מערכת Bass-Yak

ליהנות מכל העולמות

 

 

מערכת הנעה מקצועית למנוע חשמלי מושלמת להרכבה עצמית Do It Yourself לקיאק

לפניכם המילה האחרונה בתחום הקיאקים בעולם הפותחת בפניכם עולם רחב מסעיר ומהיר.

מהיום תוכלו להגיע עם הקיאק והציוד שלכם יותר רחוק יותר מהר יותר בטוח שקט והרבה יותר זול.

מערכת ה-BassYaks הינה מערכת מתקדמת הכוללת תושבת למנוע חשמלי ומושלמת להרכבה עצמית D.I.Y באפשרותכם לרכוש מערכת מקצועית מושלמת פרי פיתוח מקורי Patent Pending תוצרת ארה"ב המאפשרת לכם להפוך את הקיאק שלכם לקיאק ממונע עם מנוע חשמלי ימי  12 V תוך זמן קצר ובעלות נמוכה. התקנת המערכת פשוטה ואינה דורשת שינויים במבנה הקיאק, המערכת מסופקת כערכה כולל תושבת ואביזרים להרכבה עצמית. המערכת מעניקה לשיט בטיחות, אמינות , מהירות, בצירוף מערכות אלקטרוניות מתקדמות ויעילות הופכות את המערכת ליעילה והמתקדמת ביותר מסוגה.

 

 

לחץ כאן לצפייה  בפעולת המערכת עם קיאק טארפון 120ומנוע 30LB.במעגן קטן

 

המערכת כוללת:

 • אבזרי חיבור מוגנים בפני מים חיבורי חשמל וצנרת מיוחדים Marine Grad wiring.

 • כבלי פלדה מצופים  Stainless Steel  כולל מהדקי קצה מיוחדים.

 • מחברי לחיצה מהירים מנירוסטה המאפשרים חיבור וניתוק המנוע מגוף הקיאק תוך מספר שניות.

 • יחידת חיבור Stainless Steel  לגוף הקיאק מותאמת לדגם הקיאק והמנוע.

 • ברגים ואומים מאל מתכת לחיבור המערכת לקיאק.

 • מערכת צידוד והיגוי מתקדמת המאפשרת ניהוג וסיבוב הקיאק המערכת נשלטת ממושב החותר.

 • מערכת העברת הילוכים ממושב החותר המאפשרת העברת הילוכים במנוע 5 קדימה ו - 3 הילוכי רוורס.

 • פיוז ביטחון כולל בית פיוז להגנה על המנוע הקיאק והמצבר

 • מדומם חירום להפסקת פעולת המנוע בזמן חירום נפילה או התהפכות

 • הוראות הרכבה התקנה.

 • למערכת ניתנת שנה אחריות*

 • * כפוף לתנאי האחריות המצורפים למערכת.

* כפוף לתנאי האחריות המצורפים למערכת.

 

 

כל מה שנידרש מכם לספק הוא קיאק, יחידת הנעה הכוללת מנוע חשמלי ימי 12V . מצבר חשמלי מתאים למספר השעות שברצונכם לשוט ולמקום שיש לכם בבטן קיאק, המצברים המומלצים הינם מצברים ללא טיפול בעלי טעינה ופריקה עמוקה Deep Cycle Battery מצברי Gel או מצברים יבשים ללא חומצה AGM.הרכבת המערכת אורכת כ - 4 שעות ואינה מצריכה הכנה מוקדמת או מיומנות מיוחדת.הכלים הנדרשים להרכבה הינם כלי עבודה פשוטים.ניתן להרכיב את המערכת למרבית הקיאקים הקיימים בשוק. את הקיאקים, המנועים, הקיטים, המצברים והמטענים למצברים תוכלו לרכוש אצלנו במקום.המערכת בנויה להתקנה עצמית.

יתרונות המערכת:

 1. הטווח עולה הזמן יורד המערכת מאפשרת לכם לשוט למרחקים ארוכים במינימום מאמץ וזמן.

 2. ניתן לרכוש מערכות משולבות באבזרים אלקטרוניים מתוצרת MINN KOTA ארה"ב 

 3. היגוי מדויק המערכת המותקנת מאחור משמשת כהגה מדויק ביותר המעניק לכם שליטה יוצאת מגדר הרגיל בקיאק

 4. המערכת הבטיחותית ביותר המערכת כוללת פיוז ביטחון, מדומם חירום, כסטנדרט , ומגן מדחף (אופציה)

 5. מערכת ורסטילית המערכת  מתאימה להרכבה על קיאקים שונים מחברות שונות .

 6. מהירות מקצועיות ויעילות המערכת הינה היעילה והמאסיבית ביותר הקיימת בתחום זה בעולם. ומאפשרת לקיאק לנוע במהירות  גבוה.

 7. הנעה אחורית שלא בדומה למערכות אחרות שנמצאות בצד הקיאק המנוע ב- BassYaks נמצא מאחור

 8. קיאק מאוזן  ב- BassYaks  המערכת נמצאת מאחור ואינה מפרה את שיווי המשקל של הקיאק

 9. הרמת הביצועים המערכת מאפשרת לכם להעלות את ביצועי הקיאק שלכם לרמה מקסימאלית,

 10. מנוע חשמלי שקט נקי וירוק המותקן מאחור יאפשר לכם להתמזג עם הטבע בצורה מלאה.

 11. תחזוקה ותפעול נמוכים המערכת כמעט ואינה צורכת תחזוקה עלות ההפעלה מזערית.

 12. ה- BassYaks הינה המערכת האמינה ביותר הקיימת בשוק המנועים החשמליים בעולם.

 13. פירוק והרכבה בין רגע גמרתם להשתמש המנוע נשלף מהקיאק בכמה שניות.

 14. הרמה והטית המנוע המערכת מאפשרת לכם להרים ולהטות את המנוע תוך כדי שיט ממושב החותר.

 15. שדרוג  עוצמת המנוע המנשא האחורי של המנוע מאפשר הרכבה ושדרוג עוצמת המנוע תוך מספר שניות.

 16. הקץ לאלתורים המערכת מותאמת בצורה מושלמת לדגם הקיאק שברשותכם ומספקת את כל הדרישות.

 17. מכונת דייג סיור וצילום המערכת הופכת את הקיאק שלכם למכונת דיג, צילום ,סיור וטיול, שיט למרחק,

 18. חתירה במשוט בכל רגע נתון אתם יכולים להרים את המנוע ולעבור לחתירה במשוט כבקיאק רגיל.

 19. לאנשים עם מוגבלויות פיזיות עם או בלי משוט המנוע מאפשר שימוש קל ופשוט לאנשים עם מוגבלויות.

 

המערכת כוללת יתרונות שאינם כלולים באף מערכת אחרת

 1.  אפשרות התקנה המערכת על מגוון רחב ביותר של קיאקים מחברות שונות

 2. הרכבת מנועים בעוצמות שונות של דחף על אותו מרכב.
 3. הרמה הורדה וצידוד  המנוע ממושב החותר
 4. שליפת המנוע ומערכת הצידוד מהקיאק והרכבה תוך מספר שניות
 5. אפשרות קביעת גובה המנוע מתחת לפני המים בהתאם למבנה  הקיאק ולמהירות.
 6. אפשרות להגדיל את זמן השיט עם אותו מצבר עד פי חמישה.
 7. ניתן לרכוש ולצרף מערכות שליטה אלקטרוניות של  MINN KOTA ארה"ב 

 

 

הקיאק כמכונת דיג

כשהמנוע מותקן מאחור הופך הקיאק שלכם למכונת דייג משוכללת המאפשרת לקצר מרחקים להגיע למקומות הדיג הטובים באמת, לבצע סריקות של בורות ותקלות במגלי הדגים במהירות ויעילות, להגיע לנקודות הציון שסימנתם ב- GPS במהירות.

המנוע מקנה לקיאק שלכם את היכולת ליהנות מהקיאק מבלי להשתמש במשוט בכלל או להשתמש במשוט יחד עם המנוע, המנוע מאפשר לכם חתירה מלאה ללא הפרעות למעשה כל תא השיט שלכם נישאר נקי, להתקנה של המנוע בחלק האחורי של הקיאק יתרונות גדולים כל כוח הדחף מתרכז בהנעה קדימה או לאחור אין כמעט הפסד כוח, שיווי המשקל של הקיאק והחותר נשמרים, הידיים של החותר פנויות לחתירה דייג ומלאכות אחרות, המנוע משמש כהגה אחורי , המיקום האחורי של המנוע מאפשר לקיאק פניות וסיבובים קטנים ומדויקים במהירות וביעילות.

מכונת טרולינג עם מנוע מאחור הקיאק שלכם הופך למכונת טרולינג אדירה מאחזי הדיג מאחור בתוספת מאחזי דיג קדמיים מאפשרים לכם לערוך מסעות דיג מקצועני לאורך החוף ולעומק היתרונות הגדולים מתגלים בשעת הדיג עצמו כשהמנוע מונע מאחור וחוטי הדיג מתוחים. כשלא משתמשים במשוט אין דבר שמפריע לכם ואפשר לבצע את כל פעולות הדייג בידיים חופשיות.

מצבים מסוכנים בדיג בכמה מצבים נתקלתם בשעת דייג שהדג נכנס מתחת לקיאק ועובר לצד השני. כמה פעמים נקלעתם למצב סכנה בשעת דייג כשדג חזק מושך לכם את הקיאק לעומק, במצב כזה מתגלים היתרונות הגדולים של המנוע פשוט משלבים להילוך ומשנים בין רגע את המצב.

אתם שולטים בדג ולא הדג בכם במרבית המנועים קיימים חמש הילוכים קדמיים ושלוש הילוכי רוורס המנוע מאפשר לכם תוך כדי לחימה עם הדג לשנות את מצב הקיאק למצב הרצוי לכם בעת הדיג.

תיור וסיור כשאתם רוצים ליראות את המקומות היפים באמת אין יותר טוב מקיאק ממונע המאפשר לכם ליהנות מהנוף החולף על פניכם כשידיכם פנויות לצילום ואתם מגיעים ליותר נקודות תצפית מעניינות בזמן קצר.

חופשיות בבחירת הקיאק מנוע על הקיאק משנה לחלוטין את החשיבה בנוגע לרכישת קיאק אין צורך לרכוש קיאק צר וארוך כדי להגיע לחתירה במינימום מאמץ כדי להגיע למקסימום מהירות, או לחפש את המבנה האידיאלי, המנוע מאפשר לכם לדלג על כל השלבים המייגעים בבחירת הקיאק המתאים, והופך את הבחירה ליותר קלה וממוקדת כי המנוע פותר אתכם מהחלקים המשעממים של חתירה מונוטונית למרחק. למעשה כל גוף קיאק שתיבחרו מתאים למשימה.

גם למוגבלים פיזית הקיאק עם המנוע מאפשר לאנשים עם מוגבלויות פיזיות ליהנות משיט קל ונוח עם וללא חתירה במשוט.

השכרות וטיולים חברות השכרה טיולים ומארגני מסעות דיג ומשכירי קיאקים למיניהם או מועדוני שיט עם אוכלוסייה מבוגרת ונוער יכולים להעביר חוויה אדירה במים. בנוחיות ובבטיחות.

מהירות השיט קיאק עם מנוע חשמלי ודחף מינימאלי של 30 ליברות מגיע למהירות ממוצעת של 9 קמ"ש  עם מנוע  בעל דחף של 55 ליברות אתם הופכים את הקיאק שלכם לסירה מהירה ,עם מצבר מתאים ניתן להפליג במשך שעה ועד 10 שעות ברציפות. חישוב המהירות וזמן ההפלגה פשוט ביותר ככול שאתם מעלים את דחף המנוע ( יותר ליברות דחף במנוע ) מהירות הקיאק עולה. ככל שאתם מתקינים מצבר חזק יותר  (מצבר יותר גדול באמפר שעה Ah) זמן השיט שלכם הרציף עולה בהתאם.

 

שאלות ותשובות

 

 

מה כוללת מערכת ה- BassYaks?

המערכות כוללות פלטת אל מתכת המותאמת לסוג הקיאק כדי לאפשר את הרכבת המנוע לגוף הקיאק, תושבת מיוחדת למנוע. מערכת צידוד וניהוג ממושב החותר על ידי דוושות הנשלטות ע"י הרגלים, כבלים האם מיוחדים הכוללים סוגרים מהירים לניתוק וחיבור מהיר, מוטות מתכת מתכוננים להיגוי, בורגי חיבור מנירוסטה, מערכת פדלים להיגוי מערכת פדלים מסופקת אך ורק בקיאקים שאין להם מערכת קימת, חוטים מוגנים ימים למצבר, כפתור בורר הילוכים וחוטים עד ליחידת השליטה, מחבר מהיר ימי מוגן מים שקע תקע, תא אטום קטן בסוגי קיאקים מסוימים שאין בהם גישה להתקנה מאחור. מדומם חרום. פיוז ביטחון כולל בית פיוז.

ניתן לנתק את המנוע ללא כלים?

כן, ניתן לנתק את המנוע מה- BassYaks תוך כמה שניות מגוף הקיאק המערכת מתוכננת כך שהמנוע נשלף מגוף הקיאק לשם הובלה שינוע ואחסנת הקיאק. כל מה שנידרש לנתק את המנוע הוא לשלוף סיכת ביטחון מציר המנשא של המנוע, לנתק את שני סוגרי ההיגוי המהירים, לנתק את תקע החשמל מהשקע שבגוף הקיאק כל זאת לא ייקח יותר מ- 30 שניות. 

מה קורה בשעה שאני נופל או מתהפך עם הקיאק

המערכת מצוידת במדומם חירום המפסיק מידית את פעולת המנוע כשאתם נופלים או מתהפכים עם הקיאק , ניתן להפסיק את פעולת המנוע באופן מידי בכל מצב שאתם חשים בו סכנה כל שהיא.

האם ניתן להרים את המנוע ממושב החותר?

כן, מערכת זו היא אופציונאלית וכרוכה בתשלום נוסף החותר יכול להרים או להטות את זווית המנוע בכל מצב בקלות, בצד הקיאק מותקנת ידית שעל ידי משיכה קדימה משחררת את נעילת המנוע, לחיצה על מנחי הרגלים והמנוע עולה לזווית הרצויה או מתכנס לחלק האחורי של הקיאק, כדי להוריד את המנוע למים יש רק למשוך את ידית הנעילה שבצד הקיאק התפס שנועל את המנוע משתחרר והמנוע יורד חזרה למטה למים. נתונים אלו מאפשרים לכם לשוט עם הקיאק עם משוט כבקיאק רגיל לנוע במים רדודים ולהגיע עד החוף מבלי לפגוע במנוע ובמערכת.מערכת זו ייחודית במינה והיא שומרת על המנוע והמדחף במצבי סכנה ומים רדודים.

האם אפשר לכוון את זווית וגובה המנוע ?

כן, ניתן להרים ולהוריד את המנוע עד לגובה האופטימאלי הנדרש לדגם הקיאק, וגם להטות אותו בזויות כמה דרגות, המערכת מאפשרת שיט הרמה והטית המנוע תוך כדי שיט ובכך מאפשרת לכם לשוט במים רדודים החל מגובה 15 ס"מ על ידי הטית המנוע לזווית המתאימה , העומק הרצוי להתחלת השיט מתחיל ב 25 ס"מ. מערכת זאת היא חשובה ביותר ואינה קימת בשום מערכת אחרת , כל שיט מתחיל יודע מה החשיבות של מנוע שנימצא בגובה הנכון מתחת לפני המים, מנוע בגובה  נכון  מוריד באופן משמעותי את צריכת האנרגיה, מאפשר שיט חלק, ומעלה באופן משמעותי את המהירות של הקיאק.  

האם ניתן להגדיל את זמן השיט ללא הגדלת המצבר?

כן, מנוע חשמלי  trolling motor קונבנציונאלי צורך כוח קבוע ויציב של זרם חשמלי להנעת המנוע, ללא תלות במהירות העבודה. זרם קבוע זה מתבטא בכוח מבוזבז והתחממות יתר של המנוע מה שגורם לצמצום זמן הפעלת המנוע ומקצר את חייו. במנועים רגילים המהירויות הינן קבועות (מהירות 1-5) קדימה  מהירויות אלו אינן ניתנות לשינוי דינאמי. ה-Maximizer הוא מצערת אלקטרונית משתנה אשר מספקת את המידה המדויקת של הכוח הנדרש בכל מצב מצערת, יחד עם הגדרות מהירות משתנה. אתם מקבלים את היכולת להגדיר בדיוק את המהירות הנדרשת, ומסדירים על ידי כך את כמות צריכת החשמל המועבר למנוע, כך שהוא פועל בצורה קרה יותר וללא כוח מבוזבז. באמצעות טכנולוגיה עכשווית, מצויד ה-Maximizer במייעל דיגיטלי על מנת להאריך את חיי הסוללה ולצמצם פגיעות אשר נובעות מהתחממות יתר. בעזרת ה-Maximizer תוכלו להאריך את זמן הפעילות של המנוע עד פי חמישה בכל טעינה בודדת של המצבר ! אם אתם מתכננים נסיעות ארוכות, מערכת זו היא בשבילכם.

האם ניתן להתקין בקיאק מערכות אטומות?

כן, אנחנו גאים לומר שפיתחנו מערכת אטומה המקנה את מירב היתרונות לעבודה במי ים ועל ידי כך מספקות הגנה גבוה למערכות האלקטרוניקה השומרות על המנוע ועל מערכת ה-  Maximizer האלקטרונית. המערכת מסופקת בתוך מודול שליטה אטום המותקן מתחת לסיפון הקיאק. כל האלקטרוניקה הימית חתומה בתוך קופסה אלקטרונית חכמה מאלומיניום הכוללת צלעות קירור וכבלים בדרג ימי גבוה כדי לספק הגנה מפני קורוזיה ,וכדי לשמור על חום אופטימאלי של המנוע בעת שיט ושימוש בסיבובי מנוע  RPM גבוהים.

באילו מצברים מומלץ להשתמש?

בכל דגם של קיאק יש צורך להתחשב בנפח הנתון ובמיקום שבו ניתן למקם את מצבר ה – V12 ,המערכת מתוכננת כך שהמצבר יושב בתוך הקיאק במקום נגיש לטעינה ולטיפול, המצברים המומלצים לשימוש הם מצברים אטומים בעלי טעינה ופריקה עמוקה Deep Cycle battery מצברי Gel או מצברים יבשים ללא חומצה AGM רצוי להתקין בקיאק את המצבר המרבי שאותו ניתן להניח בקיאק מבחינת גודל המצבר ושיש לו את ההספק המרבי באמפר שעה (amp hour) Ahr  וכמובן שמתאים לתקציב שלכם, מטבע הדברים קיאק גדול ורחב הינו בעל קיבולת פנימית יותר גדולה לשאת מצבר יותר גדול המאפשר זמן פעולה או מנוע יותר גדולים. במקום שאין מקום להתקין מצבר או שיש צורך להתקין מצבר גדול יותר ניתן לרכוש מאתנו קופסת מצברים ייעודיות להתקנה מהירה על הקיאק. 

לאיזה קיאקים מתאימה מערכת ה- BassYaks?

המערכת מתאימה לכל סוגי הקיאקים שניתן להניח בתוכם או עליהם מצבר, שיש להם מערכת מנחי רגלים מתכוננת עם דוושות או שניתן להתקין בהם מערכת כזאת. חלק אחורי שעליו ניתן להתקין את המערכת, ניתן לפנות אלינו עם דגם הקיאק ואנחנו נייעץ לכם בקשר להתקנת המערכת.

מהו משקל המערכת?

משקל המערכות כולל מנוע ללא מצבר מתחיל מ – 6 ק"ג ומגיע עד 10 ק"ג תלוי בעוצמת המנוע. ובאבזור האופציונאלי.

מגן מדחף למנוע?

מומלץ מאוד להתקין מגן מדחף על המנוע כדי להגן מפני פגיעה באנשים הגנה על המנוע והמדחף והגנה על ערכי הטבע במים. המגן מגביר את דחף המנוע ע"י כך שהוא מרכז את סילון המים ומעלה את מהירות השיוט.

 

 

לחץ כאן לצפייה  בפעולת המערכת עם קיאק  MINI-X ומנוע 30LB.באילת

 

 

 

מחירי מערכות ה-BassYaks

 

לבחירתכם מספר אפשרויות להתקנה עצמית של המערכת בקיאק שלכםDo-It-Yourself :

 

 

מערכות Malibu Kayaks לקיאקים

 

1. מערכת  לקיאק Mini-X כולל מנוע 12V בעל דחף של 33 ליברות. מחיר המערכת: 4,690 ש"ח

2. מערכת  לקיאק  X-treme / X-factor  כולל מנוע 12V בעל דחף של 33 ליברות. מחיר המערכת: 4,190 ש"ח

 

 

 

מערכות לקיאקים  Emotion Kayak

 

3. מערכת לקיאק Emotion Mojo  כולל מנוע 12V בעל דחף של 33 ליברות. מחיר המערכת: 4,190 ש"ח

 

 

 

מעוניין במערכת לקיאק או כלי שיט אחר, בהתקנה מקצועית? צלצל אלינו וקבל מחיר.

מעוניין במערכת לקיאק אחר שאינו מופיע ברשימה? צלצל אלינו כדי לקבל הצעת מחיר.

 

 

 

אופציות בתוספת תשלום

 

תוספת לכל הקיטים למנוע בעל דחף 40 ליברות: 800 ש"ח

תוספת לכל הקיטים למנוע בעל דחף 50 ליברות כולל מדחף גדול: 1,200 ש"ח

תוספת לכל הקיטים למנוע בעל דחף 55 ליברות כולל מדחף גדול: 1,700 ש"ח

 

 

*כפוף למלאי הקים ואישור העסקה בחברה

המחירים הינם להתקנה עצמית ואינם כוללים את הקיאק, מצבר, מטען למצבר, כושר שיט ואופציות נוספות.

המחירים כוללים מע"מ.

פטנט רשום מוגן בזכויות יוצרים Patents Pending

שיא ספיד יבואן יצרן ומפיץ בלעדי

לא נמצאו מוצרים תואמים את הבחירה.
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי