גגון נשיאה מהפכני לרכב Soft Rackגגון נשיאה מהפכני לרכב Soft Rack

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Seaspeed

מספר פריט פנימי: 4036

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:389 ₪
הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

זוג מנשאים מרופדים דו שימושיים להעמסת קייק וציוד אחר על גג הרכב

מנשאי גג מרופדים לרכב לכל מטרה, המצאה מבריקה ופתרון מושלם להובלות משאות על גג המכונית בלי לתפוס מהנפח הפנימי של הרכב. ללא קדיחות, הברגות שריטות והרכבות מסובכות

ריפוד למנשאי  גג רוחביים קיימים  אם יש לכם גגון הבנוי משני מוטות על הרכב מנשאים מרופדים אלו יכולים להוות פתרון מושלם לריפוד ונשיאת ציוד בצורה מוגנת ובטוחה עבורכם .

המנשאים המרופדים עשויים מחומר מיוחד מוגן קרינה בצורת גליל מרופד מצופה כולו בבד עמיד כולל פתח בצד אחד לכל אורכו אם יש לכם רכב שמורכב עלי גגון בעל שני מוטות רוחביים ואתם רוצים לשאת עליו קייק גלשן או כל ציוד אחר שחשוב לכם להגן עליו פשוט מלבישים את שני הגלילים המרופדים על מוטות הגגון שלכם נועלים עם רצועות כוללות צמדנים שקימות על שני המנשאים המרופדים מעמיסים את הציוד מחזקים ומצמידים לגג הרכב עם הרצועות המצורפות בקיט ויוצאים לדרך, ברגע שהנחתם אותו על גגון הרכב מהווים המנשאים המרופדים כעין חלק אינטגראלי מהרכב, המנשאים ניתן להשארה באופן קבוע על הגג, הגגון המרופד מוכן להעמסה לכל מטרה.

הגגון המרופד הינו תוצר מהפכני מוגן בפטנט רשום המיוצר לאחר שנות ניסיון רבות בתחום.

מנשא גג מרופד לרכב לכל מטרה, המצאה מבריקה ופתרון מושלם להובלות משאות על גג הרכב בלא לתפוס מהנפח הפנימי של הרכב . ללא קדיחות, הברגות שריטות והרכבות מסובכות ! הגגון הדו תכליתי כולל ציפוי מיוחד עמיד לאורך זמן  האריזה כוללת שני מנשאים,שני רצועות איכותיות באורך של 5 מטר כל אחת כולל אבזמי מתיחה מיוחדים עם מגן תחתון לאבזם כדי למנוע נזק או שריטות למטען. לגגון מצורפת תעודת אחריות לשנה הגגון מוכן להעמסה תוך פחות משני דקות בלבד !!!

 

יתרונותיו של הגגון המרופד:

 • גודל ומשקל שני מנשאים מרופדים איכותיים קטני ממדים הכוללים רצועות במשקל של כ-3  ק"ג.
 • נוחות ומהירות בשימוש - בעת שאת/ה זקוקים למנשא מרופד זמין, בפחות משתי דקות ניתן להעמיס על הגג מוצרים שונים, מתאים לנשים וגברים גם יחד. מנשא מרופד לנשיאת  חפצים בצורה מוגנת ,
 • המנשאים מיוצרים מחומרים ייחודיים וחזקים ההתקנה השימוש והקיפול פשוטים קלים ונוחים - המוצר פשוט מאוד לפריסה ושימוש על הגג ולא מצריך חיבורי ברגים או כל התקן מסובך אחר .
 • נשיאת מגוון מוצרים - מתאים לשימוש עם מגוון רחב של יישומי נשיאה וחומרים שונים.
 • עגינה וחוזק קשירה - חוזק קשירה יוצא דופן , המנשא מסופק עם שתי רצועות קשירה איכותיות וחזקות הכוללות אבזמי מתיחה הידוק ושחרור איכותיים, המנשאים כוללים נקודות מתיחה לרצועות המאפשרות קשירה של מגוון רחב של מוצרים במגוון גדלים ומשקלים – עד 60 ק"ג עומס משקל (בתנאי שגג הרכב מסוגל לשאת זאת) וחוזק קשירה ייחודי, מוצר מושלם לכל סוגי הספורט הימי (גלשנים, קיאקים וסירות). ריהוט חפצים שונים.
 • המוצר מסופק עם זוג רצועות מתיחה מתכוננת המאפשרות לקשור לגגון הקיים ציוד בצורה בטוחה ומרופדת להוריד את הגרר הנובע מהתנגדות הרוח ולאפשר נסיעה שקטה.
 • חיסכון בדלק - במבחנים שנערכו התברר כי גגון קבוע על גג הרכב מעלה צריכת הדלק בכ-10% עד 15%, מנשא מתפרק מהיר מאפשר חיסכון בדלק בכך שאינו דורש כי המתקן ימוקם קבוע על הגג אלא רק כשצריך.
 • אסטטיקה המנשאים נצמדים לגג הרכב בצורה מושלמת הודות למערכת קשירה חכמה ואינם בולטים בהרבה מקוער הגג. הדפנות העגולות של המנשאים מאפשרות זרימה חלקה של הרוח ונסיעה שקטה ללא רעש.
 • התאמה לכל רכב – רוחב המנשאים מתאים לשימוש ברוחב למירב הגגונים הקיימים בשוק ניתן גם להעביר את הגגון מרכב אחד לשני בקלות.
 • קומפקטי - מתאים לאכסון בתוך הרכב או בתא המטען וכך תמיד ישנו בזמינות מנשא לגג הרכב.
 • מורכב רק בעת ההעמסה ולכן אינו פוגע בצבע, בפח ואינו פוגם מצורת הרכב.
 • המוצר אינו שורק גם במהירות גבוהה - הוא צמוד לגג הרכב.בעת העמסת חפצים העילוי מזערי.
 • ההרכבה פשוטה וקלה ביותר ואינה מצריכה כלים או הכנה מיוחדת. כל שעליכם לעשות הוא להניח את המנשאים על גג הרכב, להדק את הרצועות המצורפת, לרתום את החפצים לגגון וליהנות מכושר העמסה של 60 ק"ג. לכל המשימות וההובלות אשר בתא המטען אינן נכנסות.

התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי