מערכת שליטה אוניברסלית כולל מאחז מנוע להתקנת מנוע בחלק האחורי של הקיאקמערכת שליטה אוניברסלית כולל מאחז מנוע להתקנת מנוע בחלק האחורי של הקיאק

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Meghi

מספר פריט פנימי: 4624

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:1,990 ₪
הוסף פריטים לסל
או

מידע נוסף

*המחיר אינו כולל את המנוע

תיאור המוצר

מערכת שליטה אוניברסלית להתקנת מנוע בחלק האחורי של הקייק מאחז מנוע אחורי לקייק הכולל מערכת שליטה מושלמת ממושב החותר  המערכת מתאימה למרבית דגמי הקייקים

קיט מושלם לשליטה מרחוק אוניברסלי למנוע להרכבה עצמית DIY - הקיט מתאים למגוון רחב ביותר של קייקים ומנועים הקיט מאפשר התקנת מנוע בחלק האחורי של הקייק ושליטה מלאה ממושב החותר בקייק על מערכות המנוע. הנעה היגוי צידוד מצערת הגז וכיבוי.

המערכת מורכבת מכמה חלקים - המתאימים למיגון רחב ביותר של קייקים ומנועים כדי לאפשר התאמה מושלמת לסוג הקיאק והמנוע שברשותכם ניתן לעשות כמה שינויים במערכת כדי שתתאים לנתונים ולמידות הקייק והמנוע שלכם.

מאחז מנוע אוניברסלי לקייק מתאים למרבית הקייקים והמנועים המצויים בשוק, את המאחז יש להתקין בחלק האחורי של הקייק והוא ניתן להתאמה בהתאם למידות החלק האחורי בקייק, ניתן להסיט את הקיר עליו מונח המנוע קדימה או אחורה בהתאם לצורך, יש לקדוח בקייק כמה חורים לשם תפיסת המאחז. הקיט מסופק עם תא עגול הכולל מסגרת ומכסה אוניברסלי מאלומיניום לאחר הרכבה מסגרת התא בקיאק ניתן להדק את האומים והדסקיות המשמשים לאחיזת המאחז לקייק דרך הפתח של התא שפתחתם בדופן הקייק ( במידה ויש לכם תא אטום בחלק האחורי של הקייק אין צורך באביזר זה ) חשוב ! יש למקם את התא במקום שיאפשר לכם גישה נוחה כדי לסגור את האומים של הברגים מתוך הקיאק של המאחז ומוט ההגבהה של ידית השליטה התמרון והצידוד בקייק. בגמר ההתקנה יש לסגור את מכסה התא, המאחז קל ביותר ומשקלו 1 ק"ג בלבד.

ידית שליטה על תמרון והצידוד של המנוע - הקיט כולל ידית הארכה קשיחה טלסקופית הניתנת להארכה מאורך של 1 מטר ועד לאורך של  1.5 מטר בהתאם למרחק המושב של הקיאק שלכם מהמנוע ובהתאם לנוחיותכם, הידית כוללת אביזרי חיבור למנוע המקנים לכם שליטה על צידוד המנוע וכיוון השיט של הקייק במים ישר ימינה או שמאלה.

מצערת גז על ידית השליטה - בקצה של  ידית השליטה נמצאת מצערת גז סיבובית המאפשרת להגביר או להוריד את רמת הגז במנוע ובכך להגביר או להקטין את מהירות השיט של הקייק במים. המצערת כוללת כבל שליטה על מצערת הגז מהמנוע המגיע עד נקודת החיבור במנוע ואביזרים המתאימים לחיבור הכבל למנוע.

מפסק חירום וכיבוי של המנוע - הקיט כולל מאחז למאריך של ידית התמרון והצידוד אשר עליו מורכב מפסק הכיבוי של המנוע מערכת הכיבוי מרחוק של המנוע כוללת כבל חשמל מוגן באורך של  1.5 מטר לחצן כיבוי ומפסק חירום כולל מדומם חירום  עם סליל ניתוק אלסטי  לכיבוי המנוע בזמן חרום.

מוט הגבהה להנחת ידית השליטה והתמרון - של המנוע, הקיט כולל מוט הגבהה עם אביזר סוגר עליון לידית השליטה.  את מוט ההגבהה של ידית השליטה יש למקם בסמוך למושב הקייק בהתאם לנוחיות החותר, מוט ההגבהה מאפשר שליטה ונוחיות מרבית בזמן השיט  על ידית השליטה והצידוד מצערת הגז והמדומם.

חוט הנעה כולל ידית משיכה וגלגלת - הקיט כולל חוט מאריך חזק הכולל ידית משיכה בדומה לידית ההנעה הנמצאת על המנוע, את חוט ההארכה יש לחבר לידית המשיכה וההתנעה של המנוע החוט עובר דרך גלגלת סגורה במוט ההגבה להגברת מומנט המשיכה עד לגלגל משיכה המונח על ציר ומעמד הקיבוע לקייק שאותו יש לקבע בקדמת  מושב הקייק בהתאם לנוחיות שלכם, הגלגל מאפשר משיכה של החוט וידית ההנעה בקלות כדי להניע את המנוע המורכב מאחור.

משקל המערכת - קיט המערכת קל ביותר ושוקל 2 ק"ג בלבד , חומרי הבנייה אלומיניום כבלי חשמל ופלסטיק איכותיים.

*לקוח נכבד שים לב ! ההתקנה עשויה להשתנות בהתאם לדגם וסוג הקיאק, הקיט מורכב מכמה חלקי אלומיניום המאפשרים לעשות חתכים והתאמות בהתאם לצורך. יש לקדוח בקייק ולהתקין תא אטום המסופק בקיט לצורך התקנת האביזרים. במידה ויש לכם שאלות בקשר להתאמת מוצר זה לקייק שיש ברשותכם או לסוג המנוע נא פנו אלינו במיל או בטלפון.

*הערה - יש לוודא התאמה לקייק שברשותכם לפני הרכישה.

 

 

אופן הרכבת המערכת על הקייק

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*הסרט והתמונות להמחשה בלבד

 הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים

מיכל  דלק רזרבי למנוע 5 ליטר כולל צינור ברז דלק ומערכת חיבור ניתוק מהיר מהמנוע

מיכל דלק רזרבי למנוע 5 ליטר כולל צינור ברז דלק ומערכת חיבור ניתוק מהיר מהמנוע
מחיר:299 ₪

מנוע 2.5 כוח סוס ארבע פעימות דגם Suzuki DF2.5

מנוע 2.5 כוח סוס ארבע פעימות דגם Suzuki DF2.5

מחיר רגיל: 4,790 ₪

מחיר מבצע: 3,290 ₪

מנוע בנזין ג'ט יפני Pantaneiro Jet Turbo חזק בהספק 3 כ"ס לקיאקים וסירות

מנוע בנזין ג'ט יפני Pantaneiro Jet Turbo חזק בהספק 3 כ"ס לקיאקים וסירות

מחיר רגיל: 3,350 ₪

מחיר מבצע: 2,799 ₪

מנוע 2.5 כוח סוס שתי פעימות דגם Koto T2.5S

מנוע 2.5 כוח סוס שתי פעימות דגם Koto T2.5S

מחיר רגיל: 1,990 ₪

מחיר מבצע: 1,190 ₪
התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי