גגון רכב מרופד רך לקייק הכולל רצועות קשירה והידוק באורך 5 מטרים ותיק נשיאה Speed Rackגגון רכב מרופד רך לקייק הכולל רצועות קשירה והידוק באורך 5 מטרים ותיק נשיאה Speed Rack

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל
יצרן Seaspeed

מספר פריט פנימי: 3704

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 480 ₪

מחיר מבצע: 399 ₪

הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

גגון איכותי ביותר לרכב לנשיאת קייק גלשן סאפ וציוד אחר. הגגון ניתן להרכבה על כל רכב תוך זמן קצר ביותר, ההרכבה פשוטה וקלה ואינה מצריכה כלים כל שהם פשוט מניחים את הגגון המסופק הכולל שני מנשאים מרופדים גמישים במרווח המתאים על גג הרכב כדי לשאת את הקייק הגלשן הסאפ או ציוד אחר על הגג, מעבירים את הרצועות המסופקות עם הגגון מתחת לדלתות הרכב מהדקים את הגגון לרכב על ידי מתיחת הרצועות בתוך תא הנוסעים. את הקייק או ציוד אחר קושרים מהדקים לגגון והרכב עם הרצועות המיוחדות הכוללות מהדקי משיכה מהירים המסופקות בסט ויוצאים לדרך.

מפרט מידות ומשקלים: אורך הגגון  84 ס"מ. הרוחב : 12 ס"מ. הגובה 7 ס"מ. משקל העמסה עד 50 ק"ג. משקל הגגון 2.3 ק"ג. לאורך הגגון המרופד תפורות רצועות חיזוק היקפיות המעניקות למבנה חוזק ועמידות. פנים הגגון עשוי מחומרים חצי קשיחים הבנויים על בסיס גומי. המעטפת על בדי קור דורה חזקים ועמידים לקרינת UV עם רצועות חיזוק היקפיות לכל אורך המעטפת.

הסט כולל : גגון, רצועות קשירה לרכב המחוברות לגגון עם משולשי הגנה המגנים על גומיות האטימה של הרכב הנמצאות מעל הדלתות. באור כולל של כ – 3 מטר הכוללים אבזמי מתיחה והידוק מהירים ומיוחדים. רצועות קשירה לצורך אחיזת הקייק לגגון ולרכב באורך 5 מטרים עם אבזמי מתיחה והידוק מיוחדים.

 

יתרונותיו של גגון Speed Rack:


 • גודל ומשקל - שני מנשאים רכים איכותיים קטני מימדים הכוללים רצועות במשקל של כ-2.3   ק"ג.
 • נוחות ומהירות בשימוש - בעת שאת/ה זקוקים למנשא זמין, בפחות משתי דקות ניתן להעמיס על הגג מוצרים שונים, מתאים לנשים וגברים גם יחד.מנשא רך לעבודה מאומצת ,אך עדין במגע עם גג וצבע הרכב, תחתית הגגון רחבה ובנויה מחומר מיוחד חלק המונע פגיעה בגג ולמעשה ניצמד ומגן על הרכב יקר הערך. מקומות המגע מתחת לדלתות רחבות חלקות ומגנות על הרכב וגומיות האטימה של הדלתות. 
 • הגגון מיוצר מחומרים ייחודיים וחזקים ההתקנה השימוש והקיפול פשוטים קלים ונוחים - המוצר פשוט מאוד לפריסה ושימוש על הגג ולא מצריך חיבורי ברגים או כל התקן מסובך אחר .
 • נשיאת מגוון מוצרים - מתאים לשימוש עם מגוון רחב של יישומי נשיאה וחומרים שונים.
 • עגינה וחוזק קשירה - חוזק קשירה יוצא דופן , המנשא מסופק עם שני רצועות מאסיביות ביותר ושתי רצועות קשירה איכותיות וחזקות הכוללות אבזמי מתיחה הידוק ושחרור איכותיים, המנשאים כוללים נקודות מתיחה לרצועות המאפשרות קשירה של מגוון רחב של מוצרים במגוון גדלים ומשקלים - עד 50 ק"ג עומס משקל (בתנאי שגג הרכב מסוגל לשאת זאת) וחוזק קשירה ייחודי, מוצר מושלם לכל סוגי הספורט הימי (גלשנים, קיאקים וסירות). ריהוט חפצים שונים.
 • המוצר מסופק עם מערכת קשירה חכמה מתכוננת המאפשרת לגגון להיצמד לגג הרכב בצורה מושלמת ובכך להוריד את הגרר הנובע מהתנגדות הרוח ולאפשר נסיעה שקטה.
 • חיסכון בדלק - במבחנים שנערכו התברר כי גגון קבוע על גג הרכב מעלה צריכת הדלק בכ-10% עד 15%, מנשא מתפרק מהיר מאפשר חיסכון בדלק בכך שאינו דורש כי המתקן ימוקם קבוע על הגג אלא רק כשצריך.
 • אסטטיקה המנשאים נצמדים לגג הרכב בצורה מושלמת הודות למערכת קשירה חכמה ואינם בולטים בהרבה מקוער הגג. הדפנות המשופעות של המנשאים מאפשרות זרימה חלקה של הרוח ונסיעה שקטה ללא רעש.
 • התאמה לכל רכב - המנשא מתאים לשימוש בכל גודל רכב - ג'יפים, וואנים, רכבים פרטיים וטנדרים כך שלמעשה ניתן גם להעביר את הגגון מרכב אחד לשני בקלות.
 • קומפקטי - מתאים לאכסון בתוך הרכב או בתא המטען וכך תמיד ישנו בזמינות מנשא לגג הרכב.
 • מורכב רק בעת ההעמסה ולכן אינו פוגע בצבע, בפח ואינו פוגם מצורת הרכב.
 • המוצר אינו שורק גם במהירות גבוהה - הוא צמוד לגג הרכב.בעת העמסת חפצים העילוי מזערי.

התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי