוונה בנושא.

 

שנת 2024 הינה שנת שינוי ומהפך בתחום הקיאקים והאביזרים בישראל !!!

חברת שיא ספיד בע"מ הופכת בנוסף להיותה יבואנית ומפיצה ותיקה מאוד בישראל של כמה חברות קיאקים ואביזרי קיאקים המובילים ובעולם בישראל גם לשותפה עסקית של אחד המפעלים הגדולים והמובילים בתחום זה בעולם מהלך ייחודי זה שנעשה בפעם הראשונה בישראל מאפשר לנו להעניק לכם הלקוחות הנחות משמעותיות למרבית דגמי הקיאקים והציוד ההקיפי שלנו.

הנחות מבצע אמיתיות של יותר מ - 50 אחוז השותפות העסקית הייחודית של חברת שיא ספיד מאפשרת לנו ליצר לייבא ולשווק לשוק הקיאקים הישראלי דור חדש של קיאקים על בעלי גימור ומפרט אביזרים גבוה וייחודי ומאפשרת לנו להוריד את מחירי הקיאקים בצורה דרסטית ולהעלות את רמת האבזור וזמן האחריות.

שיא ספיד בע"מ הינו היבואן הגדול והוותיק ביותר בישראל  לקיאקים מנועים ואביזרים באולם התצוגה שלנו שהוא הגדול בתחומו בישראל תמצאו מעל 50 יצרנים בינלאומיים... באולם התצוגה הגדול והמשודרג  לקיאקים מנועים כלי שיט סירות ציוד דייג ואביזרים עומד מהיום  לשירותכם !!! באולם התצוגה תוכלו להתרשם ולראות עשרות דגמי קיאקים חדשים, מאחזי מנועים אביזרי שליטה והיגוי ייחודיים על המנועים מנועי בנזין וחשמל מגלי דגים, GPS מייצבים ועגלות נשיאה לקיאקים אביזרי דייג אביזרי בטיחות והמון תוספות חדשות  ומיוחדות לקיאקים לשנת 2024.

לקוחות נבונים יודעים לזהות מוצר איכותי במחירי מבצע אמיתי ! כבר ביום הראשון לתחילת המבצעים השתרכו תורים ארוכים של לקוחות במחסני שיא ספיד כדי לרכוש את הקיאקים והציוד האיכותי החדש דגמי 2024 שהגיעו רק השבוע במחירי מבצע !!  בואו גם אתם להנות ממחירי המבצע הייחודיים בשיא ספיד, הזמן קצר והכמות מוגבלת...

חדש! הובלות קייקים לכל חלקי הארץ במחירים אטרקטיביים !!!


 

 

 
עשרות דגמי קיאקים חדשים הכוללים מערכות פדלים חדשניות. כולל קיאקים המונעים במנועים חשמליים ומנועי בנזין קיאקים המצוידים במאחזי מנועים מיוחדים וחדשניים. מנועי ארבע פעימות. מנועי שתי פעימות ומנועי ג'ט.
מפרשים מייצבים ועוד עשרות אביזרים חדשים ומתקדמים מהיום רק בשיא ספיד במחירי מבצע מיוחדים...  אתם מוזמנים לראות את התצוגה הגדולה בתחום זה בישראל.

 

Kayak-Sale 

עכשיו במלאי מבחר דגמים של קיאקים חדשים ומהפכניים דגמי 2024 !!! חברת שיא ספיד יוצאת במבצעי קיאקים לתקופה מוגבלת !

חבילות מבצע מיוחדות של קיאקים ואבזור מתקדם במחירי פיצוץ ...כל הקודם מרוויח !

אספקה ישירות מהמלאי במגוון צבעים לבחירה.

Ray-Kayak-SaleBonito-Kayak-SaleSeal-Kayak-SaleTyphoon-Kayak-Sale

הזמנות במחירים מבצע מיוחדים מתקבלות עד לתאריך 30.04.24.

 התקשרו עכשיו 08-9100999

 

מנוע בנזין ג'ט טורבו 3 כ"ס יפני לקיאק

מנוע יפני אמין חזק מהיר מדחף מוגן בטיחותי הנעה קלה עם כוח דף אדיר פטור ממגן מדחף ולא מצריך רישיון משיט !!!
בשנת 2024 עוברים לקיאקים ממונעים שטים רחוק מהר בטוח ויציב נקודות הדייג והיעדים הרחוקים הופכים לקרובים ונגישים יותר מתמיד.

ניתן לרכוש אצלינו קיאקים מאובזרים ממונעים במנועי ג'ט טורבו יפניים מערכות הנעה מושלמות לחתירה פדלים ספורט שיט ודייג

האופק נראה הרבה יותר קרוב ונגיש ... עם שיא ספיד

חדש ובלעדי !!! מנועי ג'ט טורבו 3 כ"ס יפנים המנוע האידיאלי לקיאק ! מערכות חיבור הנעה ושליטה מקוריות של מנועי ג'ט טורבו לקיאקים מאושרות על ידי מנהל הספנות ללא צורך ברישיון, פטור ממגן מדחף, טווח שיוט מעל 50 ק"מ ללא תדלוק ... מנוע ג'ט טורבו היפני נחת בארץ הקודש !!!

מנוע ג'ט טורבו יפני 3 כ"ס שתי פעימות חזק קל אמין מערכת קירור אוויר, חסכוני טווח שיוט מדהים מעל 8 ק"מ לליטר בנזין מעורב בשמן , בטיחותי אין מדחף גלוי, מאפשר שיוט במים רדודים, קל להתקנה והסרה מהירה מהקיאק, צידוד של 360 מעלות, ארבע דרגות גובה, מגוון גדול של אביזרי התקנה ושליטה מקוריים להתקנה בקיאק. הנעה מהירה, המנוע ניתן להתקנה ופירוק עצמי קל פשוט נוח ומהיר, המנוע האולטימטיבי והטוב ביותר לקיאקים סירות וכלי שיט שונים. במירב הקיאקים עם מערכות הפדלים ניתן להתקין את המנוע במקום מערכת הפדלים ולרכוש תושבת ייעודית מקורית המאפשרת להוריד ולהעלות אותו בנוחיות.

יש לכם קיאק וגם אתם רוצים לשוט רחוק מהר בטוח ונוח, להגיע למקומות הדיג והתצפית השווים?
התקשרו אלינו ותאמו אתנו מועד הגעה 08-9100999

 המלאי מוגבל כל הקודם זוכה !!! לחץ כאן למעבר לפרטים נוספים

 

היבואן: שיא ספיד בע"מ עם 33 שנות מוניטין מוכח בים !!!

 

המהפכה הממונעת לקיאקים כבר כאן

שנת 2024 היא שנת מהפך בתחום הקיאקים בישראל אנחנו עדים זה מכבר לנהירה הגדולה של בעלי קיאקים או כאלה שרוצים לרכוש קיאק חדש . כולל אלה שיש ברשותם קיאקים שונים עם משוטים מערכות פדלים ומערכות שונות אחרות אחרי מנועי בנזין חזקים ויעילים.  להמשך המאמר לחץ כאן...

 

 עכשיו באספקה מידית!!! במחיר סיטונאי מבחר ענק של דגמי קיאקים מתנפחים מקצועיים

המבחר הגדול והאיכותי של קיאקים וסאפים מתנפחים דגמי 2024 נמצא אצלנו

קיאק מתנפח זוגי מקצועי  

קיאק מתנפח מקצועי ליחיד 

למעבר צפייה בדף הקיאקים המתנפחים המלא לחץ כאן...

    

Wave Armor Logo 

מערכת מייצבים קשיחים מתקדמת להתקנה עצמית תוצרת ארה"ב
מהפכת היציבות מגיעה לישראל Hydro-Dynamic Floats

 

בווידאו: מתקן מנוע עם מייצבים תוצרת Wave Armor כולל מנוע  Koto Motors שתי פעימות בהספק 2.5 כ"ס על קיאק מדגם Tide בפעולה מול חופי אשדוד בים התיכון.

מייצבים אלו מהווים פריצת דרך משמעותית בהוספת ביטחון ויציבות לחותרים לדייגים לסירות וכלי שיט קטנים צרים ולשמירה על הציוד הרב שנימצא על הסיפון ומוריד בצורה ניכרת את האפשרות לאיבוד שיווי המשקל של כלי השיט והתהפכות של קיאקים וכלי שיט צרים אחרים במים. לפרטים נוספים לחץ כאן...

 

לרגל הגעת המכולות עם דגמי הקיאקים החדשים לשנת 2024 חברת שיא ספיד יוצאת במבצע לחודש ימים בלבד !!!

בצעד חסר תקדים פותחת חברת שיא את עונת הדייג במבצעי קיאקים יחודיים לכמות מוגבלת לשני דגמי קיאקי דייג חדשניים הכוללים הנעת פדלים ומדחף כולל רוורס... בהנחה ניכרת.

 

מבצעים מדהימים לקיאקי פדלים הנעת מדחף

קיאק פדלים מהיר מדגם Tsunami באורך 3.50 מ' חדש !!! במחיר  7,290 ש"ח בלבד במקום 10,890 ש"ח

Tsunami-Pedal-Drive-Kayak 

 

קיאק פדלים מדגם Vortex באורך 3.96 מ' חדש !!! במחיר  7,490 ש"ח בלבד במקום 12,599 ש"ח

 

 

*החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת ללא כל הודעה מוקדמת.

*לקבלת פרטים נוספים נא צלצלו ל – 08-9100999

 

מבצעים מיוחדים לחודש אפריל למנועי בנזין וחשמל לקיאקים

January-Motor-Sale

עקב הביקוש הרב המבצע הוארך בחודש נוסף ! המבצע מסתיים ב-30.04.24.

 

מבצעים מיוחדים לחודש אפריל לעגלות נשיאה לקיאקים

Kayak-Carry-Wagon   Kayak-Carry-Wagon

 

הגיעו מגוון אביזרים חדשים לשנת 2024

 

 

 

מבצעים ומעמיסים...

לקוחות נבונים יודעים לזהות מבצע אמיתי ומוצר איכותי.

בואו גם אתם ליהנות מהמבצעים ולהצטרף לארמדה הימית הנעה במים של קיאק סנטר ולאלפי הלקוחות המרוצים שכבר רכשו.

קיאק סנטר - בגלל המחיר, המקצועיות ומוצרי האיכות... ועכשיו גם בגלל הייחודיות המבצעים התוספות האבזור וכמובן השירות!!!

 

בודדים ומשפחות רוכשים 1, 2, 3..... ואפילו 4 קיאקים למשפחה!

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי