Yak-Rack מנשא גומי רך לנשיאת קיאקים וציוד אחר על גג הרכבYak-Rack מנשא גומי רך לנשיאת קיאקים וציוד אחר על גג הרכב

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל
יצרן Seaspeed

מספר פריט פנימי: 374

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 660 ₪

מחיר מבצע: 540 ₪

הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

מנשא הקייקים והציוד על גג הרכב הטוב והבטוח ביותר

 

מנשא גומי מהפכני לרכב

מנשא גג מתקדם לרכב לכל מטרה, המצאה מבריקה ופתרון מושלם להובלות משאות על גג המכונית בלי לתפוס מהנפח הפנימי של הרכב. ללא קדיחות, הברגות שריטות והרכבות מסובכות ! הגגון עשוי מגומי מיוחד מוגן קרינה החלק התחתון רחב חלק ונצמד לגג הרכב לאחר שהנחתם אותו על גג הרכב מהווה הגגון כעין חלק אינטגראלי מהרכב בעל גרר מזערי לרוח וניתן להשארה באופן קבוע על הגג, הגגון מוכן להעמסה תוך פחות משתי דקות על הגג.

ה- YakRack הינו תוצר מהפכני מוגן בפטנט רשום המיוצר לאחר שנות ניסיון רבות בתחום.

 

 

מנשא גג לרכב לכל מטרה, המצאה מבריקה ופתרון מושלם להובלות משאות על גג הרכב בלא לתפוס מהנפח הפנימי של הרכב . ללא קדיחות, הברגות שריטות והרכבות מסובכות ! גגון העשוי מגומי משובח כולל ציפוי מיוחד נקודות אחיזה רחבות בצדדים עמיד לאורך זמן כולל תחתית הגנה רחבה וחלקה לגג הרכב האריזה כוללת שני מנשאים,שני רצועות איכותיות באורך של 5 מטר כל אחת כולל אבזמי מתיחה מיוחדים עם מגן תחתון לאבזם כדי למנוע נזק או שריטות למטען. לגגון מצורפת תעודת אחריות לשנה הגגון מוכן להעמסה תוך פחות משני דקות בלבד !!!

 

ההרכבה פשוטה וקלה ביותר ואינה מצריכה כלים או הכנה מיוחדת. כל שעליכם לעשות הוא להניח את המנשאים על גג הרכב, להדק את הרצועות המצורפת, לרתום את החפצים לגגון וליהנות מכושר העמסה של 100 ק"ג. לכל המשימות וההובלות אשר בתא המטען אינן נכנסות.

 

 

מפרט טכני החלק החיצוני מיוצר מגומי מוגן UV איכותי בדרגות קושי משתנות. החלק התחתון חלק וכולל בצדדים שתי נקודות רחבות המאפשרות לגגון להיצמד בצורה מושלמת לגג הרכב הרכות של הגומי מקנה התאמה גבוה לצורת המוצר המועמס.המעטפת החיצונית מיוצרת מגומי יצוק עם ציפוי מיוחד (המיוצר מחומר איכותי מאוד המיועד לעבודה בתנאים קשים) מוגן קרינה, התחתית חלקה ומגינה על גג הרכב. בשני המנשאים מותקנות חגורת שלמות העוברות דרך הגומי ובעת המתיחה מצמידות את המנשאים לגג הרכב, בצידי הגגון על הרצועות מותקנים אבזמי מתכת חזקים המשולבים במנשאים, המאפשרים קשירה בצמוד לחפץ המועמס ומעלים את הבטיחות היעילות והמהירות בשעת ההעמסה והפריקה ,הגגון כולל שני רצועות קשירה  ברוחב 25 מ"מ ובאורך 5 מטר הכוללות אבזם מתיחה והידוק איכותי,הגגון מותאם לשימוש בכל מזג אוויר אינו סופח מים ניתן להרכבה / הסרה תוך פחות משתי דקות.

 

יתרונותיו של גגון YakRack:

 

 • גודל ומשקל - שני מנשאי גומי איכותיים קטני מימדים הכוללים רצועות במשקל של כ-3  ק"ג.
 • נוחות ומהירות בשימוש - בעת שאת/ה זקוקים למנשא זמין, בפחות משתי דקות ניתן להעמיס על הגג מוצרים שונים, מתאים לנשים וגברים גם יחד.מנשא גמיש לעבודה מאומצת ,אך עדין במגע עם גג וצבע הרכב, תחתית הגגון רחבה ובנויה מחומר מיוחד חלק המונע פגיעה בגג ולמעשה ניצמד ומגן על הרכב יקר הערך. מקומות המגע מתחת לדלתות רחבות חלקות ומגנות על הרכב וגומיות האטימה של הדלתות. 

 • הגגון מיוצר מחומרים ייחודיים וחזקים ההתקנה השימוש והקיפול פשוטים קלים ונוחים - המוצר פשוט מאוד לפריסה ושימוש על הגג ולא מצריך חיבורי ברגים או כל התקן מסובך אחר .

 • נשיאת מגוון מוצרים - מתאים לשימוש עם מגוון רחב של יישומי נשיאה וחומרים שונים.

 • עגינה וחוזק קשירה - חוזק קשירה יוצא דופן , המנשא מסופק עם שני רצועות מאסיביות ביותר ושתי רצועות קשירה איכותיות וחזקות הכוללות אבזמי מתיחה הידוק ושחרור איכותיים, המנשאים כוללים נקודות מתיחה לרצועות המאפשרות קשירה של מגוון רחב של מוצרים במגוון גדלים ומשקלים - עד 100 ק"ג עומס משקל (בתנאי שגג הרכב מסוגל לשאת זאת) וחוזק קשירה ייחודי, מוצר מושלם לכל סוגי הספורט הימי (גלשנים, קיאקים וסירות). ריהוט חפצים שונים.

 • המוצר מסופק עם מערכת קשירה חכמה מתכוננת המאפשרת לגגון להיצמד לגג הרכב בצורה מושלמת ובכך להוריד את הגרר הנובע מהתנגדות הרוח ולאפשר נסיעה שקטה.

 • חיסכון בדלק - במבחנים שנערכו התברר כי גגון קבוע על גג הרכב מעלה צריכת הדלק בכ-10% עד 15%, מנשא מתפרק מהיר מאפשר חיסכון בדלק בכך שאינו דורש כי המתקן ימוקם קבוע על הגג אלא רק כשצריך.

 • אסטטיקה המנשאים נצמדים לגג הרכב בצורה מושלמת הודות למערכת קשירה חכמה ואינם בולטים בהרבה מקוער הגג. הדפנות המשופעות של המנשאים מאפשרות זרימה חלקה של הרוח ונסיעה שקטה ללא רעש.

 • התאמה לכל רכב - המנשא מתאים לשימוש בכל גודל רכב - ג'יפים, וואנים, רכבים פרטיים וטנדרים כך שלמעשה ניתן גם להעביר את הגגון מרכב אחד לשני בקלות.

 • קומפקטי - מתאים לאכסון בתוך הרכב או בתא המטען וכך תמיד ישנו בזמינות מנשא לגג הרכב.

 • מורכב רק בעת ההעמסה ולכן אינו פוגע בצבע, בפח ואינו פוגם מצורת הרכב.

 • ההמוצר אינו שורק גם במהירות גבוהה - הוא צמוד לגג הרכב.בעת העמסת חפצים העילוי מזערי.

האריזה כוללת: שני מנשאים,שני רצועות באורך של 5 מטר כל אחת כולל אבזמי מתיחה עם מגן תחתון. תעודת אחריות לשנה.


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי