קיאק זוגי מהיר לדיג וספורט הנעת פדלים וסנפירים מדגם Pedal Drive Thunder


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


Thunder-Pedal-Drive-Kayak 

קיאק זוגי מדם Thunder המצויד במערכות הנעה פדלים מתקדמות מדגם Penguin Turbo בדרך לישראל

Thunder-Pedal-Drive-Kayak

חברת Seaspeed שמחה להשיק בישראל את קיאק ה- Thunder החדש והמתקדם הכולל מערכות הנעה חדשנית מדגם Penguin Turbo בהספק דחף אדיר של כאחד וחצי כוחות סוס !!!

חומרי בניה משובחים ומתקדמים של גוף הקיאק - High Density Polyethylene (HDPE) with grade 8 UV stabilizer

מעניקים לו עמידות גבוה כנגד קרינת UV רמת גימור מדהימה יופי ברק לאורך זמן

קיאק זוגי מהיר נוח יציב ועמיד עם שפע של מקום...

קיאק זוגי לספורט חתירה ודיג - דגם קיאק זה נועד לכל משימה שתרצו לעשות במים הקיאק מצויד במערכות מתקדמות מובנות וחזקות המאפשרות לכם ליהנות בענק.

חרטום מחודד גבוה בגובה 40 ס"מ מעל פני המים מאפשר לקיאק לפלח את המים בקלות ולשוט גם בים רוגש במיוחד.

למעשה זה דגם של קיאק שיש בו הכל - נוחיות יציבות מהירות לוק חייתי ופרונט של כריש.

Thunder-Pedal-Drive-Kayak

גוף הקיאק בעל משקל קל ביותר 43 ק"ג בלבד... משקל כל מערכת הפדלים 5 ק"ג בלבד.

מנוע חשמלי או בנזין הניתנים להתקנה תוך מספר דקות הופכים את דגם הקיאק הזה לקיאק ממונע יציב ונוח המסוגל לשוט למרחקים גדולים כמו סירה ממונעת.

לדגם זה מגוון אופציות גדול ביותר המאפשר לכם להפוך את הקיאק תוך כדי השיט או בתחילתו לקיאק ממונע – בהתקנה פשוטה ומהירה שאורכת כדקה ניתן להתקין בקיאק מנוע בנזין מדגם Pantaneiro Jet Turbo מנוע ג'ט יפני שתי פעימות בהספק  3 כ"ס, או מנוע חשמלי בדחף 35 ליברות לפרטים נוספים לחץ כאן. 

בפעולה פשוטה שאורכת כדקה אתם יכולים להחליף את מערכת הנעת הפדלים המותקנת בקיאק ולהפוך אותו לקיאק ממונע מהיר ויציב כזה שיוכל לקחת אתכם רחוק למקומות הדיג הטובים במהירות ובביטחון. את המנועים השונים ניתן להרכיב בקלות ותוך זמן קצר ביותר בקיאק ולהפוך את הקיאק לכלי שיט ממונע מהיר ויציב ביותר.

בקיאק זה ניתן להתקין מנוע חשמלי במקום מערכת הפדלים או מנוע ג'ט טורבו בהספק אדיר של 3 כ"ס בצד הקיאק או בחלק האחורי ולהפוך אותו לקיאק ממונע ומכונת דייג יציבה מהירה ביותר.

מערכת ההנעה נמצאת במרכז הקיאק מקנה יתרון ענק לקיאק ה-Thunder מאחר שהמנוע נמצא במרכז הקיאק הניהוג במנוע אינו מצריך אביזרי עזר כגון הארכות מחברים או מיצבים כל שהם פשוט מניחים את המנוע על המאחז בקידמת מושב החותר מפעילים לוחצים על מצערת הגז ושטים למרחקים.

חומרי בניה משובחים של גוף הקיאק בנויים מפלסטיק קשיח עמיד וחזק ביותר HDPE High Density Polyethylene החומר עמיד לקרינת UV רב שלבית עם עמידות ל- 8 דרגות קרינת שמש הגנה המעניקה לו עמידות גבוה כנגד קרינת UV רמת גימור מדהימה יופי וברק לאורך זמן.
לקוח/ ה נכבד/ ה שים לב ! רמת החומרים בדגמים אלו עולה בכמה דרגות על פני קיאקים אחרים הדבר מתבטא בעמידות, חוזק, רמת גימור גבוה במיוחד וברק חיצוני.

הקיאק הזוגי יציב וזריז מאוד ומפתח מהירות משולבת ביציבות גבוה גם בים מבורבר. חרטום הקיאק כולל חרטום התקפה קדמי גבוה החותך את המים בקלות ובהתנגדות נמוכה ומאפשר לקיאק להתקדם גם בים גבוה במהירות רבה.

קיאק זוגי עם כושר נשיאת  משקל גבוה ביותר של 270 ק"ג והמבנה המיוחד מקנה לקיאק יציבות גבוה ואפשרויות שימוש מגוונות החל בשימוש למטרות דיג בעמידה חתירה ושיט למרחק, לשימושי צלילה חופשית וצלילה עם בלונים ,צילום מעל ומתחת לסיפון.

כיסאות מוגבהים מרופדים First Class Seat הכוללים משענת גב גבוה מתכוננת הקיאק מצויד בשני מושבי רשת דה לוקס גבוהים חזקים מנוקזים מתכוננים הבנויים מאלומיניום ימי וכוללים משענת גב גבוה מתכוננות.

Thunder-Pedal-Drive-Kayak

בחלק האחורי ממוקם הגה מתכוונן ארוך ואפקטיבי הכולל מנגנון הרמה הורדה וצידוד הכולל ידית כיוון נוחה הנמצאת בצד שמאל למושב החותר.

מעבר מים מרוכז - בשל המבנה המיוחד בתחתית הקיאק המובנה על שני גופי ציפה בצדדים מתרכז זרם המים הנוצר ע"י מערכת הסנפירים מתרכז באמצע הקיאק במעבר ודוחף את הקיאק קדימה, בכך יורדת כמות האנרגיה הנדרשת מהחותר להניע את הקיאק במים ומאפשרת לנו לנוע במים במהירות גבוה.

מכונות עבודה מתקדמות - קיאקים אלו הינם מכונת עבודה משוכללות הכוללת מערכות הנעה מתקדמות ונוחות לביצועי שיט והנאה משפחתית, ספורט, כושר, חתירה ודיג.

מאחזי חכות אינטגראליים - הקיאק מצויד בשני מאחזי חכות מובנים כולל מכסים אינטגרליים לסגירת הפתחים בזמן שהם אינם בשימוש.

Thunder-Pedal-Drive-Kayak

גולת הכותרת בקיאק הינם שני מערכות הנעת פדלים חדשניות ומקוריות נשלפות המדמות את תנועת ההתקדמות של Penguin במים מערכות הפדלים המשוכללות מצוידת בשני דוושות מרופדות הכוללות נועלי רגל עליונים. כונן דוושות עם שני סנפירים ארוכים וגמישים המעניקים דחף של כאחד וחצי כוחות סוס.

השימוש במערכת הפדלים נעשה באופן טבעי על ידי סיבוב הפדלים קדימה ואחורה שגורמת להנעה של סנפירים גמישים הנמצאים מתחת לקיאק והדוחפים את הקיאק במהירות רבה במים.

הסרת מערכת ההנעה מתוך הקיאק ניתן לשלוף את מערכת ההנעה מתוך גוף הקיאק בפחות מדקה המערכת מעוגנת לגוף הקיאק על ידי שני נועלים חזקים.מערכת ההנעה כוללת נועל פלסטי האוטם את מקום המערכת בזמן שמערכת ההנעה אינה בשימוש לגוף הקיאק ואוטמת אותו.

בקדמת הקיאק תמצאו תא אחסון נפתח גדול הממוקם בחרטום הקיאק ומאפשר אחסנה של ציוד רב ודגים.

נירוסטה...  נירוסטה  ועוד פעם נירוסטה כל מאחזי התאים האביזרים והציוד מקובעים לגוף הקיאק על ידי בורגי נירוסטה ראשי אלן משובחים ולא ע"י ניטים.

תא אחורי גדול לנשיאת ציוד - בחלק האחורי של הקיאק ממוקם תא אחסון אחורי גדול מנוקז ברמה גבוה כולל תעלת ניקוז אוטומטית התא הגדול והמנוקז המאפשר הנחת ציוד רב בצורה בטוחה, התא כולל מאחזים לחבל בנג'י ומיתרים אלסטיים לאבטחת הציוד והאביזרים בזמן השיט.

מערכת ניקוז מים מתקדמת מסיפון הקיאק - דגם זה מצויד בעשרה נקזי מים גדולים הפזורים לאורך הסיפון. המים יורדים משני צדי השדרית הכפולה של הקיאק מעל קו המים התחתון כך שגם בים גבוה וגלי במיוחד הסיפון העליון נשאר מנוקז ויבש ממים.

חורי ניקוז גדולים כולל מכסי אטימה נשלפים מבנה הקיאק כולל שמונה חורי ניקוז גדולים למים החורים מצוידים כסטנדרט בפקקים גמישים SCUPPER PLUGS המאפשרים לחותר לחתור בצורה יבשה מבלי שיכנסו מים לתא החותר ולהסיר את הפקקים בזמן שהים גלי או סוער.

Thunder-Pedal-Drive-Kayak 

מקומות הנחה מאובטחים למשוטים בצידי הקיאק תמצאו שני מאחזי משוטים / חכות כולל מיתרים אלסטיים ונועלים עליונים מאחז אחד בכל צד של הקיאק המאפשרים לכם לקבע את המשוטים לצד הקיאק בזמן שאתם עסוקים בדיג ובטיפול בחכות או פעילות אחרת.

הגה כיוון מתקדם הקיאק מצויד בהגה כיוון מתקדם הנשלט ממושב החותר הפיקוד מתבצע על ידי ידית אחת הנמצאת בצד השמאלי בתא השיט הידית שולטת על כיוון השיט קיאק על ידי כך שהיא מסיטה את הגה הכיוון בחלק האחורי של הקיאק ימינה ושמאלה בהתאם לפקודות החותר ובכך מורה את כיוון השיט,  ההגה מדויק ביותר ומאפשר שליטה מרבית של החותר על הקיאק. מעברי השליטה והפיקוד בין ידית ההפעלה להגה נעשים ע"י גלגל מעבר וכבלי פלדה מנירוסטה.

במרכזי תאי השיט של הקייק ממוקמים שני תאים אטומים בקוטר 20 ס"מ כל אחד הכוללים מכסים עם נעילת LOCK התאים כוללים מגשי פלסטיק פנימיים המחולק ל - 8 תאים שונים כל תא לאחסנת קרסים וציוד קטן אחר.

בשני תאי השיט של הקייק תמצאו שתי טורים של מאחזי רגלים מדורגים להנחת הרגלים בזמן חתירה כולל שלוש דרגות קיבוע בכל צד של הקייק כדי לאפשר התאמה מושלמת לרגלי חותרים שונים.

ידיות צד מאסיביות ביותר הקיאק כולל שתי ידיות הרמה מאסיביות בצדדים המאפשרות להרים לשאת לקשור ולעגון את הקיאק בשעת הצורך. ידיות הצד מאזנות את הקיאק בעת ההרמה ומאפשרות נשיאה מאוזנת גם ע"י חותר יחיד.

שני ידיות הרמה אחת בחרטום ואחת בירכתיים ידיות מאסיביות אחת בחרטום ואחת בירכתיים מאפשרות לעגן להרים ולשאת את הקיאק בקלות ממקום למקום בקלות ובנוחיות.

פלג ניקוז מים מאובטח בצד הקיאק מאפשר לנקז את המים מגוף הקיאק על ידי הטיה של גוף הקיאק הצידה חוסך את הצורך להעמיד את הקיאק כדי לנקז את המים מתוך הגוף.

קיאק פדלים זוגי מדגם ברק Thunder

חבילת הקיאק כוללת:

 • שני מושבי רשת גבוהים ומרופדים First Class Seat הבנויים מאלומיניום ימי וכוללים משענת גב גבוה מתכוננות.
 • שני מערכת פדלים חכמות וחדשניות מדגם Penguin Turbo המשלבת סנפירים גמישים מערכת הנעה דינמית המייצרת דחף של כאחד וחצי כוחות סוס בזמן התנועה במים.
 • זוג מכסים לסגירת מערכת הפדלים בעת שהמערכת אינה בשימוש.
 •  שני תאים אטומים עגולים בקוטר 20 ס"מ כולל מגשים פנימיים קשיחים המחולקים ל-8 תאים פנימיים ומכסה מגש להנחת קרסים וציוד דייג.
 • הגה אחורי ארוך ואפקטיבי כולל צידוד 180 מעלות כולל ידית שליטה ממושב החותר.
 • תא אחסון קדמי גדול בצורה אובאלית כולל מכסה וסגירה ע"י רצועות מתיחה.
 • שני מאחזים למשוטים או חכות דיג אחד בכל צד של הקיאק.
 • שתי טורים של מאחזי רגלים נוחים להנחת הרגלים אחד בכל צד של הקיאק.
 • תא שייט גדול נוח עם הנדסת אנוש ונוחיות חותר גבוה.
 • ארבע ידיות נשיאה ארגונומיות מאסיביות.
 • שנח מאחזי חכות מקוריים שקועים בגוף הקיאק כולל מכסה סגירה.
 •  שמונה פקקי אטימה SCUPPER PLUGS לחורי הניקוז בקיאק.
 • תא מטען אחורי גדול ומנוקז עם תעלת ניקוז כולל ווים לקיבוע ורצועות אלסטיות לאבטחה.
 • פלג ניקוז מים מאובטח.
 • שנתיים אחריות על גוף הקיאק *כפוף לתנאים המפורטים בתעודת האחריות.
 • שיא ספיד יבואן בלעדי בישראל נוסד בשנת 1991 !!!

 

מבצע לזמן מוגבל המחיר עד סוף החודש או עד גמר המלאי.

 

קיאק פדלים זוגי מדגם ברק Thunder

 אם אתם מחפשים מקצועיות איכות ואמינות תמצאו אותה רק במקום אחד, שיא ספיד בע"מ מאחורינו  32 שנות מוניטין וניסיון מוכח.

 

מידע נוסף

יצרן Seaspeed Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 460 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 82 
משקל (ק"ג) 43
משקל העמסה(ק"ג) 270
כולל משוט ללא
מערכת פדלים כולל שני מערכות

מספר פריט פנימי: 4943

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 15,890 ₪

מחיר מבצע: 9,990 ₪

הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי