ביום רביעי ה-06.12.23 החנות פתוחה בין השעות 10:00-15:00.

מייצבים לקיאק כולל מאחז מנוע ומשקולת איזוןמייצבים לקיאק כולל מאחז מנוע ומשקולת איזון

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות


מספר פריט פנימי: 4365

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:2,199 ₪

אפשרויות לשדרוג

מחיר:2,199 ₪
הוסף פריטים לסל

תיאור המוצר

מערכת מייצבי ריחוף  כולל משקולת איזון ומאחז מנוע לקיאק פיתוח מהפכני התאמה מושלמת למרבית סוגי הקיאקים, ללא קידוחים או שינויים במבנה הקייק, הרכבה ופירוק מהירים ללא כלים.

מייצבים מתכוננים נשלפים ברוחב 2 מטר לקיאק כולל מאחז מנוע בנזין או חשמלי
הפוך את הקיאק שלך תוך מספר דקות לסירה יציבה ומהירה

פיתוח מהפכני מבית שיא ספיד הכולל מייצבי צד ומאחז מנוע מובנה ומשקולת איזון במשקל 5 ק"ג המערכת ניתנת להרכבה או הסרה מהירה תוך מספר דקות, מאפשרת לבעלי קיאקים להגדיל במידה ניכרת את היציבות של הקיאק שלכם ובאותה העת להרכיב מנוע חשמלי או מנוע בנזין בהספק של עד  3 כ"ס לצד ימין או שמאל על  מוט המיצב העובר לרוחב הקיאק , כל זאת מבלי לקדוח אפילו חור אחד בגוף הקיאק. התכנון המיוחד והמהפכני מהווה פריצת דרך משמעותית בעולם  הקיאקים  ומקנה לבעל הקיאק אפשריות  רבות להגביר את היציבות על  הקיאק להפליג למרחקים עם מנוע קטן או מנוע רב עוצמה תוך כדי תנועה  מהירה במים ביציבות גדולה  ובביטחון מוגבר. על מוט המאחז עצמו ניתן להרכיב מאחזי חכות, מגלי דגים, ומתקנים רבים ומגוונים אחרים. הקיט נבנה באופן פרטני בהתאמה מושלמת לפי דגם ומבנה הקיאק והוא כולל שתי מייצבים משני צדי הקיאק  מוט קישור לרוחב הקיאק ומקום מובנה למנוע לקיאק. בצד הנגדי של המנוע  ניתן להרכיב משקולות איזון אל חלד לאיזון משקל המנוע , הבניה המיוחדת אינה מנצלת את המייצבים שבצדי הקיאק  בכל הזמן  משום שהמשקולות מאזנות את משקל המנוע והמייצבים נמצאים מעל פני המים נכנסים לפעולה מתי שהקיאק נוטה על צדו לאחד הצדדים  חומר הבניה של המתקן  אלומיניום. הברגים בורגי נירוסטה , שני המייצבים בצדי המתקן תוצרת  Wave Armor ארה"ב . ניתן להרכיב או לפרק את המתקן והמשקולת תוך מספר דקות , המתקן קל משקל, המתקן מוגן בפטנט.

 

ניתן לרכוש את המיתקנים כל המיתקנים ללא מייצבים צלצלו או כתבו אלינו כדי לקבל מחיר.

מחיר המתקן לקיאק סטנדרט כולל מייצבים ומשקולת איזון אחת:  2,200 ש"ח

מחיר המתקן לקיאק זוגי כולל מייצבים ומשקולת איזון אחת: 2,500 ש"ח

מחיר המתקן לקיאק במידה לא סטנדרטית  כולל מייצבים ומשקולת איזון אחת: 2,800 ש"ח

 

אופציה: תוספת של משקולת מצופה אל חלד לאיזון במשקל 5 ק"ג

משקולת מצופה במשקל 5 ק"ג חומר אל חלד כולל ידיות נשיאה יצוקות בגוף המשקולת וחור מרכזי.
מחיר משקולת: 180 ש"ח

*בתמונה מוצג מתקן מנוע עם מייצבים כולל מנוע מדגם Koto Motors ארבע פעימות על קיאק דיג מהיר הנעת פדלים ומדחף מדגם Pedal Drive Tide. עם גגון שמש גשם.

 


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי