רשתות מחסום לכדורים

רשתות מחסום כדורים לכדורי משחק במגרשי ספורט ומשחקים

רשתות חזקות למניעה וחסימה של כדורי משחק לעוף מחוץ לתחומי המגרש...

כדור מתגלגל במורד הכביש  כולם מכירים את הבעיה שבאמצע משחק כדור רגל כדור עף או משחקי כדור אחרים עף לו הכדור מחוץ למגרש לכביש לסביבה הקרובה לשיחים או לאחד הגגות. רשתות המחסום של שיא ספיד הינם התשובה האולטימטיבית למניעת התופעה בעלות נמוכה יחסית ותוך זמן קצר ביותר ניתן למנוע את התופעה לחלוטין .הבעיה מחריפה בשעה שילדים נלהבים משתתפים במשחק וכדור שעף לו מהמגרש מתגלגל לו במורד הכביש מתחת לגלגלי המכוניות כשילד נחוש להחזיר את הכדור למגרש רץ אחריו ומנסה לתפוס אותו בכל מחיר כשהוא כמעט ואינו מודע לסכנה.

רשתות המחסום לכדורי משחק בנויה מרשת ניילון חזקה ביותר מוגנת UV קרינת השמש ופגעי טבע אחרים בעלת עובי חוט ניילון עבה וחזק במיוחד המורכבת מחורים מעוינים בגדלים שונים ומונעת את הכדור המושלך לעברה בקלות ואינה מאפשרת לו לצאת מחוץ למגרש.

עובי החוטים ברשת את הרשתות ניתן לרכוש רשתות עם עובי חוט שונה בהתאם לצרכים ולמשחק עם עובי חוט של  0.22 – 0.32 וחוט עבה במיוחד למשחקים סוערים בעובי  0.50 מ"מ ויותר.

גודל החורים של הרשתות  החורים של הרשתות מתאימים לכל סוגי הכדורים: כדור עף, כדור סל, וכדור רגל ואינם מאפשרים לכדורים לעבור דרכם.

חומרי הבניה: רשת שקופה כמעט לחלוטין הבנויה מניילון מוגן UV עמיד לקרינה ופגעי מזג האוויר לאורך זמן חזקה בצורה בילתי רגילה ובעלת חורים בגודל שונה בהתאם לצרכים ולאופן השימוש.

אופן ההתקנה: הרשתות קלות להתקנה באופן עצמאי ללא צורך בבעל מקצוע כל שהוא פשוט פורסים את הרשת שהיא קלה ביותר על המקום שברצונכם להגן מקבעים לקיר על ידי הדבקה של ווי פלסטיק, ברגים, חבלים, או על מסגרות עץ פלסטיק או מתכת ותוך זמן קצר יש לכם מחסום עמיד למשך שנים כנגד מעוף הכדורים מחוץ למגרש.

שקוף ולא ניראה לעין: כאשר הרשת מותקנת היטב קשה להבחין בה ממרחק של מספר מטרים. הצבע הנפוץ הוא ירוק בהיר או שקוף, הרשת הפרושה כמעט ואינה נראת לעין והיא אסטטית ביותר.

התקנה וחיבור את הרשת ניתן להתקין על כל מבנה ומשטח כדי להגן על יציאת הכדורים מהמגרש כאשר הרשת מותקנת היטב קשה להבחין בה ממרחק של מספר מטרים.

רשת אחת יכולה למנוע בריחת כדורים ממספר מקומות, והיא הפתרון החסכוני והאסטטי ביותר לפתרון הבעיה במגרשי המשחקים.

ניתן לייצר רשתות למגרשים גדולים ובמידות לא סטנדרטיות לפי בקשתכם, לקבלת הצעת מחיר אנא צרו קשר.

שיא ספיד בע"מ יבואן בלעדי...

3 פריט(ים) הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
3 פריט(ים) הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי