קיאק פדלים מדגם Tsunami ממונע במנוע סילוני ג'ט טורבו אחורי כולל מערכת שליטה ממושב החותר


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


חבילת מבצע !!!  לקיאק ממונע מדגם Pantaneiro-Jet-Turbo-Motor עם מערכת פדלים חדשה ומשופרת

כולל תושבת מנוע אחורית ומערכות חיבור ושליטה מקוריות על כל פעולות המנוע ממושב הקיאק   

קיאק מהיר המצויד באבזור מתקדם ומפואר כולל מנוע ג'ט טורבו סילוני יפני בהספק 3 כ"ס

בלעדי !!! הרכבת התושבת והמנוע על הקיאק ללא כל קידוחים

 

Pantaneiro-Jet-Turbo-Motor

מערכת הנעה ושליטה אחורית מושלמת ממושב החותר לקיאק מדגם Tsunami להרכבה עצמית DIY המערכת מיועדת לקיאקים מסוגים שונים, מאחז המנוע ממוקם בחלק האחורי של הקיאק עם מערכת שליטה על המנוע ממושב החותר. מערכת השליטה כוללת מאחז קיר אחורי למנוע המאפשר להרכיב או לפרק את המנוע מהקייק תוך זמן קצר ביותר, היגוי מלא על המנוע הכולל ידית הארכה טלסקופית עד מושב החותר, המקנה לכם ביצועים גבוהים ואפשרות סיבוב של 360 מעלות לקיאק במקום, מצערת הגז המאפשרת להגביר או להוריד את המהירות, מפסק חירום בטיחותי המכבה את המנוע בזמן חירום כולל ליש ניתוק, מפסק כיבוי ידני למנוע, ידית משיכה עם חוט להנעת המנוע ממושב החותר. במנוע זה אין צורך במערכת הרמה או הורדה של המנוע למים בגלל אופן ההנעה ומיקום הגובה של המנוע בקיאק המסתיים בגובה תחתית הקיאק אפשר לשוט עם הקיאק והמנוע גם במים רדודים, למנוע אין מדחף חיצוני לכן ניתן להגיע ממש עד קו החוף.

הקיאק שהוא גם קייק ממונע קייק פדלים חתירה ספורט ודייג מאפשר לכם להפעיל את כל מערכות הגוף את הרגלים והאגן ע"י דווש במערכת הפדלים, את החלק העליון של הגוף והידיים על ידי חתירה במשוט , התעייפתם או רציתם להגיע לנקודה רחוקה באופק? תפעילו את מנוע הסילון הנמצא בירכתי הקיאק וכל נקודות הדייג והנוף הרחוקות והמרחקים שנראו לפני רגע רחוקים ובלתי מושגים יהפכו בן רגע לקרובים ונגישים.

חבילת המבצע כוללת: קיאק חתירה ודייג מדגם Tsunami כולל מערכת פדלים משודרגת מתקדמת וחדשה הכוללת רצועות הידוק מתכוננות לכפות הרגלים. מפרט האבזרים בקיאק גבוה ביותר וכולל כיסא מתכוונן מרושת עם משענת גב גבוה וחבילת אבזור נילווה מפוארת . בחבילה כלול מנוע בנזין ג'ט טורבו סילוני יפני עוצמתי ואמין בהספק של שלוש כ"ס תוצרת Kawashima motor יפן.

חבילת מבצע בלעדית לחברת שיא ספיד !!! החבילה כוללת: מערכת שליטה אוניברסלית להתקנת מנוע בחלק האחורי של קיאק פדלים התושבת ממוקמת בסוף הקיאק מאפשרת להרכיב או לפרק את התושבת והמנוע על ידי בורגי נירוסטה תוך זמן קצר ביותר מהקיאק     כל זאת ללא כל קידוחים או שינויים בגוף הקיאק. התושבת מורכבת על תותבי ההברגה מברונזה היצוקים כבר בגוף הקיאק. המערכת המתקדמת מקנה לחותר בקיאק כמה יתרונות משמעותיים על פני כל מערכת אחרת, מערכת שליטה מקורית מיועדת להרכבה עצמית על הקיאק המקנה לכם שליטה מלאה על כל פעולות המנוע ממושב החותר.

בלעדי ויחודי !!! פעולות המנוע נשלטות כולם ישירות ממושב החותר, הנעת המנוע נעשית על ידי ידית וחוט  משיכה העובר דרך גלגל מעבר כוח, ההיגוי והשליטה על המנוע מתבצעת על ידי ידית טלסקופית ופקודת החותר מועברת למנוע באופן מלא ומידי. יתרון משמעותי !!! מיקום המנוע בחלק האחורי של הקיאק הינו יתרון גדול משום שהוא אינו מפר את שיווי המשקל של הקיאק ומקנה לקיאק מהירות וביצועים גבוהים.

מנוע בנזין ג'ט טורבו סילוני יפני עוצמתי ואמין בהספק של שלוש כ"ס  תוצרת Kawashima motor יפן. המנוע מותקן בקו אחד עם תחתית הקיאק נתון המיישם באופן מידי את פקודות המפעיל ומאפשר לקיאק לפנות ימינה או שמאלה בהתאם לרצון החותר בצורה חלקה ומהירה או לעשות סיבובים של 360 מעלות במקום, ההתקנה בקו אחד עם גוף הקיאק ממקסמת באופן מלא את מלוא כוח המנוע ההנעה במנוע ג'ט הינה הנעה בטיחותית ויעילה היוצרת באחורי הקיאק סילון מים אדיר הדוחף ומניע את הקיאק קדימה בכוח מלא ללא הפסדי עומד או כל הפסדי כוח.

יציבות וביטחון ! יציבותו הגבוה ביותר של הקיאק נשמרת גם בים גלי וגבוהה !

מערכת הצידוד היעילה מאפשרת סיבוב של 360 מעלות לקייק במקום.

שליטה מלאה על המהירות תוך שימוש במצערת הגז הנמצאת בסמוך למושב החותר המאפשרת להגביר או להוריד את מהירות השיט של הקיאק.

מדומם חירום הכולל מערכת ניתוק חירום כולל ליש ניתוק המאפשר לדומם את המנוע בזמן חירום קפיצה מהקיאק או התהפכות. במערכת קיים מפסק כיבוי בטיחותי המדומם את המנוע על ידי לחיצה על כפתור ממושב החותר.

*שיט במים רדודים המנוע כשהוא מורכב על הקיאק מאפשר לשוט *במים רדודים ולהגיע ממש קרוב לקו החוף.

*אופציה בתוספת תשלום  - ניתן להוסיף למנוע מיכל דלק עם צינור וברז את המכל ניתן למיקום מאחורי מושב החותר או מתחתיו, המכל כולל מכל הדלק של המנוע כשהם  מלאים בדלק מאפשרים לחותר לשוט רצוף עם המנוע והקיאק כ - 50 ק"מ ללא עצירה או תדלוק בדרך.

הקיאק על כל מערכות המנוע הנשלטות ממושב החותר מהווה מכונת שייט ודייג מהירה ויציבה המסוגלת לגמוא מרחקים עצומים בזמן קצר ביציבות ובביטחון מרבי עם ציוד מלא ואביזרי דייג במשקל ניכר.

אם לא הספיק לכם כל זאת תידהמו לדעת שאת כל המערכת הזאת ניתן להרכיב ללא קידוח אפילו של חור אחד בקיאק ולהסתמך רק על התותבים מברונזה של האביזרים היצוקים כבר בגוף הקיאק.

כשקימת לפניכם מערכת כזאת הפותרת אתכם מלבצע שפצורים בקיאק קידוחים התאמות וחורים, לשאת מנועים בעיתיים התקנים ואלתורים מורכבים תוצרת בית, לרכוש מנועים חשמליים מטענים ומצברים כבדים או מנועים חשמליים עם מערכות יקרות, למה להגביל את עצמכם ולשוט רק לטווחים קצרים באיטיות ולסבול מתקלות מעצבנות למה? אבל למה לצאת פראיירים לשלם הרבה יותר ולקבל הרבה פחות ...

תתחילו ליהנות בגדול מהחופש המאפשר לכם לסחוב פחות משקל וציוד מסורבל ויקר לשלם פחות וליהנות הרבה יותר.

בים רק ציוד וקיאקים של שיא ספיד כי אנחנו לא מתפשרים על איכות.

מהירות זה המקצוע שלנו ! המהפכה הממונעת לקיאקים כאן והיא בהישג יד !!!

*בתנאי שהתנאים בחוף מאפשרים זאת

*הסרטים והתמונות להמחשה בלבד

*מיכל הדלק הנוסף למנוע הינו אופציה ומחירו  299 ש"ח

מידע נוסף

יצרן Meghi

מספר פריט פנימי: 4662

זמינות: לא נמצא במלאי.

מחיר רגיל: 13,650 ₪

מחיר מבצע: 10,499 ₪

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי