מאחז מנוע אוניברסלי אחורי לקיאק מתאים למרבית הקיאקים והמנועים המצויים בשוקמאחז מנוע  אוניברסלי אחורי לקיאק מתאים למרבית הקיאקים והמנועים המצויים בשוק

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Meghi

מספר פריט פנימי: 4631

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:649 ₪
הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

מאחז מנוע אוניברסלי אחורי לקיאק - מאחז מנוע אוניברסלי לקיאק המתאים למרבית הקיאקים והמנועים המצויים בשוק, את המאחז יש להתקין בחלק האחורי של הקיאק והוא ניתן להתאמה בהתאם למידות החלק האחורי בקיאק, ניתן להסיט את הקיר עליו מונח המנוע קדימה או אחורה בהתאם לצורך, יש לקדוח בקיאק כמה חורים לשם תפיסת המאחז. המתקן מסופק עם תא עגול הכולל מסגרת ומכסה אוניברסלי מאלומיניום לאחר הרכבה מסגרת התא בקיאק ניתן להדק את האומים והדסקיות המשמשים לאחיזת המאחז לקיאק דרך הפתח של התא שפתחתם בדופן הקיאק  ( במידה ויש לכם תא אטום בחלק האחורי של הקיאק אין צורך באביזר זה ) חשוב ! יש למקם את התא במקום שיאפשר לכם גישה נוחה כדי לסגור את האומים של הברגים מתוך הקיאק של המאחז ומוט ההגבהה של ידית השליטה התמרון והצידוד בקיאק. בגמר ההתקנה יש לסגור את מכסה התא. המאחז קל ביותר ומשקלו כ-1 ק"ג בלבד.

כשקיים לפניכם מאחז מקורי כזה במחיר כזה אל תתפשרו על פחות ... בים רק ציוד וקיאקים של שיא ספיד כי אנחנו לא מתפשרים על איכות.

 

 

*הסרטים והתמונות להמחשה בלבד


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי