קיאק דיג מהיר הנעת פדלים ומדחף מדגם Pedal Drive Tsunami


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


Tsunami-Pedal-Kayak 

קיאק דיג מהיר ויציב הנעת פדלים ומדחף  Pedal Drive Tsunami כולל שיט לאחור (שיט ברוורס)

Tsunami-Pedal-Drive-Kayak 

דגמי 2021 החדשים להיט היסטרי חדש  !!!

דגמים חדשים של קיאקי ספורט ודייג המצוידים במערכת פדלים ומדחף משופרת דגם זה מהיר מכל דגם קיאק מקביל 

חומרי בניה משובחים ומתקדמים של גוף הקיאק - High Density Polyethylene (HDPE) with grade 12 UV stabilizer

מעניקים לו עמידות גבוה כנגד קרינת UV רמת גימור מדהימה יופי ברק לאורך זמן

קיאק מהיר נוח יציב ועמיד עם שפע של מקום...

דגם קיאק פדלים ומדחף מהיר ויציב המאפשר לכם פעילות ספורטיבית מגוונת בים המשלבת את הידיים החלק העליון של הגוף בחתירה  ואת הרגלים האגן והחלק התחתון של הגוף בהנעת מערכת הפדלים בדומה לאופניים.

מערכת הנעה המופעלת על ידי הרגלים בתנועה סבובית שלמה  קיאק ה-Tsunami הינו קיאק ייחודי המצויד במערכת הנעה סיבובית שלמה המהווה יתרון ענק לעומת מערכות פדלים המצויות בקיאקים אחרים המערכת מאפשרת הפעלה רציפה של כל מהלך התנועה של רגלי החותר והאגן במהלך מחזורי שלם ולא פעולה של הרגל קדימה ואחורה המפעילה רק חלק משרירי הרגלים.

היתרון  הגדול של מערכת הפדלים משמעותי ביותר ומאפשר לחתור למרחקים גדולים בפחות מאמץ תוך הפעלה של הרגלים הברכים והאגן בתנועה טבעית סיבובית רציפה  כמו בחדר כושר או דיווש באופניים .

הקיאק מצויד במערכת הנעה מתקדמת כולל שיט לאחור ( שיט ברוורס )  המערכת מאפשרת לחותר לעצור את מהלך השיט במקום ולהציב את הקיאק בדיוק בנקודה שבה הוא מעונין להיות מבלי לשוט במעגלים.

קיאק ה-Tsunami הינו קיאק ייחודי המאפשר לכם שיט ספורט ודייג מהנים ביותר המבנה הייחודי של הקיאק כולל חומרי בניה מתקדמים ומפרט אביזרים ברמה גבוה.

למעשה זה דגם  של קיאק שיש בו הכל - נוחיות יציבות מהירות לוק חייתי ופרונט של כריש.

קיאק Tsunami לספורט חתירה ודיג - דגם קיאק זה נועד לכל משימה שתרצו לעשות במים  הקיאק מצויד במערכות מתקדמות מובנות וחזקות המאפשרות לכם ליהנות בענק.

Tsunami-Pedal-Drive-Kayak 

גוף הקיאק בעל משקל קל ביותר 29 ק"ג בלבד... מאפשר לחותר לשאת להרים לקשור לעגון את הקיאק בקלות וללא מאמץ מיותר.

קיאק באורך בינוני לא קצר מידי ולא ארוך מידי מידה טובה באמצע המאפשרת העמסה נשיאה ואיחסון נוח בבית.

תוך מספר דקות ניתן להתקין בקיאק מנועי חשמל או בנזין ההופכים את דגם הקיאק הזה לקיאק ממונע יציב ונוח המסוגל לשוט למרחקים גדולים כמו סירה ממונעת במקסימום יציבות ונוחיות.

לדגם זה מגוון אופציות גדול ביותר המאפשר לכם להפוך את הקיאק תוך כדי השיט או בתחילתו לקיאק ממונע – בהתקנה פשוטה ומהירה ניתן להתקין בקיאק מנוע בנזין מדגם Pantaneiro Jet Turbo או מנוע חשמלי.

בהתקנה פשוטה ומהירה שאורכת כדקה ניתן להתקין בקיאק מנוע בנזין מדגם Pantaneiro Jet Turbo מנוע ג'ט יפני שתי פעימות בהספק  3 כ"ס , או מנוע חשמלי לפרטים נוספים לחץ כאן. 

בפעולה פשוטה שאורכת כדקה אתם יכולים להחליף  את מערכת הנעת הפדלים המותקנת בקיאק ולהפוך אותו לקיאק ממונע מהיר ויציב כזה שיוכל לקחת אתכם רחוק למקומות הדיג הטובים במהירות ובביטחון. את המנועים השונים ניתן להרכיב בקלות ותוך זמן קצר ביותר .

 

מערכת ההנעה נמצאת במרכז הקיאק  מקנה יתרון ענק לקיאק  ה-  Tsunami מאחר שהמנוע נמצא במרכז הקיאק הניהוג במנוע אינו מצריך אביזרי עזר כגון הארכות מחברים או מיצבים כל שהם פשוט מנחים את המנוע על המאחז בקידמת מושב החותר מפעילים לוחצים על מצערת הגז ושטים למרחקים.

חומרי בניה משובחים של גוף הקיאקHigh Density Polyethylene (HDPE) with grade 12 UV stabilizer מקנים לו עמידות גבוה כנגד קרינת UV חוסן ויופי לאורך זמן.

מכונות עבודה מתקדמות -  קיאקים אלו הינם מכונת עבודה משוכללות הכוללת מערכות הנעה מתקדמות ונוחות לביצועי שיט והנאה משפחתית, ספורט, כושר, חתירה ודיג.

מאחזי חכות אינטגראליים -  הקיאק מצויד בשלוש מאחזי חכות מובנים כולל מכסים  אינטגרליים לסגירת הפתחים בזמן שהם אינם בשימוש.

קיאק יחיד עם כושר נשיאת  משקל גבוה ביותר של 160 ק"ג - והמבנה המיוחד מקנה לקיאק יציבות גבוה ואפשרויות שימוש מגוונות החל בשימוש למטרות דיג בעמידה חתירה ושיט למרחק, לשימושי צלילה חופשית וצלילה עם בלונים ,צילום מעל ומתחת לסיפון.

מבנה בעל יציבות גבוה ביותר -  המבנה המיוחד של הקיאק מאפשר עליה קלה ונוחה מהמים הסיפון הרחב והפתוח מקנה לחותרים חופש פעולה רחב ביותר למגוון פעילויות שונות על הסיפון כולל ישיבה על הצד ודייג בעמידה.

משטח מחוספס לדיג בעמידה Standing platform הקיאק מצוידבמשטח קדמי גדול ורחב למניעת החלקה כדי לאפשר דייג בעמידה על הקיאק בתנאי ים מתאימים.

תחתית הקיאק ייחודית במינה ובנוייה על שידרית מרכזית כולל קיל התקפה גבוה המפלח את המים ביעליות מירבית ושני גופי ציפה בצדדים המשמשים כמיצבים בסוף הגוף חרב כיוון מוגנת, מבנה מיוחד זה מקנה לקיאק יציבות גבוה מאוד התנגדות נמוכה במים ושליטה מרבית של החותר על כיוון הקיאק במהלך השיט.

Tsunami-Pedal-Drive-Kayak

מעבר מים מרוכז בשל המבנה המיוחד בתחתית הקיאק המובנה על שידרית מרכזית בחרטום ושני גופי ציפה בצדדים מתרכז זרם המים הנוצר ע"י המדחף מתרכז באמצע הקיאק במעבר ודוחף את הקיאק קדימה, בכך יורדת כמות האנרגיה הנדרשת מהחותר להניע את הקיאק במים ומאפשרת לנו לנוע במים במהירות גבוה.

חורי ניקוז גדולים כולל מכסי אטימה נשלפים מבנה הקיאק כולל שמונה חורי ניקוז גדולים למים החורים מצוידים כסטנדרט בפקקים גמישים SCUPPER PLUG  המאפשרים לחותר לחתור בצורה יבשה מבלי שיכנסו מים לתא החותר ולהסיר את הפקקים בזמן שהים גלי או סוער.

תא אחסנה ענק אטום מנוקז סגור בחרטום - הקיאקים מצוידים בתא חרטום ענקי לאחסון  לציוד גדול  , התא כולל מכסה עם שני צירים רצועה היקפית  ואבזם לאבטחה.

נירוסטה...  נירוסטה  ועוד פעם נירוסטה כל מאחזי התאים האביזרים והציוד מקובעים לגוף הקיאק על ידי בורגי נירוסטה ראשי אלן משובחים ולא ע"י ניטים.

תא אטום אמצעי -  במרכז הקיאק תמצאו תא אטום עגול גדול לאחסנת ציוד רגיש ואחר התא כולל סל איכותי גדול נשלף להנחת ציוד ומכסה אטום עם נעילה הרמטית המאפשר שמירה על ציוד ומזון בצורה בטוחה ויבשה.

תא אחורי גדול לנשיאת ציוד -  תא אחורי פתוח הכולל רצועות אלסטיות לאבטחה כולל מאחזי D מנירוסטה לקיבוע ועיגון הציוד.

מערכת ניקוז מים מתקדמת מסיפון הקיאק -  דגם זה מצויד בשמונה נקזי מים גדולים הפזורים לאורך הסיפון. המים יורדים משני צדי השדרית הכפולה של הקיאק מעל קו המים התחתון כך שגם בים גבוה וגלי במיוחד הסיפון העליון נשאר מנוקז ויבש ממים.

 

כיסא מוגבה מרופד First Class Seat הכולל משענת גב גבוה מתכוננת  מעניק לחותרים ישיבה נינוחה עם שליטה וראות מצוינת ,הכיסא יושב על שני מסילות המאפשרות להסיט  אותו קדימה ואחורה בהתאם לנוחיות החותר.  הכיסא מצויד בתחתית בשני מעצורים המתחברים לתחתית המסילות ואינם מאפשרים לו לזוז בשעת השיט, משענת הגב מתכוננת המתקפלת במלואה קדימה כדי לאפשר הובלה נוחה על גג הרכב. או שליפת הכיסא ממקומו בשעת הצורך.

מקום להנחת ציוד מתחת למושב - בקיאק מקום גדול להנחת ציוד מתחת ללמושב כולל מצבר  וציוד אחר. כציוד בזמינות מידית בעת השיט.

מקום הנחה מאובטח למשוט בצד הקיאק לצד הקיאק תמצאו מקום הנחה מאובטח למשוט המאפשר לכם לקבע את המשוט לצד הקיאק בזמן שאתם עסוקים בדיג ובטיפול בחכות או פעילות אחרת.

מערכת ההנעה מתקדמת Pedal Drive  המערכת בנויה מאלומיניום ימי משובח המותקנת בקיאקים תביא אתכם לשיאי מהירות והנאה אחרים כאלה שלא הכרתם בעבר מערכת המדחף החכמה המשולבת בפדלים מאפשרת לכם להניע את הקיאק במהירות ברגלים קדימה וגם לאחור לחתור במשוט ובכך להפעיל את כל מערכות הגוף. משקל מערכת ההנעה כולל הפדלים כ-  13 ק"ג.

מערכת פדלים

יחס העברה גבוה  מערכת ה-Pedal Drive מצוידת  ביחס העברה של 1 ל - 10 כלומר סיבוב אחד של הפדלים מסובב 10 פעמים את המדחף ובכך מניע את הקיאק במהירות קדימה או אחורה.

הרמת המערכת ה- Pedal Drive על גוף הקיאק  תוך כדי השיט כדי להגן עליה ניתן להרים את מערכת המדחף למעלה בקלות כדי להגן עליה בזמן עליה לחוף או בזמן קרבה לסלעים או גופים פוגעניים הנמצאים בתוך המים. או לשוט במים עם הקיאק כמו קיאק רגיל.

הסרת מערכת הנעה Pedal Drive מתוך הקיאק ניתן לשלוף את מערכת ההנעה מתוך גוף הקיאק בפחות מדקה המערכת מעוגנת לגוף הקיאק על ידי שלוש נועלים  חזקים.

נשיאת  מערכת ההנעה ביד מחוץ למים  מערכת ההנעה מצוידת בידית נשיאה המאפשרת להרים אותה בקלות ממקום למקום להניח ולהסיר אותה ממקומה קיאק בקלות ובנוחיות.

מערכת ההנעה מאפשרת שיט קדימה ואחורה יתרון ענק על פני מערכות אחרות המסוגלות לשוט רק קדימה. יתרון זה מאפשר לחותר להגיע בדיוק לנקודה בה הוא מעוניין להיות ולמקד את הקיאק בנקודה הנוחה לו ביותר במים מבלי לנוע במעגלים.

*למעבר לדף הוראות התחזוקה למערכת הפדלים לחץ כאן.

כיסוי  למערכת ה-Pedal Drive המותקנת קיאק כוללת רצועות אלסטיות עם ווי אבטחה למצב שבו תרצו להסיר את המערכת במים ולאבטח אותה לגוף הקיאק   הכיסוי סוגר את פתח מערכת ההנעה בזמן שהיא אינה בשימוש. ומאפשר הנחה של מנועי בנזין וחשמל מסוגים שונים במקום מערכת ההנעה.

Tsunami-Pedal-Drive-Kayak

מאחז כוסות, פחיות. מקומות להנחת פיתיונות הקיאק מצויד בשני שקעים מובנים המאפשרים להניח פיתיונות חיים ובמקום להנחת פחיות שתיה כוסות בקדמת  הכיסא כדי לאפשר לחותר נוחיות ופרקטיות מלאה בזמן השיט והדיג.

הגה כיוון מתקדם הקיאק מצויד בהגה כיוון מתקדם הנשלט ממושב החותר הפיקוד מתבצע על ידי  ידית אחת הנמצאת בצד השמאלי בתא השיט הידית שולטת על כיוון השיט קיאק על ידי כך שהיא מסיטה את הגה הכיוון בחלק האחורי של הקיאק ימינה ושמאלה בהתאם לפקודות החותר ובכך מורה את כיוון השיט,  ההגה מדויק ביותר ומאפשר שליטה מרבית של החותר על הקיאק. מעברי השליטה והפיקוד בין ידית ההפעלה להגה נעשים ע"י גלגל מעבר וכבלי פלדה מנירוסטה.

ידיות צד מאסיביות ... הקיאק כולל שתי ידיות הרמה מאסיביות בצדדים המאפשרות להרים לשאת לקשור ולעגון את הקיאק בשעת הצורך. ידיות הצד מאזנות את הקיאק בעת ההרמה ומאפשרות נשיאה מאוזנת גם ע"י חותר יחיד.

שני ידיות הרמה יצוקות אחת בחרטום ואחת בירכתיים ידיות מאסיביות יצוקות אחת בחרטום ואחת בירכתיים מאפשרות לעגן להרים ולשאת את הקיאק בקלות ממקום למקום בקלות ובנוחיות.

פלג ניקוז מים מאובטח בצד הקיאק מאפשר לנקז את המים מגוף הקיאק על ידי הטיה של גוף הקיאק הצידה חוסך את הצורך להעמיד את הקיאק כדי לנקז את המים מתוך הגוף.

חומר הבניה ייחודי במינו הוכיח את עמידותו וחוזקו בשטח במשך שנים רבות. מבנה הקיאק בנוי כיציקה אחת ללא תפרים או הלחמות דבר המקנה לו חוזק ועמידות גבוה ביותר.

חבילת הקיאק כוללת:

 • מערכת מדחף חכמה משולבת בפדלים Pedal Drive  כולל שיט לאחור.
 • יחס העברה של 1 ל - 10 כל סיבוב של הפדלים מסובב 10 פעמים את המדחף.
 • מכסה סגירה למערכת ההנעה בעת שהמערכת אינה בשימוש.
 • הגה אחורי כולל צידוד 180 מעלות על ידי ידית שליטה מתא החותר.
 • מושב רשת גבוה מרופד נישלף  First Class Seat כולל משענת מתכוננת.
 • תא שיט גדול נוח עם הנדסת אנוש גבוה.
 • משטח מחוספס לדיג בעמידה.
 • תא אטום ענק קדמי מלבני הכולל מכסה על צירים ורצועת אבטחה עם אבזם נעילה .
 • תא אטום עגול גדול עם שק רשת פנימית .
 • ארבע ידיות נשיאה מסיביות ידית קידמית ואחורית יצוקות .
 • מקום להנחת בקבוק שתיה / פחית
 • תא אחורי גדול פתוח כולל רצועות אלסטיות לאבטחה.
 • שלושה מאחזי חכות מקוריים  מאחורי ובצד מושב החותר, כולל מכסים.
 • פלג ניקוז מים מאובטח.
 • שמונה פקק אטימה SCUPPER PLUG  לחורי ניקוז הקיאק
 • שנתיים אחריות על גוף הקיאק *כפוף לתנאים המפורטים בתעודת האחריות.
 • שיא ספיד יבואן בלעדי בישראל  30 שנות מונטין  נוסד בשנת 1991 !!!

מידע נוסף

יצרן Seaspeed Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 350 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 82 
משקל (ק"ג) 28
משקל העמסה(ק"ג) 160
מערכת פדלים כולל מערכת אחת

הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים

ליש למשוט דגם Swivel

ליש למשוט דגם Swivel
מחיר:169 ₪

מנוע חשמלי שקט למים מלוחים ומתוקים F33F Flover

מנוע חשמלי שקט למים מלוחים ומתוקים F33F Flover
מחיר:850 ₪

תיק Dry Bag 10LT

תיק Dry Bag 10LT
מחיר:140 ₪

מייצבים מתנפחים עם מנשא טלסקופי רחב לקיאקים וקאנו

מייצבים מתנפחים עם מנשא טלסקופי רחב לקיאקים וקאנו

מחיר רגיל: 1,270 ₪

מחיר מבצע: 790 ₪

מגלה דגים משולב ג'י פי אס מתקדם דגם Striker 4 המכשיר כולל FishFinder-Chirp + GPS

מגלה דגים משולב ג'י פי אס מתקדם דגם Striker 4 המכשיר כולל FishFinder-Chirp + GPS
מחיר:1,690 ₪

אפודת ציפה מקצועית לקיאק דגם Extreme Vest

אפודת ציפה מקצועית לקיאק דגם Extreme Vest

מחיר רגיל: 550 ₪

מחיר מבצע: 349 ₪

Yak-Rack מנשא גומי רך לנשיאת קיאקים וציוד אחר על גג הרכב

Yak-Rack מנשא גומי רך לנשיאת קיאקים וציוד אחר על גג הרכב

מחיר רגיל: 660 ₪

מחיר מבצע: 540 ₪

מנוע בנזין ג'ט יפני Pantaneiro Jet Turbo חזק בהספק 3 כ"ס לקיאקים וסירות

מנוע בנזין ג'ט יפני Pantaneiro Jet Turbo חזק בהספק 3 כ"ס לקיאקים וסירות

מחיר רגיל: 3,350 ₪

מחיר מבצע: 2,799 ₪


מספר פריט פנימי: 4450

זמינות: לא נמצא במלאי.

מחיר רגיל: 10,890 ₪

מחיר מבצע: 5,690 ₪

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי