קיאק דיג מהיר הנעת פדלים וסנפירים מדגם Pedal Drive Sealion


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


SeaLion-Pedal-Drive-Kayak 

קיאק Sealion המצויד במערכת הנעה פדלים מתקדמת מדגם Penguin Turbo נחת בישראל !!!

SeaLion-Pedal-Drive-Kayak

חברת Seaspeed שמחה להשיק בישראל את קיאק ה- Sealion החדש והמתקדם הכולל גלגל הובלה אחורי גדול ומערכת הנעה חדשנית מדגם Penguin Turbo בהספק דחף אדיר של כאחד וחצי כוחות סוס !!!

חומרי בניה משובחים ומתקדמים של גוף הקיאק - High Density Polyethylene (HDPE) with grade 8 UV stabilizer

מעניקים לו עמידות גבוה כנגד קרינת UV רמת גימור מדהימה יופי ברק לאורך זמן

קיאק מהיר נוח יציב ועמיד עם שפע של מקום...

קיאק לספורט חתירה ודיג - דגם קיאק זה נועד לכל משימה שתרצו לעשות במים  הקיאק מצויד במערכות מתקדמות מובנות וחזקות המאפשרות לכם ליהנות בענק.

חרטום מחודד גבוה בגובה 40 ס"מ מעל פני המים מאפשר לקיאק לפלח את המים בקלות ולשוט גם בים רוגש במיוחד.

למעשה זה דגם של קיאק שיש בו הכל - נוחיות יציבות מהירות לוק חייתי ופרונט של כריש.

SeaLion-Pedal-Drive-Kayak

גוף הקיאק בעל משקל קל ביותר 32 ק"ג בלבד... כולל גלגל הובלה ייחודי אחורי מאפשר לחותר להוביל לשאת להרים לקשור לעגון את הקיאק בקלות וללא מאמץ מיותר.

מנוע חשמלי או בנזין הניתנים להתקנה תוך מספר דקות הופכים את דגם הקיאק הזה לקיאק ממונע יציב ונוח המסוגל לשוט למרחקים גדולים כמו סירה ממונעת.

לדגם זה מגוון אופציות גדול ביותר המאפשר לכם להפוך את הקיאק תוך כדי השיט או בתחילתו לקיאק ממונע – בהתקנה פשוטה ומהירה שאורכת כדקה ניתן להתקין בקיאק מנוע בנזין מדגם Pantaneiro Jet Turbo מנוע ג'ט יפני שתי פעימות בהספק  3 כ"ס, או מנוע חשמלי בדחף 35 ליברות לפרטים נוספים לחץ כאן. 

בפעולה פשוטה שאורכת כדקה אתם יכולים להחליף את מערכת הנעת הפדלים המותקנת בקיאק ולהפוך אותו לקיאק ממונע מהיר ויציב כזה שיוכל לקחת אתכם רחוק למקומות הדיג הטובים במהירות ובביטחון. את המנועים השונים ניתן להרכיב בקלות ותוך זמן קצר ביותר בקיאק ולהפוך את הקיאק לכלי שיט ממונע מהיר ויציב ביותר.

בקיאק זה ניתן להתקין מנוע חשמלי במקום מערכת הפדלים או מנוע ג'ט טורבו בהספק אדיר של 3 כ"ס בצד הקיאק או בחלק האחורי ולהפוך אותו לקיאק ממונע ומכונת דייג יציבה מהירה ביותר.

מערכת ההנעה נמצאת במרכז הקיאק מקנה יתרון ענק לקיאק ה-Sealion מאחר שהמנוע נמצא במרכז הקיאק הניהוג במנוע אינו מצריך אביזרי עזר כגון הארכות מחברים או מיצבים כל שהם פשוט מניחים את המנוע על המאחז בקידמת מושב החותר מפעילים לוחצים על מצערת הגז ושטים למרחקים.

חומרי בניה משובחים של גוף הקיאק בנויים מפלסטיק קשיח עמיד וחזק ביותר HDPE High Density Polyethylene החומר עמיד לקרינת UV רב שלבית עם עמידות ל- 8 דרגות קרינת שמש הגנה המעניקה לו עמידות גבוה כנגד קרינת UV רמת גימור מדהימה יופי וברק לאורך זמן.
לקוח/ ה נכבד/ ה שים לב ! רמת החומרים בדגמים אלו עולה בכמה דרגות על פני קיאקים אחרים הדבר מתבטא בעמידות, חוזק, רמת גימור גבוה במיוחד וברק חיצוני.

הקיאק יציב וזריז מאוד ומפתח מהירות משולבת ביציבות גבוה גם בים מבורבר. חרטום הקיאק כולל חרטום התקפה קדמי גבוה החותך את המים בקלות ובהתנגדות נמוכה ומאפשר לקיאק להתקדם גם בים גבוה במהירות רבה.

קיאק יחיד עם כושר נשיאת  משקל גבוה ביותר של 200 ק"ג והמבנה המיוחד מקנה לקיאק יציבות גבוה ואפשרויות שימוש מגוונות החל בשימוש למטרות דיג בעמידה חתירה ושיט למרחק, לשימושי צלילה חופשית וצלילה עם בלונים ,צילום מעל ומתחת לסיפון.

כיסא מוגבה מרופד First Class Seat הכולל משענת גב גבוה מתכוננת הקיאק מצויד במושב רשת דה לוקס גבוה חזק מנוקז מתכוון מאלומיניום ימי כולל משענת גב גבוה מתכוננת את המושב ניתן למקם שתי דרגות גובה בקיאק במיקום שונה.

גלגל הובלה גדול ומאסיבי המובנה על ציר פלסטי קשיח בחלק האחורי של הקיאק שיקל עליכם להוביל את הקיאק אל הים ולהעמיס אותו על גג הרכב בחזרה מהים על כל ציודו והציוד שאתם לוקחים איתכם לדייג או לים.

SeaLion-Pedal-Drive-Kayak

מבנה בעל יציבות גבוה ביותר -  Twin Hull for perfect tracking המבנה המיוחד של הקיאק מאפשר עליה קלה ונוחה מהמים הסיפון הרחב והפתוח מקנה לחותרים חופש פעולה רחב ביותר למגוון פעילויות שונות על הסיפון כולל ישיבה על הצד ודייג בעמידה.

מבנה תחתון כפול - לקיאק מבנה ייחודי מאוד תחתית שדרית הקיאק בנויה על  שני גופי ציפה בצדדים כולל שדרית צרה במרכז שבסופה חרב כיוון מוגנת, מבנה מיוחד זה מקנה לקיאק יציבות גבוה מאוד התנגדות נמוכה במים ושליטה מרבית של החותר על כיוון הקיאק במהלך השיט.

מעבר מים מרוכז - בשל המבנה המיוחד בתחתית הקיאק המובנה על שני גופי ציפה בצדדים מתרכז זרם המים הנוצר ע"י מערכת הסנפירים מתרכז באמצע הקיאק במעבר ודוחף את הקיאק קדימה, בכך יורדת כמות האנרגיה הנדרשת מהחותר להניע את הקיאק במים ומאפשרת לנו לנוע במים במהירות גבוה.

מכונות עבודה מתקדמות - קיאקים אלו הינם מכונת עבודה משוכללות הכוללת מערכות הנעה מתקדמות ונוחות לביצועי שיט והנאה משפחתית, ספורט, כושר, חתירה ודיג.

מאחזי חכות אינטגראליים - הקיאק מצויד בארבע מאחזי חכות מובנים כולל מכסים אינטגרליים לסגירת הפתחים בזמן שהם אינם בשימוש.

בחלק האחורי ממוקם הגה מתכוונן ארוך ואפקטיבי הכולל מנגנון הרמה הורדה וצידוד הכולל ידית כיוון נוחה הנמצאת בצד שמאל למושב החותר.

SeaLion-Pedal-Drive-Kayak

גולת הכותרת בקיאק הינה מערכות הנעת פדלים חדשנית ומקורית נשלפת המדמה את תנועת ההתקדמות של Penguin במים מערכת הפדלים המשוכללת מצוידת בשני דוושות מרופדות הכוללות נועלי רגל עליונים. כונן דוושות עם שני סנפירים ארוכים וגמישים המעניקים דחף של כאחד וחצי כוחות סוס.

השימוש במערכת הפדלים נעשה באופן טבעי על ידי סיבוב הפדלים קדימה ואחורה שגורמת להנעה של סנפירים גמישים הנמצאים מתחת לקיאק והדוחפים את הקיאק במהירות רבה במים.

הסרת מערכת ההנעה מתוך הקיאק ניתן לשלוף את מערכת ההנעה מתוך גוף הקיאק בפחות מדקה המערכת מעוגנת לגוף הקיאק על ידי שני נועלים חזקים.מערכת ההנעה כוללת נועל פלסטי האוטם את מקום המערכת בזמן שמערכת ההנעה אינה בשימוש לגוף הקיאק ואוטמת אותו.

הקיאק מצויד בארבע ידיות אחיזה יצוקות וחזקות אחת בקדמת הקיאק ואחת מאחור, שני ידיות ארגונומיות יצוקות הממוקמות בצידי הקיאק יעניקו לכם אחיזה והרמה קשירה ואבטחה בטוחים וקלים.

בקדמת הקיאק תמצאו תא אחסון נפתח ענק הממוקם בחרטום הקיאק ומאפשר אחסנה של ציוד רב ודגים.

מאחורי תא האחסון תמצאו שני נקודות קיבוע ועגינה למייצבים הניתנים לחיבור בקדמת הקיאק כדי להעניק לו יציבות גבוה.

נירוסטה...  נירוסטה  ועוד פעם נירוסטה כל מאחזי התאים האביזרים והציוד מקובעים לגוף הקיאק על ידי בורגי נירוסטה ראשי אלן משובחים ולא ע"י ניטים.

תא אחורי גדול לנשיאת ציוד - בחלק האחורי של הקיאק ממוקם תא אחסון אחורי גדול מנוקז ברמה גבוה כולל תעלת ניקוז אוטומטית התא הגדול והמנוקז המאפשר הנחת ציוד רב בצורה בטוחה, התא כולל מאחזים לחבל בנג'י ומיתרים אלסטיים לאבטחת הציוד והאביזרים בזמן השיט.

מערכת ניקוז מים מתקדמת מסיפון הקיאק - דגם זה מצויד בעשרה נקזי מים גדולים הפזורים לאורך הסיפון. המים יורדים משני צדי השדרית הכפולה של הקיאק מעל קו המים התחתון כך שגם בים גבוה וגלי במיוחד הסיפון העליון נשאר מנוקז ויבש ממים.

חורי ניקוז גדולים כולל מכסי אטימה נשלפים מבנה הקיאק כולל עשרה חורי ניקוז גדולים למים החורים מצוידים כסטנדרט בפקקים גמישים SCUPPER PLUGS המאפשרים לחותר לחתור בצורה יבשה מבלי שיכנסו מים לתא החותר ולהסיר את הפקקים בזמן שהים גלי או סוער.

SeaLion-Pedal-Drive-Kayak 

מקום הנחה מאובטח למשוט בצד הקיאק תמצאו שני מאחזי משוטים / חכות כולל מיתרים אלסטיים ונועלים עליונים מאחז אחד בכל צד של הקיאק המאפשרים לכם לקבע את המשוט לצד הקיאק בזמן שאתם עסוקים בדיג ובטיפול בחכות או פעילות אחרת.

הגה כיוון מתקדם הקיאק מצויד בהגה כיוון מתקדם הנשלט ממושב החותר הפיקוד מתבצע על ידי  ידית אחת הנמצאת בצד השמאלי בתא השיט הידית שולטת על כיוון השיט קיאק על ידי כך שהיא מסיטה את הגה הכיוון בחלק האחורי של הקיאק ימינה ושמאלה בהתאם לפקודות החותר ובכך מורה את כיוון השיט,  ההגה מדויק ביותר ומאפשר שליטה מרבית של החותר על הקיאק. מעברי השליטה והפיקוד בין ידית ההפעלה להגה נעשים ע"י גלגל מעבר וכבלי פלדה מנירוסטה.

במרכז הקיאק ממוקם תא אטום בקוטר 20 ס"מ כולל מכסה עם נעילת LOCK התא כולל מגש פלסטי פנימי מחולק ל - 8 תאים שונים לאחסון קרסים וציוד קטן אחר.

הכנה להנחת מאחז חכה מסתובב בחלק העליון תמצאו הכנה להנחת מאחז חכה מסתובב או מעמד למגלה דגים.

בתא השיט תמצאו שתי טורים של מאחזי רגלים מדורגים להנחת הרגלים בזמן חתירה כולל ארבעה דרגות קיבוע בכל צד של הקיאק כדי לאפשר התאמה מושלמת לרגלי חותרים שונים.

ידיות צד מאסיביות ביותר... הקיאק כולל שתי ידיות הרמה מאסיביות בצדדים המאפשרות להרים לשאת לקשור ולעגון את הקיאק בשעת הצורך. ידיות הצד מאזנות את הקיאק בעת ההרמה ומאפשרות נשיאה מאוזנת גם ע"י חותר יחיד.

שני ידיות הרמה אחת בחרטום ואחת בירכתיים ידיות מאסיביות אחת בחרטום ואחת בירכתיים מאפשרות לעגן להרים ולשאת את הקיאק בקלות ממקום למקום בקלות ובנוחיות.

פלג ניקוז מים מאובטח בצד הקיאק מאפשר לנקז את המים מגוף הקיאק על ידי הטיה של גוף הקיאק הצידה חוסך את הצורך להעמיד את הקיאק כדי לנקז את המים מתוך הגוף.

חבילת הקיאק כוללת:

 • מושב רשת גבוה מרופד First Class Seat כולל משענת גב מתכוננת עם שני דרגות גובה.
 • מערכת פדלים חכמה וחדשנית מדגם Penguin Turbo המשלבת סנפירים גמישים מערכת הנעה דינמית המייצרת דחף של כאחד וחצי כוחות סוס בזמן התנועה במים.
 • מכסה סגירה למערכת הפדלים בעת שהמערכת אינה בשימוש.
 • גלגל הובלה גדול ומאסיבי בירכתי הקיאק המאפשר הובלה נוחה אל הים וממנו.
 •  תא אטום עגול בקוטר 20 ס"מ כולל מגש פנימי קשיח המחולק ל-8 תאים פנימיים ומכסה מגש להנחת קרסים וציוד דייג.
 • הגה אחורי ארוך ואפקטיבי כולל צידוד 180 מעלות כולל ידית שליטה ממושב החותר.
 • תא אחסון קדמי ענק בצורה אובאלית כולל מכסה צירים קדמיים וסגירה אחורית.
 • שני מקומות בחרטום הקיאק לאחיזת מייצבים.
 • שני מאחזים למשוטים או חכות דיג אחד בכל צד של הקיאק.
 • שני מנחי רגלים עם ארבעה מדרגות נוחות להנחת הרגלים אחד בכל צד של הקיאק.
 • תא שייט גדול נוח עם הנדסת אנוש ונוחיות חותר גבוה.
 • ארבע ידיות נשיאה יצוקות ארגונומיות מאסיביות.
 • ארבעה מאחזי חכות מקוריים שקועים בגוף הקיאק שנים מאחור ושניים קדמיים כולל מכסה סגירה.
 • מאחז בקדמת מושב החותר להנחת מגלה דגים או מאחז חכה.
 • עשרה פקקי אטימה SCUPPER PLUGS לחורי הניקוז בקיאק.
 • תא מטען אחורי גדול ומנוקז עם תעלת ניקוז כולל ווים לקיבוע ורצועות אלסטיות לאבטחה.
 • פלג ניקוז מים מאובטח.
 • שנתיים אחריות על גוף הקיאק *כפוף לתנאים המפורטים בתעודת האחריות.
 • שיא ספיד יבואן בלעדי בישראל נוסד בשנת 1991 !!!

 

מבצע לזמן מוגבל המחיר עד סוף החודש או עד גמר המלאי.

 

 אם אתם מחפשים מקצועיות איכות ואמינות תמצאו אותה רק במקום אחד, שיא ספיד בע"מ מאחורינו  30 שנות מוניטין וניסיון מוכח.

 

מידע נוסף

יצרן Seaspeed Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 322 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 83 
משקל (ק"ג) 32
משקל העמסה(ק"ג) 200
כולל משוט ללא
מערכת פדלים כולל מערכת אחת

מספר פריט פנימי: 4942

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 8,890 ₪

מחיר מבצע: 4,900 ₪

הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי