קיאק מתקדם לדייג FeelFree Lure 10


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


 

קיאקי הדיג הנמכרים ביותר בעולם עכשיו בישראל

 

 קיאק לדיג - קיאק ישיבה עליונה מדגם  FeelFree Lure 10 

קיאק ה - Feelfree  מסדרת  Lure  החדשה מביאה אליכם קיאקי דייג, מתקדמים, נוחים. יציבים. המצוידים באביזרים ייחודיים המאפשרים לכם לצאת לים בנוחיות בביטחון כשאתם מצוידים במירב הטכנולוגיות החדישות והמתקדמות הפותחות בפניכם מגוון אפשרויות ענק והכל בקיאק אחד קטן ממדים אבל נוח וגדול מאוד בביצועים.

קיאק ה - Lure 10 לוקח אתכם לרמה חדשה של יציבות, המבנה הייחודי של הקיאק מאפשר דייג גם בישיבה ובתנאי מים מתאימים גם בעמידה.

הקיאק מצויד במושב מרופד משוכלל Gravity Seat המתרומם עד לגובה של 25 ס"מ מסיפון הקייק ויורד בנגיעה הכיסא המרופד מדגם Gravity Seat  נוח ביותר שומר על מרכז כובד קבוע ומאפשר לחותר מגוון רחב של תנוחות ישיבה נוחה ושל מצבי גובה שונים מבלי לאבד את היציבות ואת מרכז הכובד בקיאק.  בצידי המושב תמצאו כיסי רשת נוחים לאחסנת ציוד לשליפה מהירה.

רצועת עמידה  בקייק רצועה מיוחדת המסופקת כסטנדרט מאפשרת לחותר  לקום מהמושב ולעמוד על המשטח תוך שהוא נתמך ברצועה הבאה מקדמת הקיאק ומעוגנת לגוף הקיאק בשני נקודות עגינה  קדמיות חזקות.

יציבות  גוף הקיאק רחב במיוחד 91 ס"מ מאפשרת לכם חתירה ועמידה יציבה ובטוחה על הסיפון גם בים רוגש  ואפשרות חיבור סוגי מנועים שונים לקיאק כדי להגיע למקומות הדיג הרחוקים במהירות ובביטחון.

יכולת העמסת משקל מדהימה  של 170 ק"ג המאפשרת להעמיס על הסיפון ציוד רב  בביטחון מרבי.

גלגל הובלה רחב על שדרית הקיאק בחלק האחורי תמצאו גלגל הובלה רחב המאפשר לכם להוביל את הקיאק על ציודו אל המים והחוצה מבלי להזדקק לשאת את הקיאק ביד או לרכוש עגלת נשיאה.

ארבע ידיות נשיאה יצוקות  בקיאק תמצאו ארבע ידיות נשיאה יצוקות שני ידיות נשיאה וקשירה חזקות אחת בקדמת הקיאק ואחת מאחור המאפשרות לכם לשאת, לעגון, לקשור ולאבטח את הקיאק בזמן ההובלה או באחסנה. ועוד שני ידיות צד שקועות בגוף הקיאק הנמצאות במרכז הכובד של הקיאק המאפשרות לשאת את הקיאק בדומה למזוודה במרכז הקיאק .

שני מאחזי חכות / משוטים משני צדי הקיאק מאחזי החכות/ המשוטים בדגם זה מיוחדים במינם והם מאפשרי לאחוז את החכה / המשוט בצורה מאסיבית יציבה הודות לכך שבגוף הקיאק מובנים שני שקעים מתאימים  הכוללים ארבעה רצועות אלסטיות שנים מכל צד של הקיאק מעגנות בחוזקה את הציוד למקומו.

נירוסטה נירוסטה ועוד הפעם נירוסטה כל מאחזי האביזרי והתא האטום מעוגנים למקומם ע"י בורגי נירוסטה משובחים ולא ע"י ניטים.

תותבים מובנים לחכות  הקייק מצויד בתותבים מובנים על הסיפון  העליון של תא החותר, שקעים מיוחדים  אלו מאפשרים להניח את החכות על סיפון הקייק בצורה מסודרת ובטוחה בשעה שהם אינם בשימוש.

חדש - מאחזי החכות מסופקים כסטנדרט עם לישים לאבטחת החכה.

תא מטען אחורי גדול פתוח בקיאק תא המטען האחורי  הפתוח בקיאק ייחודי במינו והוא מצויד בכמה אבזרים מתקדמים.

רצועות אבטחה אלסטיות  נידות נשלפות בתא המטען בתא המטען האחורי של הקיאק תמצאו עוד חידוש מרען מבית Feelfree מסילות בשני צדי תא המטען עם חיבורים המאפשרים לשנות את מיקום רצועות האבטחה האלסטיות בהתאם לסוג המטען שאתם נושאים או לשלוף אותם לגמרי.

רצועת קשירה עם מחבר מהיר בתא תמצאו רצועת קשירה מתכוננת המאפשרת לכם לקבע ולאבטח מצבר חשמלי מנשאים לדיד וציוד אחר.

פלג ניקוז מים מאובטח בצד הקיאק  פלג ניקוז המים מתוך הקיאק מאפשר לכם לנקז את המים מתוך הקיאק, ביעילות בנוחיות ובמהירות תוך הטיה של הקיאק על צדו מבלי להרים את כולו לגובה. הפלג מצויד במכסה עם אבטחה לגוף הקיאק.

עשרה חורי ניקוז גדולים עם טבעות סניקה הקיאק מצויד בעשרה חורי ניקוז מים בקוטר גדול במיוחד המוקפים בטבעות סניקת  מים המרכזים במהירות את המים הנמצאים בתא השיט ומנקזים אותם חזרה לים במהירות מרבית.

מאחזי חכות בעלי קוטר גדול הקיאק מצויד בשני מאחזי חכות בעלי קוטר גדול המצויים בשני צדי מושב החותר מאחור המאחזים מאפשרים הכנסה של חכות בעלי קוטר בסיס גדול לדגים גדולים.

שתי מאחזי כוסות, פחיות. מקומות להנחת פיתיונות צמודים בשני צדדי כיסא החותר הקיאק מצויד בשני שקעים מובנים עם ניקוז למים המאפשרים להניח פחיות שתיה כוסות עם פיתיונות חיים משני צדי הכיסא כדי לאפשר לחותר נוחיות ופרקטיות מלאה בזמן השיט והדיג.

משטח רך מרופד מחוספס לדיג בעמידה כולל רצועת אחיזה הקיאק מצוידבמשטח רך מחוספס למניעת החלקה כדי לאפשר דייג בעמידה על הקיאק בזמן שתנאי הים מאפשרים זאת.

מסילות להנחת אביזרים לדייג ואלקטרוניקה משני  הצדדים הקיאק מצויד בשני מסילות המאפשרות להניח עליהם ציוד רב ומגוון הנע על המסילות ומאפשר להניח את כל האביזרים בדיוק איפה שאתם רוצים אותם מבלי לקדוח בקיאק  במסילות ניתן להניח ממאחזי חכות וציוד אלקטרוני בבודדת. בר נע להנחת מאחזי דיג וציוד אלקטרוני UNI TRACK מאחזי חכות וציוד UNI BAR STANDARD  מאחזי חכות ציוד ופיתיונות  UNI BAR DELUXE הכול נייד נשלף וניתן למיקום משתנה בהתאם לצרכים ולנוחיות החותר.

 

קונסולה עם מכסה מתרומם הקיאק מצויד בקונסולה קדמית נוחה בקדמת כיסא החותר המאפשרת אחסנה של ציוד רגיש ופיתיונות דייג על המכסה מקום להנחת בקבוק שתייה או פחית.

מנחי רגלים מתקדמים ונוחים עם כיוון מרחק מאפשרים לחותר לכוון את מרחק מנחי הרגלים המתאים לו ביותר.

שתי נקודות אחיזה מחוזקות על הסיפון הקיאק מצויד בשני נקודות עגינה קדמיות הכוללות אומגות ממתכת .

תא אטום אובאלי גדול בקדמת הקיאק  התא הגדול מאפשר הכנסת ציוד גדול ורב לבטן הקיאק המבנה המיוחד של התא מאפשר הכנסה נוחה ציוד חכות ואחר לתא.

 

 

אורך הקיאק  רוחב הקיאק משקל הקיאק כולל התוספות קיבולת הקיאק
305 ס"מ 91 ס"מ 31 ק"ג 170 ק"ג

מידע נוסף

יצרן FeelFree Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 305 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 91 
משקל העמסה(ק"ג) 170

מספר פריט פנימי: 3965

זמינות: לא נמצא במלאי.

מחיר:5,690 ₪
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי