מנוע חשמלי Minn-Kota Vector 55LB


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


Vector

מנוע חשמלי

לשימוש במים מתוקים

דיוק בהיגוי זה שם המשחק

 

מנוע ה-Vector פרץ את כל הגבולות המוכרים שהיו ידועים עד כה למנועי ה- Transom.

מהרגע שבו תאחזו בידית ההיגוי תדעו שזה המנוע אשר יעניק לכם שליטה מוחלטת, שם אתכם בעמדת שליטה מוחלטת אשר מעניקה לכם את הדיוק שחיפשתם. מנוע זה מאפשר למפעיל להיות תמיד בשליטה עם התמצאות מלאה בכיוון, חץ מובנה בראש המנוע מראה גם בתנאי ראות גרועה את כיוון השייט. מנוע קר חזק, גוף המנוע בנוי ממתכת אל חלד חזקה ביותר, מדחף בעל שני להבים ממתכת מיוחדת המעניק יותר כוח דחף לכלי השיט ומאפשר למנוע לעבוד חלק ושקט, רגל המנוע בנויה מחומרים מרוכבים ואינה נשברת, במכסה המנוע מובנה מונה טעינה המאפשר לכם לראות בכל עת את מצב הטעינה במצבר, ידית ההיגוי ניתנת להארכה ב-13 ס"מ, וניתנת להטיה ב-20 מעלות דבר המאפשר למשיט יותר שליטה ודיוק בהגוי נשיאה קלה ואינה מפריעה בתוך הסירה. ברגע שצודדתם את ידית השליטה ב-60 מעלות, חלקו התחתון של המנוע יסתובב ב-180 מעלות. מערכת זו מאפשרת היגוי חד ומדויק של כלי השיט בתנאים מגבילים בשטח מצומצם ובצמוד למנוע מרכזי. רגל המנוע ניתנת להרמה חמש דרגות דבר המאפשר לשיט במים רדודים תוך שמירה מרבית על המנוע, מנוע זה מצויד ב-Maximizer מערכת מיוחדת המגדילה את העברת הפולסים החשמליים מהמצבר פי 5 ובכך מאפשרת יותר זמן שיט בפחות אנרגיה חשמלית.

 

 

מנועים - מנוע חשמלי ימי לסירות ולקיאקים Vector

מערכת צידוד מתקדמת 3x

ברגע שצודדתם את ידית השליטה ב-60 מעלות, חלקו התחתון של המנוע יסתובב ב-180 מעלות. מערכת זו מאפשרת היגוי חד ומדויק של כלי השיט בתנאים מגבילים בשטח מצומצם ובצמוד למנוע מרכזי.

 

 מנועים - מנוע חשמלי ימי לסירות ולקיאקים Vector

ידית המנוע ב-Vector ניתנת להארכה ב-54 ס"מ על מנת לאפשר שליטה נוחה יותר למפעיל מהחלק הפנימי האחורי של הסירה. לא צריך יותר להתכופף מעבר לשובל המים או להיתקל במנוע הראשי. הידית גם עולה ויורדת ב-20 מעלות ליתר נוחיות.

 

 מנועים - מנוע חשמלי ימי לסירות ולקיאקים Vector

טכנולוגית מקסימייזר (Maximizer)

בניגוד למנועים רגילים, עצמת המנוע משתנה בהתאם לצורך המפעיל בשטח, וע"פ המהירות. הדבר מאפשר חסכון בעוצמה, מונע התחממות ומאריך את חיי המנוע. ומגדיל את זמן העבודה בין טעינה לטעינה עד פי 5 מהמצב המקורי.

 

 מנועים - מנוע חשמלי ימי לסירות ולקיאקים Vector

מדחף חדש ועוצמתי Weedless Wedge 2

במנוע זה מותקן מדחף מהפכני הדור החדש של טכנולוגיית

“Weedless Wedge" המסייע להרחיק עשבים מן הרוטור באופן המונע חיתוכם (המבזבז אנרגיה) ומעניק למפעיל יותר שעות עבודה במינימום כוח חשמלי.

 

 מנועים - מנוע חשמלי ימי לסירות ולקיאקים Vector

חץ מובנה בראש המנוע מראה גם בתנאי ראות גרועה את כיוון השייט.

 

   

 

מנוע חשמלי למים מתוקים VECTOR 55 LB עם מערכת צידוד 3x.

נתונים טכניים: אורך הרגל 92 ס"מ, כוח דחף 55LB, צריכת חשמל 12V, משקל המנוע כ-14 ק"ג. 5 דרגות כוח קדימה, 3 דרגות כוח אחורה, כולל מאחז לקיר אחורי בסירה.

 

 

מנועים - מנוע חשמלי ימי לסירות ולקיאקים Vectorמנועים - מנוע חשמלי ימי לסירות ולקיאקים Vector     

מידע נוסף

יצרן Minn Kota

מספר פריט פנימי: 4018

זמינות: במלאי.

מחיר:3,990 ₪
הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי