מבצע מיוחד ומוגבל בזמן !!! קיאק Tsunami ממונע כולל תושבת מנוע קדמית ומנוע ג'ט טורבו יפני 3 כ"ס


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


חבילת מבצע !!!  לקיאק ממונע מדגם Pantaneiro-Jet-Turbo-Motor עם מנוע ג'ט 3 כ"ס יפני

כולל תושבת מנוע קדמית עם שליטה ישירה על כל פעולות המנוע ממושב הקיאק

Pantaneiro-Jet-Turbo-Motor

קיאק מהיר המצויד באבזור מתקדם ומפואר כולל מנוע ג'ט טורבו סילוני יפני בהספק 3 כ"ס

בלעדי !!! הרכבת התושבת והמנוע על הקיאק ללא כל קידוחים

 

Pantaneiro-Jet-Turbo-Motor 

דגמי 2020 החדשים להיט היסטרי חדש  !!!

דגמים חדשים של קיאקי ספורט ודייג המצוידים במנועי ג'ט סילוני דגם זה מהיר ויציב מכל דגם קיאק מקביל בשוק 

חומרי בניה משובחים ומתקדמים של גוף הקיאק - High Density Polyethylene (HDPE) with grade 12 UV stabilizer

מעניקים לו עמידות גבוה כנגד קרינת UV רמת גימור מדהימה יופי ברק לאורך זמן

קיאק מהיר נוח יציב ועמיד עם שפע של מקום...

דגם קיאק מהיר ויציב המאפשר לכם פעילות ספורטיבית מגוונת בים המשלבת את הידיים החלק העליון של הגוף בחתירה עם משוט.

כולל מנוע ג'ט טורבו בהספק 3 כ"ס יפני קיאק ה-Tsunami הינו קיאק ייחודי באורך בינוני המצויד באביזרים משופרים ומנוע כולל חתירה ודייג.

הקיאק מצויד במנוע טורבו מתקדם המאפשר גם שיט לאחור ( שיט ברוורס ) המערכת מאפשרת לחותר לעצור את מהלך השיט במקום ולהציב את הקיאק בדיוק בנקודה שבה הוא מעונין להיות מבלי לשוט במעגלים.

קיאק ה-Tsunami הינו קיאק ייחודי המאפשר לכם שיט ספורט ודייג מהנים ביותר המבנה הייחודי של הקיאק כולל חומרי בניה מתקדמים ומפרט אביזרים ברמה גבוה.

למעשה זה דגם  של קיאק שיש בו הכל - נוחיות יציבות מהירות לוק חייתי ופרונט של כריש.

קיאק ה - Tsunami הממונע מעולה לספורט חתירה ודיג - דגם קיאק זה נועד לכל משימה שתרצו לעשות במים הקיאק מצויד במערכות מתקדמות מובנות וחזקות המאפשרות לכם ליהנות בענק.

יתרון עצום !!! קיאק קל ביותר גוף הקיאק בעל משקל קל ביותר 28 ק"ג בלבד... מאפשר לחותר לשאת להרים לקשור לעגון את הקיאק בקלות וללא מאמץ מיותר.

קיאק באורך בינוני לא קצר מידי ולא ארוך מידי מידה טובה באמצע המאפשרת העמסה נשיאה ואיחסון נוח בבית.

תתוך מספר דקות ניתן להתקין בקיאק את מנוע הבנזין ללא קדיחות אלתורים שפצורים או שינויים הופכים את דגם הקיאק הזה לקיאק ממונע יציב ונוח המסוגל לשוט למרחקים גדולים כמו סירה ממונעת במקסימום יציבות ונוחיות.

בפעולה פשוטה שאורכת כדקה מרכיבים במרכז הקיאק מנוע ג'ט סילוני יפני בטיחותי בהספק 3 כ"ס המנוע פטור ממגן מדחף! .

חומרי בניה משובחים של גוף הקיאקHigh Density Polyethylene (HDPE) with grade 12 UV stabilizer מקנים לו עמידות גבוה כנגד קרינת UV חוסן ויופי לאורך זמן.

מכונות עבודה מתקדמות -  קיאקים אלו הינם מכונת עבודה משוכללות הכוללת מערכות הנעה מתקדמות ונוחות לביצועי שיט והנאה משפחתית, ספורט, כושר, חתירה ודיג.

מאחזי חכות אינטגראליים -  הקיאק מצויד בשלוש מאחזי חכות מובנים כולל מכסים  אינטגרליים לסגירת הפתחים בזמן שהם אינם בשימוש.

קיאק יחיד עם כושר נשיאת  משקל גבוה ביותר של 160 ק"ג - והמבנה המיוחד מקנה לקיאק יציבות גבוה ואפשרויות שימוש מגוונות החל בשימוש למטרות דיג בעמידה חתירה ושיט למרחק, לשימושי צלילה חופשית וצלילה עם בלונים ,צילום מעל ומתחת לסיפון.

מבנה בעל יציבות גבוה ביותר -  המבנה המיוחד של הקיאק מאפשר עליה קלה ונוחה מהמים הסיפון הרחב והפתוח מקנה לחותרים חופש פעולה רחב ביותר למגוון פעילויות שונות על הסיפון כולל ישיבה על הצד ודייג בעמידה.

משטח מחוספס לדיג בעמידה Standing platform הקיאק מצוידבמשטח קדמי גדול ורחב למניעת החלקה כדי לאפשר דייג בעמידה על הקיאק בתנאי ים מתאימים.

תחתית הקיאק ייחודית במינה ובנוייה על שידרית מרכזית כולל קיל התקפה גבוה המפלח את המים ביעליות מירבית ושני גופי ציפה בצדדים המשמשים כמיצבים בסוף הגוף חרב כיוון מוגנת, מבנה מיוחד זה מקנה לקיאק יציבות גבוה מאוד התנגדות נמוכה במים ושליטה מרבית של החותר על כיוון הקיאק במהלך השיט.

מעבר מים מרוכז בשל המבנה המיוחד בתחתית הקיאק המובנה על שידרית מרכזית בחרטום ושני גופי ציפה בצדדים מתרכז זרם המים הנוצר ע"י המדחף מתרכז באמצע הקיאק במעבר ודוחף את הקיאק קדימה, בכך יורדת כמות האנרגיה הנדרשת מהחותר להניע את הקיאק במים ומאפשרת לנו לנוע במים במהירות גבוה.

חורי ניקוז גדולים כולל מכסי אטימה נשלפים מבנה הקיאק כולל שמונה חורי ניקוז גדולים למים החורים מצוידים כסטנדרט בפקקים גמישים SCUPPER PLUG המאפשרים לחותר לחתור בצורה יבשה מבלי שיכנסו מים לתא החותר ולהסיר את הפקקים בזמן שהים גלי או סוער.

תא אחסנה ענק אטום מנוקז סגור בחרטום - הקיאקים מצוידים בתא חרטום ענקי לאחסון  לציוד גדול  , התא כולל מכסה עם שני צירים רצועה היקפית  ואבזם לאבטחה.

נירוסטה...  נירוסטה  ועוד פעם נירוסטה כל מאחזי התאים האביזרים והציוד מקובעים לגוף הקיאק על ידי בורגי נירוסטה ראשי אלן משובחים ולא ע"י ניטים.

תא אטום אמצעי -  במרכז הקיאק תמצאו תא אטום עגול גדול לאחסנת ציוד רגיש ואחר התא כולל סל איכותי גדול נשלף להנחת ציוד ומכסה אטום עם נעילה הרמטית המאפשר שמירה על ציוד ומזון בצורה בטוחה ויבשה.

תא אחורי גדול לנשיאת ציוד -  תא אחורי פתוח הכולל רצועות אלסטיות לאבטחה כולל מאחזי D מנירוסטה לקיבוע ועיגון הציוד.

מערכת ניקוז מים מתקדמת מסיפון הקיאק -  דגם זה מצויד בשמונה נקזי מים גדולים הפזורים לאורך הסיפון. המים יורדים משני צדי השדרית הכפולה של הקיאק מעל קו המים התחתון כך שגם בים גבוה וגלי במיוחד הסיפון העליון נשאר מנוקז ויבש ממים.

כיסא מוגבה מרופד First Class Seat הכולל משענת גב גבוה מתכוננת  מעניק לחותרים ישיבה נינוחה עם שליטה וראות מצוינת ,הכיסא יושב על שני מסילות המאפשרות להסיט  אותו קדימה ואחורה בהתאם לנוחיות החותר.  הכיסא מצויד בתחתית בשני מעצורים המתחברים לתחתית המסילות ואינם מאפשרים לו לזוז בשעת השיט, משענת הגב מתכוננת המתקפלת במלואה קדימה כדי לאפשר הובלה נוחה על גג הרכב. או שליפת הכיסא ממקומו בשעת הצורך.

מקום להנחת ציוד מתחת למושב - בקיאק מקום גדול להנחת ציוד מתחת ללמושב כולל מצבר  וציוד אחר. כציוד בזמינות מידית בעת השיט.

מקום הנחה מאובטח למשוט בצד הקיאק לצד הקיאק תמצאו מקום הנחה מאובטח למשוט המאפשר לכם לקבע את המשוט לצד הקיאק בזמן שאתם עסוקים בדיג ובטיפול בחכות או פעילות אחרת.

כיסוי  למערכת הפתח שבו נכנס המנוע המותקנת קיאק כוללת רצועות אלסטיות עם ווי אבטחה למצב שבו תרצו להסיר את המערכת במים ולאבטח אותה לגוף הקיאק   הכיסוי סוגר את פתח מערכת ההנעה בזמן שהיא אינה בשימוש. ומאפשר הנחה של מנועי בנזין וחשמל מסוגים שונים במקום מערכת ההנעה.

מאחז כוסות, פחיות. מקומות להנחת פיתיונות הקיאק מצויד בשני שקעים מובנים המאפשרים להניח פיתיונות חיים ובמקום להנחת פחיות שתיה כוסות בקדמת  הכיסא כדי לאפשר לחותר נוחיות ופרקטיות מלאה בזמן השיט והדיג.

הגה כיוון מתקדם הקיאק מצויד בהגה כיוון מתקדם הנשלט ממושב החותר הפיקוד מתבצע על ידי  ידית אחת הנמצאת בצד השמאלי בתא השיט הידית שולטת על כיוון השיט קיאק על ידי כך שהיא מסיטה את הגה הכיוון בחלק האחורי של הקיאק ימינה ושמאלה בהתאם לפקודות החותר ובכך מורה את כיוון השיט,  ההגה מדויק ביותר ומאפשר שליטה מרבית של החותר על הקיאק. מעברי השליטה והפיקוד בין ידית ההפעלה להגה נעשים ע"י גלגל מעבר וכבלי פלדה מנירוסטה.

ידיות צד מאסיביות ... הקיאק כולל שתי ידיות הרמה מאסיביות בצדדים המאפשרות להרים לשאת לקשור ולעגון את הקיאק בשעת הצורך. ידיות הצד מאזנות את הקיאק בעת ההרמה ומאפשרות נשיאה מאוזנת גם ע"י חותר יחיד.

שני ידיות הרמה יצוקות אחת בחרטום ואחת בירכתיים ידיות מאסיביות יצוקות אחת בחרטום ואחת בירכתיים מאפשרות לעגן להרים ולשאת את הקיאק בקלות ממקום למקום בקלות ובנוחיות.

פלג ניקוז מים מאובטח בצד הקיאק מאפשר לנקז את המים מגוף הקיאק על ידי הטיה של גוף הקיאק הצידה חוסך את הצורך להעמיד את הקיאק כדי לנקז את המים מתוך הגוף.

חומר הבניה ייחודי במינו הוכיח את עמידותו וחוזקו בשטח במשך שנים רבות. מבנה הקיאק בנוי כיציקה אחת ללא תפרים או הלחמות דבר המקנה לו חוזק ועמידות גבוה ביותר.

חבילת הקיאק כוללת:

 • מנוע ג'ט יפני 3 כ"ס כולל הגה כיסוי למקום ההכנסה של המנוע בקיאק כוללת רצועות אלסטיות עם ווי אבטחה למצב שבו תרצו להסיר את המערכת במים ולאבטח אותה לגוף הקיאק הכיסוי סוגר את פתח מערכת ההנעה בזמן שהיא אינה בשימוש. ומאפשר הנחה של מנועי בנזין וחשמל מסוגים שונים במקום מערכת ההנעה.
 • מאחז כוסות, פחיות. מקומות להנחת פיתיונות הקיאק מצויד בשני שקעים מובנים המאפשרים להניח פיתיונות חיים ובמקום להנחת פחיות שתיה כוסות בקדמת הכיסא כדי לאפשר לחותר נוחיות ופרקטיות מלאה בזמן השיט והדיג.
 • הגה כיוון מתקדם הקיאק מצויד בהגה כיוון מתקדם הנשלט ממושב החותר הפיקוד מתבצע על ידי ידית אחת הנמצאת בצד השמאלי בתא השיט הידית שולטת על כיוון השיט קיאק על ידי כך שהיא מסיטה את הגה הכיוון בחלק האחורי של הקיאק ימינה ושמאלה בהתאם לפקודות החותר ובכך מורה את כיוון השיט, ההגה מדויק ביותר ומאפשר שליטה מרבית של החותר על הקיאק. מעברי השליטה והפיקוד בין ידית ההפעלה להגה נעשים ע"י גלגל מעבר וכבלי פלדה מנירוסטה.
 • ידיות צד מאסיביות... הקיאק כולל שתי ידיות הרמה מאסיביות בצדדים המאפשרות להרים לשאת לקשור ולעגון את הקיאק בשעת הצורך. ידיות הצד מאזנות את הקיאק בעת ההרמה ומאפשרות נשיאה מאוזנת גם ע"י חותר יחיד.
 • שני ידיות הרמה יצוקות אחת בחרטום ואחת בירכתיים ידיות מאסיביות יצוקות אחת בחרטום ואחת בירכתיים מאפשרות לעגן להרים ולשאת את הקיאק בקלות ממקום למקום בקלות ובנוחיות.
 • פלג ניקוז מים מאובטח בצד הקיאק מאפשר לנקז את המים מגוף הקיאק על ידי הטיה של גוף הקיאק הצידה חוסך את הצורך להעמיד את הקיאק כדי לנקז את המים מתוך הגוף.
 • חומר הבניה ייחודי במינו הוכיח את עמידותו וחוזקו בשטח במשך שנים רבות. מבנה הקיאק ייחודי דבר המקנה לו חוזק ועמידות גבוה ביותר.
 • מערכת התקנה אמצעית במרכז הקיאק.
 • מכסה סגירה למערכת המנוע בעת שהמערכת אינה בשימוש.
 • מושב רשת גבוה מרופד נשלף First Class Seat כולל משענת מתכוננת.
 • תא שיט גדול נוח עם הנדסת אנוש גבוה.
 • משטח מחוספס לדיג בעמידה.
 • תא אטום ענק קדמי מלבני הכולל מכסה על צירים ורצועת אבטחה עם אבזם נעילה תא אטום עגול גדול עם שק רשת פנימית.
 • ארבע ידיות נשיאה מסיביות ידית קדמית ואחורית יצוקות.
 • מקום להנחת בקבוק שתיה / פחית.
 • תא אחורי גדול פתוח כולל רצועות אלסטיות לאבטחה.
 • שלושה מאחזי חכות מקוריים מאחורי ובצד מושב החותר, כולל מכסים.
 • פלג ניקוז מים מאובטח.
 • שמונה פקק אטימה SCUPPER PLUG לחורי ניקוז.
 •  שנתיים אחריות על גוף הקיאק
 • *כפוף לתנאים המפורטים בתעודת האחריות.

 

Pantaneiro-Jet-Turbo-Motor

תתחילו ליהנות בגדול מהחופש המאפשר לכם לסחוב פחות משקל וציוד מסורבל ויקר לשלם פחות וליהנות הרבה יותר.

בים רק ציוד וקיאקים של שיא ספיד כי אנחנו לא מתפשרים על איכות

מהירות זה המקצוע שלנו !!! המהפכה הממונעת לקיאקים כאן והיא בהישג יד !!!

*בתנאי שהתנאים בחוף מאפשרים זאת

*הסרטים והתמונות להמחשה בלבד

*מיכל הדלק הנוסף למנוע הינו אופציה ומחירו  299 ש"ח

מידע נוסף

יצרן Meghi

מספר פריט פנימי: 4722

זמינות: לא נמצא במלאי.

מחיר רגיל: 10,400 ₪

מחיר מבצע: 8,499 ₪

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי