מצבר ג'ל Rostec 12AHמצבר ג'ל Rostec 12AH

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Rostec
אורך(ס"מ) 15
רוחב(ס"מ) 10
גובה(ס"מ) 10
פריקה עמוקה (DeepCycle) כן
מתח (Voltage) 12v
אמפר\שעה (Ah) 12
סוג מצבר Gel

מספר פריט פנימי: 3158

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:340 ₪
הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

מצבר סגור עם מחברי נעיצה לשימוש מאסיבי מצבר איכותי לטעינה רב פעמית חזק ועמיד

קצת על מצברי ג'ל / ג'אלי / GEL

מצבר ג'ל מכיל במקום אלקטרוליט נוזלי חומצה גופריתנית עם מים מזוקקים אלקטרוליט בצורת ג'ל, בכל תא קיימים לוחות מסובבים במעגל ובצפיפות רבה יותר מלוחות במצבר רגיל. בצורה הזאת משיגים כוח התנעה גדול יותר, בנפח פיזי קטן מצבר קטן יותר אריכות חיים גדולה יותר ופריקה עצמית נמוכה וארוכה ,מחיר מצבר כזה יקר ממחיר מצבר עופרת חומצה רגיל, בשל מחירו היקר משתמשים בו יותר לשימושים שונים מרכב רגיל השימוש הנפוץ בדרך כלל הוא בצרכנים הצורכים חשמל לפרק זמן ארוך ללא אלטרנאטור ומנוע גיבוי שיטען אותם בזמן צריכה השימוש נפוץ בעיקר הוא בקולנועיות חשמליים לנכים, למנועים חשמליים ימים ויבשתיים, סירות ימיות, גבוי במחשבים ותחנות ממסר, כמצבר עזר להתנעת חרום לרכב וכו'. אחת המעלות של מצבר מסוג GEL היא הפריקה המאוד נמוכה של 0.1% ליום-תכונה שמאפשרת אחסון המצבר לפרקי זמן ארוכים (חודשים) ללא חשש לפריקה קיצונית לנוסעים לחו"ל \עבודה / שימוש מועט במצבר והפסקת השימוש בו לפרקי זמן ארוכים. בנוסף המצבר יכול לעבוד בכל מצב מבלי חשש שהג'ל בתוכו יישפך החוצה בזמן השימוש תכונה חיונית בעת שימוש בסירות ובמקומות רגישים.  

מצברי  עופרת חומצה

לפני שקונים מצבר צריך לברר לכמה שעות שיט הוא מתאים ולאיזה מנוע.  למצברי חומצה  הנמצאים במירב המכוניות מספר חסרונות מספר מחזורי טעינה קטן בן 250-500 מחזורים למצבר ניצולת קטנה מהיכולת הרשומה 60-70 אחוז מתכולת האמפר שעה של המצבר באמת ניתנים לניצול ממשי והצורך להטעין את המצבר בזמן או מיד לאחר השימוש מהווים מגבלה גדולה. החיסרון הגדול ביותר, יחס משקל לתכולת אנרגיה נמוכה מאוד  דבר המצריך כמות גדולה של מצברים ומעלה את משקל הצורך בסחיבה של כמה מצברים בעלי משקל גדול  התופסים נפח גדול בכלי השיט, החיסרון הגדול ביותר הוא הצורך לשמור שהמצבר יישאר על התחתית במצב מאוזן כדי שהחומצה שבתוכו לא תישפך החוצה ותגרום נזק לכם או לכלי השיט, חשוב לדעת שכאשר צורכים כמות אנרגיה גדולה בזמן קצר ממצברים אלו הנמצאים בכלי השיט ללא טעינה וללא קירור מתאים ונתונים לתנודות של הים התאים הפנימיים במצבר מתעוותים וגורמים לירידה משמעותית בתפוקת המצבר ומקצרים באופן משמעותי את אורך חייו. החסרונות הרבים של מצברים אלו ומידת יעילותם הנמוכה יצרו את הצורך לשימוש במצברים מתקדמים חזקים יעילים ובעלי אורך חיים גדול מצברי הג'ל.

לקוח נכבד חשוב לדעת ... פריקת מצבר עופרת חומצה בשימוש לא מבוקר וללא טעינה קבועה של האלטרנאטור  למתח של פחות מ - 10.5  וולט עלולה לגרום לו לנזק חמור ובלתי הפיך!!הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים

מטען 1 אמפר עם חיווי טעינה משקע ביתי 220 וולט למחברי קרוקודיל  12 וולט

מטען 1 אמפר עם חיווי טעינה משקע ביתי 220 וולט למחברי קרוקודיל 12 וולט

מחיר רגיל: 290 ₪

מחיר מבצע: 225 ₪

מטען אלקטרוני מהיר 3.8A

מטען אלקטרוני מהיר 3.8A
מחיר:599 ₪
   התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי