קיאק מתקדם לדייג FeelFree Lure 13.5


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


 

קיאקי הדיג הנמכרים ביותר בעולם עכשיו בישראל

 

קיאקים לדיג - קיאקים ישיבה עליונה   LURE 13.5 Feelfree 

קיאק דיג מתקדם אשר תוכנן לתת לדיג תכונות של מהירות נוחיות יציבות ותפעול ברמה שאינה קימת כיום בקייקים מקבילים. קייק ה- LURE 13.5 הוא קיאק מהיר וזריז אשר מסוגל להתמודד עם גלי הים הגבוהים ולפתח מהירות בקלות מפתיעה גם במים שקטים.

קייק ה- LURE 13.5 מקדים בכמה רמות את כלל קייקי הדיג הקיימים היום בעולם הודות לכמה פטנטים ופיתוחים של חברת Feelfree החברה היחידה שמייצרת את הקייקים שלה מחומרי פלסטיקה וחומרים מתקדמים אשר מקנים לקייק מראה אסטטי נקי ועמידות מוכחת למשך שנים.

הקייק מצויד בכמה שכלולים ופטנטים ייחודים – ארבע ידיות יצוקות בגוף הקייק לנשיאה וקשירה, גלגל הובלה רחב מאחור, ידית נשיאה אחורית רחבה מרופדת וארגונומית, שני מאחזי כוסות / פחיות שתיה . בקבוק שתיה מאלומיניום כולל פקק מיוחד.  הכנה למערכת הגה כולל מערכת פדלים משוכללת Smart track footrest לרגלים. ושכלולים מיוחדים רבים אחרים.    

לקיאק חרטום מחודד גבוה המפלח את המים בקלות ובמהירות, הירכתיים בקייק גבוהים מונחים על שדרית צרה חלקה וארוכה הנמשכת עד לחרטום הקייק. דבר המקנה לו יכולות גלישה וחצייה מעולה בגלי החוף והתגברות על ים רוגש וגלי. הקייק מיוצר במפעל שהוא המתקדם מסוגו בעולם באמצעים ובחומרים המתקדמים ביותר הקיימים בתחום זה אשר מקנים לתחתית הקייק חיכוך נמוך ביותר מהירות ועבירות גבוה ביותר במים.

 

קיאק LURE 13.5  מסופק כסטנדרט עם האבזור המפורט להלן

הקיאק מצויד במושב מרופד משוכלל Gravity Seat המתרומם עד לגובה של 25 ס"מ מסיפון הקייק ויורד בנגיעה הכיסא המרופד מדגם Gravity Seat  נוח ביותר שומר על מרכז כובד קבוע ומאפשר לחותר מגוון רחב של תנוחות ישיבה נוחה ושל מצבי גובה שונים מבלי לאבד את היציבות ואת מרכז הכובד בקיאק.  בצידי המושב תמצאו כיסי רשת נוחים לאחסנת ציוד לשליפה מהירה.

 

ליש אחיזה ועמידה לפני המושב נמצא ליש המעוגן לגוף הקייק בנקודת עגינה חזקה ברגע שהחלטתם לקום מהכיסא בכל מצב שהוא הליש מאפשר לכם לקום ולעמוד בקלות תוך כדי שאתם אוחזים ברצועת הליש התומכת אתכם מלפנים.

תא שיט מרווח ונוח הכולל מסילות להנחה של אביזרים בשני צדי הקייק, קצפה מרופדת בשטיח גומי מחוספס מיוחד למניעת החלקה, והמון פינוקים.  

תא אחסנה פתוח ענק עם רצועות אלסטיות הנעות על מסילות וניתנות למיקום משתנה ושליפה בין רגע, התא כולל רצועות בתא המטען לקשירת מצבר ארגז דייג צידנית ענקית Ice Box או ציוד אחר, בתא  שני מסילות אלומיניום ייעודיות המיועדות להנחת אבזרים אופציונליים כגון - Uni-Track . Uni-Bar Standard או מערכת  Uni-Bar Deluxe.

תא אחסנה עם מכסה מבודד בעל משטח חיתוך עליון -  בחזית הקייק תא אחסון ענק עם ניקוז תחתון לתוך המים, התא מצויד בחלק הפנימי במעטפת אלומיניום לשמירה של טמפרטורה קבועה בתא ולאחסנה קרה של שתיה מזון ודגים. מעטפת האלומיניום מחוררת בתחתית כדי לאפשר מעבר נוזלים מתוך התא החוצה לתוך המים. מכסה התא בנוי מחומר קשה משובץ ברמה של קרש חיתוך אשר מאפשר מדידה חיתוך והכנת פיתיונות או מזון בזמן הדיג.

תותבים מובנים לחכות  הקייק מצויד בתותבים מובנים על הסיפון  העליון של תא החותר, שקעים מיוחדים  אלו מאפשרים להניח את החכות על סיפון הקייק בצורה מסודרת ובטוחה בשעה שהם אינם בשימוש.

רצפה מרופדת -  רצפת הקייק בתא השיט מרופדת בגומי מיוחד מחוספס המאפשר עמידה יציבה איתנה על הקייק ומונע החלקה.

פוד נשלף להנחת ציוד אלקטרוני - בקדמת מושב החותר   sonar & electronic podנשלף הבנוי כיחידה נפרדת בתוך גוף הקייק ומאפשר התקנה והצבה ללא קידוחים או הדבקות כל שהם של מגלה דגים ה - GPS וציוד אלקטרוני אחר. בתוך ה – POD ניתן להכניס את המצבר והחוטים בתוך תעלות חיווט ייעודיות, בתחתית מקום לחיבור המתמר ( transducer ) בגחון הקיאק פתח ייעודי למתמר הגלאי, ללא צורך בהדבקה, דבר המשפר באופן ניכר את קריאת הנתונים של הגלאי מן הים. ומאפשר הגנה מוחלטת על גלאי הדגים בשלב של חתירה גלישה או חצייה של גלי חוף גבוהים. התא מאפשר שליפה בגמר השימוש ונשיאה נוחה.

תא אטום תא אחסון אובלי גדול בחרטום – תא ענק אובלי עם מכסה אטום הכולל נעילה יעילה המכסה מצויד בציר המאפשר לפתוח אותו במלואו בקלות ובביטחוןבתוך התא מקום אחסנה יבשה ענק לציוד ואביזרים.

שני מאחזי דיג מיוחדים - בצדי מושב החותר הקייק מצויד בשני מאחזי דייג מיוחדים גדולים מידה L  כולל שני לישים אלסטיים לאבטחת החכה המאפשרים להניח בגב מושב החותר חכות גדולות וחזקות לדיג בגרירה ועוד שני מקומות מובנים להנחת מאחזי חכות אופציונליים לשתיים קדמיות לדיג סטטי, ג'יג או ג'יג לייט. ובנוסף אין ספור אפשריות להנחת מאחזי חכות או אביזרים על המסילות שבתא המטען או בתא השיט על ידי שימוש באבזרים האופציונליים כגון - Uni-Track . Uni-Bar Standard או מערכת  Uni-Bar.

שני נקודות הכנה לשני מאחזי דיג קדמיים קבועים או נשלפים - בשני צידי הקייק לפני החרטום בקייק שני מקומות ייעודיים לפני החרטום להנחת מאחזי דיג שקועים או חיצוניים.

נקודה מחוזקת קדמית מרכזית - בחרטום הקייק להנחת מתקן לעוגן דגל או ציד אחר לפני חרטום הקייק.

מנחי רגליים מתכוננים - חכמים Smart track footrest ונוחים מאוד מאפשרים לחותר לכוון במהירות וביעילות את מידת ההנחה של הרגלים בקייק.

 

שני מחזיקי משוטים /חכות עם מגרעות צד בצדי הקיאק קושרות בנג'י עם וו קיבוע למשני משוטים או חכות בצדי הקייק , בחלקו האחורי הברגה מיוחדת לדגל צלילה.

גלגל הובלה רחב - הקייק מצויד בגלגל הובלה רחב הנמצא בירכתי הקייק ומאפשר להוביל את הקייק על לתוך המים והחוצה לחוף בנוחיות רבה.

משטח עמידה מרופד ומחוספס - בתא השיט תמצאו משטח עמידה מרופד בגומי מיוחד המשטח רחב ונוח המאפשר לכם לשבת לעמוד ולעשות את כל הפעילות במים בנוחיות וביציבות.

שני פקקי ניקוז - עם מכסים בתחתית המושב הקייק מצויד בשני פקקי ניקוז איכותיים הניתנים לסגירה או פתיחה בזמן השיט מאפשרים לחותר אם לשוט כשתא השיט יבש או עם ניקוז מלא.

ארבעה עשר חורי ניקוז הקייק מצויד ב - 14 חורי ניקוז גדולים הכוללים טבעות סניקה הקפיות המנקזים במהירות שיא את הסיפון העליון של הקייק ואת תא השיט של החותר ומשאירם אותו יבש

פלג ניקוז מים עם מכסה מאובטח – בצד הקייק פלג ניקוז מים המאפשר לרוקן את המים מתוך הקייק עשהו מוטה על הצד הפלג מצויד במכסה מאובטח.

 

 

אורך הקיאק  רוחב הקיאק משקל הקיאק קיבולת הקיאק
411 ס"מ 91 ס"מ 43 ק"ג 227 ק"ג

מידע נוסף

יצרן FeelFree Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 411 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 91 
משקל העמסה(ק"ג) 227
מערכת פדלים ניתן לרכוש בנפרד

מספר פריט פנימי: 3732

זמינות: במלאי.

מחיר:8,590 ₪
הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי