אביזר דיג מהפכני X-Wing לקיאקי ישיבה עליונהאביזר דיג מהפכני X-Wing לקיאקי ישיבה עליונה

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Malibu Kayaks

מספר פריט פנימי: 2361

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:699 ₪
הוסף פריטים לסל
או

מידע נוסף

האביזר כולל מגש תחתון, תא אטום גדול עם פתח כניסה בקוטר 16 ס"מ לחפצים, מצבר וציוד אחר, מסילות החלקה באורך 46 ס"מ הכוללות אביזרי חיבור המאפשרות לכם להחליק את ה- X –WING לקרב או להרחיק אותו מכם לפי הצורך. האביזר ניתן לשליפה מהקיאק כולל כל האביזרים בגמר השימוש בקלות וללא כל קושי.

תיאור המוצר

ה- X –WING משנה את פני תא השיט בקיאק!

 

אביזר מהפכני שישנה את פני ענף הקיאקים בישראל תוך מספר דקות ניתן להפוך את הקיאק שלכם למכונת דיג משוכללת!!!* האביזר החדש מאפשר לכם לשדרג את הקיאקים שלכם ולהביא אותם לרמה אחרת , האביזר מאפשר לכם להפוך את תא השיט ליעיל נוח ובטיחותי יותר.

האביזר מתאים לדגמי הקיאקים : Gemini ,Mini-X, Extreme, Pro Explorer, Nomad ועוד...

* ה - X - WING מתאים לקיאקים שיש בהם מקום להניח את המסילות ברוחב 54- 56 ס"מ בשוליים העליונים הקדמיים ואורך מקביל של 46 ס"מ.

ה- X –WING מאפשר לכם גישה נוחה לכל האביזרים, הפיתיונות, החכות והציוד האלקטרוני בצורה קלה ונוחה אך עם זאת לא מצמצם ומגביל את חופש התנועה שלכם על סיפון הקיאק. ה- X –WING SLIDIN בנוי מסופרלינר פוליאתילן והוא מסופק בצבע שחור עם אביזרי חיבור מתאימים לקיאק, ההתקנה פשוטה וקלה - שישה ברגים ואתם כבר במים! המערכת מחליקה הלוך וחזור לאורך 46 ס"מ ומאפשרת קירוב או הרחקה הגשר לפי הצורך.

בשני הדגמים המפוארים מובנית מערכת אורות הניווט המגבירה את הבטיחות ומראה את כלי השיט שלכם בלילה למרחוק. המצפן מאפשר לכם לראות את הכיוון, מגלה הדגים את תצורות הקרקע, הטמפרטורה במים (אופציה), העומק וכמובן את הדגים שמחכים לכם למטה, ה- G.P.S ימצא וימקם אתכם בנקודות הדיג הטובות ולא ישכח להחזיר אתכם אליהם גם בפעם הבאה...הגישה למאחזי החכות המשוכללים והקרובים מקנה לכם שליטה מעולה על החוטים והחכות.

עברו לדור הבא עם הקיאק שלכם ומערכת ה- X –WING!!


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי