רשתות יונים

רשתות להרחקת יונים

חברת שיא ספיד בע"מ מייבאת רשתות שקופות וחזקות להרחקת יונים ממגוון סוגי חוטים וגודל חורים הרשתות חזקות ועמידות ביותר שקופות ואינם מסתירות את הנוף או מכערות את מקום ההתקנה למעשה אם היישום נעשה בצורה מקצועית וראויה הם כמעט ואינם נראות כלל, את הרשתות להרחקת יונים ניתן להשיג ברוחב של 12 מטר רץ ועד לאורך הרצוי בעל כל מידה שהיא. הרשתות אינם פוגעות ביונים, אלא מונעות מהם לחדור למקומות לא רצויים, ללכלך ולגרום לזיהום ומחלות.

היכן להתקין: רשתות הרחקת יונים ובעלי כנף שונים מיועדות לסגירת חללים בהם יכולים להיכנס בעלי כנף מסוגים שונים כגון דרורים זרזירים עטלפים וכמובן יונים המקומות החביבים ביותר על בעלי כנף מסוגים שונים הינם לקינון ושהיה הינם מקומות עם חללים סגורים ומקורים  - כגון מסתורי כביסה, כניסות לבתים, מבואות, סוגים שונים של גגות, מערכות מזוג אוויר, מסתורי כביסה וחללים שונים ומשונים המשמשים לבעלי הכנף האלה למסתור ולקינון.

הרשתות יעילות ביותר להרחקה ומניעה של כניסת בעלי כנף שונים לחללים כנגד כל סוגי בעלי הכנף למיניהם מבלי לפגוע בהם .

חומרי הבניה: רשת שקופה כמעט לחלוטין הבנויה מניילון מוגן UV עמיד לקרינה ופגעי מזג האוויר לאורך זמן חזקה בצורה בילתי רגילה בעלת חורים בגודל שונה בהתאם לצרכים ולאופן השימוש.

אופן פעולה: כאשר הרשת להרחקת יונים מותקנת היטב, היא מהווה מחסום בלתי חדיר מרחיקה ומונעת לחלוטין כניסה של כל בעלי הכנף על כל סוגיהם.

אופן ההתקנה : הרשתות קלות להתקנה באופן עצמאי ללא צורך בבעל מקצוע כל שהוא פשוט פורסים את הרשת שהיא קלה ביותר על המקום שברצונכם להגן מקבעים לקיר או למשטח על ידי הדבקה של ווי פלסטיק, ברגים, חבלים או על מסגרות עץ פלסטיק או מתכת ותוך זמן קצר יש לכם מחסום עמיד למשך שנים כנגד כל בעלי הכנף.

רשתות קלות להתקנה והתקנה עצמית : רשתות להרחקת יונים ניתנות להתקנה בקלות ותוך זמן קצר רשת המותקנת היטב, הינה הפתרון היחיד המציע מענה לבעיית בעלי כנף באזורים עירוניים או כפריים ומקומות מבודדים מחסנים ואולמות  למיניהם. הרשת עמידה בכל תנאי מזג אוויר, אינה סופגת מים או נרקבת, עמידה ביותר כנגד קרינת UV ופגעי מזג האוויר לשנים רבות.

אופן ההתקנה : ניתן להשתמש ברשת להרחקת יונים אנכית או אופקית באזורים קטנים או גדולים. טווח האפשרויות הרחב מאפשר לתלות את  הרשת על כל מבנה ומשטח ולהגן על מקומות מסתור קטנים או גדולים.

שקוף ולא ניראה לעין: כאשר הרשת מותקנת היטב קשה להבחין בה ממרחק של מספר מטרים. הצבע הנפוץ הוא ירוק בהיר, גודל עיני הרשת מותאם לסוגי הציפורים: יוני בר - 50 או 42 מ"מ זרזירים דרורים ועטלפים 22 מ"מ.

חיסכון בעלויות: רשת יונים אחת יכולה להגן על מקומות רבים מפני בעלי כנף, והיא האמצעי הכי חסכוני, יעיל, מהיר והעמיד ביותר לאורך זמן מכל אמצעי המניעה האחרים הקיימים בשוק.

הומניות: רשת להרחקת יונים המותקנת כיאות אינה פוגעת בבעלי הכנף אלא רק גורמת לתסכולם מפני שהם אינם יכולים להיכנס למקום המוגן על ידי הרשת.

רשת יונים שקופה

רשת להרחקת יונים שקופה עשויה מחוט ניילון, מקבילה לרשת דייגים, מיועדות לתחימת חללים בעלי עומק - כגון מסתורי כביסה, פטיו ומערכות מיזוג אוויר על גגות. הרשתות יעילות נגד כל בעלי הכנף. רשת להרחקת יונים ובעלי כנף שונים.

התקנה וחיבור את הרשת ניתן להתקין על כל מבנה ומשטח ולהגן על גגות. כאשר הרשת מותקנת היטב קשה להבחין בה ממרחק של מספר מטרים. רשת להרחקת יונים אחת יכולה להגן על מקומות רבים מפני בעלי כנף, והיא הפתרון החסכוני ביותר להרחקתם מאזורי הקינון, מסתורי כביסה ועוד.

רשת יונים לדרורים עטלפים זרזירים וציפורים קטנות רשת להרחקת דרורים  זרזירים וציפורים קטנות הינה רשת צפופה המיועדת לתחימת חללים בעלי עומק - כגון מסתורי כביסה, פטיו ומערכות מיזוג אוויר על גגות. הרשתות יעילות נגד כל בעלי הכנף כולל הקטנים ביותר כגון: ציפורים קטנות זרזירים עטלפים ודרורים. והיא בעלת חורים בגודל של 22 מ"מ.

שיא ספיד בע"מ יבואן בלעדי...

4 פריט(ים) הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
4 פריט(ים) הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
 

סייר לפי

קטגוריה
  1. רשתות יונים (4)

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי