קיאק זוגי מתקדם לחתירה מנוע ודייג FeelFree Lure II Tandem


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


 

קיאקי הדיג הזוגיים הנמכרים ביותר בעולם עכשיו בישראל

 

 קיאק לדיג - קיאק ישיבה עליונה מדגם  FeelFree Lure II Tandem 

קיאק ה- FeelFree Lure II Tandem הזוגי מסדרת Lure החדשה מביאה אליכם קיאקי פדלים ודייג, מתקדמים, נוחים. יציבים. המצוידים באביזרים ייחודיים המאפשרים לכם לצאת לים בנוחיות בביטחון כשאתם מצוידים במירב הטכנולוגיות החדישות והמתקדמות הפותחות בפניכם מגוון אפשרויות ענק והכל בקיאק אחד קטן ממדים אבל נוח וגדול מאוד בביצועים.

קיאק ה- FeelFree Lure II Tandem לוקח אתכם לרמה חדשה של יציבות, המבנה הייחודי של הקיאק מאפשר דייג גם בישיבה ובתנאי מים רוגעים גם בעמידה.

הקיאק מצויד בשני מושבים מרופדים משוכללים ונוחים ביותר Gravity Seat המתרוממים עד לגובה של 25 ס"מ מסיפון הקיאק ויורדים בנגיעה הכיסאות המרופדים מדגםGravity Seat נוחים ביותר שומרים על מרכז כובד קבוע ומאפשרים לחותרים מגוון רחב של תנוחות ישיבה נוחות ושל מצבי גובה שונים מבלי לאבד את היציבות ואת מרכז הכובד בקיאק. בצדי המושב תמצאו כיסי רשת נוחים לאחסנת ציוד לשליפה מהירה.

רצועת עמידה בקיאק שתי רצועות מיוחדות המסופקת כסטנדרט ומאפשרות לחותרים לקום מהמושבים ולעמוד על משטחי העמידה תוך שהם נעזרים ברצועות הבאות מקדמת הקיאק ומעוגנת לגוף הקיאק בשני נקודות עגינה קדמיות חזקות.

יציבות - גוף הקיאק רחב במיוחד 91 ס"מ מאפשר לכם חתירה יציבה ובטוחה גם בים רוגש וגלי. ואפשרות רחבה ביותר לחבר סוגי מנועים בנזין וחשמל שונים לקיאק כדי להגיע למקומות הדיג הרחוקים במהירות ובביטחון.

יכולת העמסת משקל מדהימה של 227 ק"ג המאפשרת להעמיס על הסיפון שני חותרים בעלי משקל וציוד רב בביטחון מרבי.

גלגל הובלה רחב על שדרית הקיאק בחלק האחורי תמצאו גלגל הובלה רחב המאפשר לכם להוביל את הקיאק על ציודו אל המים והחוצה מבלי להזדקק לשאת את הקיאק ביד או לרכוש עגלת נשיאה מסורבלת .

ארבע ידיות נשיאה יצוקות בקיאק תמצאו ארבע ידיות נשיאה יצוקות שני ידיות נשיאה וקשירה חזקות אחת בקדמת הקיאק ואחת מאחור המאפשרות לכם לשאת, לעגון, לקשור ולאבטח את הקיאק בזמן ההובלה או באחסנה. ועוד שני ידיות צד שקועות בגוף הקיאק הנמצאות במרכז הכובד של הקיאק המאפשרות לשאת את הקיאק בדומה למזוודה המצוידת בידית נשיאה מרכזית .

שני מאחזי חכות / משוטים משני צדי הקיאק מאחזי החכות/ המשוטים בדגם זה מיוחדים במינם והם מאפשרי לאחוז את החכה / המשוט בצורה מאסיבית יציבה הודות לכך שבגוף הקיאק מובנים שני שקעים מתאימים הכוללים ארבעה רצועות אלסטיות שנים מכל צד של הקיאק מעגנות בחוזקה את הציוד למקומו.

שני פודים נשלפים להנחת ציוד אלקטרוני - בקדמת מושב החותר Sonar & Electronic pod נשלף הבנוי כיחידה נפרדת בתוך גוף הקיאק ומאפשר התקנה והצבה ללא קידוחים או הדבקות כל שהם של מגלה דגים ה - GPS וציוד אלקטרוני אחר. בתוך ה – Pod ניתן להכניס את המצבר והחוטים בתוך תעלות חיווט ייעודיות, בתחתית מקום לחיבור המתמר ( Tansducer ) בגחון הקיאק פתח ייעודי למתמר הגלאי, ללא צורך בהדבקה, דבר המשפר באופן ניכר את קריאת הנתונים של הגלאי מן הים. ומאפשר הגנה מוחלטת על גלאי הדגים בשלב של חתירה גלישה או חצייה של גלי חוף גבוהים. התא מאפשר שליפה בגמר השימוש ונשיאה נוחה.

 

נירוסטה נירוסטה ועוד הפעם נירוסטה כל מאחזי האביזרי והתא האטום מעוגנים למקומם ע"י בורגי נירוסטה משובחים ולא ע"י ניטים.

תותבים מובנים לחכות  הקיאק מצויד בתותבים מובנים על הסיפון  העליון של תא החותר, שקעים מיוחדים  אלו מאפשרים להניח את החכות על סיפון הקיאק בצורה מסודרת ובטוחה בשעה שהם אינם בשימוש.

חדש - מאחזי החכות מסופקים כסטנדרט עם לישים לאבטחת החכה.

תא מטען אחורי גדול בקיאק תא המטען האחורי בקיאק ייחודי במינו והוא מצויד בכמה אבזרים מתקדמים.

רצועות אבטחה אלסטיות  נידות נשלפות בתא המטען בתא המטען האחורי של הקיאק תמצאו עוד חידוש מרען מבית FeelFree מסילות בשני צדי תא המטען עם חיבורים המאפשרים לשנות את מיקום רצועות האבטחה האלסטיות בהתאם לסוג המטען שאתם נושאים או לשלוף אותם לגמרי.

 

שני חורי ניקוז גדולים עם טבעות סניקה בתא המטען של הקיאק תמצאו שני חורי ניקוז מים בקוטר גדול במיוחד המוקפים בטבעות סניקת  מים המרכזים במהירות את המים הנמצאים בתא ומנקזים אותם חזרה לים במהירות מרבית.

רצועת קשירה עם מחבר מהיר בתא תמצאו רצועת קשירה מתכוננת המאפשרת לכם לקבע ולאבטח מצבר חשמלי מנשאים לדיג וציוד אחר.

עשרה חורי ניקוז גדולים עם טבעות סניקה הקיאק מצויד בעשרה חורי ניקוז מים בקוטר גדול במיוחד המוקפים בטבעות סניקת  מים המרכזים במהירות את המים הנמצאים בתא השיט ומנקזים אותם חזרה לים במהירות מרבית.

פלג ניקוז מים מאובטח בצד הקיאק  פלג ניקוז המים מתוך הקיאק מאפשר לכם לנקז את המים מתוך הקיאק, ביעילות בנוחיות ובמהירות תוך הטיה של הקיאק על צדו מבלי להרים את כולו לגובה. הפלג מצויד במכסה הכולל מעצור אבטחה לגוף הקיאק.

מאחזי חכות בעלי קוטר גדול הקיאק מצויד בשני מאחזי חכות בעלי קוטר גדול המצויים בשני צדי מושב החותר מאחור המאחזים מאפשרים הכנסה של חכות בעלי קוטר בסיסים  גדול כדי לאפשר נשיאה של חכות חזקות לדגים גדולים.

 

משטח רך מרופד מחוספס לדיג בעמידה כולל רצועת אחיזה הקיאק מצוידבמשטח רך מחוספס למניעת החלקה כדי לאפשר דייג בעמידה על הקיאק בתנאי ים רוגעים  המאפשרים זאת. רצועה מיוחדת המסופקת כסטנדרט בקיאק מאפשר לחותר לעמוד על המשטח תוך שהוא נתמך ברצועה הבאה מקדמת הקיאק ומעוגנת לגוף הקיאק בשני נקודות עגינה חזקות.

מסילות להנחת אביזרים לדייג ואלקטרוניקה משני  הצדדים  הקיאק מצויד בשני מסילות המאפשרות להניח עליהם ציוד רב ומגוון מבלי לקדוח בקיאק במסילות ניתן להניח ממאחזי חכות וציוד אלקטרוני בבודדת. בר נע להנחת מאחזי דיג וציוד אלקטרוני UNI TRACK מאחזי חכות וציוד UNI BAR STANTARDמאחזי חכות ציוד ופיתיונות UNI BAR DELUXE הכול נייד נשלף וניתן למיקום משתנה בהתאם לצרכים ולנוחיות החותר.

קונסולה עם מכסה מתרומם הקיאק מצויד בקונסולה קדמית נוחה בקדמת כיסא החותר המאפשרת אחסנה של ציוד רגיש ופיתיונות דייג על המכסה מקום להנחת בקבוק שתייה או פחית. על המכסה המתרומם  ניתן להתקין מגלה דגים או ציוד אלקטרוני אחר, את המצבר והחוטים של המכשיר ניתן להניח בתוך התא התחתון בצורה מוגנת.

מנחי רגלים מתקדמים ונוחים עם כיוון מרחק מאפשרים לחותר לכוון את מרחק מנחי הרגלים הנוח והמתאים לו ביותר.

חורי ניקוז קדמיים כולל מכסים בקדמת תא החותר שני חורי ניקוז גדולים למים החורים מצוידים כסטנדרט בפקקים גמישים SCUPPER PLUG המאפשרים לחותר לחתור בצורה יבשה מבלי שיכנסו מים לתא החותר ולהסיר את הפקקים בזמן שהים גלי או סוער.

שתי נקודות אחיזה מחוזקות על הסיפון הקיאק מצויד בשני נקודות עגינה קדמיות הכוללות אומגות ממתכת .

תא אטום עגול בקדמת הקיאק  התא העגול מאפשר הכנסת ציוד רב לבטן הקיאק המבנה המיוחד של התא מאפשר הכנסה נוחה של ציוד לתא.

 

 

אורך הקיאק  רוחב הקיאק משקל הקיאק כולל התוספות קיבולת הקיאק
432 ס"מ 91 ס"מ 41 ק"ג 227 ק"ג

 

מידע נוסף

יצרן FeelFree Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 432 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 92 
משקל (ק"ג) 41
משקל העמסה(ק"ג) 227
מערכת פדלים ניתן לרכוש בנפרד

מספר פריט פנימי: 4736

זמינות: במלאי.

מחיר:9,490 ₪
הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי