קיאק ישיבה עליונה לחתירה דייג וגלישת גלים FeelFree New Nomad כולל גלגל הובלה


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


 

 

דגם הקיאק הוותיק והנמכר ביותר בישראל משנה את פניו, בשנת 2021 הגיעו שני דגמים חדשים של ה- New Nomad הקיאקים החדשים!

 

לצפייה בסרטי  פעולה נוספים של קיאק ה-NOMAD לחץ כאן

     

     

דגמי NEW NOMAD 2021 : הינם קיאקים מתקדמים ביותר הקיאקים החדשים מצוידים בעיצוב חדשני, התכנון המתקדם מעניק לקיאק מהירות גבוהה והתנגדות נמוכה ביותר מבנה הקיאק המשופר מעניק לחותר יציבות גבוה ואיכות חתירה מעולה

דגם הקיאק הוותיק והנמכר ביותר בישראל משנה את פניו בשנת 2021 בדרך לישראל המשלוח הרביעי של דגם ה- New Nomad החדש הקיאק שישנה את הרגלי החתירה וגלישת הגלים בישראל .

 

המשלוח הראשון נמכר וכבר נמצא במים התגובות שאנחנו מקבלים מהגולשים והחותרים שרכשו את ה- New Nomad מדהימות . למטה תמצאו כמה תמונות של ה- New Nomad החדש בפעולה באת הסערות הגדולות של החורף. עכשיו הגיע המשלוח הרביעי

 

דגמי 2021 המהפכניים מצוידים באביזרים חדשים ומשופרים, קיאק דגם 2021 כולל כיסא משופר עם משענת גבוה ותחתית מרופדת לישיבה,שני סוגרי ברונזה לחיבור וניתוק מהיר של המושב ותיק בגב המשענת, בקבוק שתייה מאלומיניום כולל מאחז, מאחז למשוט, תא אטום מרכזי גדול עם מכסה איכותי מגומי התא כולל רשת פנימית לשמירה שהחפצים לא יתפזרו בגוף הקיאק תא מטען אחורי גדול ועמוק ומנוקז כולל רצועות אלסטיות שקועות,ארבע ידיות יצוקות.מקום מובנה להנחת המשוט, שני מאחזי חכות מקוריים עם לישים לאבטחת החכות. פלג ניקוז מים משופר ושלוש שנות אחריות*

 

אלפי חותרים אמרו כן ל-Nomad והפכו את קיאק זה לקיאק הנמכר ביותר והמוביל בתחומו בישראל כמו בשאר מדינות העולם, לדגם זה מספר יתרונות בולטים המציבים אותו הרבה לפני כולם, ונתחיל באורך – 2.94 מטר מידה טובה באמצע לא קצר ולא ארוך מידי יחסית לגודלו נושא יותר משקל מכל קיאק מקביל אבל שוקל פחות,

 

המבנה המיוחד מאפשר שימוש בטוח, יציב ומהיר במצבי ים ומים משתנים ואינו מצריך ידע או ניסיון מוקדם. הישיבה נוחה ומפנקת עם מקום נוח מאוד לרגלים גם לילדים וגם לחותרים גדולים וכבדים,החרטום הגבוה מאפשר גלישה בגלים חתירה מהירה במינימום מאמץ והגעה לביצועים מרשימים ללא הכנה מוקדמת. קיאק זה ורסטילי ומותאם למגוון שימושים רחב מחתירה בנחלים במקומות מים רדודים וסלעיים, גלישה בים גבוה, חתירה מהירה, נשיאת משקל גבוה או חפצים בצורה יבשה ומאובטחת וכקיאק דייג וצלילה מעולה.

 

הידיות החזקות מלפנים ומאחור,ובאמצע הקיאק מאחזי האביזרים היצוקים בגוף, תא אטום מרכזי עם גישה נוחה ותא נשיאה הפתוח מאחור, המושב המשופר נקזי המים השקועים ופתחי הניקוז הגדולים מאפשרים שימוש במצבי ים גבוהה, הישיבה נוחה ביותר הודות למושב הארגונומי יצוק כשמעליו כיסא דה לוקס חדש עם משענת מתכוננת,קיאק זה נחשב לאחד הקיאקים המהירים ביותר בקטגורית הישיבה העליונה בתחום זה בעולם ומאפשר גם ביצועי אסקימו רול. המבנה המיוחד מוריד את הגרר במים,

 

 

קיל התקפה ייחודי עם הגלגל בסופו מאפשר התקדמות מהירה וחלקה בהשקעת כוח מזערית, דגם זה אינו מצריך ניסיון או ידע מוקדם בחתירה. חומר הבניה M.D.P.E kayaks molded from high performance plastic עם חמישה מילימטר עובי בסיפון העליון ויותר משישה מילימטר בתחתית יוצרת גוף חזק ועמיד ביותר ומעניקה לחותר הרבה שנים של שקט נפשי בשימוש מאסיבי.

 

תוסיפו לכך את הנדסת האנוש הגבוה ומגוון הצבעים הגדול המחיר הנוח ותקבלו את הסיבה לכך שיותר חותרים בוחרים את קיאק זה כבחירה המועדפת לכל מצב ים, דגם זה הינו בעל ביקוש גבוה ביותר גם בתור קיאק משומש ומשיג תשואה גבוה גם בתור קיאק יד שנייה.

בקיאק שני מאחזי חכות מאחורי מושב החותר.

*כפוף לטופס האחריות.

FEELFREE קיאקי חתירה ספורט ודייג: אתם מחפשים לעלות מדרגה ולקבל את הקיאק האולטימטיבי שיהיה מהיר יציב קל חזק כזה שלא שוקע עם כושר העמסה גבוה, קיאק שיחתוך את המים בקלות, שיעבור גלים גבוהים וים רוגש ללא בעיה אבל שיהיה קל משקל ובעיקר שיאפשר להעמיס עליו הרבה ציוד ושיהיה נוח בעת שהיה ארוכה במים.קיאק ה- NEW NOMAD החדש יעניק לכם את התכונות האלה ובעטיפה אחת. הקיאקים החדשים מתוצרת FEELFREE בנויים מפוליאתילן פלדה החזק והעמיד ביותר מסוגו בתחום,

גלגל הובלה אחורי: מהפכה בתחום הקיאקים בעולם ה-NEW NOMAD כולל גלגל הובלה. הקיאק מצויד בגלגל הובלה רחב בתחתית המאפשר להוביל את הקיאק על משטחים מרוצפים אספלט חול ועוד... ובמים מקנה חתירה מהירה ומשמש כמיצב כיוון...הגלגל חוסך לכם עגלת הובלה.

קיאק משפחתי אידיאלי : קיאק ה- NEW NOMAD בשל כושר הנשיאה הגבוה מעל 150 ק"ג מאפשר נשיאת ילד בתא השיט ומאפשר לכם שיט משפחתי מהנה ושילוב המשפחה בחוויה..

איכות ללא פשרות : דגמי ה - NEW NOMAD מציבים רף חדש באיכות,מאחזי האביזרים שקועים ובנויים מנירוסטה 316, האומגות בתא המטען שקועות בגוף ומחוברות בברגיי נירוסטה משובחים, מכסי התאים האטומים עשויים מגומי איכותי, כיסאות קנווס מרופדים ובנויים מחומרים איכותיים ביותר וכוללים מאחזי ברונזה לשליפה מהירה. מאחזי האביזרים שקועים בגוף הקיאק, החלק העליון של הקיאק חלק ללא בליטות ומאפשר העמסה והובלה על גג הרכב בקלות.

תא שיט ענק : הקיאקים החדשים מצוידים בתא חותר חדש ומתקדם. עם נוחות ישיבה גבוה מנחי רגלים בדרגות שונות המאפשרים קיבוע מדויק של הרגלים,בתא שש חורי ניקוז מים גדולים עם טבעות סניקה מהירה.

אבזור ברמה גבוה ביותר : החל מכיסא חדש ומפואר וכלה בתאים אטומים מתקדמים הכוללים שקי רשת, מאחזי חכות מתקדמים, בקבוק שתייה מאלומיניום. מאחזי אביזרים שקועים ועוד...

דפנות צד משופעות : דפנות הקיאק משופעות ומקלות ביותר לניצול יכולת החותר בזמן החתירה במשוט הדופן העליונה משופעת חלקה ומאפשרת חתירה קלה ונוחה, ועליה קלה מהמים.

ה- NEW NOMAD : הינו קיאק מתקדם הקיאק עיצוב חדש ומהפכני מביא אותו להיות הבחירה הנכונה והבחירה המועדפת על ידי חותרים הרוצים לשוט בנוחיות במהירות ביציבות עם קיאק שיש בו נתונים שלא תמצאו באף קיאק בודד / משפחתי אחר.

גוף הקיאק : גוף ה- NEW NOMAD עבר שינוי מהפכני לעומת ה- NOMAD הוותיק והמוצלח שמשרת אלפי חותרים מרוצים שרכשו אותו במשך השנים גוף הקיאק בנוי משלוש קומות שונות המקנים לו מהירות יציבות חתירה בים רוגש וחתירה מהנה בגלים, התחתית בנויה על שדרית צרה ומחודדת המאפשרת לקיאק לחתוך במים במהירות ועם גרר נמוך ביותר, החלק האמצעי מקנה לקיאק את היציבות והתגברות על מצבי ים סוערים. החלק העליון הכולל רוקר היקפי וחרטום גבוה מאפשר לחותרים גלישת גלים מהנה ומונע מהגלים לעלות על הסיפון לשטוף את חרטום הקיאק.

 

מושב מתכוונן עם כמה מצבים המאפשר לחותר שהיה ארוכה במים בנוחיות מפנקת. המושב מרופד עם משענת גב ארגונומית גבוהה, המושב מקנה נוחות ישיבה מעולה לאלה המבלים זמן רב במים ומחפשים נוחיות או לסובלים מבעיות גב. בגב המושב תיק אחסון לחפצים קטנים.

תאים אטומים : ה- NEW NOMAD מצויד בתא אטום בקוטר 20 ס"מ התא מוגבה מגוף הקיאק ומוקף בתעלות ניקוז מים דבר המונע התהוות מים מסביב לתא ושומר עליו יבש, כיסוי גומי משובח וחדשני הכוללים קורד אבטחה לגוף הקיאק אוטם את הפתח בצורה מעולה, בתוך התא תמצאו רשת ייעודית המונעת מהחפצים המנוחים בתא להתפזר בתוך בטן הקיאק. מיקום התא בקדמת מושב החותר מאפשר גישה קלה ונוחה לכל החפצים שהנחתם בהם במהלך השיט ושליפה בקלות לא מאמץ.

גשר אמצעי מחוזק: במרכז תא החותר תמצאו משטח מוגבה מחוזק וגבוה המאפשר קיבוע אביזרים אלקטרונים כגון מגלה דגים, GPS מאחז למפרש ומאחזים אחרים החומר עובי באזור זה מאפשר הברגת ברגים קדיחה ומסמור ניטים לקיבוע.

ידיות יצוקות: בקיאק ארבע ידיות יצוקות חזקות ביותר המאפשרות לכם להרים לשאת לקשרו ולעגן את הקיאק במצבים שונים בבטחה ובמהירות, שני ידיות צד יצוקות מאפשרות לכם להרים את הקיאק בצורה מאוזנת במהירות ובקלות כמו שאתם נושאים מזוודה,ידית קדמית מאסיבית ביותר מאפשרת רתום וקשירה של הקיאק מקדימה עיגון לעוגן קשירה מסיבת למזחים ועוגנים למיניהם ובזמן העמסה או גרירה בים. ידית אחורית שקועה מוסתרת מאפשרת הרמה של הקיאק בצורה בטוחה וחזקה.

מושב חותר אמצעי: מושב החותר בקיאק מצוי באמצע המאפשר לחתור בקיאק במהירות וביציבות גבוה.

מנחי רגלים שקועים : בקיאק מנחי רגלים נוחים במיוחד המנחים כוללים שקעים לעקבים המאפשרים לחותר לקבע את כף הרגל במידה ובנוחיות הרצויה לו.

נירוסטה נירוסטה ועוד פעם נירוסטה: בחברת פיל פרי לא מאמינים בניטים או בפלסטיקה זולה כל הברגים בקיאק כולל מאחזי האביזרים מהודקים לקיאק בבורגי ומוטות נירוסטה משובחת דגם 316.

תא מטען אחורי : תא המטען האחורי בקיאק גדול עמוק ורחב ומאפשר לכם להניח ארגז דיג גדול בלון צלילה או ציוד רב, התא מצויד ברצועות אלסטיות המאפשרות קיבוע ואבטחת הציוד בצורה מוגנת ובטוחה התא מצויד בשני נקזי מים גדולים עם שקעי סניקה לניקוז מהיר ויעיל של התא.

ניקוז מים מהיר: הקיאק מצויד בשש נקזי מים גדולים הכוללים שקעי סניקה גדולים המאפשרים ניקוז מים מהיר ויעיל מהסיפון העליון של הקיאק ומאפשרים לו שיט בים סוער וגלי במיוחד.

גימור מוקפד : דגמי הקיאקים החדשים הינם בעלי גימור וחומרי בניה מתקדמים וקלים ברמה גבוה מכל קיאק שאתם מכירים, חלק עליון מחוספס ותחתית חלקה למשעי ידיות נשיאה נוחות וחזקות ועיצוב מתקדם ניתן לקבל את הקיאקים במבחר צבעים.

תחתית מיוחדת בעלת מובילי זרימה: מקנה לקיאק התקדמות ושמירת כיוון יציבה הקיאק מעולה לצרכי דיג וצלילה ומאפשר טווח פעולה גדול וחתירה לעומק במהירות גבוה. מידת האורך של הקיאק 294 ס"מ היא מידה נוחה המקנה לכם חופש פעולה רחב והרבה הרבה מקום, המבנה החזק של הקיאק מאפשר נשיאת משקל גדולה של ציוד ואנשים.

מבנה חזק : של הקיאק מאפשר העמסה של ציוד ואביזרים במשקל של 150 ק"ג כ – 15% יותר מקיאק מקביל.

חומר הבניה פוליאתילן פלדה : הינו החומר המתקדם ביותר הקים בתחום בנית הקיאקים, הוא בעל משקל סגולי נמוך מהמים,המקנה לקיאק כושר ציפה גדול, חוזק , עמידות, הפוליאתילן ממנו בנוי הקיאק הינו פלסטיק המיוצר בצפיפות גבוה בעל זיכרון מובנה המקנה לקיאק אריכות ימים תוך שמירה על צבע וצורה ראשוניים.

מבנה מיוחד: תחתית חדשה עם קיל התקפה חד ליטוש קפדני של התחתית ושוקע של 12 ס"מ מתחת לפני קו המים יוצר קיאק יציב ביותר וסלחני מאוד כלפי החותר המאפשר לתקן טעויות בקלות יתרה.ואת אחד מקיאקי החתירה והגלים הטובים ביותר.בחרטום הקיאק רוקר קדמי המונע מהמים לעלות על סיפון הקיאק

שני מאחזי חכות כסטנדרט: הקיאק מצויד בשני מאחזי חכות מקוריים המאחזים כוללים לישים לאבטחת החכה ניתן לקבע לחלק העליון עוד שני מאחזים בחלק הקדמי ובכך לקבל את אחד ממכונות הדיג המתקדמות ביותר בתחום.

מגלי דגים GPS : וציוד אלקטרוני אחר בקיאק מקום מיוחד להרכבת ציוד אלקטרוני ואחר על גבי משטח קדמי מחוזק.

נקודות עגינה ואבטחה לאורך הדופן העליונה מאחור ובסמוך למושב החותר ממוקמות נקודות עגינה רבות מאסיביות ושקועות המאפשרות קשירה אבטחה ועיגון לחכות לישים ואביזרים בצורה בטוחה.

פלאג ניקוז מים עם מכסה מאובטח הקיאק מצויד בפלאג ניקוז מים המאפשר ניקוז מים נוח.

משקל הקיאק 20 ק"ג בלבד, נתון זה מושג הודות לחומרי הבניה החזקים ולתכנון מתקדם בסופו של יום אתם מקבלים את קיאק מעולה במידה האידיאלית, אתם נושאים פחות משקל ושטים הרבה יותר מהר עם יותר ציוד.

צבעים: את הצבעים של קיאקי FeelFree לא תמצאו באף קיאק אחר צבעים עזים חזקים הנראים למרחוק מיוחדים מוגני קרינה ודהייה UV ברמה גבוה ביותר, הפיגמנטים מוטבעים בחומר בתהליך היצור ומעניקים לקיאק מראה חדש ורענן בכל עת.

אופציות: רצועות בירכיים, ליש למשוט, חרב כיוון לגלישה וחתירה,

*לגוף הקיאק ניתנות שלוש שנות אחריות.

*כפוף לטופס האחריות.

 

קיאקים - קיאק Nomad קיאק Nomad לשימוש משפחתי

 

יש קיאקים... ויש Nomad - קיאק לכל מצב ים!

 

אחריות קיאקים

 

 

אנו מאמינים במוצרינו שהם הטובים מסוגם ובנויים מן החומרים המתקדמים ביותר בתעשייה זו, ולכן... אנו מעניקים שלוש שנות אחריות לגוף הקיאק!

 

 

החבילה כוללת:

 

נתונים ויתרונות:

 

אורך

2.94 מ'

רוחב

74.5 ס"מ

משקל

20 ק"ג

משקל העמסה

150+ ק"ג

*כפוף לטופס האחריות.

מידע נוסף

יצרן FeelFree Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 294 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 75 
משקל (ק"ג) 20
משקל העמסה(ק"ג) 150
כולל אפודה ללא
כולל משוט ללא

מספר פריט פנימי: 1245

זמינות: במלאי.

מחיר:4,490 ₪
הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי