קיאק זוגי מתנפח עם חלונות שקופים Clear Blue Hawaii Hanauam II


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


הקץ להתלבטות בין קיאק קשיח ומתנפח קיאק זה מצטיין במהירות וביצועים העולים על מרבית הקיאקים אין לכם מקום אחסנה דגם ה- II TWO  Clear Blue Hawaii Hanauam מקנה לכם את כל היתרונות ובעטיפה אחת מהירות חוזק נוחיות בנשיאה ובאחסנה אתם סוחבים פחות ונהנים יותר.

קיאק זוגי איכותי דגם חדש ומתקדם הכולל שיפורים גדולים קיאק זוגי זה מעניק משמעות חדשה לחתירה בקיאקים ומוסיף מימד חדש למגוון ההנאות שאתם יכולים לקבל מחתירה בקיאק, הקיאק מיוחד במינו תוך כדי השיט בקיאק ניתן לראות את העולם התת-מימי, את הדגים והיצורים החיים מתחת למים, את הצמחייה, השוניות, האלמוגים והריפים המדהימים הנמצאים ממש למטה. לדייגים מעניק הקיאק את האפשרות לראות את הדגים והיצורים השונים בזמן אמיתי ואת מקומות הדיג הטובים, הצוללים יכולים לאתר את נקודת היעד והריפים בקלות וללא מאמץ, שחיינים עם שנורקל רואים את נקודות התצפית ממש למטה. למשפחות מהווה הקיאק אטרקציה לילדים ולמבוגרים ואפשרות לערוך טיולים, סיורי ים ונחלים עם הסברים מקיפים לילדים על העולם הביולוגי וצורות החיים שלמטה. לבעלי יאכטות האפשריות כמעט בלתי מוגבלות, מקום אחסון קטן ביותר מאפשר לכם לאחסן את הקיאק בפינה קטנה ועם ההגעה ליעד לגלות איתו עולמות חדשים. לחברות השכרה ומפעילים בשכר אפשרויות הפעלה מגוונות לקבוצות ובודדים,חלונות ענקיים ברצפת הקיאק מאפשרים לכם מבט פנוראמי על הנעשה מתחת לקיאק בצורה שקופה בלתי אמצעית וזמינה

ה- II Clear Blue Hawaii Hanauam  הינו קיאק דיג מעולה מהיר יציב חזק מאפשר נשיאת ציוד רב בקלות ובנוחיות מסיפון העליון מצטיין בשפע של מקומות אחסון מוגנים.כיסאות מרופדים עם משענת גב גבוה המאפשרים לכם ישיבה ארוכה ונוחה במים. החלונות השקופים מאפשרים לכם ליראות את כל מה שמתרחש מתחת למים בבהירות מדהימה ובזמן אמיתי הקיאק  הינו מכונת הדיג הטובה ביותר הקיימת היום בתחום הקיאקים המתנפחים..

 

בקיאק שני חלונות ענקים הבנויים מחומר גמיש שקוף חזק עבה ועמיד ביותר מפוליקרבונט. שקיפות החלון מאפשרת צפייה כבחלון זכוכית. הקיאק בנוי בצורה מבדים עם חוזק משולש בעובי 1000 דניר בתקן צבאי . הניפוח וריקון תאי האוויר מהירים וקלים הודות לשני שסתומי Boston Valve גדולים ושני שסתומים בתאים המרכזים ושלוש שסתומים גדולים ברצפה.

 

 

המעטפת החיצונית חזקה ביותר בעלת צפיפות  ועובי גבוה ביותר לחץ הניפוח 5.8 פי. ס. אי מקנה לקיאק מבנה מוצק וחזק המאפשר לו שיט חלק ומהיר במים ומגינה מפני עליו חתכים מכות, שריטות, קרינה ומפגעים שונים.

 

 

הקיאק מסופק עם תיק נשיאה.לנשיאה קלה ונוחה.שני כיסאות מרופדים עם גב גבוה. ארבע ידיות נשיאה נוחות.קיט תיקון עם דבק ובד תיקון.

תחתית הקיאק מעוצבת ובנויה בטכנולוגיה מתקדמת דבר המקנה לו עבירות ומיהירות יוצאות מגדר הרגיל. מעצבי הקיאק  ANDRES SEGREA  ו-  AKEMI HAGOM נחשבים למעצבים המובילים בעולם בתחום הקיאקים  קיאק זה משתווה ועולה על מרבית הקיאקים הקישחים באורך דומה במהירות במים.

הקיאק יציב ביותר הרוחב (80 ס"מ) ובעל כושר נשיאת משקל גבוה ביותר (250 ק"ג); תא השיט הפנימי ענק מאפשר לחותרים מרחב פעולה יציבות מעולה והנאה גבוה,משקל הנשיאה הגבוה מאפשר שימוש לשני חותרים כבדים על ציודם. הקיאק קל ביותר לנשיאה ומעולה לשיט בנחלים, אגמים, נהרות וים. הוא בטוח יציב ומעולה לגלישת גלים, לספורט וכושר, מסעות קצרים וארוכים, תיור וסיור גילוי וצפייה.

נתונים טכניים: אורך 420 ס"מ, רוחב 80 ס"מ, משקל הקיאק 25 ק"ג, כושר נשיאה 250 ק"ג, שוקע 25.5 ס"מ.

שיא ספיד יבואן בלעדי 

מידע נוסף

יצרן Clear Blue Hawaii
אורך מידת חוץ (ס"מ) 420 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 80 
משקל (ק"ג) 25
משקל העמסה(ק"ג) 250
כולל אפודה ללא
כולל משוט ללא

מספר פריט פנימי: 1329

זמינות: במלאי.

מחיר:4,299 ₪
הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי