קיאק מתקדם לדייג וחתירה BIG Fish 105


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


 

 

הדור הבא של קיאקי הדיג עכשיו בישראל!

 

 קיאק לדיג - קיאק ישיבה עליונה מדגם  3Waters Kayaks BIG Fish 105 

קיאק ה- BIG Fish מסדרת 3Waters Kayaks החדשה מביאה אליכם קיאקי דייג, מתקדמים, נוחים. יציבים. המצוידים באביזרים ייחודיים המאפשרים לכם לצאת לים בנוחיות בביטחון כשאתם מצוידים במירב הטכנולוגיות החדישות והמתקדמות הפותחות בפניכם מגוון אפשרויות ענק והכל בקיאק אחד קטן ממדים אבל נוח וגדול מאוד בביצועים.

קיאק ה- BIG Fish 105 לוקח אתכם לרמה חדשה של יציבות, המבנה הייחודי של הקיאק מאפשר דייג גם בישיבה ובתנאי מים רוגעים גם בעמידה.

הקיאק מצויד במושב מרופד משוכלל רחב ומרווח הכולל משענת גב מתכוננת עם תא חפצים אחורי בגב המושב , ניתן להרים את הכיסא שלוש רמות גובה וכן לפתוח אותו ולהשעין אותו לאחור להישען עליו בזמן דייג תוך כדי עמידה על הקיאק.

רצועת עמידה בקדמת הסיפון תמצאו רצועה המאפשרת לחותר לקום ממצב ישיבה לעמידה בקיאק וכן לחזור למצב ישיבה ממצב עמיד.

יציבות  גוף הקיאק רחב במיוחד 85 ס"מ מאפשר לכם חתירה יציבה ובטוחה גם בים רוגש וגלי. ואפשרות לחבר סוגי מנועים  בנזין וחשמל שונים לקיאק כדי להגיע למקומות הדיג הרחוקים במהירות ובביטחון.

יכולת העמסת משקל מדהימה  של 172 ק"ג המאפשרת להעמיס על הסיפון  חותרים בעלי משקל כבד וציוד רב  בביטחון מרבי.

ארבע ידיות נשיאה בקיאק תמצאו ארבע ידיות נשיאה יצוקות שני ידיות נשיאה וקשירה חזקות אחת בקדמת הקיאק ואחת מאחור המאפשרות לכם לשאת, לעגון, לקשור ולאבטח את הקיאק בזמן ההובלה או באחסנה. ועוד משני צדי הקיאק יש שני ידיות יצוקות המאפשרות להרים לקשור את הקיאק ולאבטח אליו אביזרים שונים.

שני מאחזי מאחזי חכות / משוטים משני צדי הקיאק מאחזי החכות/ המשוטים בדגם זה מיוחדים במינם והם מאפשרי לאחוז את החכה / המשוט בצורה מאסיבית יציבה הודות לכך שבגוף הקיאק מובנים שני שקעים מתאימים הכוללים ארבעה רצועות אלסטיות שנים מכל צד של הקיאק מעגנות בחוזקה את הציוד למקומו.

פוד נשלף להנחת ציוד אלקטרוני - בקדמת מושב החותר Sonar & Electronic pod נשלף הבנוי כיחידה נפרדת בתוך גוף הקיאק ומאפשר התקנה והצבה ללא קידוחים או הדבקות כל שהם של מגלה דגים ה - GPS וציוד אלקטרוני אחר. בתוך ה – POD ניתן להכניס את המצבר והחוטים בתוך תעלות חיווט ייעודיות, בתחתית מקום לחיבור המתמר ( transducer ) בגחון הקיאק פתח ייעודי למתמר הגלאי, ללא צורך בהדבקה, דבר המשפר באופן ניכר את קריאת הנתונים של הגלאי מן הים. ומאפשר הגנה מוחלטת על גלאי הדגים בשלב של חתירה גלישה או חצייה של גלי חוף גבוהים. התא מאפשר שליפה בגמר השימוש ונשיאה נוחה.

נירוסטה נירוסטה ועוד הפעם נירוסטה כל מאחזי האביזרי והתא האטום מעוגנים למקומם ע"י בורגי נירוסטה משובחים ולא ע"י ניטים.

תותבים מובנים לחכות  הקיאק מצויד בתותבים מובנים על הסיפון  העליון של תא החותר, שקעים מיוחדים  אלו מאפשרים להניח את החכות על סיפון הקיאק בצורה מסודרת ובטוחה בשעה שהם אינם בשימוש.

חדש - מאחזי החכות מסופקים כסטנדרט עם לישים לאבטחת החכה.

תא מטען אחורי גדול בקיאק תא המטען האחורי בקיאק ייחודי במינו והוא מצויד בכמה אבזרים מתקדמים.

רצועות אבטחה אלסטיות בתא המטען באחורי הקיאק תא מטען אחורי ענק הכולל מיתרים אלסטיים לאבטחת הציוד.

משני צדי תא המטען תמצאו מסילות ארוכות להנחת מאחזי דיג וציוד אחר בצורה מאובטחת וקלה לניוד עד למקום הרצוי לכם.

 

שני חורי ניקוז גדולים עם טבעות סניקה בתא המטען של הקיאק תמצאו שני חורי ניקוז מים בקוטר גדול במיוחד המוקפים בטבעות סניקת  מים המרכזים במהירות את המים הנמצאים בתא ומנקזים אותם חזרה לים במהירות מרבית.

רצועת קשירה עם מחבר מהיר בתא תמצאו רצועת קשירה מתכוננת המאפשרת לכם לקבע ולאבטח מצבר חשמלי מנשאים לדיג וציוד אחר.

עשרה חורי ניקוז גדולים עם טבעות סניקה הקיאק מצויד בעשרה חורי ניקוז מים בקוטר גדול במיוחד המוקפים בטבעות סניקת  מים המרכזים במהירות את המים הנמצאים בתא השיט ומנקזים אותם חזרה לים במהירות מרבית.

פלג ניקוז מים מאובטח בצד הקיאק  פלג ניקוז המים מתוך הקיאק מאפשר לכם לנקז את המים מתוך הקיאק, ביעילות בנוחיות ובמהירות תוך הטיה של הקיאק על צדו מבלי להרים את כולו לגובה. הפלג מצויד במכסה הכולל מעצור אבטחה לגוף הקיאק.

מאחזי חכות בעלי קוטר גדול הקיאק מצויד בשני מאחזי חכות בעלי קוטר גדול המצויים בשני צדי מושב החותר מאחור המאחזים מאפשרים הכנסה של חכות בעלי קוטר בסיסים  גדול כדי לאפשר נשיאה של חכות חזקות לדגים גדולים.

משטח רך מרופד מחוספס לדיג בעמידה כולל רצועת אחיזה הקיאק מצוידבמשטח רך מחוספס למניעת החלקה כדי לאפשר דייג בעמידה על הקיאק בתנאי ים רוגעים  המאפשרים זאת. רצועה מיוחדת המסופקת כסטנדרט בקיאק מאפשר לחותר לעמוד על המשטח תוך שהוא נתמך ברצועה הבאה מקדמת הקיאק ומעוגנת לגוף הקיאק בשני נקודות עגינה חזקות.

מסילות להנחת אביזרים לדייג ואלקטרוניקה משני  הצדדים  הקיאק מצויד בשני מסילות המאפשרות להניח עליהם ציוד רב ומגוון מבלי לקדוח בקיאק במסילות ניתן להניח ממאחזי חכות וציוד אלקטרוני בבודדת. בר נע להנחת מאחזי דיג וציוד אלקטרוני UNI TRACK מאחזי חכות וציוד UNI BAR STANTARD מאחזי חכות ציוד ופיתיונות UNI BAR DELUXE הכול נייד נשלף וניתן למיקום משתנה בהתאם לצרכים ולנוחיות החותר.

הקיאק מצויד בתחתית ייחודית הבנויה כמו קטמרן המאפשרת לו להיות יציב במים באופן יוצא מהרגיל לנוע במים במהירות תוך התנגדות מזערית קטנה ביותר משום ששטח המגע שלו עם המים הוא קטן ביותר ויושב על שלוש קילים צרים המאפשרים לו לנוע במים במהירות גדולה ובהתנגדות מזערית, המבנה המיוחד מקנה לו יציבות גבוה ביותר ופילוח חד של המים גם בתנאי ים רוגשים.

קונסולה עם מכסה מתרומם הקיאק מצויד בקונסולה קדמית נוחה בקדמת כיסא החותר המאפשרת אחסנה של ציוד רגיש ופיתיונות דייג על המכסה מקום להנחת בקבוק שתייה או פחית. על המכסה המתרומם  ניתן להתקין מגלה דגים או ציוד אלקטרוני אחר, את המצבר והחוטים של המכשיר ניתן להניח בתוך התא התחתון בצורה מוגנת.

מנחי רגלים מתקדמים ונוחים עם כיוון מרחק מאפשרים לחותר לכוון את מרחק מנחי הרגלים הנוח והמתאים לו ביותר.

שתי נקודות אחיזה מחוזקות על הסיפון הקיאק מצויד בשני נקודות עגינה קדמיות הכוללות אומגות ממתכת .

 

 

אורך הקיאק  רוחב הקיאק משקל הקיאק כולל התוספות קיבולת הקיאק
320 ס"מ 85 ס"מ 40 ק"ג 172 ק"ג

 

בשנה זו נכנסים לשוק בישראל כמה קיאקים אשר ישנו את פני הדיג של הדייגים בישראל אחד מהקיאקים האלו הוא קיאק דייג ייחודי במינו אשר נוצר כדי להעניק לדייג החובב והמקצוען את אפשרות לנוע במים במהירות בקלות וביציבות גבוה תוך כדי שהוא מצויד בציוד דייג רב המונח על סיפון הקיאק בצורה מאורגנת מסודרת ויעילה להפליא הקיאק הינו מכונת דייג יעילה ומיוחדת במינה  המסוגלת לשאת מעל 180 ק"ג וגם בשל האפשרות שהינה אופציה להתקין באחורי הקיאק מנוע 3 כ"ס ג'ט טורבו ולהניע את הקיאק כשהוא עמוס בציוד דייג במהירות לעבר נקודות הדייג והתצפית הטובות בים, במידה והחלטתם להתקין מנוע בקיאק הניהוג של הקיאק במים והמנוע נעשים על ידי הרגלים באמצעות מערכת חכמה של 3Waters Kayaks המורכבת בקדמת רגלי החותר מראש כהכנה במפעל והמאפשרת לחותר לנהוג את הקיאק ישר שמאלה או ימינה ולעשות סיבובים במקום באמצעות לחיצה על דוושות מנחי הרגלים Foot Track המורכבים בקיאק והכוללים כבלי נירוסטה ומערכת אחורית המאפשרת שליטה על כיוון המנוע באחורי הקיאק. או לחלופין להתקין  באחורי הקיאק כאופציה נוספת הגה אחורי.

מידע נוסף

יצרן 3 Waters Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 320 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 85 
משקל (ק"ג) 40
משקל העמסה(ק"ג) 172

מספר פריט פנימי: 4760

זמינות: במלאי.

מחיר:5,990 ₪
הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי