קיאק מתקדם לדייג FeelFree Lure 11.5


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


 

 

קיאקי הדיג הנמכרים ביותר בעולם עכשיו בישראל

 

 קיאק לדיג - קיאק ישיבה עליונה מדגם  FeelFree Lure 11.5 

קיאק ה - Feelfree  מסדרת  Lure  החדשה מביאה אליכם קיאקי דייג, מתקדמים, נוחים. יציבים. המצוידים באביזרים ייחודיים המאפשרים לכם לצאת לים בנוחיות בביטחון כשאתם מצוידים במירב הטכנולוגיות החדישות והמתקדמות הפותחות בפניכם מגוון אפשרויות ענק והכל בקיאק אחד קטן ממדים אבל נוח וגדול מאוד בביצועים.

קיאק ה- Lure 11.5 לוקח אתכם לרמה חדשה של יציבות, המבנה הייחודי של הקיאק מאפשר דייג גם בישיבה ובתנאי מים רוגעים גם בעמידה.

הקיאק מצויד במושב מרופד משוכלל Gravity Seat המתרומם עד לגובה של 25 ס"מ מסיפון הקייק ויורד בנגיעה הכיסא המרופד מדגם Gravity Seat  נוח ביותר שומר על מרכז כובד קבוע ומאפשר לחותר מגוון רחב של תנוחות ישיבה נוחה ושל מצבי גובה שונים מבלי לאבד את היציבות ואת מרכז הכובד בקיאק.  בצידי המושב תמצאו כיסי רשת נוחים לאחסנת ציוד לשליפה מהירה.

רצועת עמידה  בקייק רצועה מיוחדת המסופקת כסטנדרט מאפשרת לחותר  לקום מהמושב ולעמוד על המשטח תוך שהוא נתמך ברצועה הבאה מקדמת הקיאק ומעוגנת לגוף הקיאק בשני נקודות עגינה  קדמיות חזקות.

יציבות  גוף הקייק רחב במיוחד 86.5 ס"מ מאפשר לכם חתירה יציבה ובטוחה גם בים רוגש וגלי. ואפשרות לחבר סוגי מנועים  בנזין וחשמל שונים לקייק כדי להגיע למקומות הדיג הרחוקים במהירות ובביטחון.

יכולת העמסת משקל מדהימה  של 193 ק"ג המאפשרת להעמיס על הסיפון  חותרים בעלי משקל כבד וציוד רב  בביטחון מרבי.

גלגל הובלה רחב על שדרית הקייק בחלק האחורי תמצאו גלגל הובלה רחב המאפשר לכם להוביל את הקייק על ציודו אל המים והחוצה מבלי להזדקק לשאת את הקייק ביד או לרכוש עגלת נשיאה מסורבלת .

ארבע ידיות נשיאה יצוקות  בקייק תמצאו ארבע ידיות נשיאה יצוקות שני ידיות נשיאה וקשירה חזקות אחת בקדמת הקייק ואחת מאחור המאפשרות לכם לשאת, לעגון, לקשור ולאבטח את הקייק בזמן ההובלה או באחסנה. ועוד שני ידיות צד שקועות בגוף הקייק הנמצאות במרכז הכובד של הקייק המאפשרות לשאת את הקייק בדומה למזוודה המצוידת בידית נשיאה מרכזית .

שני מאחזי מאחזי חכות / משוטים משני צדי הקייק מאחזי החכות/ המשוטים בדגם זה מיוחדים במינם והם מאפשרי לאחוז את החכה / המשוט בצורה מאסיבית יציבה הודות לכך שבגוף הקייק מובנים שני שקעים מתאימים  הכוללים ארבעה רצועות אלסטיות שנים מכל צד של הקייק מעגנות בחוזקה את הציוד למקומו.

פוד נשלף להנחת ציוד אלקטרוני - בקדמת מושב החותר sonar & electronic pod נשלף הבנוי כיחידה נפרדת בתוך גוף הקייק ומאפשר התקנה והצבה ללא קידוחים או הדבקות כל שהם של מגלה דגים ה - GPS וציוד אלקטרוני אחר. בתוך ה – POD ניתן להכניס את המצבר והחוטים בתוך תעלות חיווט ייעודיות, בתחתית מקום לחיבור המתמר ( transducer ) בגחון הקיאק פתח ייעודי למתמר הגלאי, ללא צורך בהדבקה, דבר המשפר באופן ניכר את קריאת הנתונים של הגלאי מן הים. ומאפשר הגנה מוחלטת על גלאי הדגים בשלב של חתירה גלישה או חצייה של גלי חוף גבוהים. התא מאפשר שליפה בגמר השימוש ונשיאה נוחה.

 

נירוסטה נירוסטה ועוד הפעם נירוסטה כל מאחזי האביזרי והתא האטום מעוגנים למקומם ע"י בורגי נירוסטה משובחים ולא ע"י ניטים.

תותבים מובנים לחכות  הקייק מצויד בתותבים מובנים על הסיפון  העליון של תא החותר, שקעים מיוחדים  אלו מאפשרים להניח את החכות על סיפון הקייק בצורה מסודרת ובטוחה בשעה שהם אינם בשימוש.

חדש - מאחזי החכות מסופקים כסטנדרט עם לישים לאבטחת החכה.

תא מטען אחורי גדול בקיאק תא המטען האחורי בקיאק ייחודי במינו והוא מצויד בכמה אבזרים מתקדמים.

רצועות אבטחה אלסטיות  נידות נשלפות בתא המטען בתא המטען האחורי של הקייק תמצאו עוד חידוש מרען מבית FeelFree מסילות בשני צדי תא המטען עם חיבורים המאפשרים לשנות את מיקום רצועות האבטחה האלסטיות בהתאם לסוג המטען שאתם נושאים או לשלוף אותם לגמרי.

שני חורי ניקוז גדולים עם טבעות סניקה בתא המטען של הקייק תמצאו שני חורי ניקוז מים בקוטר גדול במיוחד המוקפים בטבעות סניקת  מים המרכזים במהירות את המים הנמצאים בתא ומנקזים אותם חזרה לים במהירות מרבית.

רצועת קשירה עם מחבר מהיר בתא תמצאו רצועת קשירה מתכוננת המאפשרת לכם לקבע ולאבטח מצבר חשמלי מנשאים לדיג וציוד אחר.

עשרה חורי ניקוז גדולים עם טבעות סניקה הקיאק מצויד בעשרה חורי ניקוז מים בקוטר גדול במיוחד המוקפים בטבעות סניקת  מים המרכזים במהירות את המים הנמצאים בתא השיט ומנקזים אותם חזרה לים במהירות מרבית.

פלג ניקוז מים מאובטח בצד הקייק  פלג ניקוז המים מתוך הקייק מאפשר לכם לנקז את המים מתוך הקייק, ביעילות בנוחיות ובמהירות תוך הטיה של הקייק על צדו מבלי להרים את כולו לגובה. הפלג מצויד במכסה הכולל מעצור אבטחה לגוף הקייק.

מאחזי חכות בעלי קוטר גדול הקייק מצויד בשני מאחזי חכות בעלי קוטר גדול המצויים בשני צדי מושב החותר מאחור המאחזים מאפשרים הכנסה של חכות בעלי קוטר בסיסים  גדול כדי לאפשר נשיאה של חכות חזקות לדגים גדולים.

 

שתי מאחזי כוסות, פחיות. מקומות להנחת פיתיונות צמודים בשני צדדי כיסא החותר הקייק מצויד בשני שקעים מובנים עם ניקוז למים המאפשרים להניח פחיות שתיה כוסות עם פיתיונות חיים משני צדי הכיסא כדי לאפשר לחותר נוחיות ופרקטיות מלאה בזמן השיט והדיג.

משטח רך מרופד מחוספס לדיג בעמידה כולל רצועת אחיזה הקייק מצוידבמשטח רך מחוספס למניעת החלקה כדי לאפשר דייג בעמידה על הקייק בתנאי ים רוגעים  המאפשרים זאת. רצועה מיוחדת המסופקת כסטנדרט בקייק מאפשר לחותר לעמוד על המשטח תוך שהוא נתמך ברצועה הבאה מקדמת הקייק ומעוגנת לגוף הקייק בשני נקודות עגינה חזקות.

מסילות להנחת אביזרים לדייג ואלקטרוניקה משני  הצדדים  הקייק מצויד בשני מסילות המאפשרות להניח עליהם ציוד רב ומגוון מבלי לקדוח בקייק במסילות ניתן להניח ממאחזי חכות וציוד אלקטרוני בבודדת. בר נע להנחת מאחזי דיג וציוד אלקטרוני UNI TRACK מאחזי חכות וציוד UNI BAR STANTARDמאחזי חכות ציוד ופיתיונות UNI BAR DELUXE הכול נייד נשלף וניתן למיקום משתנה בהתאם לצרכים ולנוחיות החותר.

קונסולה עם מכסה מתרומם הקייק מצויד בקונסולה קדמית נוחה בקדמת כיסא החותר המאפשרת אחסנה של ציוד רגיש ופיתיונות דייג על המכסה מקום להנחת בקבוק שתייה או פחית. על המכסה המתרומם  ניתן להתקין מגלה דגים או ציוד אלקטרוני אחר, את המצבר והחוטים של המכשיר ניתן להניח בתוך התא התחתון בצורה מוגנת.

מנחי רגלים מתקדמים ונוחים עם כיוון מרחק מאפשרים לחותר לכוון את מרחק מנחי הרגלים הנוח והמתאים לו ביותר.

חורי ניקוז קדמיים כולל מכסים בקדמת תא החותר שני חורי ניקוז גדולים למים החורים מצוידים כסטנדרט בפקקים גמישים SCUPPER PLUG המאפשרים לחותר לחתור בצורה יבשה מבלי שיכנסו מים לתא החותר ולהסיר את הפקקים בזמן שהים גלי או סוער.

שתי נקודות אחיזה מחוזקות על הסיפון הקייק מצויד בשני נקודות עגינה קדמיות הכוללות אומגות ממתכת .

תא אטום אובאלי גדול בקדמת הקייק  התא הגדול מאפשר הכנסת ציוד גדול ורב לבטן הקייק המבנה המיוחד של התא מאפשר הכנסה נוחה ציוד חכות ואחר לתא.

 

 

אורך הקיאק  רוחב הקיאק משקל הקיאק כולל התוספות קיבולת הקיאק
350 ס"מ 86.5 ס"מ 34 ק"ג 193 ק"ג

 

מידע נוסף

יצרן FeelFree Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 350 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 86 
משקל העמסה(ק"ג) 193
מערכת פדלים ניתן לרכוש בנפרד

מספר פריט פנימי: 3966

זמינות: במלאי.

מחיר:6,990 ₪
הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי